اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط moji9362 نمایش پست ها
    تایم 4 ساعته یورو پوند.......پولبک به پیووت شکسته شده و ادامه روند نزولی

با سلا م

تمرکز در این پلن تایم 1 و 15 هستش
    حال میتوان با این سبک های حرکتی و تحلیل در تایم بالاتر به ترید در تایم پائینتر ارجاع کرد در حد ایجاد نگرش حرکتی در تایم بالا ولی مطلقا تریگر در تایم ترید یعنی 15
    حتی بهتره و اصل پلن هم همین رو تائید میکنه که پوزیشنی در تایم 1 هم نداشته باشیم
    در حد همین چراغ راه عزیز
    پیروز باشید
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• [QUOTE=sajjadfox;163496][IMG][/IMG]\م

با سلام

سل یورو دلار تایم 15

تریگر تایم 5
      شکست س2 با هدف اس 3

حد سود تاچ شد بفضل خدا
      ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• دوستان اندیکاتور پیووت کاستوم در کامپیوتر و لپتاپم مقادیر پیووت پوینتهای هفتگی رو با اختلاف زیادی نشون میده در صورتیکه ساعت بروکرشون یک ساعت اختلاف داره چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟
        فایل های پیوست شده

نظر

دوستان اندیکاتور پیووت کاستوم در کامپیوتر و لپتاپم مقادیر پیووت پوینتهای هفتگی رو با اختلاف زیادی نشون میده در صورتیکه ساعت بروکرشون یک ساعت اختلاف داره چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟
          البته اینطور که معلومه تصویر پایینی نشون میده پیووت هفتگی در جای درستی قرار داره چون قیمت بهش واکنش نشون داده ولی نمیدونم چطور باید جفتشون رو تنظیم کنم که یک نمودار رو کار کنم

نظر

• [IMG][/IMG]

با سلام
            بای یورو ین
            تریگر تایم 5 گرفتم

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
              [IMG][/IMG]

با سلام
              بای یورو ین
              تریگر تایم 5 گرفتم
              با ضرر بفضل خدا بسته شد

سطح سنتی پیش رو بنظر قوی عمل کرد و قیمت را برگرداند

به شخصه عموما این سبک پوزیشن ها جزو پوزیشن های پر ریسکمه

persian gulf traders

نظر

البته اینطور که معلومه تصویر پایینی نشون میده پیووت هفتگی در جای درستی قرار داره چون قیمت بهش واکنش نشون داده ولی نمیدونم چطور باید جفتشون رو تنظیم کنم که یک نمودار رو کار کنم
                دوستان کسی نمیخواد سوال منو جواب بده؟؟؟؟

نظر

دوستان کسی نمیخواد سوال منو جواب بده؟؟؟؟
                  سلام و درود
                  دوست عزیز توضیحات کامل در اینجا نهفته ...
                  http://forum.broker-fa.org/f60/apada...g-system-1560/
                  http://forum.broker-fa.org/f7/%DA%86...%87%D8%A7-797/
                  http://forum.broker-fa.org/f44/%D8%A...%85-pipo-1602/
                  ویرایش توسط mehdi.trader : https://www.traderha.com/member/17481-mehdi-trader در ساعت 05-30-2015, 10:50 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi.trader نمایش پست ها
                    دوست عزیز من یه سوال ساده کردم شما سه تا فروم معرفی کردید......من اینها رو خوندم جواب سوالم توش نبوده ......سوالم اینه چرا اختلاف پیووتهای هفتگی و ماهانه در دو تا متاتریدرم این همه زیاده با اینکه اختلاف ساعت بروکرم 1 ساعته...اصلا نمیدونم کدومش درسته

نظر

دوست عزیز من یه سوال ساده کردم شما سه تا فروم معرفی کردید......من اینها رو خوندم جواب سوالم توش نبوده ......سوالم اینه چرا اختلاف پیووتهای هفتگی و ماهانه در دو تا متاتریدرم این همه زیاده با اینکه اختلاف ساعت بروکرم 1 ساعته...اصلا نمیدونم کدومش درسته
                      سلام
                      دوست عزیز سه تاپیکی که دوستمان معرفی کردند واقعا برای کار با پیوت ها خوندنشون الزامی است و جواب هر سوالی را در خودشون دارن...!!!!
                      اگر از اندیکاتور tz استفاده میکنید دویم باید در تنظیمات وارد کنید یکی اختلاف ساعت بروکر با gmt هست و دیگری اختلاف ساعت سشن معاملاتی(نیویورک،لندن و..... ) با gmt این دوتا ساعت را که وارد کنی پیوت ها تنظیم میشن....
                      حالا چرا پیوتهای بروکر های مختلف فرق میکنه به دلیل اختلاف ساعت محلی بروکر ها با gmt هست تازه بعضی بروکر ها پیوتهای دمو با ریلشون هم با هم فرق میکنه....
                      اگه هم از پیوت کاستوم استفاده میکنی که این پیوت تنظیم سشن خاصی نداره و بر اساس ساعت محلی بروکر خودش پیوت ها را تنظیم میکنه...
                      شما اگر میخواهید با سشن خاصی کار کنید مثلا سشن لندن یا باید از بروکری استفاده کنی که ساعتش با لندن یکی است یا از اندیکاتوری استفاده کنی که امکان تنظیم ساعت سشن در اون وجود داشته باشه که بهترینش همون tz است....
                      وقتی ساعت را تنظیم کردی باید به تغییر ساعت بر اساس فصل ها هم توجه کنی و وقتی ساعت عوض شد تنظیمات را اعمال کنی...
                      روش تنظیمات هم تو همون تاپیک ها با عکس توضیح داده شده...حتی توضیحات بنده هم تو همون تاپیک ها هست...
                      مشکلی داشتی باز بفرما تا در حد توان راهنمایی کنم
                      یا علی

نظر

• نوشته اصلی توسط SHIRANI نمایش پست ها
                        سلام
                        دوست عزیز سه تاپیکی که دوستمان معرفی کردند واقعا برای کار با پیوت ها خوندنشون الزامی است و جواب هر سوالی را در خودشون دارن...!!!!
                        اگر از اندیکاتور tz استفاده میکنید دویم باید در تنظیمات وارد کنید یکی اختلاف ساعت بروکر با gmt هست و دیگری اختلاف ساعت سشن معاملاتی(نیویورک،لندن و..... ) با gmt این دوتا ساعت را که وارد کنی پیوت ها تنظیم میشن....
                        حالا چرا پیوتهای بروکر های مختلف فرق میکنه به دلیل اختلاف ساعت محلی بروکر ها با gmt هست تازه بعضی بروکر ها پیوتهای دمو با ریلشون هم با هم فرق میکنه....
                        اگه هم از پیوت کاستوم استفاده میکنی که این پیوت تنظیم سشن خاصی نداره و بر اساس ساعت محلی بروکر خودش پیوت ها را تنظیم میکنه...
                        شما اگر میخواهید با سشن خاصی کار کنید مثلا سشن لندن یا باید از بروکری استفاده کنی که ساعتش با لندن یکی است یا از اندیکاتوری استفاده کنی که امکان تنظیم ساعت سشن در اون وجود داشته باشه که بهترینش همون tz است....
                        وقتی ساعت را تنظیم کردی باید به تغییر ساعت بر اساس فصل ها هم توجه کنی و وقتی ساعت عوض شد تنظیمات را اعمال کنی...
                        روش تنظیمات هم تو همون تاپیک ها با عکس توضیح داده شده...حتی توضیحات بنده هم تو همون تاپیک ها هست...
                        مشکلی داشتی باز بفرما تا در حد توان راهنمایی کنم
                        یا علی
                        خیلی ممنون.عجیب برای من اینه که با tz جفتش رو تنظیم کردم یکیش اختلافش با گرینویچ 1 و اون یکی 2 ساعته و سشن جفتش رو هم 1 گذاشتم پیووتهای دیلی خیلی با هم اختلاف ندارند ولی هفتگی و ماهانه اختلافشون زیاده خواستم ببینم غیر از این تنظیمات که تو فروم گفته شده چیز اضافه تری هست یا نه......

نظر

• با سلام ارزهای مورد معامله امروز
                          شکست پیووت روزانه در یورو ین با هدف ار یک

شکست تراکم ار یک هفتگی و ار یک روزانه در دلار فرانک با هدف ار دو روزانه در این ارز

شکست اس یک روزانه در دلار کد با هدف اس دو

شکست تراکم ار یک هفتگی و ار یک روزانه در دلار ین

در صورت صدور تریگر از هر کدام از ارزها موقعیت بعلاوه تصویر در ج خواهد شد

زین پس بفضل خدا در اول روز بعد از بررسی به همین صورت نتایج برسی در پلن درج و سپس بعد از صدور تریگر موقعیت قرار داده خواهد شد و در پایان هر هفته بررسی نهائی انجام میشود
                          پیروز باشید

persian gulf traders

نظر

• [IMG][/IMG]

بای یورو ین
                            بعلت مانع مقاومت داینامیکی که مشخص شده حد سود محدود به ناحیه مورد نظر شد

پیروز باشید

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
                              [IMG][/IMG]

بای یورو ین
                              بعلت مانع مقاومت داینامیکی که مشخص شده حد سود محدود به ناحیه مورد نظر شد

پیروز باشید

معامله با هفت پیپ ضرر بسته شد
                              بعلت اینکه قیمت برگشت به زیر پیووت روزانه
                              در کمین سایر اهداف مینشینیم
                              پیروز باشید

persian gulf traders

نظر

• نکته>>>>>>>>>>>>>>>>

توی این سه چهار سال با این پلن یه مسئه ای که خیلی برام مشهود شد این بوده که قیمت اگر با شکست ها خوب عمل نکند در بالای 95 درصد مواقع فرصت خروج یر یه یا فرصت خروج با ضرر خیلی ناچیز رو به معامله گر میده

پوزیشن هائی که غیر از فاز رونق توی بازار اخذ میشن و ست اند فورگت نمیشن رو من به شخصه اگر برگردن با اولین کندل به زیر یا روی پیووت شکسته شده سعی میکنم یر به یر خارج شم مثل همین یورو ین
                                پیروز باشید

persian gulf traders

نظر

پردازش ...
                                X