اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Hamed Behboodi نمایش پست ها
    سلام داداش بی زحمت تمپلیتتون رو برام میزارید ؟ ممنون
    قربون داداش

http://pcmupload.traderha.com/uploa...8932349751.rar

نظر

• ممنون نظرت راجع به این سیستم چیه ؟من یک مدت روش کار کردم همینطور که سود میداد ضرر میداد یک جورایی برابر هم بودن همش در جنگ . شما چطور ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamed Behboodi نمایش پست ها
        ممنون نظرت راجع به این سیستم چیه ؟من یک مدت روش کار کردم همینطور که سود میداد ضرر میداد یک جورایی برابر هم بودن همش در جنگ . شما چطور ؟
        به نظر من اگر بتونیم یک مویینگ صد رو جارت بندازیم که روند رو مشخص کنه و درجهت روند ترید کنیم سیگنالها خطا کمتر میشه.

معمولا زمانی باید وارد شد که مویینگ های کوجک در حال فشرده باشند دوستمون که استاپ خورد مویینگ ها کاملا از جدا شده بود که موقعیت خوبی نبود.
        تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
        http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
          به نظر من اگر بتونیم یک مویینگ صد رو جارت بندازیم که روند رو مشخص کنه و درجهت روند ترید کنیم سیگنالها خطا کمتر میشه.

معمولا زمانی باید وارد شد که مویینگ های کوجک در حال فشرده باشند دوستمون که استاپ خورد مویینگ ها کاملا از جدا شده بود که موقعیت خوبی نبود.
          اولین اشتباه در زمانی که سیستم وارد دوره ضررده میشه ، اینه که به فکر دستکاری و اضافه کردن یه سری قوانین جدید ، بیفتین . اولین اصل ، پایبندی به سیستم است.

مووینگ 200 سیمپل روی چارت وجود دارد که هم روندنما است و هم نقش حمایت مقاومت را دارد.

منظورتون رو در مورد اینکه فرمودین "مویینگ های کوجک در حال فشرده باشند" رو کامل متوجه نشدم . این حالت زمانی بوجود می آید که مثلا در یک روند ، پولبک بزند و فاصله موینگها کم شود. سپس در پولبک وارد شد. وارد شدن در پولبک هم محاسن و مضرات خاص خودش را دارد . به نظر من مهم این است که ثبات قدم داشته باشیم . اگر در پولیک وارد میشیم ، همیشه این کار را انجام دهیم و اگر صرفا با بسته شدن کندل وارد میشیم ، همیشه اینگونه رفتار کنیم .
          ایام به کام ....

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
            خب به سلامتی زنگ تعطیلات من هم به صدا در اومد . تا هفته سوم ژانویه میریم گردش.
            ولی خدا وکیلی این دیگه شاهکار بود . معامله کلا به اندازه اسپرد هم در سود نرفت . در آخر هم به اندازه 0.3 پیپ استاپ خورد . آخر سال دیگه . کفار دو سه تا پیک زیادی زدن ، بازار قاطی کرده.
            شاد باشین...

درود دوست گرامی؛

به ندرت پیش می آید که قیمت پس از شکستن S2 یک پول بک به سمت بالا نداشته باشد. اصولاً سیستم پیپو بهترین عملکردش نوسان گیری در بازه S1 تا R1 و نهایتاً S2 تا R2 است. محدوده پایین S2 و بالای R2 به شدت بیش فروش و بیش خرید هستند و بهتر است روی آنها تریدی صورت نگیرد.

آمار زیر می تواند به شما در راستای درک بهتر راهبرد بسیار سودآور PIPO کمک کند:

The actual low has been lower than S2 342 times, or 17% of the time

یعنی کف روزانه تنها در 17% موارد زیر S2 شکل می گیرد.

منبع

نظر

• باسلام به آیدی
              polino
              من کاملا ارز یورو به دلار استرالیا را مورد بررسی قرار دادم از ماهانه تاتایم یک دقیقه ایی .اولا روندنزولی اصلاحی روزانه بوده نه روند نزولی قوی!دوما به نظر من دلیل شما برای معامله کردن با دید کوتاه مدت بد نبود ولی نقطه ی ورود شما هیچ توجیه منطقی و تکنیکالی نداشته بلکه دلیل احساسی داشته است آنهم احساس از دست دادن فرصت فروش تا دیر نشده بگیرمش!
              امیدوارم جسارت بنده را ببخشید
              موفق تر باشیم!

نظر

• . محدوده پایین S2 و بالای R2 به شدت بیش فروش و بیش خرید هستند
                سلام من متوجه نشدم یعنی زیر s2 نباید بخریم چون پیش فروش است با این مطلب کف روزانه تنها در 17% موارد زیر S2 شکل می گیرد. باز من قاطی کردم لطفا بیشتر توضیح بدید

.

منبع

نظر

• سلام دوستان عزیزم
                  من تازه فا-ر-ک-س رو شروع کردم یکم هم کلاس رفتم و میرم ولی از تحلیل وچارت و نمودار چیزی نمیفهمم -یکی از دوستان همین فرم روش ترید pipoرو واسم معرفی کرد مزاحم این تایپیک و شما عزیزان و اساتید این روش شدم میخواستم اگه فایل یا pdf یا پاورپوینت یادگیری سریع این روش رو دارید واسم بگذارید فقط خلاصه و مهم هاش -کلیدی -کاربردی و کوتاه باشه -چون خوندن کتابای 100 و200 و.... کلافم میکنه.مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
                    درود دوست گرامی؛

به ندرت پیش می آید که قیمت پس از شکستن S2 یک پول بک به سمت بالا نداشته باشد. اصولاً سیستم پیپو بهترین عملکردش نوسان گیری در بازه S1 تا R1 و نهایتاً S2 تا R2 است. محدوده پایین S2 و بالای R2 به شدت بیش فروش و بیش خرید هستند و بهتر است روی آنها تریدی صورت نگیرد.

آمار زیر می تواند به شما در راستای درک بهتر راهبرد بسیار سودآور PIPO کمک کند:

منبع
                    علی جان ممنون از لطفت.
                    عالی بود. اگر باز هم از این دست منابع اصلی داری ممنون میشم در اختیارمون بزاری. با سپاس فراوان

نوشته اصلی توسط superstar نمایش پست ها
                    باسلام به آیدی
                    polino
                    من کاملا ارز یورو به دلار استرالیا را مورد بررسی قرار دادم از ماهانه تاتایم یک دقیقه ایی .اولا روندنزولی اصلاحی روزانه بوده نه روند نزولی قوی!دوما به نظر من دلیل شما برای معامله کردن با دید کوتاه مدت بد نبود ولی نقطه ی ورود شما هیچ توجیه منطقی و تکنیکالی نداشته بلکه دلیل احساسی داشته است آنهم احساس از دست دادن فرصت فروش تا دیر نشده بگیرمش!
                    امیدوارم جسارت بنده را ببخشید
                    موفق تر باشیم!
                    سلام دوست من
                    ورود کاملا مطابق pipo بود. منتها با یه کم چاشنی کم سلیقگی. مسلما در ترید توجیه تکنیکالی کمترین نقش را دارد .
                    خوشحال میشم قسمت قرمز رنگ رو کامل باز کنی.
                    ارادتمند احسان

نظر

• نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                      . محدوده پایین S2 و بالای R2 به شدت بیش فروش و بیش خرید هستند
                      سلام من متوجه نشدم یعنی زیر s2 نباید بخریم چون پیش فروش است با این مطلب کف روزانه تنها در 17% موارد زیر S2 شکل می گیرد. باز من قاطی کردم لطفا بیشتر توضیح بدید

.

منبع
                      سلام
                      این امار نمیگه زیر S2 بخر . بلکه میگه اگه زیر s2 فروختی و tP رو بعد از S3 قرار دادی، تنها 3 درصد شانس موفقیت قرار دادی.
                      The actual low has been lower than S1 892 times, or 44% of the time
                      The actual low has been lower than S3 63 times, or 3% of the time

نظر

• نوشته اصلی توسط lida110 نمایش پست ها
                        سلام دوستان عزیزم
                        من تازه فا-ر-ک-س رو شروع کردم یکم هم کلاس رفتم و میرم ولی از تحلیل وچارت و نمودار چیزی نمیفهمم -یکی از دوستان همین فرم روش ترید pipoرو واسم معرفی کرد مزاحم این تایپیک و شما عزیزان و اساتید این روش شدم میخواستم اگه فایل یا pdf یا پاورپوینت یادگیری سریع این روش رو دارید واسم بگذارید فقط خلاصه و مهم هاش -کلیدی -کاربردی و کوتاه باشه -چون خوندن کتابای 100 و200 و.... کلافم میکنه.مرسی
                        سلام و عرض ادب

شما بیش از حد در فروم در حال پمپاژ پست هستید . مطالب شما دونه دونه مطالعه کردم با وجود اینکه هزار و یک کار رو سرم هست و هنوز نه صبحانه خوردم و نه نهار خوردم و الانم ساعت سه بعد از ظهر هست.

نمیدونم هدف شما چیه اما اینکه هدف شما یادگیری نیست ، چون آدمی که به دنبال یادگیری هست خود جستجو و تحقیق میکنه و در مواقع اضطراری از افراد اهل فن سوالاتی میپرسه.

بنده هیچ وقت حاضر نیستم بزرگان و افرادی که برای اینجا زحمت کشیدن را ناراحت ببینم ، پس خواهش میکنم این روال را ادامه ندهید.

با تشکر از شما

نظر

سلام
                          این امار نمیگه زیر S2 بخر . بلکه میگه اگه زیر s2 فروختی و tP رو بعد از S3 قرار دادی، تنها 3 درصد شانس موفقیت قرار دادی.
                          The actual low has been lower than S1 892 times, or 44% of the time
                          The actual low has been lower than S3 63 times, or 3% of the time
                          خیلی ممنون اگر میشه از اون متن بیشتر ترجمه کنید برای ما بزارید

نظر

• gbp/usd سل

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                              سلام و عرض ادب

شما بیش از حد در فروم در حال پمپاژ پست هستید . مطالب شما دونه دونه مطالعه کردم با وجود اینکه هزار و یک کار رو سرم هست و هنوز نه صبحانه خوردم و نه نهار خوردم و الانم ساعت سه بعد از ظهر هست.

نمیدونم هدف شما چیه اما اینکه هدف شما یادگیری نیست ، چون آدمی که به دنبال یادگیری هست خود جستجو و تحقیق میکنه و در مواقع اضطراری از افراد اهل فن سوالاتی میپرسه.

بنده هیچ وقت حاضر نیستم بزرگان و افرادی که برای اینجا زحمت کشیدن را ناراحت ببینم ، پس خواهش میکنم این روال را ادامه ندهید.

با تشکر از شما
                              --------------------------------------------
                              سلام مدیر محترم سایت
                              میشه بفرمایید کدوم از بزرگان یا افراد سایت از دست من ناراحت شدند یا هستند.
                              حتی من از بعضی افراد عزیز و محترم سایت تشکر میکنم و همگی با احترام جوابم را میدن
                              یادم هست از روز اول که سایت شما رو پیدا کردم و سوال میکردم استاد عزیز دکتر موسوی جوابم را با احترام میداند بعد یکی از همکارای شما که فکر کنم زیرش نوشته بود ناظر سایت اومدند و جای تایپیکو عوض کردند و آقای دکتر هم بسیار ناراحت شدند از ایشون . (من نمیتونم محل دقیقشو پیدا کنم وگرنه واستون میفرستادم) از اون موقع هم دیگه نتونستم با دکتر صحبت کنم و نمیدونم کجای سایت شما دفتر شون هست.
                              اما در مورد قصدم : هدفم یادگیری و استفاده از تجربیات دوستان عزیز هست وگرنه موسسه حدود 100 هزار تومان شهریه گرفته و کلی کتاب و دی ودی داده که هیچکدوم کاربردی نیست یا اگه هست با کلی دردسر میشه یاد گرفت من طرز یاد گیریم این هست که سوال کنم و از تجربیاتی که تو هیچ کتابی نیست استفاده کنم و عزیزانم هم با کمال میل بهم کمک کردند و میکنند حتی بعضی از اونها برای اینکه وقت سایت رو نگیرن واسم پیام یا ایمیل میفرستند. وبهم کمک میکنند ومن از همشون سپاسگزارم
                              دیگه اینکه اگه نیگاه کنید من فقط به بخش طلا مراجعه کردم و سعی میکنم بیشتر با نیگاه کردن و صحبتهای دوستان یاد بگیرم اما گاهی هم میبینم که مثلا در طول روز هیچکی نه پستی میزنه و نه حرفی و برای اینکه از سکوت خارج بشه یه سوال میپرسم و دوستان بزرگوارم تک تک جوابمو میدن حال این که شما میگید من در حال پمپاژ سایت هستم نمیفهمم چی میگید.
                              خلاصه اینکه اگه باعث ناراحتی دوستان و بزرگواران سایت شدم معذرت میخوام
                              حرفامو با این شعر که در قسمت دکتر یزدی نوشته شده بود پایان میدم و دیگه مزاحم شما نمیشم تا به کاراتون برسید
                              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی

نظر

علی جان ممنون از لطفت.
                                عالی بود. اگر باز هم از این دست منابع اصلی داری ممنون میشم در اختیارمون بزاری. با سپاس فراوان

سلام دوست من
                                ورود کاملا مطابق pipo بود. منتها با یه کم چاشنی کم سلیقگی. مسلما در ترید توجیه تکنیکالی کمترین نقش را دارد .
                                خوشحال میشم قسمت قرمز رنگ رو کامل باز کنی.
                                ارادتمند احسان
                                با سلام به همه ی دوستان عزیز مخصوصا آیدی
                                polino
                                عزیز
                                دوست عزیز ابتدا عذرخواهی مرا بپذیرید بخاطر تاخیر در پاسخگویی ام،چون دیر متوجه سوال شما شدم.
                                اما در پاسخ به سوالتان باید بعرض برسانم که چون من صرفا نگاه کلاسیک دارم بنابراین از 4ساعته تا تایم فریم 1دقیقه ایی رامورد بررسی قرار دادم ،قیمت در تمام این تایم فریمها در پایین ترین نقطه ی خود بود!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی در اوج فشار نزول شما به هدف نزول بیشتر،اقدام به فروش کردی!!!!!!!!!به همین خاطر عرض کردم هیچ توجیح منطقی و تکنیکالی نداشته است!اگر در یکی از این تایمها قله ایی یا کندل برگشتی یا زیگ زاگ اصلاحی می دیدم هرگز چنین جمله ایی نمی گفتم !

حتی موقعیت خوبی برای بای هم نبوداما بعضی از تریدرها در این نقاط (بااینکه هیچ توجیه منطقی وتکنیکالی برای بای وجود ندارد)اقدام به معامله ی بای می کنندکه یا بمنظور خفظ سودحاصله و گرفتن سود از حرکت های اصلاحی ،با بای کردن معامله را هج می کنندوسپس در صورت ادامه ی روندازهرطرف معامله را از هج در می آورند!
                                ویا تریدرهایی که از استراتژی معاملات تصاعدی استفاده می کنندبای اولشان اگر در ضرر بود بای دوم را می گیرند تا برآیند سازی کرده باشند!
                                درپایان خوشحال می شوم که در صورت اشتباه ،راهنمایی لازم را با ادامه ی تایپیک انجام دهید. متشکرم و موفق تر باشیم!

نظر

پردازش ...
                                X