اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سبد معاملاتی یا معاملات سبدی (Basket Trading)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

این هفته هم با باز شدن بازار اکسپرت ما هم روی 17 جفت ارز ترید باز کرد.
    این سبد تا 64$ هم در سود بود که بدلیل دوری بنده از اینترنت سبد را ریسک فری کردم یعنی استاپ را روی 5 $ قرار دادم به امید رسیدن سود به حد تی پی و رفتم! متاسفانه همانطور که ملاحظه میکنید روند قبل از رسیدن سبد به تی پی، تغییر مسیر داده و در جهت اصلی خود حرکت کرده است.

از حدود 60 + 100 سود این هفته فقط 5 $ نصیب سبد ما شد.

با تشکر

http://www.forexfactory.com/bahramfx

نظر

سلام به تمام دوستان

با تشکر از عزیزان.

نظر

با سلام اکسپرت این سیستم رو از کجا میشه گرفت؟

نظر

نوشته اصلی توسط bahram fx نمایش پست ها
          سلام به تمام دوستان

با تشکر از عزیزان.
          با سلام و آرزوی موفقیت برای شما

بد نیست بعد از باز کردن پوزیشنها یه کنترل دستی انجام بدهید تا جفت ارزهایی مثل audjpy دوبار در سبد قرار نگیرد . البته به راحتی می توانید این کنترل و چک کردن معاملات باز شده را با نوشتن کد هایی ساده توسط خود اکسپرت انجام دهید. بنده معمولا هر دو مورد را استفاده می کنم .

نظر

نوشته اصلی توسط Hossein_1352 نمایش پست ها

بد نیست بعد از باز کردن پوزیشنها یه کنترل دستی انجام بدهید تا جفت ارزهایی مثل audjpy دوبار در سبد قرار نگیرد . البته به راحتی می توانید این کنترل و چک کردن معاملات باز شده را با نوشتن کد هایی ساده توسط خود اکسپرت انجام دهید. بنده معمولا هر دو مورد را استفاده می کنم .

کو اکسپرت ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Hossein_1352 نمایش پست ها

سلام
              بله حق با شماست. این امر به دلیل اجرای ناقص اکسپرت اتفاق افتاده است. ممنون از توجه شما، در اولین فرصت این مورد به برنامه افزوده میشود.
              با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
                با سلام اکسپرت این سیستم رو از کجا میشه گرفت؟
                سلام
                همانطور که در پستهای قبلی عرض کردم پس از تکمیل سیستم، اکسپرت تقدیم عزیزان خواهد شد.
                با تشکر

نظر

سلام
                  همچنان منتظر ادامه کار شما هستیم قربان...
                  سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط bahram fx نمایش پست ها
                    سلام دوستان

سلام به همه
                    همونطور که در پست 45 عرض کردم معمولا بازار یک حرکت اصلاحی در آغاز هفته داره و بعد یک حرکت اصلی در خلاف جهت انجام میدهد.
                    بنابراین ما سبد معاملاتی خود را هر هفته دو با ست میکنیم.
                    سبد اول:

و سبد دوم:

اگر دوستان در خصوص افزایش راندمان سیستم پیشنهادی بهتر از تی پی ثابت که در حال حاضر بکار میرود دارند ( مثلا تریل کردن یا ... ) بفرمایند.

با تشکر

نظر

سلام

چند وقت پیش ، مطلبی در پیام خصوصی برایتان فرستادم که متاسفانه جواب ندادین !!

چند سال پیش شبیه به این استراتژی را در محدوده روزانه ، اکسپرتی درست کردم .

ان شاالله شاهد موفقیت دوستان باشم

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                      در این سایت و در تلگرام
                      SmartSignalFX@

نظر

سلام دوست عزیز میتونم بپرسم کی این اکسپرت تکمیل میشه ایا واسه فروش میذارید؟... ممنون منتظر خبرهای خوب شما هستم بدرود.

نظر

نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
                          سلام

چند وقت پیش ، مطلبی در پیام خصوصی برایتان فرستادم که متاسفانه جواب ندادین !!

چند سال پیش شبیه به این استراتژی را در محدوده روزانه ، اکسپرتی درست کردم .

ان شاالله شاهد موفقیت دوستان باشم

سلام جناب دوشکا
                          بسیار عذر خواهم که متوجه پیام جنابعالی نشدم، خوشحال میشم اگر در مورد استراتژی و اکسپرت خود توضیح دهید و یا راهکاری برای بهبود راندمان سیستم ترید سبدی بدهید.
                          این هفته با آغاز بکار بازار اکسپرت شروع به باز کردن ترید کرد و با رسیدن به تی پی ثابت تمام پوزها رو بست و مطابق توضیحات سیستم در خلاف جهت وارد تریدهای جدید شد ولی اصلاح قیمتها ادامه داشت و باعث شد این بار اس ال فعال بشه اما پس از اس ال خوردن مجددا وارد ترید شده و با سود به کار خود پایان داد.

سبد اول:

سبد دوم:

سبد سوم:

با تشکر

نظر

سلام خدمت تمام سروران
                            این هفته هم دو سبد یکی در جهت اصلاح و دیگری در جهت حرکت اصلی باز شد.

سبد اول:

با هیستوری:

و سبد دوم :

و هیستوری:

یعنی بیش از 1200 پپ در یک روز کاری!!!
                            ممنون از توجه تمام عزیزان.
                            ویرایش توسط bahram fx : https://www.traderha.com/member/2806-bahram-fx در ساعت 02-03-2016, 09:38 PM

نظر

راستی یک سوال . شده سیستمتون طی ماههای گذشته چندین استاپ متوالی هم خورده باشه ؟

برای سناریوی استاپهای متوالی چه تمهیدی اندیشیدید؟

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی اف ایکس نمایش پست ها
                                راستی یک سوال . شده سیستمتون طی ماههای گذشته چندین استاپ متوالی هم خورده باشه ؟

برای سناریوی استاپهای متوالی چه تمهیدی اندیشیدید؟
                                سلام آقا مهدی
                                قطعا تمام سیستمها استاپ میخورند و سیستم ترید سبدی هم از این قانون مستثنا نیست.
                                چند پست پیش یکی از استاپهای سیستم را قرار دادم و بلافاصله تی پی پس از آنرا، بطور کلی بالانس و برآیند یک سیستم باید مثبت باشد و استاپ درست خوردن برای یک سیستم نقطه قوت است و از محاسن یک سیستم خوب بحساب می آید.
                                این سیستم ترید سبدی که بنده آنرا بومرنگ نامگذاری کرده ام، در یک بازه کوتاه زمانی به بازده 100% با حدود 5200 پیپ سود رسیده است.
                                اما نیاز به کمک بزرگواران و راهنمایی عزیزان دارد تا به نتایج بهتر برسد.
                                در حال حاضر بنده هر هفته دو سبد را برای خرید ست میکنم اگر اولی استاپ بخورد با کمی دقت بیشتر سبد دوم را میگیرم و اگر دومی استاپ بخورد آن هفته را بدون سود و ضرر به پایان میبرم!
                                منتظر نظر دوستان هستم.
                                با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X