اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم cpipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نتیجه پست 240 بدلیل برخورد با پیوت روزانه دیروز در قیمت 1.0042 بستمش . ریسک : 15 ریوارد 28
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• دو تا رفلکس عالی برای امروز داشتیم که جفتشون سیراب کردند ما رو!!

GBPUSD
      EURJPY

دوبل استاپش تی پی خوردیم.....

بعلت حجم بالا بستیم. این روال حرکتی فعلاً بنظرم تا کشش از بالا ادامه دار هست....

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سلام خسته نباشید

میشه بگید در اینجا بر چه مبنایی پوزیشن گرفته اید؟
        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenbayat1364 نمایش پست ها
          سلام خسته نباشید

ممنون
          رجوع کنید به فایل های آموزشی بحث تریدری

نظر

• بله ولی در لحظه خرید مومنتم منفس هست

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenbayat1364 نمایش پست ها
              سلام خسته نباشید

ممنون
              با اجازه آقای آزادی(دیدمن برروی GBP/USD)

ما در اینجا از قبل یک حرکت روبه بالا داشتیم و وقتی که یک TCR 100% هم که اصول پایه برای یک اصلاح میباشد رو میکشیم یک منطقه مهم رو بهمون نشان میدهد که میتواند از روند و یا حرکت قبلی به عنوان پول بک با پییوتهای هفتگی و روزانه و دومین قله قبلی خودش درنظر گرفت که یک معامله عالی میسازد.

ویرایش توسط bahman7 : https://www.traderha.com/member/3045-bahman7 در ساعت 07-02-2012, 08:04 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman7 نمایش پست ها
                با اجازه آقای آزادی(دیدمن برروی GBP/USD)

ما در اینجا از قبل یک حرکت روبه بالا داشتیم و وقتی که یک TCR 100% هم که اصول پایه برای یک اصلاح میباشد رو میکشیم یک منطقه مهم رو بهمون نشان میدهد که میتواند از روند و یا حرکت قبلی به عنوان پول بک با پییوتهای هفتگی و روزانه و دومین قله قبلی خودش درنظر گرفت که یک معامله عالی میسازد.

خیلی ممنون آقا بهمن ، پس در اینجا ما بر اساس اینکه قیمت نتونسته در 100 زمان حرکت قبلی خودشو اصلاح کنه وارد پوزیشن میشیم و هیچ نشانه دیگه ای برای خرید نداریم درسته؟
                البته میدونم که روند صعودی هست و قیمت به تراکم پیوتهای روزانه و هفتگی رسیده ولی طبق سیستک پیپو در این ناحیه مومنتم بازار منفی هست

نظر

• درود

با خبر ناگوار روز جمعه خیلی حس و حال فعالیت در فضای مجازی رو ندارم.

یادت گرامی امیر جان

دوستان اینجا تاپیک cpipo هست و جناب آزادی هم بر اساس cpipo موقعیت را گذاشتند. بحث تحلیل و مومنتوم نداره .

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                  2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                  3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                  4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                  5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                  6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                  7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• سلام دوستان

میشه لطفا منو راهنمایی کنید که در قسمت hrs choice tz from gmt باید چه عددی وارد کنیم؟ آیا اگر بخواهیم سشن لندن را استفاده کنیم باید در حال حاضر که تابستان است عدد 1 و برای سشن نیویورک عدد -4 را وارد کنیم؟

سوال بعدی من اینه که کدوم یک از سشنها بهتره برای کار کردن.
                    در ضمن از آقا پیام به دلیل زحمات زیادی که برای این تاپیک میکشن تشکر میکنم.

نظر

• سلام محسن جان شما در این آدرس (http://www.forum.broker-fa.com/showt...7%D8%A7/page18 ) ، در پست شماره 176 ، تمپلیت با تنطیمات کامل که توسط خود پیام عزیز قرار گرفته را میتونید دانلود و استفاده کنید ، و دیگر نگران صحت و چگونگی تنطیمات نباشید . در ضمن بد نیست که وقتی داریم از محتویات یه مجموعه که افرادی دارن براش زحمت میکش و وقت میزارن تا ما را بدون هزینه ( نسبت به مفید بودن وکارایی مطالب ) در آموخته ها وتجربیات خودشون شریک کنن در حالی که هیچ وظیفه ای در این خصوص ندارن ، گزینه تشکر اون پستها را بزنیم ، فقط برای اینکه بهشون بگیم خدا قوت . امید وارم منظورمو درست بیان کرده باشم و دلخوری پیش نیاد .
                      ورود به معامله با منطق انسانی
                      خروج
                      از معامله با احساس ماشینی
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
                        سلام محسن جان شما در این آدرس (http://www.forum.broker-fa.com/showt...7%D8%A7/page18 ) ، در پست شماره 176 ، تمپلیت با تنطیمات کامل که توسط خود پیام عزیز قرار گرفته را میتونید دانلود و استفاده کنید ، و دیگر نگران صحت و چگونگی تنطیمات نباشید . در ضمن بد نیست که وقتی داریم از محتویات یه مجموعه که افرادی دارن براش زحمت میکش و وقت میزارن تا ما را بدون هزینه ( نسبت به مفید بودن وکارایی مطالب ) در آموخته ها وتجربیات خودشون شریک کنن در حالی که هیچ وظیفه ای در این خصوص ندارن ، گزینه تشکر اون پستها را بزنیم ، فقط برای اینکه بهشون بگیم خدا قوت . امید وارم منظورمو درست بیان کرده باشم و دلخوری پیش نیاد .

سلام ماندگار عزیز

بله حرفت کاملا درسته این وظیفه ماست که از زحمات اساتید و دوستان عزیزی که زحمت میکشن تشکر کنیم و از اینکه در جایی فراموش شده عذر خواهی میکنم،
                        تشکر میکنم از آقای نیما آزادی، پیام بزرگوار و شما دوست عزیز

موفق باشید

نظر

• پس بگو چرا بازار ساید هست!! توی یک تراکم گیر افتاده.....

نظر

• دلیل اینکه به بروکری با کندل روزهای تعطیل اعتقاد بیشتری دارم در این عکس مشخصه.
                            27 ساعت است که قیمت در تایمفریم یک ساعته نتونسته زیر پیوت هفتگی بسته بشه . در بروکرهای دیگه وضع اینچنین شفاف هست؟

[IMG][/IMG]
                            ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 07-03-2012, 03:48 PM

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
                              سلام محسن جان شما در این آدرس (http://www.forum.broker-fa.com/showt...7%D8%A7/page18 ) ، در پست شماره 176 ، تمپلیت با تنطیمات کامل که توسط خود پیام عزیز قرار گرفته را میتونید دانلود و استفاده کنید ، و دیگر نگران صحت و چگونگی تنطیمات نباشید . در ضمن بد نیست که وقتی داریم از محتویات یه مجموعه که افرادی دارن براش زحمت میکش و وقت میزارن تا ما را بدون هزینه ( نسبت به مفید بودن وکارایی مطالب ) در آموخته ها وتجربیات خودشون شریک کنن در حالی که هیچ وظیفه ای در این خصوص ندارن ، گزینه تشکر اون پستها را بزنیم ، فقط برای اینکه بهشون بگیم خدا قوت . امید وارم منظورمو درست بیان کرده باشم و دلخوری پیش نیاد .
                              درود دوست من

به شخصه مسائلی که باعث خوشحالیم میشود در ابتدا

اینکه دوستان تازه کار بتوانند درست ترید کنند بدون در نظر گرفتم سود و زیان و فقط تریدی با برنامه،

بعد از آن ضرر نکردن و سپس سود آوری.

اگر مطالب گفته شده در این تاپیکها ،دوستان هم وطنم را قدمی به مراحل ذکر شده نزدیک کند ، برای من بس است.

امیدوارم همگی تریدرهای موفقی بشوید.

ارادتمند

نظر

• تراکم گردن کلفتیه!!

ببینیم انرژی چارت به همون طرفی که فکر میکنیم !! آزاد میشه یا میریم واسه ضرر؟؟!!

[IMG][/IMG]

نظر

پردازش ...
                                X