اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• gbp / usd 11:55

پیروز و سر بلند باشید
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• پست 1456 استاپ خورد

ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نظر

• پندینگ sell
          Death does not concern us, because as long as we exist, death is not here. And when it does come, we no longer exist.
          Epicurus

نظر

• نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
            سلام به همگی من هم میخواستم موقعیت یرو ین را که فرشاد عزیز زحمتش را کشیدن قرار بدم ولی بخاطر سرعت نتم نتونستم ، من الان حد سود را به نقطه ورود منتقل کردم چون قیمت دوباره بالای پیوت بسته شد .

پیروز و سر بلند باشید
            در جواب دوستمون باید بگم که شما درست میفرمایید ولی به نظر من پیوت رو محکم نشکست و من نتونستم به شکستش اطمینان داشته باشم به خاطر همین پوزیشن رو نبستم. مشکلش اون سطح حمایتی هستی که مشخص کردم. این سطح قبلا هم کار خودشو کرده بود! حالا که اونو شکسته میتونیم با خیال راحت وارد معامله ی مجدد شویم.
            Death does not concern us, because as long as we exist, death is not here. And when it does come, we no longer exist.
            Epicurus

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
              نتیجه:

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                نتیجه:

نظر

• Eurjpy تی پی رو زد بالاخره بعد از چند روز یه تی پی داشتیم. من دیروز هیچ تی پی ای نداشتم شما چی دوستان؟
                  ویرایش توسط Farshad75 : https://www.traderha.com/member/3695-farshad75 در ساعت 07-18-2012, 02:41 PM
                  Epicurus

نظر

• سلام فرشاد جان
                    مبارک باشه دیروز کلا بازار متشنج بود به گفته ی استاد عزیز بازار اقیانوس موقعیت های معاملاتیه انشالا روزهای خوبی در پیشه
                    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• نظر

• fفکر کنم برای سل زمان خوبی نیست اگر سل فرمودید
                        برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• ویرایش توسط Hamidreza : https://www.traderha.com/member/3867-hamidreza در ساعت 07-18-2012, 08:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                            fفکر کنم برای سل زمان خوبی نیست اگر سل فرمودید
                            چرا خوب نیست؟
                            چه مشکلی داشت؟ استاپ نوش جان کردیم همین

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
                              چرا خوب نیست؟چه مشکلی داشت؟ استاپ نوش جان کردیم همین
                              نه خدا نکنه استپ بخورید اما روی خط روند 30 دقیقه شورت کردید راحت با ایچیمیکو میشد فهمید موقعیت بایه نه سل گمون کنم باید روی ایچی بیشتر کار کنیم من همین را بای گرفتمببخشید به خاطر تمپلیت
                              برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                                نه خدا نکنه استپ بخورید اما روی خط روند 30 دقیقه شورت کردید راحت با ایچیمیکو میشد فهمید موقعیت بایه نه سل گمون کنم باید روی ایچی بیشتر کار کنیم من همین را بای گرفتمببخشید به خاطر تمپلیت
                                آقای ابراهیمی شما ترید و سیستم را با تحلیل و... ترکیب نکنید
                                تحلیل و تایم بالاتر .....

نظر

پردازش ...
                                X