اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

***بازار تبادلات ارزی سراب یا واقعیت***

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط منصورپاکدل نمایش پست ها
    من که دارم سود میکنم و راضی هستم
    سود زیر 10 درصد با مدیریت سرمایه درست به راحتی شدنیه و همیشگی
    تلاش کنین میتونین
    حرف شما کاملا صحیحه

بنده هم 2-3 نفری رو به اسم می شناسم که واقعا به طور مستمر از این بازار سود می گیرن و سود ماهانشون هم تو همین مایه هاست

ولی نکته اینجاست که تمامی این افراد سرمایه دلاری 5 یا 6 رقمی دارند

من نمی دونم سرمایه شما چقدره ولی تقریبا با اطمینان میگم اصلا با حسابهای چند صد دلاری و 2-3 هزار دلاری که 90% فا ر کس کاران ایران رو شامل میشه ، کسی به جایی نمیرسه ( در دراز مدت منظورمه)

نظر

ببخشید من یه چندتا از پستهارو که خوندم یه سری مطالب به ذهنم رسید که گفتم با شما درمیون بذارم بعضیاش تجربه شخصی منه بعضی موارد هم مطالبی هست که مطالعه کردم
      بنظرمن افرادی که میخوان وارد بازار سرمایه بشن از هر نوعش اولا که این سرمایه گذاری رو نباید به عنوان یه شغل بهش نگاه کنند باید اول شغلی داشته باشند که از اون راه کسب درآمد داشته باشند برای زندگی شون بعد اگر پول مازادی داشتند که میخواستن تو بانک بخوابونن سود بگیرن بخشی از اون پولو وارد بازار کنند که این برمیگرده به همون بحثهای مدیریت سرمایه
      ترید کردن یک کار اعتیاد آور هست مخصوصا افرادی که علم تحلیلی خوبی ندارند و شانسی چند معاملشون سودآور باشه این افراد شدیدا معتاد به ترید ودر نهایت معمله های تخیلی و بر باد دادن سرمایشون نتیجه کار هست پس اگر فکر میکنید معتاد شدید یعنی دارید تمام وقتتونو تو بازار میگذرونید اگر از وقت کارتون از وقت تفریحتون با خانواده بودنتون از وقت تحصیلتون میزنید پای چارت میشینید و مدام در حال تحلیل هستید این ینی شما معتادین اگر نمیخواین زندگی و آیندتون خراب بشه همین الان حساباتونو تسویه کنید پشت دستونو داغ کنید که تا۶ماه دیگه طرف بازار پیداتون نشه اصلا حتی به چارتها هم نگاه نکنید وگرنه بعد از یه مدت میای یه همچین جاهایی میگی که من چند وقت ترید کردم هیچی نصیبم نشد وخیلی چیزا هم از دست دادم
      مطلب بعدی اینکه هدفتون از ترید کردن پوزیشن باز کردن باید کسب سود باشه یک روش معتبر از تحلیل یادبگیرید با حساب دمو تحلیل کنید و ترید کنید خودتونو بسنجید اگر بنظرتون با شیوه تحلیل خاص و استراتژی خاص میتونید کسب سود کنید حساب ریل باز کنید بنظر من تحلیل کردن به روشها مختلف کار درستی نیست یه روشی که توش خبره شدی ازش نتیجه گرفتی فقط باید با همون روش تحلیل کنید من بعضی وقتها تحلیل های یک سری رو میبینم تعجب میکنم یک صفحه پر از اندیکاتور خط و خطوط رسم میکنن به عنوان تحلیل من به شخصه خودم یک روش بیشتر بلد نیستم با اون روش تحلیل میکنم اگر همچی طبق اصول اوکی بود وارد معامله میشم دیگه میدونم حد ضرر وسودمو چقدر تعیین کردم اگر هم دیدم روش تحلیلم رو چندتا جفت ارز جواب نمیده ونمیتونم تحلیلشون کنم سراغ روش دیگه ای نمیام و پا فشاری نمیکنم بخوام حتما یک تحلیلی انجام بدم که بتونم ترید کنم نه وقتی تحلیلام طبق اصولشون جواب نمیدن یعنی بازار شرایطش برای ورود من مناسب نیست میرم یه چند وقت دنبال کارو زندگیم یکی دو هفته بعد میام بررسی میکنم
      خلاصه که سرتونو درد نیارم اگر طبق اصول سرمایه گذاری تحلیل کردید اصول مدیریت سرمایه رو اجرا کردید مدیریت ریسک داشتید و زندگیتونو وقف ترید نکردید من قول میدم بیشتر از سودی که بانک بهتون میده میتوانید سود کنید و اگر هم دچار ضرر شدید جبرانش کنید

نظر

دوستانی که دم از سود نکردن و ... میزنن خداییش تا حالا چند بار مدیریت سرمایه رو رعایت کردن چند بار.من اسیتمنت سودده نمیخوام یه استیتمنت بهم بدن که حسابشون با مدیریت سرمایه طی دو ماه یا بیشتر کال کردن بزارن اگه مدعی سود نکردن از بازارن.اگه هیچ کس نمیتونه سود کنه چطور سوددهی نفرات برتر mql5 رو توجیه میکنن ایا اونها هم الکیه..بله در این که بازار برای هر روحیه ای مناسب نیست در اون شکی نیست این بازار یه مرد میخواد یه مرد که بتونه اول خودشو تغییر بده به نفسش تسلط پیدا کنه واسه همینه که دوستش دارم چون انسان را به تغییر وامیدارد. این بازار مناسب هر کسی نیست کسی که نمیتونه خودشو تغییر بده چرا فردا همین الان ببوسه بزاره کنار.ولی واقعا ببوسه بزاره کنار و دیگه هم برنگرده به سمتش.همیشه با چند تا ضرر متوالی کنترل نفسمونو از دست میدیم و اشتباهات گذشتمونو تکرار میکنیم چند بار مدیریت سرمایه رو رعایت کردید و حساب کال کردین.به قول انیشتین احمق کسی است که با تکرار کارهای گذشته به نتایج متفاوت برسه.ما دایما با تکرار اشتباهات گذشته به دنبال نتایج جدید هستیم در حالیکه اگر صد سال هم فارکس کار کنید و اشتباهات گذشته رو تکرار کنید نتیجه همونی بوده که روز اول داشتید.مگه نمیگید چند ساله فارکس کار میکنید و مشکل از تکنیکال هست یه استیتمنت چند ماهه رو کنید که با مدیریت سرمایه حساب کال شده.اقا مگه نمیگید بازار غیر قابل پیش بینیه هفته اینده من تک تک پوزیشنهامو اینجا قرار میدم پوزیشنهای من نه اکسپرته نه مارتینگه و نه هیچ کدوم از این روشهای غیر متعارف.من فقط و فقط بازار رو پیش بینی میکنم.ببینم باز هم مدعی غیر قابل پیش بینی بودن بازار هستید.من نگفتم پول بریزید تو شکم بروکرها من حرفم اینه که حساب دمو جز برای تست سیستم به هیچ درد دیگه ای نمیخوره اگه شما یه هالی گریل هم داشته باشید سرانجام باید اصول مدیریت سرمایه و ...در حساب ریل براتون تجربه بشه و این مرحله ای است که باید پشت سر گزاشت...
        گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

نوشته اصلی توسط iran_trader نمایش پست ها
          من بعد از چهار سال دوباره اومدم سمت بازار تبادلات ارزی.نیومدم که شکست را بپذیرم و خداحافظی کنم اومدم که سدی به عنوان موفقیت در بازار تبادلات ارزی رو از پیش روم بردارم.دیروز دوباره یه حسابو کال کردم حسابی سیصد دلاری که ظرف دو هفته با رعایت مدیریت سرمایه تبدیل به 420 دلار شد ولی در اثر یک فکر اشتباه اونم اینکه یه مقدار پول لازم داشتم گفتم هر طوری شده باید این پولو تو همین هفته جور کنم و این تفکر ویرانگر اتیش زد به حساب.حسابی که تا مرز 600 دلار هم رفت.دیگه مثل قبلا نیست که وقتی حسابی کال میشد کلا نامید میشدم بلکه اشتیاقم بیشتر میشه نسبت به موفقیت در این کار.چون یقین پیدا کردم برای موفقیت در این حرفه یه سری تاوانها باید داده بشه تا یه سری تجربیات با گوشت و خونت امیخته بشه.باید تو حساب ریل با لات بالا وارد بشی تا این تجربه بدست بیاد که اولین پوزیشن با لات بالا و بدون رعایت مدیریت سرمایه برابر است با کال مارجین.دقیقا همون لحظه ای که تصمیم میگیری با لات بالا وارد معامله بشی همون لحظه باید با حسابت خداحافظی کنی.با حسابهای کوچک و پوزیشنهای فول لات نمیشه به ارزوها رسید بله تمامی این موراد باید با گوشت و خون تریدر امیخته بشه.زمان میبره تا تریدر ه این نتیجه برسه که تریدهای با لات پایین و سود مستمر در بازار بسیار شیرینتر از سودهای لحظه ای و چند برابر کردن حساب در یک روزه.به هر حال خودمو خیلی به موفقیت نزدیک میبینم احساس میکنم تا رسیدن به موفقیت در این حرفه چند قدم بیشتر ندارم.که اولیش رعایت مدیریت سرمایه ست.خودمو به موفقیت نزدیک میبینم چون در حسابهای قبلی بهم ثابت شده. همین حساب هفته قبل من 11 تا ترید متوالی سودده داشتم.من نزدیک به 400 پیپ بازار رو فورکست کردم.بله فورکست نه مارتینگل گرید هدج اسکالپ و .....به امید موفقیت همه دوستان و خودم در انتها.نکته پایانی اینکه ببین بازار تبادلات ارزی افکس و یا هر چیز دیگه ای که اسمت هست من از اوناش نیستم که با چند تا شکست متوالی اشتباهاتمو گردن بروکر و ای بی و ...بندازم و باهات خداحافظی کنم اومدم که شکستت بدم و تا این هدف محقق نشه باهات خداحافظی نمیکنم...........من با افتخار میگم من دیروز حساب ریلمو کال کردم....

سلام دوست من
          فقط میخوام برادرانه دیدگاه خودمو با توجه به تجربیاتی که دارم نسبت به حرفات بگم. امیدوارم به دردت بخوره

هیجان زدگی. اون سد در واقع بخشی از خودته که باید اصلاح بشه
          یعنی در دو هفته حدود 40 درصد سود کردی بعد کال کردی که مطمین باش ربطی به مدیریت سرمایه نداره
          یادت نره قمار ممنوع
          بازم هیجان زدگی. فارکس هم مثل بقیه شغلا
          نیاز به مقدار قابل قبولی دانش داری بعد از اون صبر و خود سازی
          با پوریشن به قول شما فول لات که هیچی نمیشی اما با حساب کوچیک و سود منطقی و منظم میشه به یه جاهایی رسید با توجه به پیشرفت تکنولوژی
          آفرین
          احساسات خوب نیست
          به کال کردن حساب افتخار نکن اما دیگه هم کال نکن . خودت هم دیگه خوب میدونی چطور حسابت رو کال نکنی. شما که نیازی نداری چیزی به من و بقیه ثابت کنی پس دیگه هی از سود ها و ضررهات به بقیه گزارش نده. کم کم هیجانات و احساسات رو از خودت دور کن و بدون فارکس هم فقط یه شغله برای زندگی. زندگی کن.

نظر

سلام.جالبه من دارم بازم پست میزارم.من هم با دوستانی که میگن اخره این کار ضرره موافقم هم با دوستانی که میگن میشه سوذ کرد به این شرح که:
            هرکس بعد از چند سال کار به درک از بازار رسیده باشه میفهمه که مهم نیست چه تحلیی پشت معامله هست و بهرحال حتی معامله گرفتن حتی با مدیریت سرمایه کاره ترسناکی میشه حالا از اون ظرف میگن این ترس ممکنه نتیجه کمبوده تلاشمون باشه که به نظره من برعکسه نتیجه درک عمیق از بازاره که اونم با کارو تلاشه زیاد بدست میاد.حالا با دوستانی که میگن سوذ مستمر تو این بازارم ممکنه مواافقم چون اگه تحلیلارو کنار بگذاریم به بازار به شکل یه ماهیته حرکتیه دو بعدی قیمت زمان نگاه کنیم میبینم اینهمه اظلاعات هندسی و ریاضی راجع به همچین چیزی وجود داره.یاد بگیریم در مقابل همدیگه جبهه نگیریم.یاد بگیریم برای به سودهی رسیدن رو کنترل ضررامون متمرکز باشیم.یاد بگیریم تحلیل دیگرانو تحلیل کنیم .یاد بگیریم ریز نگر باشیم.هیچ قاعده ای رو برای تکرار الگوهای گذشته لزوم نبینیم.یاد بگیریم تعریف مکتوب از سود و ضرر داشته باشیم .زمانی که بیخوذ بگذره خودش بزرگترین ضرره.یاد بگیریم موفقیت نسبیه و بقول برنامه نویسا بولین نیست که یا باشه یا نباشه.خلاصه تلاش کردن در در راه اهداف خودش باید موفقیت بحساب بیاد تا احساس خوبی بهتون بده برای ادامه مسیر.
            در جواب اون دوستمون که فرمودند با تلاش کردن بروگرارو خوشحال میکنیم باید عرض کنم تا تعریف از تلاش چی باشه.بنده هم مدته زیادی رو درگیره این کار بودم ضررهای زیادی کردم از تمامه گفته هاییم که یکیش همین معامله رو دمو و تجدید قوا بعد از ضرر بود استفاده کرذم و کاملا هم درسته ولی من متوجه شدم حاصل عملکردم در بازار اایینه کاریه که من در بازار واقعا انجام دادم نه اون کارهایی که فک میکردم انجام دادم.امیدورارم متوجه منظورم شده باشید.ببخشید کلی حرفای بدرد نخور زدم.
            موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط fxwin نمایش پست ها
              حرف شما کاملا صحیحه

بنده هم 2-3 نفری رو به اسم می شناسم که واقعا به طور مستمر از این بازار سود می گیرن و سود ماهانشون هم تو همین مایه هاست

ولی نکته اینجاست که تمامی این افراد سرمایه دلاری 5 یا 6 رقمی دارند

من نمی دونم سرمایه شما چقدره ولی تقریبا با اطمینان میگم اصلا با حسابهای چند صد دلاری و 2-3 هزار دلاری که 90% فا ر کس کاران ایران رو شامل میشه ، کسی به جایی نمیرسه ( در دراز مدت منظورمه)
              چرا فکر میکنین حتما حساب باید بالای 100 هزار دلار باشه یا بایلای یک میلیون دلار باشه؟
              این بازار هم مثل بقیه بازارها یه شغل محسوب میشه
              کمی واقع بین تر باشین
              من سرمایه 20 هزارتایی دارم
              هر ماه بطور میانگین بین 8 تا 15 درصد حسابم رشد میدم که برداشت میزنم و دوباره با اصل سرمایه ترید میکنم
              که اگه بصورت تقریبی هر دلار 3500 فرض کنیم
              ماهانه بین 5 تا 10 میلیون درامد دارم که یه درامد معقول محسوب میشه
              با احتساب اینکه فقط برای خرید و تفریح و سفر و مهمونی از خونه بیرون میرم و شغل م نیاز به برخورد با افراد گوناگون و اعصاب خوردی ناشی از برخوردهای افراد نداره و بیشترین هزینه های کاری م هزینه اینترنت و لپ تاپ هست، این درامد ، درامد خوب محسوب میشه.
              دوست عزیز گویا شما معنی صحیح مدیریت سرمایه و طمع نکردن متوجه نشدین.
              امیدوارم شما هم پر سود باشین.
              ویرایش توسط shahin : https://www.traderha.com/member/21311-shahin در ساعت 04-08-2016, 08:31 PM

نظر

دوست عزیز جناب shahin لطفا یکبار دیگه همون پستی که از بنده نقل قول کردید را مرور بفرمایید ( لحن این نوشته کاملا دوستانه ست)

نظر

اتفاقا جالبه این بحث به تجربیات آدم اضافه میشه ولی درحد نصیحت و توصیه و راهکار نظر بدین قشنگتره چون داریم چت میکنیم نمیشه لحن صحبت کسی رو تشخیص داد از دست هم ناراحت نشیم

نظر

نوشته اصلی توسط fxwin نمایش پست ها
                    دوست عزیز جناب shahin لطفا یکبار دیگه همون پستی که از بنده نقل قول کردید را مرور بفرمایید ( لحن این نوشته کاملا دوستانه ست)
                    fxwin عزیز
                    منم دوستانه گفتم داداش
                    این بازار سود ده هست اگه سود معقول بخوایم در حد یه شغل که البته بهتر از خیلی از مشاغل دیگه
                    بخصوص حالا که رکود هست و مردم خودشون میکشن برای دوزار پول و کاسبی
                    من که سود میکنم و راضی هستم خدا رو شکر
                    ایشالله همه تون سود کنین

نظر

نوشته اصلی توسط shahin نمایش پست ها
                      چرا فکر میکنین حتما حساب باید بالای 100 هزار دلار باشه یا بایلای یک میلیون دلار باشه؟
                      این بازار هم مثل بقیه بازارها یه شغل محسوب میشه
                      کمی واقع بین تر باشین
                      من سرمایه 20 هزارتایی دارم
                      هر ماه بطور میانگین بین 8 تا 15 درصد حسابم رشد میدم که برداشت میزنم و دوباره با اصل سرمایه ترید میکنم
                      که اگه بصورت تقریبی هر دلار 3500 فرض کنیم
                      ماهانه بین 5 تا 10 میلیون درامد دارم که یه درامد معقول محسوب میشه
                      با احتساب اینکه فقط برای خرید و تفریح و سفر و مهمونی از خونه بیرون میرم و شغل م نیاز به برخورد با افراد گوناگون و اعصاب خوردی ناشی از برخوردهای افراد نداره و بیشترین هزینه های کاری م هزینه اینترنت و لپ تاپ هست، این درامد ، درامد خوب محسوب میشه.
                      دوست عزیز گویا شما معنی صحیح مدیریت سرمایه و طمع نکردن متوجه نشدین.
                      امیدوارم شما هم پر سود باشین.
                      ببخشید شما استیتمنت 6 ماه بزار که 5 درصد برداشت زدی من یه حساب 10000$ اینجا بهت میدم
                      یعنی از حساب 20000 تایی هر ماه 5 درصد برداشت داشته باشی
                      بیشتر نگفتم فقط 6 ماه
                      اگه بهونه بیاری پس ببخشید دروغ میگی

نظر

نوشته اصلی توسط iran_trader نمایش پست ها
                        دوستانی که دم از سود نکردن و ... میزنن خداییش تا حالا چند بار مدیریت سرمایه رو رعایت کردن چند بار.من اسیتمنت سودده نمیخوام یه استیتمنت بهم بدن که حسابشون با مدیریت سرمایه طی دو ماه یا بیشتر کال کردن بزارن اگه مدعی سود نکردن از بازارن.اگه هیچ کس نمیتونه سود کنه چطور سوددهی نفرات برتر mql5 رو توجیه میکنن ایا اونها هم الکیه..بله در این که بازار برای هر روحیه ای مناسب نیست در اون شکی نیست این بازار یه مرد میخواد یه مرد که بتونه اول خودشو تغییر بده به نفسش تسلط پیدا کنه واسه همینه که دوستش دارم چون انسان را به تغییر وامیدارد. این بازار مناسب هر کسی نیست کسی که نمیتونه خودشو تغییر بده چرا فردا همین الان ببوسه بزاره کنار.ولی واقعا ببوسه بزاره کنار و دیگه هم برنگرده به سمتش.همیشه با چند تا ضرر متوالی کنترل نفسمونو از دست میدیم و اشتباهات گذشتمونو تکرار میکنیم چند بار مدیریت سرمایه رو رعایت کردید و حساب کال کردین.به قول انیشتین احمق کسی است که با تکرار کارهای گذشته به نتایج متفاوت برسه.ما دایما با تکرار اشتباهات گذشته به دنبال نتایج جدید هستیم در حالیکه اگر صد سال هم بازار تبادلات ارزی کار کنید و اشتباهات گذشته رو تکرار کنید نتیجه همونی بوده که روز اول داشتید.مگه نمیگید چند ساله بازار تبادلات ارزی کار میکنید و مشکل از تکنیکال هست یه استیتمنت چند ماهه رو کنید که با مدیریت سرمایه حساب کال شده.اقا مگه نمیگید بازار غیر قابل پیش بینیه هفته اینده من تک تک پوزیشنهامو اینجا قرار میدم پوزیشنهای من نه اکسپرته نه مارتینگه و نه هیچ کدوم از این روشهای غیر متعارف.من فقط و فقط بازار رو پیش بینی میکنم.ببینم باز هم مدعی غیر قابل پیش بینی بودن بازار هستید.من نگفتم پول بریزید تو شکم بروکرها من حرفم اینه که حساب دمو جز برای تست سیستم به هیچ درد دیگه ای نمیخوره اگه شما یه هالی گریل هم داشته باشید سرانجام باید اصول مدیریت سرمایه و ...در حساب ریل براتون تجربه بشه و این مرحله ای است که باید پشت سر گزاشت...
                        مشکل اینجاست جوری صحبت میکنید انگار که به سود دهی رسیدید،شمایی که تازه حساب کال کردی بهتره بری تمرین کنی
                        شما که حساب رو سریع به 600 تا رسوندی حتی سودات هم با مدیریت سرمایه نبوده
                        چرا سوداتو به مدیریت سرمایه ربط میدی ولی وقتی کال میشی میگی مدیریت سرمایم بد بود؟
                        شما تاپیکی داشتی که اشتباهات تریدرا رو مینوشتی،جال بود که تقریبا همه اشتباهات رو خودت تو حسابی که برا عموم گذاشته بودی داشتی!

نظر

منظور شما اینه که نمیشه؟؟؟
                          در این صورت مخالفم چرا نشه ؟ من چند سالی تو این بازار هستم حدود سه سال یک سال هست که تو بروکر pcmحساب باز کردم اما شارزش نکردم تا ماه پیش یه مقدار شارژ کردم و قصدم اینه که یواش یواش از بروکر قبلیم انتقال بدم به این بروکر بیشترشم بخاطر همین فضای موجود هست و فارسی زبان بودنمون تجربه چندین و چندساله ندارم ولی باروشی که ترید میکنم نه تا حالا حسابی کال کردم (بزنم به تخته) همیشه همجمع سودو ضررهای ماهیانه به من 10 تا 15 درصد سود میده حالا چرا میگید نمیشه نمیدونم!!!!

نظر

اینو با نقل قول آخرین پست صفحه قبل فرستاده بودم

نظر

shahin عزیز اگه پست منو که بار اول نقل قول کردید رو با دقت می خوندید متوجه می شدید که بنده قبل از شما دقیقا به موارد ذکر شده توسط شما اشاره کردم

تعجب می کنم چطور متوجه نشدید

میزان سرمایه و سود مورد انتظار و ...

نظر

نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
                                مشکل اینجاست جوری صحبت میکنید انگار که به سود دهی رسیدید،شمایی که تازه حساب کال کردی بهتره بری تمرین کنی
                                شما که حساب رو سریع به 600 تا رسوندی حتی سودات هم با مدیریت سرمایه نبوده
                                چرا سوداتو به مدیریت سرمایه ربط میدی ولی وقتی کال میشی میگی مدیریت سرمایم بد بود؟
                                شما تاپیکی داشتی که اشتباهات تریدرا رو مینوشتی،جال بود که تقریبا همه اشتباهات رو خودت تو حسابی که برا عموم گذاشته بودی داشتی!
                                دوست عزیز من121 دلار طی دو هفته با مدیریت سرمایه به حسابم اضافه کردم اما همه سودها به اضافه اصل سرمایه طی دو ساعت از بین میره به نظر شما دلیل این اتفاق به غیر از رعایت نکردن مدیریت سرمایه چی میتونه باشه.در مورد اون تاپیک هم از قدیم گفتن حرف خوب رو بپذیر حتی اگه از طرف دشمنت باشه.من اون مطالب رو پست کردم به این امید که همه ما و اول از همه خودم به این اصول پایبند بشیم .من هیچ وقت ادعا نکردم همه این پست هایی رو که میزنم بهشون عمل میکنم.هیچ کس یک شبه تریدر نشده و نخواهد شد من هم از این اصل مستثنا نیستم زمان میبره تا تک تک این اصول در وجود تریدر نهادینه بشه....
                                ویرایش توسط iran_trader : https://www.traderha.com/member/7642-iran_trader در ساعت 04-08-2016, 11:05 PM
                                گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

پردازش ...
                                X