اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مطالب آموزشی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

اگه منظور قیمتی باشد باید از 38 دلار که هم 100% و 127% و62% ومیانی چنگال می باشد
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
      اگه منظور قیمتی باشد باید از 38 دلار که هم 100% و 127% و62% ومیانی چنگال می باشد
      رفیق؛

خوب توجه کن اول بعد نظرت رو بگو!

فرض کن همین الان قیمت 3-4 کندل مانده به نقطه شماره 3 هست، آیا با همین چنگال میتونیم تشخیص بدیم اینجا نقطه 3 خواهد بود و قیمت از اینجا بر می گردد؟؟

من حرفی از عدد نزدم، چیزی در مورد فیبو نگفتم و ......

تنها ابزار ما همین چنگال است، همینی که رسم شد و دیگر هیچ

هدف پیدا کردن کف شماره 3 هست و نه هیچ نقطه دیگر

منظور این است که وقتی موج شماره 3 تشکیل نشده آیا ما با همین چنگال می توانیم تشخیص دهیم اینجا کف می شود؟
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

5=واگراییHD- هم داریم یادم رفت بگم در چند تا تاپیک قبلی
        البته دوستان در اشل بزرگتر نگاهی بکنیم می بینیم که سر وشانه در حال شکستن است اگر کندل این هفته بالا بسته شود نقطه برگشت قرمز که مد نظر نیما است میتواند بول بک باشد که خودش 300PIP میشود .تا نظر نیما چی باشد.
        WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
        account demo

نظر

[QUOTE=PCMTrader;10124]

متوجه منظورم نشدید

منظورم این هست که ما با همین چنگال رسم شده آیا می توانیم سطح برگشتی شماره 3 را تخمین بزنیم؟
          این موج 2 در میان راه یک استراحت داشته که خط روند موج1 سطح حمایتی نشان داد که پول بک موج 1 هم شد انتهای موج 3 سطح مقاومتی A هست فکر کنم سطح A برای همین این رفتار نشان داد
          ویرایش توسط Hamidreza : https://www.traderha.com/member/3867-hamidreza در ساعت 02-24-2012, 12:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
            5=واگراییHD- هم داریم یادم رفت بگم در چند تا تاپیک قبلی
            البته دوستان در اشل بزرگتر نگاهی بکنیم می بینیم که سر وشانه در حال شکستن است اگر کندل این هفته بالا بسته شود نقطه برگشت قرمز که مد نظر نیما است میتواند بول بک باشد که خودش 300PIP میشود .تا نظر نیما چی باشد.
            من سوالم رو کلاً پس گرفتم! بی خیال اصلاً

ذهنیتم نسبت به گروه یک مقدار بالاتر بود، باید یک مقدار بیشتر کار شود ، این سوال را 2-3 ماه دیگر پیگیری میکنم.

نظر

منظور این است که وقتی موج شماره 3 تشکیل نشده آیا ما با همین چنگال می توانیم تشخیص دهیم اینجا کف می شود؟[/quote]

در چنگالها خط وسط ، وسط یک حرکت ab=cd معولا" میباشد .بله همان ab=cd که نقطه 3 شما d الگو است. همین کافی بود تشخیص نقطه 3
              WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
              account demo

نظر

تاپیک سریع پیش میره تا متوجه منظورتان شویم متن رو آبلود کرده بودم این رو در نظربگیرید (ببخشید خوب) این جمله آخرتان گویا منظورتان بود . یه تشکر بزنید تا بدانم بخشیدید
                WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                account demo

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                  رفیق؛

خوب توجه کن اول بعد نظرت رو بگو!

فرض کن همین الان قیمت 3-4 کندل مانده به نقطه شماره 3 هست، آیا با همین چنگال میتونیم تشخیص بدیم اینجا نقطه 3 خواهد بود و قیمت از اینجا بر می گردد؟؟

من حرفی از عدد نزدم، چیزی در مورد فیبو نگفتم و ......

تنها ابزار ما همین چنگال است، همینی که رسم شد و دیگر هیچ

هدف پیدا کردن کف شماره 3 هست و نه هیچ نقطه دیگر

منظور این است که وقتی موج شماره 3 تشکیل نشده آیا ما با همین چنگال می توانیم تشخیص دهیم اینجا کف می شود؟
                  نیمای عزیز متاسفانه قسمت نبود تا بقیه کلاس ادامه چیدا کند تا در جهت درک ابزار های چنگال هم مثل بقیه صحبت شود تا من با آی کیو بیشتری متوجه ذهن شما شوم اما بازهم فکر میکنم که اگر شما نقطه شروع چنگال را داشته باشید که یک باشد و نقطه 2 را هم داشته باشید با توجه به اینکه خط میانی چنگال از 50 % میگذرد پس هکر کنم که نقطه پائینی را بشود حوس زد امیدوارم که درک مطلبم ایندفعه بهتر شده باشد و اگر هم در همین جا نسبت به نگاه به چنگال نکات ریز را عنوان کنید بی نهایت ممنون میشوم
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

من به شخصه چنگالهایی را اصلا قبول دارم که این واکنش بهش وجود داشته باشه وگرنه به من نظر من جز اون چنگالهای بی اعتبار هست .

اما اینکه دلیل این واکنش چیه ، فکر میکنم بر میگرده به فلسفه وجود چنگال و مدین لاین . طبق این تئوری در بازار خطوطی وجود دارد که نقش سنتر لاین در موج سینوسی را ایفا میکنند . و تئوری موجهای سینوسی هم میگه که نمودار به صورت رفت و برگشتی حول اون خط نوسان داره . مادامی که این نوسان باشه ، سنتر لاین معتبره و وقتی نمودار از حول سنتر لاین خارج میشه ممکنه یه ریتم سینوسی دیگه به خودش بگیره . و قاعدتا اون میدین لاین بی اعتبار میشه .

البته این برداشت من از بحث چنگال هست . متاسفانه رفرنس خیلی قوی ای در این زمینه من که پیدا نکردم . به جز دست نوشته های اقای اندرو که توسط پاتریک میکولا کتاب شده .
                    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

بزارید یک جور دیگه بحث کنیم. اون جمنله پست قبلی واسه تحریک بود که بیشتر توجه کنید!!

ببینید در شکل زیر ما کلیک اول و دوم را روی یک کف و یک سقف زدیم و هنوز یک کف که شماره 3 هست تشکیل نشده، اما ما با بالا پایین کردن باند پایینی چنگال یا کلیک سوم می توانیم تشخیص دهیم که حدوداً موج شماره 3 کجا تمام می شود یا به عبارت بهتر کجا کف شماره 3 ساخته می شود.، خب حالا بگید چطوری؟ از کجا میشه فهمید؟

نظر

نیما مارو از سر کلاس بیرون نکن 2 نمره ازم کم کن بیا سر کلاس ادامه بدیم . بحث ، بحث آموزشی بود داشتم نقش بچه ها ته کلاسی رو بازی میکردیم که اگه، اگه این نشه اون چی میشه .. ..
                        بیا ادامه بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                        WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                        account demo

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                          بزارید یک جور دیگه بحث کنیم. اون جمنله پست قبلی واسه تحریک بود که بیشتر توجه کنید!!

ببینید در شکل زیر ما کلیک اول و دوم را روی یک کف و یک سقف زدیم و هنوز یک کف که شماره 3 هست تشکیل نشده، اما ما با بالا پایین کردن باند پایینی چنگال یا کلیک سوم می توانیم تشخیص دهیم که حدوداً موج شماره 3 کجا تمام می شود یا به عبارت بهتر کجا کف شماره 3 ساخته می شود.، خب حالا بگید چطوری؟ از کجا میشه فهمید؟

فکر کنم از پول بک نقطه آ که در زیر خط میانی قرار میگیرد

نظر

فکر کنم از پول بک نقطه آ که در زیر خط میانی قرار میگیرد
                            چی؟ نقطه آ چیه؟

نظر

2 روش
                              1-از ابزار کانال موازی
                              2-به اندازه عرض (2تا خط میانه رو اندازه گرفت) و از خط میانه تا جایی که حدوا" نقطه 3 است قرار داد.
                              WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                              account demo

نظر

نوشته اصلی توسط pcmtrader نمایش پست ها
                                چی؟ نقطه آ چیه؟
                                رد شکل اصلی بعد از شکست حط میانی نمودار یک پول بک به خط میانی داشت که شما با تقطه a علامت گذاری کردین اگر نقطه 1 را بچرخونیم تا خط میای بالای همان پول بک قرار گیرد قاعدتا" باید سطح پایین چنگال باید همان نقطه 3 باشد لطفا" بازهم غلط هایمان را گوشتزد نمایید سپاسگزارم

نظر

پردازش ...
                                X