اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ازتون عذر میخوام که نمیتونم ادامه بدم به دلایل زیر:

1 = مشغول ترید هستم و ارزهائی که دارم ترید میکنم در حال برگشت هستند مثل یورو ین و طلا ، باید حوااسم اونجا باشه

2 = شما اقدام به اوردن مثالهائی کردید که کاری به موارد مثبته در قران نداره ،، ایده خصوصی افرادی است که بیشتر از جهالتشون . و تعصیشون سرچشمه گرفته ،، و کاری به قران نداره

3 = همانگونه که عرض کردم باور قلبی خودم را متاسفانه نمیتونم اینجا مطرح کنم ،، دو سال پیش به برادرم گفتم تا حالا با من قهره ،، ، اگر کتابی ( که چند روز پیش گذاشته بودم و به جهت برخوردهای متعصبانه تعدادی،، سریعا بر داشتم ) را میخوندید متوجه میشدید مطالب زیادی که در کتب دینی هستند میتونند پایه علمی در حد بالا ( در حدی که علم کنونی به خیلی هاش دست نیافته ) بنا شده اند ،، دو سه نفر هم که خوندند چسبوندند به اینکه از این دین یا ان دین جانیداری شده ،، اصل محتوی کتاب را نادیده گرفته بودند ،، موردی که اصلا به ذهن بنده خطور نکرده بود،، بنده روی سخنم به خودم هست که 90 در صد از صحبت هائی که صبح تا شوم میکنم ناشی از جهلم هست تا علم و آگاهیم،،

ممنون از وقتی که گذاشتید
    ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-18-2014, 05:19 PM
    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• فایلی در مورد همین مباحث از دکتر فرهنگ هلاکویی
      ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

• GDP یا GTP مسئله این است؟
        به نظر شما می تونه گاف باشه.؟ اگه گاف باشه ما رو یاد واژه MTP به جای NPT عضو کیسیون امنیت ملی می ندازه...
        لینک منبع

موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

• نوشته اصلی توسط majid.r نمایش پست ها
          به نظرم هیچ اتفاق فرازمینی در قضیه دزدیده شدن هواپیما وجود نداره ،
          کسی نبود به سوال من جواب بده؟ اگه گوشی تلفنشون زنگ میخوره ولی جواب نمیدن چرا سیگنال موبایلشون ردیابی نمیشه؟
          "براساس گزارش رسانه.های چینی، 19 خانواده با امضای بیانیه.ای اعلام کردند با گوشی.های موبایل عزیزان خود تماس گرفته.اند و در نهایت تعجب متوجه شده.اند گوشی آنها به جای اینکه خارج از دسترس باشد و یا به پیغام.گیر صوتی وصل.شود، زنگ می.خورد اما کسی پاسخگو نیست. اما به گفته جف کاگان تحلیل.گر شبکه.های بی.سیم شنیدن صدای بوق به این معنی نیست که گوشی که با آن تماس گرفته.اید درحال زنگ خوردن است.به گفته وی زمانی که با گوشی تماس گرفته می.شود، شبکه به دنبال گوشی می.گردد،. اول براساس آخرین موقعیت آن و بعد براساس معیارهای دیگر. در نهایت اگر شبکه نتواند گوشی را بیابد،. تماس برقرار نخواهد شد. جستجو برای یافتن گیرنده تماس چند ثانیه بیشتر طول نمی.کشد و متناسب به نوع گوشی و شبکه موبایل منجر به زنگ خوردن یا زنگ نخوردن گوشی فرد مورد نظر خواهد شد تا تماس.گیرنده متوجه تلاش شبکه برای برقراری تماس تلفنی بشود. از این رو شاید تماس گیرنده چهار بار صدای زنگ خوردن گوشی را بشنود اما گوشی فردی که هدف برقراری تماس با اوست شاید تنها یک زنگ بخورد یا اصلا صدایی از آن ایجاد نشود.اگر گوشی موبایلی که با آن تماس گرفته می.شود در وضعیت درون هواپیما باشد، خاموش باشد، خارج از دسترس و یا خراب باشد، این احتمال وجود دارد که شبکه چند ثانیه.ای را برای تایید غیرقابل دسترس بودن گوشی صرف کند."
          منبع

ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط shahab_p نمایش پست ها
            "براساس گزارش رسانه.های چینی، 19 خانواده با امضای بیانیه.ای اعلام کردند با گوشی.های موبایل عزیزان خود تماس گرفته.اند و در نهایت تعجب متوجه شده.اند گوشی آنها به جای اینکه خارج از دسترس باشد و یا به پیغام.گیر صوتی وصل.شود، زنگ می.خورد اما کسی پاسخگو نیست. اما به گفته جف کاگان تحلیل.گر شبکه.های بی.سیم شنیدن صدای بوق به این معنی نیست که گوشی که با آن تماس گرفته.اید درحال زنگ خوردن است.به گفته وی زمانی که با گوشی تماس گرفته می.شود، شبکه به دنبال گوشی می.گردد،. اول براساس آخرین موقعیت آن و بعد براساس معیارهای دیگر. در نهایت اگر شبکه نتواند گوشی را بیابد،. تماس برقرار نخواهد شد. جستجو برای یافتن گیرنده تماس چند ثانیه بیشتر طول نمی.کشد و متناسب به نوع گوشی و شبکه موبایل منجر به زنگ خوردن یا زنگ نخوردن گوشی فرد مورد نظر خواهد شد تا تماس.گیرنده متوجه تلاش شبکه برای برقراری تماس تلفنی بشود. از این رو شاید تماس گیرنده چهار بار صدای زنگ خوردن گوشی را بشنود اما گوشی فردی که هدف برقراری تماس با اوست شاید تنها یک زنگ بخورد یا اصلا صدایی از آن ایجاد نشود.اگر گوشی موبایلی که با آن تماس گرفته می.شود در وضعیت درون هواپیما باشد، خاموش باشد، خارج از دسترس و یا خراب باشد، این احتمال وجود دارد که شبکه چند ثانیه.ای را برای تایید غیرقابل دسترس بودن گوشی صرف کند."
            منبع

توی فیسبوک یکی نوشته بود ، اونها زنده اند چون گوشیشون روشنه و نه سقوط کردن و نه توی آب رفتن ، پس نتیجه میگیریم هنوز در آسمانن و توسط اجنه گروگان گرفته شدن و نمیتونن تلفن رو جواب بدن

ممنون از شما ، صحبت های ایشون حرف نداره

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
            ازتون عذر میخوام که نمیتونم ادامه بدم به دلایل زیر:

1 = مشغول ترید هستم و ارزهائی که دارم ترید میکنم در حال برگشت هستند مثل یورو ین و طلا ، باید حوااسم اونجا باشه

2 = شما اقدام به اوردن مثالهائی کردید که کاری به موارد مثبته در قران نداره ،، ایده خصوصی افرادی است که بیشتر از جهالتشون . و تعصیشون سرچشمه گرفته ،، و کاری به قران نداره

3 = همانگونه که عرض کردم باور قلبی خودم را متاسفانه نمیتونم اینجا مطرح کنم ،، دو سال پیش به برادرم گفتم تا حالا با من قهره ،، ، اگر کتابی ( که چند روز پیش گذاشته بودم و به جهت برخوردهای متعصبانه تعدادی،، سریعا بر داشتم ) را میخوندید متوجه میشدید مطالب زیادی که در کتب دینی هستند میتونند پایه علمی در حد بالا ( در حدی که علم کنونی به خیلی هاش دست نیافته ) بنا شده اند ،، دو سه نفر هم که خوندند چسبوندند به اینکه از این دین یا ان دین جانیداری شده ،، اصل محتوی کتاب را نادیده گرفته بودند ،، موردی که اصلا به ذهن بنده خطور نکرده بود،، بنده روی سخنم به خودم هست که 90 در صد از صحبت هائی که صبح تا شوم میکنم ناشی از جهلم هست تا علم و آگاهیم،،

ممنون از وقتی که گذاشتید
            ممنون از شما ، همه ما جاهل هستیم از جمله خودم ولی درجاتش فرق داره ، ولی با مطالعه میتونه کمتر و کمتر بشه
            من همیشه سعی میکنم منطقی باشم و هیچ وقت جانبداری بی مورد نمیکنم ، کتاب های زیادی در این زمینه خوندم ، فایل های صوتی و تصویری ، با اساتید بزرگی ارتباط دارم و همیشه سعی میکنم حرف این بزرگان رو نقل قول کنم نه اینکه حرفی از خودم بزنم
            اگه لطف کنید هر وقت فرصت کردید کتاب رو در پیام خصوصی یا به ایمیلم ارسال کنید تا مطالعه کنم ممنون میشم ، از کجا معلوم؟ شاید ما اشتباه میکردیم و متوجه اشتباهمون بشیم و ایمان بیاریم

من یک عکسی رو ضمیمه کردم ، اگه کسی واقعا اهل فکر کردن باشه اگه این عکس رو ببینه علامت سوال بزرگی براش بوجود می آد.

پی احساس آرامش...

نظر

....... از کجا معلوم؟ شاید ما اشتباه میکردیم و متوجه اشتباهمون بشیم و ایمان بیاریم

سلام
              شاید چه اشتباهی می کردین؟؟
              متوجه چی میخواین بشین؟؟
              ایمان به چی بیارین؟؟
              ایمان بیارین یا نیارین چه فرقی می کنه؟؟ بهرحال میمیرین
              و وقتی مردین چی میشه؟؟
              این عکس میخواد چیو ثابت کنه؟؟
              جای این حرفا شاید توی این تایپیک نباشه
              ولی دشمنی با قوم دروغ گو باعث نشه که همه حقیقت ها رو زیر پامون له کنیم شاید اونا همین رو میخوان

نظر

• با سلام
                دوستان گرامی همانطور که می دانید اقیانوس پهناور هست و ماهواره ها فقط در هر یکساعت یک عکس از کل زمین عکسبرداری می کنند. بنده اعتقاد دارم که این هواپیما یقینا سقوط کرده و با توجه به گستردی اقیانوس هیچ اثری از آن به جا نمانده.

نظر

خیر ، علم تعریفش مشخص هست- بهتون پیشنهاد میکنم صحبت های دکتر هلاکویی و آقای دکتر نیری رو گوش بدید
                  چیزی که توی دانشگاههای ما تدریس میشه نمیشه بهش اعتماد داشت که علم باشه ، چرا؟ چون مطابق سلایق شخصی عده ای (به اسم ا*س*ل*ا*م) ویراش شده ، مثال میزنم براتون در مورد همین نظریه ی داروین ، ما توی کتاب های درسیمون اشاره ای خیلی کوتاه بهش شده و فکر میکنم ذکر شده که این در حد نظریه باقی مونده و اثبات نشده در صورتی که این نظریه کاملا اثبات شده است و تاکنون هیچ کس نتونسته نقضش کنه، میدونید چرا؟ چون نظریه ی ایشون کاملا با موضوع خلقت انسان که در تمامی کتب آسمانی از جمله قرآن اومده تناقض داره ، یا موضوع سابقه ی زندگی روی زمین ، یا موضوع مدت زمان آفرینش و ...
                  در مورد کشیدن دیوار ، این امکان موجود داره ، همینطور که کشور های اروپایی با جدایی دین و سیاست میبینین که حداقل خیلی از ما جلوتر هستن...
                  نکته بعدی در مورد اثبات موارد موجود در قرآن توسط علم هست که مواردی که خودم شنیدم و در موردش تحقیق کردم نیت فقط سوء استفاده بوده و چیزی جز دروغ نبوده...
                  مثلا همین چند روز پیش مطلبی خوندم توی یکی از این سایت های .... ، نوشته بودن :
                  یک دانشمند غیر مسلمان اروپایی (که اسمش رو هم نیاوردن) تحقیق کرده دیده سجده کردن برای بدن مفیده چون باعث دفع امواج الکترومغناطیسی (امواج مضر موبایل و ..) از بدن میشه...
                  یک ایرانی (که از قضا ایشون هم دکتر بوده) میره پیگیر کار اون دانشمند میشه و میبینه بلـــــــــه!!! ما وقتی سجده میکنیم امواج الکترومغناطیسی از طریق پیشانی به زمین انتقال پیدا میکنه و امواج مضر از بدن دور میشه ، و جالبه بدونین اگه این سجده رو به کعبه باشه اثرش چند برابر بهتره ، چون کعبه مرکز زمینه... این هم تاییدی دیگر بر کارآمدی و حقانیت همه جانبه نمار و ..

خب هر آدمی که ی ذره از امواج الکترومغناطیس اطلاع داشته باشه از این جملات خنده اش میگیره و چیزی که من دیدم غیر از این بود! عده ای زیادی زیر همون خبر نظر دادن و کلی تشکر و تایید اون جملات حتی بدون اینکه کوچکترین چیزی فهمیده باشن ، فقط به صرف اینکه گفته شده : دکتر فلانی ، دانشمند غیر مسلمان ، امواج الکترومغاطیس ، کعبه مرکز زمین و ...

برای اینکه در مورد دین اکثریت کشورمون حساسیت وجود داره و نمیشه حرفی زد منم چیزی نمیگم ، ولی شما میتونید برید تورات و انجیل رو بخونید یا تفسیر و نقد هایی که از دانشمندان یزرگ مثل ولتر منتشر شده یا خلاصه هایی از اونها رو حداقل بخونید تا ببینید چقدر خنده دار هستن...

همونطور که "جوردانو برونو" رو به خاطر این عقیده که "زمین به دور خورشید میگرده و نه خورشید به دور زمین و همچنین منظومه های شمسی دیگری نیز وجود دارند" زنده زنده میسوزونن و بعدش گالیله هم برای حفظ جونش مجبور میشه شهادت دروغ بده که این خورشیده که دور زمین میچرخه ، چون کتاب آسمانی این طور گفته ، و اما الان دیگه برای ما کاملا اثبات شده هست که اون ها درست میگفتن ، روزی هم میرسه که به عقاید امروزمون میخندیم یا نسل های بعدی زحمت تمسخرمون رو میکشن

جهت اطلاعتون باید بگم نظریه داروین در رابطه حیوانات و گیاهان اثبات شد ولی نتونست خلقت تکاملی انسان را ثابت کنه !!! چون حتی انسانهای نخستین هم دارای عقل و شعور بودن و این نشون میده مراحل تکاملی در انسان صورت نگرفته !!!!
                  در ضمن هیچ وقت انتظار نداشته باش پیامبر(ص) در عصر جاهلیت بیاد نظریه نسبیت انیشتین را برای اعراب بادیه نشین اثبات کنه ! همین هایی هم که در قرآن وحی شد به ایشان هضمش برای مردم اون زمان سخت بود ! مطمئن باش اگر پیامبر هم میگفت زمین گرد هست همون بلایی که سر جوردانو اومد سر پیامبر (ص) هم میومد !
                  عقل و درک فهم ما در حدی نیست که بتونیم از همه کارهای آفریدگار ما سر در بیاریم .
                  پـــــایان تنهایی آغـــاز بازار است

نظر

• اجنه همان موجوداتی هستند که در ابعاد دیگر می زیند و دارای تیره ها و تبارهای مختفل هستند. من به تاریخ 6 مرداد 1390 اقدام به مصرف آیینی حشیش کردم و با یکی از این اجنه ملاقات کردم. حدود 2 ماه با این نکبت درگیر بودم تا سرانجام از دستش رهایی یافتم و او را از وجودم بیرون راندم...

نظر

• نوشته اصلی توسط ایزدی نمایش پست ها
                      سلام شاید چه اشتباهی می کردین؟؟ متوجه چی میخواین بشین؟؟ ایمان به چی بیارین؟؟ ایمان بیارین یا نیارین چه فرقی می کنه؟؟ بهرحال میمیرین و وقتی مردین چی میشه؟؟ این عکس میخواد چیو ثابت کنه؟؟ جای این حرفا شاید توی این تایپیک نباشه ولی دشمنی با قوم دروغ گو باعث نشه که همه حقیقت ها رو زیر پامون له کنیم شاید اونا همین رو میخوان
                      سلام منظورم از جملاتی که نقل قول کردین اینه که تفکر آدمی هیچ وقت کامل نیست ، شاید شما امروز یک کتاب یا مقاله ای رو بدید به من و من با مطالعه ی اون کاملا عقیده ام رو عوض کنم چون که کاملا منطقی هست ، ولی اگه من بشینم یک گوشه بدون مطالعه بگم " نه! هر چی من میگم ! تو حق نداری به عقاید من ( هرچقدر هم غیرعقلی باشه) توهین کنی " این چیزی رو حل نمیکنه... من توی 95% پاسخ ها رنگ تعصب رو میبینم این تعصب فقط توی دین مشاهده میشه! توی علم تعصب هیچ جایی نداره . بحث من اینه که هر کسی هر آیینی داره کورکورانه از پدران خودش تبعیت نکنه و آیینش رو خودش انتخاب کنه ، مسلما 99% اینهایی که متعصب هستن اگه توی یک کشور مسیحی به دنیا میومدن الان داشتن از عیسی حمایت میکردن. حق با شماست آقای ایزدی ، جای این بحث ها اینجا نیست -دیگه این قضیه رو ادامه نمیدم.
                      پی احساس آرامش...

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
                        اجنه همان موجوداتی هستند که در ابعاد دیگر می زیند و دارای تیره ها و تبارهای مختفل هستند. من به تاریخ 6 مرداد 1390 اقدام به مصرف آیینی حشیش کردم و با یکی از این اجنه ملاقات کردم. حدود 2 ماه با این نکبت درگیر بودم تا سرانجام از دستش رهایی یافتم و او را از وجودم بیرون راندم...
                        تا به حال حتما صحراهای جنوب به گوشتون خورده و اینکه در آن این موجودات وجود دارد !!!

من یک صحرا گردم و هیچ وقت اعتقادی به این چیزا نداشتم تا ...

در ضمن کسانی که مخدرات مصرف کردن اون چیزای ه میبینن به اعتقاد بنده افیون درون انسان هست تا واقعی !

چرا که همان لحظه 'بلفرض در نیمه شب' جای اینکه در تاریکی محض بخوابید در یک نور اندک ضعیف بخوابید اون حالت افیونی را نخواهی داشت !

با این موجودات حال میکنم ، بسته به ظرفیت انسان بهش نزدیک میشه ! اول صدا بعد احساس و در نهایت روی گل ماهش که چندان خوشایند نیست و ممکنه انسان کاملا عقلش از دست بده
                        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط عبدالرحمان نمایش پست ها

در ضمن کسانی که مخدرات مصرف کردن اون چیزای ه میبینن به اعتقاد بنده افیون درون انسان هست تا واقعی !
                          از کجا معلوم؟ شاید اکنون با افیون برون می زییم و واقعیت درون را بی خیالیم!
                          ویرایش توسط Azadi : https://www.traderha.com/member/4350-azadi در ساعت 03-20-2014, 08:57 AM
                          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                          https://telegram.me/Cyclicalwaves
                          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط عبدالرحمان نمایش پست ها
                            تا به حال حتما صحراهای جنوب به گوشتون خورده و اینکه در آن این موجودات وجود دارد !!!

من یک صحرا گردم و هیچ وقت اعتقادی به این چیزا نداشتم تا ...

چرا که همان لحظه 'بلفرض در نیمه شب' جای اینکه در تاریکی محض بخوابید در یک نور اندک ضعیف بخوابید اون حالت افیونی را نخواهی داشت !

با این موجودات حال میکنم ، بسته به ظرفیت انسان بهش نزدیک میشه ! اول صدا بعد احساس و در نهایت روی گل ماهش که چندان خوشایند نیست و ممکنه انسان کاملا عقلش از دست بده
                            سلام اجنه خیلی جاها هستش و اینکه شما اونارو میبینید و احساس میکنید نشانه زیاد خوبی نیست(جن زده را شنیدین؟)

نظر

• مهندس جان تشخیص این دو از هم واقعیتش سخته مگر تجربه کرده باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط jiran نمایش پست ها
                                سلام اجنه خیلی جاها هستش و اینکه شما اونارو میبینید و احساس میکنید نشانه زیاد خوبی نیست(جن زده را شنیدین؟)

من یک شب باز به خونه ای رفتم که در دل صحرا بود و طبق معمول برای سر زدن به یک خانواده میرفتم

واسم تعجب آور بود چرا که دختر اون خانواده جن زده بود و وقتی میخواستیم منتقلش کنیم به شهر حرکات عجیبی از اطراف شاهد بودیم مثل پرتاب سنگ و گلوخ از دل صحرا به سمت ما !

نگاه شخصا ترسی بابت این چیزا ندارم ، چون اعتقاد دارم انسان برتر از هر موجود دیگری است ! پس اونها باید از ما بترسن و انسان زده بشن

زیاد تو فکرش نرو

نظر

پردازش ...
                                X