اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• طلا و نبرد گلادیاتورها!

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نقش اندیکاتور قدرت ارز در پلن
      [IMG][/IMG]

در اندیکاتور میبینید دو ارز پوند و دلار نیوزلند نسبت به بقیه ارز ها قدرت داشته اما فرانک دارای اون قدرت نیست پس برای ترید مناسب به ما سیگنال میده
      [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

نظر

• eurgbp

[IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
          eurgbp

[IMG][/IMG]
          نتیجه

[IMG][/IMG]

نظر

• امروز یک کم خاص تر به شاخص دلار نگاه کنیم!

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
            https://telegram.me/Cyclicalwaves
            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• شکستن این دو سطح برای ادامه روند یورو....

[IMG][/IMG]

نظر

• سلام به استاد آزادی وهمه دوستان ، من امروز برام این قسمت از فروم باز شده و بخاطر سرعت پایین نتم نتونستم فایل های کلاس را دان کنم و آموخته من از pipo فقط برداشتم از پست عزیزان هست ، درصورت امکان اگه اشکالی در تشخیصم از موقعیت ها هست دوستان راهنمایی کنن و اگر من نمیتونم اینجا موقعیت های pipo را قرار بدم للفا دوستان اطلاع بدن در ضمن فرق pipo با cpipo چی هست ؟ ، استاد آزادی افتخار ایرانی
                ورود به معامله با منطق انسانی
                خروج
                از معامله با احساس ماشینی
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• درود دوست بزرگوار

به جمع ما خوش آمدید.

در pipo بر مبنای شکست خطوط پیوت با هدف تراز بعدی پیوتی معامله میشه.
                  در cpipo بر مبنای عدم شکست پیوت با هدف اولیه تراز بعدی پیوتی معامله میشه.

البته pipoبه عنوان یک سیستم معرفی شده ولی در cpipo بیشتر یک دیدگاه مد نظر هست.

ارادتمند
                  ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 06-27-2012, 02:04 AM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                  2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                  3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                  4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                  5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                  6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                  7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• سلام پیام عزیز ممنون از راهنماییتون ، اتفاقا همین یک ساعت پیش پستهای cpipo را دیدم و داشتم مطالعه میکردم ، کارت حرف نداره ، باریکلا
                    ورود به معامله با منطق انسانی
                    خروج
                    از معامله با احساس ماشینی
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• با سلام خدمت مدیران محترم آقای آزادی پیام و حمید رضای عزیز
                      راستش کمی سر در گم شدم لطف کنید و کمک کنید
                      1 - آیا اندیکاتور پیوت کاستوم دارای اشکال هست و باید بطور کلی کنار گذاشته بشه
                      2-اگه جواب سوال 1 مثبت هست آیا باید از اندیکاتور tz استفاده کنیم
                      3-بر خلاف اندیکاتور کاستوم در پوشه ای که من دانلود کردم چندین اندیکاتور بود آیا باید همه آنها را run و اجرا کنم
                      4- من دوتا از آنها را به نام های TzPivotsD_v3 (Black).ex4 و TzPivotsMW_v3 (Black).ex4 رو اضافه کردم آیا این دو پیوت های روزانه و ماهانه هستن و اگر درست می باشد آیا نیاز به پیوت هفتگی نداریم. لطفا توضیح دهید

سخن دراز کشیدیم و همچنان باقیست که شرح دوست نگنجد به اینگونه مقال
                      ویرایش توسط hm1353 : https://www.traderha.com/member/5507-hm1353 در ساعت 06-27-2012, 12:59 AM

نظر

• سلام.

پیام جان ببین چی شکار کردم.

در تایم 4ساعته تا میدپیوت ماهیانه اصلاح داشتیم حالا به نظر میرسه قیمت به مسیر اصلیش برگشته.

جرات داره کندل یک ساعته قوی بالای پیوت هفتگی ثبت بشه ببینه من چکار میکنم
                        تا زمانی که پیوت هفتگی شکسته نشده و کندل یک ساعته بالاش ثبت نشده به هیچ وجه کاری نمیکنیم.

پیام جان لطفا اشکالات من رو هم بهم بگو که خیلی کارت درسته.
                        ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 06-27-2012, 01:43 AM

نظر

• درود دوست من

در تاپیک چند نکته در مورد پیوت لاینها ... توضیح داده شده.

به طور خلاصه:

مشکل اندیکاتور پیوت کاستوم اینه که بر روی متاتریدر هر بروکری که نصب کنید،پیوت پوینتها را بر اساس تایم محلی همان بروکر محاسبه میکند.

یعنی اگر تایم محلی بروکر شما فرضا 0 باشد نسبت به gmt و تایم محلی بروکر من +3 باشد نسبت به gmt و دوست دیگری تایم محلی بروکرش -4 باشد نسبت به gmt

با 3 جور پیوت پوینتس مواجهیم!!

و مثلا اگر من در مسنجر اعلام کنم به شما که یورو دلار را از پیوت مرکزی فروختم ممکنه شما بگید ، این که هنوز چند پیپ مونده برسه به پیوت مرکزی

و دوست دیگرمان بگه این پیوت مرکزی که الان 10 پیپ هم شکسته چجوری بفروشیم؟

در اندیکاتور tz pivot شما میتوانید بر اساس هر تایم صفری که میخواهید پیوت پوینتها را داشته باشید. و مثلا در همان داستان قبلی

من اگر بگویم یورو دلار را روی پیوت مرکزی سشن لندن فروختم ، هر سه نفر این تراز را یکسان میبینند.

اندیکاتورهای tz دو سری هستند. روزانه یک اندیکاتور ، ماهانه و هفتگی هم یک اندیکاتور.

حتما باید ست شود هم اعداد اختلاف ساعت بروکر با gmt هم اعداد اختلاف ساعت دلخواه شما با gmt.

گزینه use day formula در وضعیت true باشد و auto adjust for dst در وضعیت false باشد.

در مورد ستینگها فکر کنم در تاپیک چند نکته در مورد پیوت لاینها ... توضیح دادم.

دو تصویر هم از دو اندیکاتور میگذارم تا در دو تمپلیت همسان ، دیدی که دو اندیکاتور میدهند را ببینید.

ارادتمند

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                            سلام.

پیام جان ببین چی شکار کردم.

در تایم 4ساعته تا میدپیوت ماهیانه اصلاح داشتیم حالا به نظر میرسه قیمت به مسیر اصلیش برگشته.

جرات داره کندل یک ساعته قوی بالای پیوت هفتگی ثبت بشه ببینه من چکار میکنم
                            تا زمانی که پیوت هفتگی شکسته نشده و کندل یک ساعته بالاش ثبت نشده به هیچ وجه کاری نمیکنیم.

پیام جان لطفا اشکالات من رو هم بهم بگو که خیلی کارت درسته.
                            پاسخ بنده

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                              سلام.
                              سلام.
                              قیمت بعد از یک نوسانی که بین پیوت هفتگی و میدپیوتش انجام داد قدرت لازم برای شکستن پیوت هفتگی رو بدست آورد و با کندلی قدرتمند پیوت هفتگی را شکست و طبق پیش بینی به سمت پیوت ماهیانه می رود.
                              بعد از استراحتی که فعلا روی مید پیوت داره انجام میده با باز شدن بازار های اروپا به سمت پیوت مقاومت اول هفتگی حمله ور خواهد شد و ما نیز وارد معامله خرید خواهیم شد(با شکستن میدپیوت).

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                                درود دوست من

در تاپیک چند نکته در مورد پیوت لاینها ... توضیح داده شده.

به طور خلاصه:

مشکل اندیکاتور پیوت کاستوم اینه که بر روی متاتریدر هر بروکری که نصب کنید،پیوت پوینتها را بر اساس تایم محلی همان بروکر محاسبه میکند.

یعنی اگر تایم محلی بروکر شما فرضا 0 باشد نسبت به gmt و تایم محلی بروکر من +3 باشد نسبت به gmt و دوست دیگری تایم محلی بروکرش -4 باشد نسبت به gmt

با 3 جور پیوت پوینتس مواجهیم!!

و مثلا اگر من در مسنجر اعلام کنم به شما که یورو دلار را از پیوت مرکزی فروختم ممکنه شما بگید ، این که هنوز چند پیپ مونده برسه به پیوت مرکزی

و دوست دیگرمان بگه این پیوت مرکزی که الان 10 پیپ هم شکسته چجوری بفروشیم؟

در اندیکاتور tz pivot شما میتوانید بر اساس هر تایم صفری که میخواهید پیوت پوینتها را داشته باشید. و مثلا در همان داستان قبلی

من اگر بگویم یورو دلار را روی پیوت مرکزی سشن لندن فروختم ، هر سه نفر این تراز را یکسان میبینند.

اندیکاتورهای tz دو سری هستند. روزانه یک اندیکاتور ، ماهانه و هفتگی هم یک اندیکاتور.

حتما باید ست شود هم اعداد اختلاف ساعت بروکر با gmt هم اعداد اختلاف ساعت دلخواه شما با gmt.

گزینه use day formula در وضعیت true باشد و auto adjust for dst در وضعیت false باشد.

در مورد ستینگها فکر کنم در تاپیک چند نکته در مورد پیوت لاینها ... توضیح دادم.

دو تصویر هم از دو اندیکاتور میگذارم تا در دو تمپلیت همسان ، دیدی که دو اندیکاتور میدهند را ببینید.

ارادتمند

پیام عزیز خیلی ممنون که تجربیات گرانبها تون رو که حاصل سالها تلاش و جستجو می باشد در اختیار ما قرار می دهید
                                در اندیکاتور tz آیا تنظیمات دیگه ای غیر از ساعت مورد نیاز هست یا نه؟
                                نکته دیگه اینکه همه دوستان بدونند درحالی که ما در استفاده از مطالب آماده و تجربیات دوستان هنوز هم سر در گم هستیم ،قطعا درک خواهند نمود که عزیزانی مثل نیما و پیام چه زحماتی رو برای پیدا کردن نکات و ریزه کاریها متحمل شدند
                                من به نوبه خودم از زحمات بی دریغ شما کمال تشکر رو دارم و دست تک تک شما عزیزان رو می بوسم

نظر

پردازش ...
                                X