اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    سلام دوستان

یک مشکل با حسابی دارم که خواستم نظر شما را بدونم اینکه نزد یک بروکر که فعلا از اوردن اسمش حودداری میکنم تا نظر شما را هم بدونم که بیجا باعث حدشه دار شدن حیثیت کسی نشوم

مذتی میدیدم داره از حساب دز حد زیر ده در صد هر شب کم میشه ،، برای اثبات موضوع چند روزه یک پوریشن بای و یک پوریشن سل در یورو ین باز کردم ؛؛ امشب به حساب سر زدم دیدم اکویتی 101 دلار هست ،،الان که روز جمعه شروع شده مچددا نگاه کردم میبینم 94 دلار نشون میده

محض اطلاع کمسیون و سواپ کسز نمیشه ،، هیجوقت ندیدم بیشتز بشه ، هموازه کسز میشه ،، علتش چی میتونه باشه ؟؟؟

مورد دوم که امیدوارم سوال اولم را کمرنگ نکنه ، چون اگر با پاسخ شما خودم را محق دانستم حتما اسم بروکر را اعلام خواهم نمود

سوال دوم ، نظرتون راحع به هواپیمای گم شده چیه >>>

با دو فرضیه،، یکی اینکه گوشی مسافران داشته زنگ میخورده ، این باید نشون بده که در اب نیوفتاده ،، دوم اینکه امشب اغلام شد که موتور هواپیما تا 4 ساعت بعد از قطع تماس کار میکرده

بنده خودم به دو پاسخ رسیدم اول اینکه بصورت تهدیدی تروریستی دستگاه های تماس را اول قطع کردند و بعد هواپیما را منهدم نمودند ؛؛ اینجا یک سوال پیش میاد که اگر اینگونه باشه در طول 4 ساعت ،،خلبان نمیتونست تماس بگیزه ولی مسافرها که میتونستند ،، که یک پاسخ داره اینگه تروریست خود خلبان یا کمک خلبان بوده که باعث شده مسافرها متوچه تغییر مسیر نباشند

پاسخ دوم که از نظر بنده ؛؛ بیشتر به حقیقت نزدیکتره اینکه این هواپیما مثل نمونه های قبلی که حدود 50 سال پیش در مثلث برمودا ناپدبد شدند ؛ سرشان امده باشه ،،یعنی الان دز یک فضا و یا حتی زمان دیگری برده شدند

ازادت

جواب سوال اول : بعضی از بروکر ها اینترست دارن و هر شب مقداری از حساب شما یا کسر میشه و یا اضافه هم میشه !معمولا این مبلغ زیر یک درصد هست و حتی اگه پوزیشن باز هم نداشته باشید فرقی نمیکنه!

جواب سوال دوم:
    سناریوی اول : هواپیما از کوالالامپور به پکن میرفته و در مسیر احتمالا مسافر سوار میکنه و مسافر بین راهی از یکی از مهماندارها خوشش میاد و بهش یه تیکه میندازه و مهماندار شاکی
    میشه میره کابین خلبان و ماجرا رو تعریف میکنه ...خلبان و کمک خلبان هر دو غیرتی میشن و فرمون هواپیما رو ول میکنن میرن قاطی مسافرا و با طرف در گیر میشن بعد بقیه مسافرها تا میان اینها از هم جدا کنن هواپیما میره تو باقالی ها ...

سناریوی دوم : زن خلبان زنگ میزنه.....بعد هواپیما سقوط میکنه!

سناریوی سوم: یه چند نفر تروریست با هم دستی کمک خلبان اول از همه خلبان رو به قتل میرسونن بعد سیستم رد یاب رو از کار میندازن و بعد هواپیما رو از حالت اتو پایلوت به حالت
    دستی تغییر میدن و بعد ارتفاع پروازی رو به سی و پنج هزار پا تغییر میدن و بعد سرعت هواپیما به چهارصد ماخ برابر با نهصد کیلومتر بر ساعت افزایشن میدن و هواپیما رو با زاویه 90 درجه تقییر مسییر میدن به مقصد منطقه ایی در شمال شرقی پاکستان و در انجا به سلامتی فرود میان و توسط گروه القاعده به گرمی اسقبال شدن و الان همه مسافر ها توسط الظواهری گردن زده شدن !

نظر

• سلام به دوستان
      بنظرتون این تحلیل درست است؟
      يادمان باشد
      اينجا هستيم تا با نظرات همديگر آشنا شويم​ و خودمان بهترين تصميم را بگيريم

نظر

• نوشته اصلی توسط amaleki نمایش پست ها
        سلام به دوستان
        بنظرتون این تحلیل درست است؟
        ---------------------------------------------------------

دوست عزیز سلام و با اجازه اساتید محتزم که دز حضور انها ازائه تحلیل از سوی بنده کار شایسته ای نیست ، صرفا برای بی پاسخ نماندن پست دوستمون نظزم را بشرح زیر تقدیم میکنم

دز تایم روزانه بنده هم با شما هم عقیده ام با یک تفاوت جرئی ،، اینکه انتهای موج نزولی را بنده در محدوده قیمتی 99 تشخیص میدم

تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
        قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

سلام دوستان

یک مشکل با حسابی دارم که خواستم نظر شما را بدونم اینکه نزد یک بروکر که فعلا از اوردن اسمش حودداری میکنم تا نظر شما را هم بدونم که بیجا باعث حدشه دار شدن حیثیت کسی نشوم

مذتی میدیدم داره از حساب دز حد زیر ده در صد هر شب کم میشه ،، برای اثبات موضوع چند روزه یک پوریشن بای و یک پوریشن سل در یورو ین باز کردم ؛؛ امشب به حساب سر زدم دیدم اکویتی 101 دلار هست ،،الان که روز جمعه شروع شده مچددا نگاه کردم میبینم 94 دلار نشون میده

محض اطلاع کمسیون و سواپ کسز نمیشه ،، هیجوقت ندیدم بیشتز بشه ، هموازه کسز میشه ،، علتش چی میتونه باشه ؟؟؟

مورد دوم که امیدوارم سوال اولم را کمرنگ نکنه ، چون اگر با پاسخ شما خودم را محق دانستم حتما اسم بروکر را اعلام خواهم نمود

با دو فرضیه،، یکی اینکه گوشی مسافران داشته زنگ میخورده ، این باید نشون بده که در اب نیوفتاده ،، دوم اینکه امشب اغلام شد که موتور هواپیما تا 4 ساعت بعد از قطع تماس کار میکرده

بنده خودم به دو پاسخ رسیدم اول اینکه بصورت تهدیدی تروریستی دستگاه های تماس را اول قطع کردند و بعد هواپیما را منهدم نمودند ؛؛ اینجا یک سوال پیش میاد که اگر اینگونه باشه در طول 4 ساعت ،،خلبان نمیتونست تماس بگیزه ولی مسافرها که میتونستند ،، که یک پاسخ داره اینگه تروریست خود خلبان یا کمک خلبان بوده که باعث شده مسافرها متوچه تغییر مسیر نباشند

پاسخ دوم که از نظر بنده ؛؛ بیشتر به حقیقت نزدیکتره اینکه این هواپیما مثل نمونه های قبلی که حدود 50 سال پیش در مثلث برمودا ناپدبد شدند ؛ سرشان امده باشه ،،یعنی الان دز یک فضا و یا حتی زمان دیگری برده شدند

ازادت
          سلام وارادت به جناب موسوی عزیز

جواب سوال دوم شما در مورد مثلث برمودا اگر این اتفاق افتاده باشد وهمگی جذب این مثلث شده باشد فقط فکر کنم موبایل ها در مثلث برمودا انتن ندهد پس فکر کنم قضیه مثلث برمودا کنسل است موفق باشید

نظر

• گلد نازنین ؛؛

بنده در همون اول پست قبلی ؛؛ زنگ خوردن تعدادی از موبایلها از جمله موبایل خلبان و کرو ؛؛ را مبنی بر حذف گزینه دریا و اقیانوس قلمداد نمودم ؛؛

مطالبی که در مورد مثلث برمودا نوشتم را یکبار دیگر ملاحظه فرمائید ؛؛ خواستم با این مثال ،، سر در گم شدن تعدادی از پرواز ها در سالهای قبل را نشون دهم ،، راستی میدونید در مورد مثلث برمودا ابتدا یک اسکادران هواپیمای بزرگ بمب افکن با 24 کرو ناپدید شدند و ساعتی بعد هواپیمای تجسسی که در ان مسیر دنبال انها رفت ناپدید شد و هیچ یک بر نگشتند

در هر صورت دو مورد در ذهن من هست با رفتار مسولین نمیخونه اول اینکه ایا با توچه به رنگ حوردن موبایل ها نمیتونند مجلش را پیدا کنند ؟؟؟ هر چند بنظرم باید موبایل ماهواره ای باشه تا بشه رذیابی ماهواره ای کرذ

مورد دوم با توحه به 4 ساعت کارکرد موتور بایذ مناطق خشکی در فاصله حدوذ 5000 کیلومتری محل قطع رابطه را بگردند فقط خشگی انهم مناطق دور از شهر و جاده

در نهایت اگز تا یکی دو روز دیگر نتونند پیداشون کنند بنظرم این افراد زنده اند منتهی نزد صاحب خانه های دیگر و شاید در بعد زمانی دیگر ؛؛؛؛؛؛؛؛ خوش به حالشون

دیروز به یکی از بچه ها در پیام میگفتم که دنیای رمز الودی داریم ؛؛ خیلی از اسرار را خواص و دانشمندان میدانند ولی عوام چون بنده نه ،،ولی خیلی اسرار علمی هست که خواص هم به انها نه تنها نرسیذه اند بلکه در مخلیشون هم نمیگنحه
            ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-14-2014, 08:55 PM

نظر

• در تایید فرمایشات جناب موسوی، احتمال ورود این هواپیما به یک فضا-زمان دیگر وجود دارد. در نقاطی از کره زمین گرهگاه هایی وجود دارد که به ابعاد دیگر راه دارد.

جالب اینکه یک پشگوی مالایی بیان کرده است که هواپیما در محاصره اجنه می باشد!

نظر

سلام دوستان

ازادت
                به نظرم هیچ اتفاق فرازمینی در قضیه دزدیده شدن هواپیما وجود نداره ،
                کسی نبود به سوال من جواب بده؟ اگه گوشی تلفنشون زنگ میخوره ولی جواب نمیدن چرا سیگنال موبایلشون ردیابی نمیشه؟
                پی احساس آرامش...

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
                  در تایید فرمایشات جناب موسوی، احتمال ورود این هواپیما به یک فضا-زمان دیگر وجود دارد. در نقاطی از کره زمین گرهگاه هایی وجود دارد که به ابعاد دیگر راه دارد.

جالب اینکه یک پشگوی مالایی بیان کرده است که هواپیما در محاصره اجنه می باشد!
                  محاصره بودن هواپیما توسط اجنه از اون حرف های غیرعلمی هست که فقط توسط همین قشر که فرمودید زده میشه
                  پی احساس آرامش...

نظر

• نوشته اصلی توسط majid.r نمایش پست ها
                    محاصره بودن هواپیما توسط اجنه از اون حرف های غیرعلمی هست که فقط توسط همین قشر که فرمودید زده میشه
                    سلام دوست محترم

البته بستگی به این داره که علم و دامنه ان را چگونه تفسیر کنیم

مثال ساده اینکه الان دانشمندان به علوم و فنونی دست یافته اند که ان بخش اش که پابلیک و همگانی شده ،،یکصد سال پیش اصلا به مخیله کسی هم نمیومد ،،بماند ان بخش از اختراعات و اکتشافات که کم هم نیستند و عوام از ان بی اطلاع هستند ،،

بنده وقتی موردی را متوجه نشم بهیچوجه انکارش نمیکنم و یا به اون موضوع حمله نمیکنم ( البته شما نکردید) اگر برام مهم باشه میرم تحقیق بیشتر میکنم و اگر بعد از تحقیق باز هم متوجه نشم اخرش میگم من متوجه نمیشم

بدون قصد در رد یا قبول موضوع اجنه ،،میخوام عرض کنم که در قران یک سوره راجع به اجنه هست ،،حتی اگر دینی غیر از اسلام داشته باشیم حداقل باید قران را در حد یک کتاب رفرنس دانشگاهی قبول کنیم ،،یا نه ؟؟؟

ارادت
                    ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-18-2014, 01:23 PM

نظر

سلام دوست محترم

مثال ساده اینکه الان دانشمندان به علوم و فنونی دست یافته اند که ان بخش اش که پابلیک و همگانی شده ،،یکصد سال پیش اصلا به مخیله کسی هم نمیومد ،،بماند ان بخش از اختراعات و اکتشافات که کم هم نیستند و عوام از ان بی اطلاع هستند ،،

ارادت
                      فرمایش شما درسته ، ولی منظورم مشخص کردن مرز بین علم و خرافات هست ، خرافات هیچ وقت در علم جایی نداشتن و نخواهند داشت
                      پی احساس آرامش...

نظر

• نوشته اصلی توسط majid.r نمایش پست ها
                        فرمایش شما درسته ، ولی منظورم مشخص کردن مرز بین علم و خرافات هست ، خرافات هیچ وقت در علم جایی نداشتن و نخواهند داشت
                        سلام

وجود جنس و انس خرافات نیست بلکه حقیقت داره .لطفا به قرآن مراجعه شود .
                        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                          سلام

وجود جنس و انس خرافات نیست بلکه حقیقت داره .لطفا به قرآن مراجعه شود .
                          عرض ادب خدمت آقا مصطفی ی عزیز
                          ببخشید ، نمیخوام این بحث کش پیدا کنه ،چون مربوط میشه به عقاید افراد که مطمئنا متفاوت هست
                          ولی باز هم تاکید میکنم صحبت من از علم هست ، وقتی صحبت از علم میشه ، نه تنها خرافات جایی نداره بلکه دین کنار میره ، چون دین و علم کاملا ضد هم هستن .
                          پی احساس آرامش...

نظر

سلام دوست محترم

بنده وقتی موردی را متوجه نشم بهیچوجه انکارش نمیکنم و یا به اون موضوع حمله نمیکنم ( البته شما نکردید) اگر برام مهم باشه میرم تحقیق بیشتر میکنم و اگر بعد از تحقیق باز هم متوجه نشم اخرش میگم من متوجه نمیشم

بدون قصد در رد یا قبول موضوع اجنه ،،میخوام عرض کنم که در قران یک سوره راجع به اجنه هست ،،حتی اگر دینی غیر از اسلام داشته باشیم حداقل باید قران را در حد یک کتاب رفرنس دانشگاهی قبول کنیم ،،یا نه ؟؟؟

ارادت
                            ببخشید من متوجه نشدم ویرایش کردید
                            علم و دامنه اش اینطور مشخص میشه که هر نظریه ای باید کاملا اتفاقات رو توضیح بده و همچنین قابل رد باشه ، یعنی کسی که نظریه رو میده خودش باید راه رد کردنش رو هم نشون بده ، نه اینکه ادعایی بشه و گفته بشه هر کسی قبول نداره دلیل بیاره
                            درسته که علم هنوز کامل نیست ، ولی مطمئنا همیشه روند حرکتیش رو به جلو بوده (هر چند در طول تاریخ دانشمندها نظریاتی برخلاف کتب آسمانی داشتند که باعث کشتن اونها توسط شیوخ مذهبی میشده و رون حرکتی متوقف میشده) و مسائلی رو که هم اکنون ناشناخته هست مطمئنا همینطور که جلوتر میریم بیشتر کشف میشن همونطور که خیلی از مسائل بدیهی امروز قبلا اصلا تعریف نشده بودند ، مثلا شما فرض کنید اگه کسی با موبایل حرف بزنه برای یک انسان در گذشته ی نه چندان دور اصلا قابل تصور نیست ، یا تصورات دیگه ای مثل "بختک" که در گذشته فکر میکردن جن قصد خفه کردن انسان رو داره امروزه با پیشرفت علم توضیح علمی داره... ولی چون در هر زمانی سوالاتی وجود داره که هنوز علم نتونسته جوابی براش پیدا کنه انسانها بطور طبیعی میان یک دلیل غیر علمی براش ایجاد میکنن تا علامت سوال رفع بشه.
                            یا حتی موضوع آفرینش که چون در قدیم از این موضوع اطلاعی نداشتن بحث آدم و حوا رو مطرح کردن ولی با اومدن داروین و نظریه ای که داد رو همه اونها خط بطلان کشید.
                            در مورد جمله ی آخر ، " علم " جایی برای قرآن در دانشگاه متصور نیست! علم امروز تمامی کتب آسمانی رو به چالش کشیده.
                            به خاطر حساسیتی که در این زمینه وجود داره این مسائل بصورت پابلیک مطرح نشه بهتره ولی اگه خواستید در پیام خصوصی بفرمایید و کاملا منطقی براتون توضیح میدم.
                            پی احساس آرامش...

نظر

• دوست خوبم مهم نیست همینجا پاسخ میدم

ایا تاریخ و فلسفه و منطق هم علم هستند یا نه؟؟ ایا در مدرسه و دانشگاه تدریس میشوند؟؟ البته بخاطر حساسیت مذهبی برخی ،،بنده قصد مقایسه کیفی و کمی قران و این علوم را ندارم ،، ضمن اینکه تفاوت زیادی بین قران و رفتار و کردار مسلمین میدانم ،،،چون به سلایق مختلف تفسیرش میکنند ،،و ایا حوزه های علمی هم یک نوع دانشگاه هستند یا نه،، ( با قبول این واقعیت که بیشتر به ذکر مطالب تاریخی پرداخته شده )

بنظرم نمیشه یک تیغه یا دیواری بین این دو علم و دو حوزه کشید ،، شاید بهتر بود کشیده بشه ولی عملی نیست

ضمن اینکه مطالبی که در قران وجود داشته و در سالهای اخیر با پیشرفت علم به اثبات رسیده اگر بیشتر از حوزه های دیگر علم نبوده ،، کمتر هم نبوده اند

بنده هم اون اوایل ( سال 50 ) که دانشگاه را شروع کرده بودم فکر میکردم علوم همونی هستند که بشه روی کاغذ و با علوم محض دیگر بشه ثابتشون کرد ،،ولی بتدریج و با گذشت عمر اکنون فکر میکنم علومی که بر ما اثبات شده کمتر از یک در صد علوم واقعی است ،،

چندین بار مطالبی را نوشته و پاکشون کردم چون بیش از این نمیشه در این حوزه وارد شد حتی در پیام خصوصی البته اولین علتش کمبود اگاهی بنده هست ،،
                              ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-18-2014, 04:10 PM

نظر

دوست خوبم مهم نیست همینجا پاسخ میدم

ایا تاریخ و فلسفه و منطق هم علم هستند یا نه؟؟ ایا در مدرسه و دانشگاه تدریس میشوند؟؟ البته بخاطر حساسیت مذهبی برخی ،،بنده قصد مقایسه کیفی و کمی قران و این علوم را ندارم ،، ضمن اینکه تفاوت زیادی بین قران و مسلمین میدانم ، چون به سلایق مختلف تفسیرش میکنند ،،و ایا حوزه های علمی هم یک نوع دانشگاه هستند یا نه،،

بنظرم نمیشه یک تیغه یا دیواری بین این دو علم و دو حوزه کشید ،، شاید بهتر بود کشیده بشه ولی عملی نیست

ضمن اینکه مطالبی که در قران وجود داشته و در سالهای اخیر با پیشرفت علم به اثبات رسیده اگر بیشتر از حوزه های دیگر علم نبوده ،، کمتر هم نبوده اند

بنده هم اون اوایل ( سال 50 ) که دانشگاه را شروع کرده بودم فکر میکردم علوم همونی هستند که بشه روی کاغذ و با علوم محض دیگر بشه ثابتشون کرد ،،ولی بتدریج و با گذشت عمر اکنون فکر میکنم علومی که بر ما اثبات شده کمتر از یک در صد علوم واقعی است ،،

چندین بار مطالبی را نوشته و پاکشون کردم چون بیش از این نمیشه در این حوزه وارد شد حتی در پیام خصوصی البته اولین علتش کمبود اگاهی بنده هست ،،
                                خیر ، علم تعریفش مشخص هست- بهتون پیشنهاد میکنم صحبت های دکتر هلاکویی و آقای دکتر نیری رو گوش بدید
                                چیزی که توی دانشگاههای ما تدریس میشه نمیشه بهش اعتماد داشت که علم باشه ، چرا؟ چون مطابق سلایق شخصی عده ای (به اسم ا*س*ل*ا*م) ویراش شده ، مثال میزنم براتون در مورد همین نظریه ی داروین ، ما توی کتاب های درسیمون اشاره ای خیلی کوتاه بهش شده و فکر میکنم ذکر شده که این در حد نظریه باقی مونده و اثبات نشده در صورتی که این نظریه کاملا اثبات شده است و تاکنون هیچ کس نتونسته نقضش کنه، میدونید چرا؟ چون نظریه ی ایشون کاملا با موضوع خلقت انسان که در تمامی کتب آسمانی از جمله قرآن اومده تناقض داره ، یا موضوع سابقه ی زندگی روی زمین ، یا موضوع مدت زمان آفرینش و ...
                                در مورد کشیدن دیوار ، این امکان موجود داره ، همینطور که کشور های اروپایی با جدایی دین و سیاست میبینین که حداقل خیلی از ما جلوتر هستن...
                                نکته بعدی در مورد اثبات موارد موجود در قرآن توسط علم هست که مواردی که خودم شنیدم و در موردش تحقیق کردم نیت فقط سوء استفاده بوده و چیزی جز دروغ نبوده...
                                مثلا همین چند روز پیش مطلبی خوندم توی یکی از این سایت های .... ، نوشته بودن :
                                یک دانشمند غیر مسلمان اروپایی (که اسمش رو هم نیاوردن) تحقیق کرده دیده سجده کردن برای بدن مفیده چون باعث دفع امواج الکترومغناطیسی (امواج مضر موبایل و ..) از بدن میشه...
                                یک ایرانی (که از قضا ایشون هم دکتر بوده) میره پیگیر کار اون دانشمند میشه و میبینه بلـــــــــه!!! ما وقتی سجده میکنیم امواج الکترومغناطیسی از طریق پیشانی به زمین انتقال پیدا میکنه و امواج مضر از بدن دور میشه ، و جالبه بدونین اگه این سجده رو به کعبه باشه اثرش چند برابر بهتره ، چون کعبه مرکز زمینه... این هم تاییدی دیگر بر کارآمدی و حقانیت همه جانبه نمار و ..

خب هر آدمی که ی ذره از امواج الکترومغناطیس اطلاع داشته باشه از این جملات خنده اش میگیره و چیزی که من دیدم غیر از این بود! عده ای زیادی زیر همون خبر نظر دادن و کلی تشکر و تایید اون جملات حتی بدون اینکه کوچکترین چیزی فهمیده باشن ، فقط به صرف اینکه گفته شده : دکتر فلانی ، دانشمند غیر مسلمان ، امواج الکترومغاطیس ، کعبه مرکز زمین و ...

برای اینکه در مورد دین اکثریت کشورمون حساسیت وجود داره و نمیشه حرفی زد منم چیزی نمیگم ، ولی شما میتونید برید تورات و انجیل رو بخونید یا تفسیر و نقد هایی که از دانشمندان یزرگ مثل ولتر منتشر شده یا خلاصه هایی از اونها رو حداقل بخونید تا ببینید چقدر خنده دار هستن...

همونطور که "جوردانو برونو" رو به خاطر این عقیده که "زمین به دور خورشید میگرده و نه خورشید به دور زمین و همچنین منظومه های شمسی دیگری نیز وجود دارند" زنده زنده میسوزونن و بعدش گالیله هم برای حفظ جونش مجبور میشه شهادت دروغ بده که این خورشیده که دور زمین میچرخه ، چون کتاب آسمانی این طور گفته ، و اما الان دیگه برای ما کاملا اثبات شده هست که اون ها درست میگفتن ، روزی هم میرسه که به عقاید امروزمون میخندیم یا نسل های بعدی زحمت تمسخرمون رو میکشن
                                پی احساس آرامش...

نظر

پردازش ...
                                X