اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم cpipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• [IMG][/IMG]
    با سلام ساعت 9 شبه فکر میکنم با توجه به زده شده کف مینوری که با فلش مشخص کردم حرکت خودش رو به سمت حد سود اغاز کنه البته پوزیشتن میان مدتیه چون دارم لم گیری میکنم از ابزار زمانی استفاده نکردم و ست اند فورگت رو رعایت نکردم
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• [IMG] با سلام میتونه از عمده ضعف های این پوزیشن عدم احترام به تریگر برای ورود باشه امیدوارم برگرده به این حد ضرره امید دارم
      پیروز باشید
      [/IMG]
      ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• این که میگن دور بودن از بازار سمه اینه ها
        دیروز علی جان مبین خبراش حاکی از تضعیف دلار بود بعد من اوردمش با بقیه ایتمام مچ کردمو سل دلار استرالیا گرفتم
        عجباااااااااااااااا

پیروز باشید و بچه ها به تحلیل ها و اخبار و جداول اساتید عزیز توجه داشته باشید که عالیه

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
          این روش یک پیوت کاستوم میخواد بر روی یک متا تریدری که کندل یکشنبه نداشته باشد+ سه تا مووینگ همین این روش هم pipo و دیگر هیچ
          درود

یک سال بعد از اولین پستم در این فروم ، نتیجه همان بود که از اول بود!!!

موفق باشید دوستان...

بدرود

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
          2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
          3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
          4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
          5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
          6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
          7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• منم اگر جای شاخص دلار بودم اینطوری از تراکم در می رفتم.....

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
            https://telegram.me/Cyclicalwaves
            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• [با سلام سی پایپو کارای عزیز و دوستاران واگرایی
              من به شخصه اگر مخالف روند نبود میگرفتم

پیروز باشید
              IMG][/IMG]

persian gulf traders

نظر

• ورود به معامله با منطق انسانی
                خروج
                از معامله با احساس ماشینی
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                  70 پیپ ریزش

ورود به معامله با منطق انسانی
                  خروج
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• اینجاست که باید یه بار دیگه از جناب یزدی عزیز بابت آموزش زیگ زاگ تشکر کرد ، سود به 125 پیپ رسید
                    ورود به معامله با منطق انسانی
                    خروج
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• [IMG][/ با سلام
                      من عموما کمتر سی پایپو رو کار میکنم چون از معامله خلاف جهت معمله گران قدرتمند بازار خوشم نمیاد
                      پیزوز باشید

persian gulf traders

نظر

• [IMG][/IMG]

با سلام مجدد
                        اچ دی مثبت شاخص دلار
                        خیلی خفیف بنظر میاد اما تایم یکساعتس و قابل احترام
                        بنظر حرکت دلار رو به بالا شروع شد تراکم رو که نتونست رو به پایین بشکنه
                        پیروز باشید

persian gulf traders

نظر

• [
                          بازم لذت دیدن حد سود

پیروز باشید
                          IMG][/IMG]

persian gulf traders

نظر

• شاخص دلار امروز

قرار گرفتن روی تراز مرکزی روزانه+مووینگ====== قدرت شدید خرید دلار!

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                            https://telegram.me/Cyclicalwaves
                            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سلام خدمت آقا پیام من تمام پستهای این تاپیک را مطالعه کردم واقعا دست مریزاد خیلی عالی بود خسته نباشید وبابت مطالبی که آموختم بی نهایت سپاسگزارم من تابحال پوزیشنهام بر اساس pipoمیگرفتم اما فکر میکنم استفاده ازاین در روش در کنار هم میتونه خیلی سود آور تر باشه باز هم ممنون . سوالی که ازجناب پیام واستاد آزادی دارم اینه که بنظرتون بهتر نیست که حجم رو هم توی چارتها داشته باشیم جهت اطمینان از حرکت کندل بعدی ؟

نظر

• حجمی که در متاتریدر شما نشان داده میشود مربوط به بروکر خودتان است نه کل دنیا

نظر

پردازش ...
                                X