اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

بله سر کلاس بودم اما من فکر میکنم فرمودند یا پیوت قبلی یا بالاتر از کندل استیک هر کدوم دورتر بود
    برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

نتیجه پوزیشنهای امروز من

پوند دلار TPرا لمس کرد با مثبت 30 پیپ اما یورو ین و یورو دلار به دلیل نوسان زیاد قیمت و اینکه شرایط به طریقی نیست که ریسک فری هم کنیم و چون من باید برم دانشگاه و دیگه پای سیستم نیستم با یه سود کمی پوزیشنها را بستم.
      نمیا جان اگر یک توضیحی محبت کنید بدید درمورد تفاوت پیوت ها در دو بروکر مختلف که تصویر آنها را در پستهای قبلی گذاشتم . یکی حساب اصلی من است و دیگری حساب دمو. ممنون می شوم.

امیدوارم دوستان روز مفیدی را داشته باشید و با لذت ترید کنید.

اگر شمعی روشن می کنیم که مثلا جایی را روشن کنیم،

طبق قاعده تقابل حتما جایی را تاریک کرده ایم ،

مثلا درون همانهایی که خواسته ایم راهشان را روشن کنیم!

نظر

روش معاملاتی سیستم ترید اقایه ازادیه عزیز

سلام دوستانم ترید من
        ویرایش توسط omid1111 : https://www.traderha.com/member/3223-omid1111 در ساعت 11-23-2011, 01:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
          من انتظار درام طلا تا سطح 1690 بریزه این فقط یه احساسه و اصلا جنبه تریدری نداره
          ریخت و به 1690 واکنش داد
          برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

کاوه جان کارت حرف نداره .

امید 111 عزیز این ترکیب رنگی اذیتت نمی کنه ؟
            « پلن+دیسیپلین » رمز موفقیت در بازارها

نظر

عمل نکردن تی پی

با عرض سلام خدمت اقایه ازادی ودوستان در مورد رنگ چارت. ماله من خوبه پس زمینه ام سیاه هست ولی نمیدونم چرا عکسی که میگیرم اینجا و یا جایه دیگر اپلود میکنم به شکل در می اید . ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنن.با تشکر از دوستان در ضمن من یه معا مله طبق سیستم اقایه ازادی انجام دادم نمیدونم چرا متاترید بانک وارن گلد تی پی منونزد و این دفعه دوم هست که این مشکل پیش می اید وقتی نتونه دمو رو طبق از پیش تعیین شده عمل کنه چطور میتونه ریل رو انجام بده . من اینو قبلا مطح کردم ولی متاسفانه جوابمو ندادن اینم عکس تاریخو زمان معامله من معلومه

نظر

دو پوزیشن طلا که اولی به سود خورد و دومی هم در سود قرار دارد

[IMG][/IMG]
                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

موقعیت nzdusd

[IMG][/IMG]
                  ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 11-24-2011, 10:33 AM
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

با استراتژی آقای آزادی فقط در تایم 15 دقیقه معامله می شود و نه هیچ تایم دیگری

[QUOTE=shyazdi;4731]
                    با سلام در این موقعیت با شکست پیوت در کندل دوم اقدام به فروش کردم اما از آنجایی که میانگین 200 روزه بر سر راه است و فاصله تا پیوت بهدی هم زید می باشد لذا مرحله خروج را در میانگین 200 روزه قرار دادم و در صورت شکست مجددا" وارد پوزیشن فروش شوم نمیدانم در این ترتیب توانستم اصول استراتژی را رعایت کرده باشم یا خیر؟

[IMG][/IMG]

سلام به کلیه دوستان و نیمای عزیز
                    امیدوارم روز خوبی را در پیش رو داشته باشید.

دوست عزیز شما 2 اصل اساسی این سیستم که آقای آزادی بارها و بارها به آن تاکید کرده اند را رعایت نکرده اید و اول تایم فریم هست و دوم موینگها که به ما می گویند بخیریم یا بفروشیم و درحال حاضر با توجه به موویگهای 12 و 32 همه ما باید در مود خرید باشیم. و در مورد تایم فریم هم ایشان بارها گفته اند که فقط و فقط در تایم 15 دقیقه با این سیستم ترید می کنند.
                    بنابراین پوزیشن شما اگر به سود هم بنشیند طبق استراتژی معاملاتی ما که اینجا قرار است موقعیت های مناسب را بگذاریم نیست.

موفق باشید.
                    پی نوشت : جالب اینجاست شما که پست تان را ویرایش کردید چقدر سریع عکس پست من هم تغیر کرد و به 15 دقیقه شد.!

دوستان من متاسفانه نتوانستم دیشب به کلاس آقای آزادی عزیز برسم اگر کسی می تواند اطلاعات و آگاهی ای در مورد کلاس دیشب به من بدهد بسیار ممنون میشوم.
                    ویرایش توسط کاوه : https://www.traderha.com/member/3495-کاوه در ساعت 11-24-2011, 10:46 AM
                    اگر شمعی روشن می کنیم که مثلا جایی را روشن کنیم،

طبق قاعده تقابل حتما جایی را تاریک کرده ایم ،

مثلا درون همانهایی که خواسته ایم راهشان را روشن کنیم!

نظر

در تصویر نقطه خروج اشتباه است و نقطه خروج پیوت بعدی می باشد
                      نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها

[IMG][/IMG]

نظر

Usd cad

[IMG][/IMG]

نظر

[QUOTE=کاوه;4732]
                          نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                          با سلام در این موقعیت با شکست پیوت در کندل دوم اقدام به فروش کردم اما از آنجایی که میانگین 200 روزه بر سر راه است و فاصله تا پیوت بهدی هم زید می باشد لذا مرحله خروج را در میانگین 200 روزه قرار دادم و در صورت شکست مجددا" وارد پوزیشن فروش شوم نمیدانم در این ترتیب توانستم اصول استراتژی را رعایت کرده باشم یا خیر؟

[IMG][/IMG]

سلام به کلیه دوستان و نیمای عزیز
                          امیدوارم روز خوبی را در پیش رو داشته باشید.

دوست عزیز شما 2 اصل اساسی این سیستم که آقای آزادی بارها و بارها به آن تاکید کرده اند را رعایت نکرده اید و اول تایم فریم هست و دوم موینگها که به ما می گویند بخیریم یا بفروشیم و درحال حاضر با توجه به موویگهای 12 و 32 همه ما باید در مود خرید باشیم. و در مورد تایم فریم هم ایشان بارها گفته اند که فقط و فقط در تایم 15 دقیقه با این سیستم ترید می کنند.
                          بنابراین پوزیشن شما اگر به سود هم بنشیند طبق استراتژی معاملاتی ما که اینجا قرار است موقعیت های مناسب را بگذاریم نیست.

موفق باشید.
                          پی نوشت : جالب اینجاست شما که پست تان را ویرایش کردید چقدر سریع عکس پست من هم تغیر کرد و به 15 دقیقه شد.!

دوستان من متاسفانه نتوانستم دیشب به کلاس آقای آزادی عزیز برسم اگر کسی می تواند اطلاعات و آگاهی ای در مورد کلاس دیشب به من بدهد بسیار ممنون میشوم.

در تایید فرمایشات کاوه نازنین ، ترس از رسیدن قیمت به میانگین 200 روزه منجر به عرضه در بازار شد ولی با توجه هب اینکه مومنتوم هنوز بای هست ، در این شرایط بنابراین سل اشتباه هست .....

کاش یک مقدار تصاویرتون با کیفیت تر بود .....

نظر

نکته دیگه ای هم که بهش دقت نکردی قدرت نیوزلند و قدرت دلار هست الان دلار 9 هست و نیوزلند 10 پس از این بعد هم تایید نمیشه

توی بحث تریدری یک کم وسواستون بیشتر باشه و سلیقه ای رفتار نکنید ....

نظر

با سلام ممنون از توضیح شما اما متاسفانه تصویر اول اشتباه ضبط شده بود که تغییر دادم اما دلیل بر سل کردنم طبق فرمایش آقای آزادی با توجه به اینکه میانین 200روزه در بالا قرار دارد و 2 میانگین به سمت پایین شکسته شده دلیل بر سل کردن من بود نظر به اینکه میانگین های متحرک هم در حال تغییر جهت می باشند امیدوارم که درست متوجه شده باشم متاسفانه قدرت ارزها هم دیر برایمارسال شد بعد از گرفتن پوزیشنبود [QUOTE=NimaAzadi;4736]
                              نوشته اصلی توسط کاوه نمایش پست ها

در تایید فرمایشات کاوه نازنین ، ترس از رسیدن قیمت به میانگین 200 روزه منجر به عرضه در بازار شد ولی با توجه هب اینکه مومنتوم هنوز بای هست ، در این شرایط بنابراین سل اشتباه هست .....

کاش یک مقدار تصاویرتون با کیفیت تر بود .....

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 11-24-2011, 11:15 AM

نظر

بر اساس توضیحات ارزشمند شما و قدرت ارزها پوزیشن سل nzdusd را در همین جا می بندیم تا متحمل ضرر نگردیم
                                ممنون

نظر

پردازش ...
                                X