اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مطالب آموزشی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
    من انشالله هر چه سریعتر و با کیفیت تهیه میکنم و اگه خدا یاری کنه کلا یک تاپیک mql راه اندازی میکنیم که تا فروم پر بارتر بشه
    شما تاپیک راه اندازی کن فیلم های آماده کردم. منتهی آپلودش زمانبر هست.

خدا قوت مهندس جان. مقاومت های زمانی من یک نوع دیگه بهره میبردم. منتهی چیزی که شما مطرح کردید جالب و قابل تحسین هست. انشالله هرچه زودتر تکمیل شود و اشکالاتش برطرف کنیم.

نظر

من انشالله هر چه سریعتر و با کیفیت تهیه میکنم و اگه خدا یاری کنه کلا یک تاپیک mql راه اندازی میکنیم که تا فروم پر بارتر بشه
      سلام
      بنده رو هم از همین حالا به شاگردی بپذیرید

نظر

• با عرض سلام یک مشکل.
        چرا اندکاتور کاستوم پیوت من با یک متا تریدر توی حساب ریئل فقط 7تا پیوت روزانه رو نشون میده ولی توی حساب دمو تمام پیوتهای روزانه، هفتگی و ماهانه رو نشون میده
        و این، پوزیشن گرفتن رو برای من دشوار میکنه . برای درست کردنش صد بار تایم فریم هار عوض کردم و یا بین حساب ریئل و دمو سویچ کردم ( لود کردم).
        اگه کسی راه چارهای داره لطفا مرا یاری رساند.

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr88 نمایش پست ها
          با عرض سلام یک مشکل.
          چرا اندکاتور کاستوم پیوت من با یک متا تریدر توی حساب ریئل فقط 7تا پیوت روزانه رو نشون میده ولی توی حساب دمو تمام پیوتهای روزانه، هفتگی و ماهانه رو نشون میده
          و این، پوزیشن گرفتن رو برای من دشوار میکنه . برای درست کردنش صد بار تایم فریم هار عوض کردم و یا بین حساب ریئل و دمو سویچ کردم ( لود کردم).
          اگه کسی راه چارهای داره لطفا مرا یاری رساند.
          سلام
          یه بار اندیکاتور رو del کن بعد دوباره کپی کن
          اگه نشد یه بار متای ریلی که داری رو پاک کن بعد دوباره اینستال کن ، ببین درست میشه

نظر

• سلام. بنده پیوت های زمانی تا یک جایی های رفتم جلو اما متاسفانه به مساله برخوردم که به هیچ وجه درست نمیشه سعی میکنم درستش کنم آیا کسی هست که داره رو این مساله کار میکنه؟

نظر

سلام. بنده پیوت های زمانی تا یک جایی های رفتم جلو اما متاسفانه به مساله برخوردم که به هیچ وجه درست نمیشه سعی میکنم درستش کنم آیا کسی هست که داره رو این مساله کار میکنه؟
              سلام
              من برنامه نویسی بلد نیستم ، ولی اگه کمکی ازم بر بیاد در خدمتم.

نظر

• با سلام و تبریک سال نو به همگی دوستان عزیز

اگر میشه و کسی میتونه فایل اکسل یا ماشین حساب محاسبه سطوح پیوت زمانی را هم خلقش کنه فکر کنم کنار اندیکاتور نیاز بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط mojtabafx نمایش پست ها
                  با سلام و تبریک سال نو به همگی دوستان عزیز

اگر میشه و کسی میتونه فایل اکسل یا ماشین حساب محاسبه سطوح پیوت زمانی را هم خلقش کنه فکر کنم کنار اندیکاتور نیاز بشه.
                  قرار شد ادیکاتور پیوت زمانی نوشته بشه.
                  .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                  https://telegram.me/Cyclicalwaves
                  https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سلام دوستان
                    راستش من کارم برنامه نویسی هست با ام کیو ال هم آشنا هستم اگر بتونم خدمتی انجام بدم خوشحال می شم
                    fx.tashvir@yahoo.com
                    محمد رضا تشویر

نظر

• نوشته اصلی توسط tashvir نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      راستش من کارم برنامه نویسی هست با ام کیو ال هم آشنا هستم اگر بتونم خدمتی انجام بدم خوشحال می شم
                      fx.tashvir@yahoo.com
                      محمد رضا تشویر
                      به به یار کمکی امد
                      عالی شد من شما رو تو یاهو add خواهم کرد تا در تماس باشیم

نظر

• سلام استاد!اندیکاتورپیوت زمانی آماده نشده که تست شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط elyas361 نمایش پست ها
                          سلام استاد!اندیکاتورپیوت زمانی آماده نشده که تست شود.
                          این اندیکاتور توسط بنده تست می شود هنوز کار دارد.

نظر

• سلام جناب آزادی عزیر
                            آیا امکان آموزش کاربرد زمان در الیوت فراهم میشود؟
                            خیلی مواردی که باعث فیلد شدن درابزار زمان میشود با شمارش الیوتی حل خواهد شد شما این مطلب را تایید میکنید؟
                            برای کارایی بهتر ابزار زمانی آیا تقدم آموزش را دراین خصوص صورت خواهد گرفت اگر ممکنه؟
                            شادی سراسر وجودتان
                            WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                            account demo

نظر

• کاربرد زمان در امواج (در حالت خاصش امواج الیوت) ثمره درک صحیح پارامتر زمان است. به زبان بهتر کسی که نحوه رسم و کارای ابزار زمانی را در امواج در کند بطور کلی مشکلش در رکن زمان حل می شود و براحتی با درک ابزارهای قیمتی به صورت هوشمندانه قادر خواهد بود از ابزار زمان بهره ببرد.

نظر

• باسلام یک سوال دارم در مورد کاربرد نقاط پیوت و نقاط فیبوناچی که این دو ایا کاربرد متفاوتی دارند؟ پیوتها چه بما میدهند که سطوح فیبو نمیدهند؟ کدام یک مهمترند ؟ تاثیر کدام یک بیشتر هست؟
                                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

پردازش ...
                                X