اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
    با سلام
    امیر جان در پیام خصوصی در مورد اندیکاتور قدرت ارزها سوال کردی
    هرکار یکردم پیام مخصوصی ارسال نشد پاسخ رو اینجا گذاشتم دوست من

ا
    این اندیکاتور بدرد ترید در تایم پایین میخوره و اصلا ،اصلا کارائی بلند مدت نداره
    تایم 15 به پایین
    اعداد و خروجی ها از 0 هست تاهشت
    یعنی هرچی عدد به هشت نزدیکتر باشه قدرت اون ارز بیشتر هست و هر چی به صفر نزدیک تر باشه ضعیفتر هستش
    مثلا قدرت دلار 6.45 هست و قدرت یورو 1.5 این نشون دهنده ی این هست که نمودار یورو دلار در حال ریزش هست
    حالا اگر قدرت دلار 7.80 باشه و یورو 1 این یعنی به صورت شدید یورو داره توی بازار عرضه میشه
    بعنوان یه طور تایید برای ورود به معامله در تایم پایین میتونی ازش استفاده کنی

کاربرد بعدیش اینه که داری دنبال یه ارز شارپ (وحشی)ببخشید البته میگردی توی نمودارا
    دوست داری مسیر مورد نظرت زودتر طی بشه میای قویترین گزینه رو پیدا میکنی و مقابل ضعیفترین گزینه قرار میدی به همین راحتی و نمودار شارپ رو پیدا میکنی .به روش های دیگه ای هم این محاسبه انجام میشه که زیاد ما نمیپیچونیمش

ولی بهترین کاربردش همون تایید برای ورورد به پوزیشن هست
    پیروز باشی دوست من
    سلام سجاد عزیزش
    خدا را شکر که پیام خصوصی ارسال نشده!!!شانس ما بوده چیزی یاد بگیریم...مرسی از توضیحات خوبت...

نظر

با سلام
      امیر جان در پیام خصوصی در مورد اندیکاتور قدرت ارزها سوال کردی
      هرکار یکردم پیام مخصوصی ارسال نشد پاسخ رو اینجا گذاشتم دوست من

ا
      این اندیکاتور بدرد ترید در تایم پایین میخوره و اصلا ،اصلا کارائی بلند مدت نداره
      تایم 15 به پایین
      اعداد و خروجی ها از 0 هست تاهشت
      یعنی هرچی عدد به هشت نزدیکتر باشه قدرت اون ارز بیشتر هست و هر چی به صفر نزدیک تر باشه ضعیفتر هستش
      مثلا قدرت دلار 6.45 هست و قدرت یورو 1.5 این نشون دهنده ی این هست که نمودار یورو دلار در حال ریزش هست
      حالا اگر قدرت دلار 7.80 باشه و یورو 1 این یعنی به صورت شدید یورو داره توی بازار عرضه میشه
      بعنوان یه طور تایید برای ورود به معامله در تایم پایین میتونی ازش استفاده کنی

کاربرد بعدیش اینه که داری دنبال یه ارز شارپ (وحشی)ببخشید البته میگردی توی نمودارا
      دوست داری مسیر مورد نظرت زودتر طی بشه میای قویترین گزینه رو پیدا میکنی و مقابل ضعیفترین گزینه قرار میدی به همین راحتی و نمودار شارپ رو پیدا میکنی .به روش های دیگه ای هم این محاسبه انجام میشه که زیاد ما نمیپیچونیمش

ولی بهترین کاربردش همون تایید برای ورورد به پوزیشن هست
      پیروز باشی دوست من
      سلام
      میتونید دوره اش رو بلندم دت تر انتخاب بکنید اون موقع برای میان مدت هم خوب خواهد بود.
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
        سلام
        میتونید دوره اش رو بلندم دت تر انتخاب بکنید اون موقع برای میان مدت هم خوب خواهد بود.

سلام مرسی استاد

من اطلاع از این ندارم چطوری هست؟؟؟ اگر یکی از دوستان که میتونه بیاد زحمت بکشه ممنون میشیم
        ویرایش توسط sajjadfox : https://www.traderha.com/member/5621-sajjadfox در ساعت 05-26-2014, 08:42 AM
        ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

با سلام
          بای یورو به دلار استرالیا
          شکست پیووت روزانه و هفتگی
          ارایش و گامهای حرکتی زیبای قیمت ...تریگر مناسبی هم دارد
          قدرت ارزها

در حال حاضر یورو پرقدرترین و دلار استرالیا ضعیفترین ارز بازار هستش
          ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• [IMG][/IMG]

دلار نیوزلند
            بنظر داره اماده صعود میشه
            با احتیاط به خاطر وجود پیووت هفتگی تا سطح مقاومت سوم روزانه خواهد رفت
            تریگر :پیووت روزانه

persian gulf traders

نظر

با سلام
              بای یورو به دلار استرالیا
              شکست پیووت روزانه و هفتگی
              ارایش و گامهای حرکتی زیبای قیمت ...تریگر مناسبی هم دارد
              قدرت ارزها

در حال حاضر یورو پرقدرترین و دلار استرالیا ضعیفترین ارز بازار هستش

با ضرر بسته شد

persian gulf traders

نظر

• [IMG][/IMG]

persian gulf traders

نظر

[IMG][/IMG]

با سی پیپ سود بستم بستم تا گامهای بعدی

البته یورو دلار استرالیا 11 پیپ رو کسر کرد نامرد دوروزه حاله مارو میگیره ما هم از حلقوم پوند و طلا کشیدیمش

[IMG][/IMG]

persian gulf traders

نظر

• [IMG][/IMG]

با سلام

به شخصه میگم پایپو کولاک میکنه توی بازار
                    پینگ پونگ قیمت با پیووت ها سبک و سیاقی است پایان ناپذیر

این نتیجه ی ست اند فورگت کردن پوزیشنها هست در نزدیک به دو ماه
                    در حسابی معادل این با پای چارت نشستن حساب به بیست درصد منفی رسید
                    قیمت علاقه ی شدید به پیووت ها دارد هم تایم 15 هم یک فقط باید ساختارش را شناخت و شکست را تشخیص داد

ممنون از نیمای عزیز
                    ویرایش توسط sajjadfox : https://www.traderha.com/member/5621-sajjadfox در ساعت 05-31-2014, 04:03 PM

persian gulf traders

نظر

[IMG][/IMG]

با سلام

به شخصه میگم پایپو کولاک میکنه توی بازار
                      پینگ پونگ قیمت با پیووت ها سبک و سیاقی است پایان ناپذیر

این نتیجه ی ست اند فورگت کردن پوزیشنها هست در نزدیک به دو ماه
                      در حسابی معادل این با پای چارت نشستن حساب به بیست درصد منفی رسید
                      قیمت علاقه ی شدید به پیووت ها دارد هم تایم 15 هم یک فقط باید ساختارش را شناخت و شکست را تشخیص داد

ممنون از نیمای عزیز
                      سجاد عزیز ممنون از اینکه این نتیجه جالب رو در اختیار ما هم قرار دادین. سوالی که من داشتم اینه که شما تعداد پوزیشن هایی که میگیرین و انتخاب پوزیشن به چه صورتیه؟! واقعیتش اینی که اینجا گذاشتین 20 پوزیشن توی یک ماه هستش که واقعا نشون میده پوزیشن ها رو بایستی با وسواس خاصی انتخاب کرده باشین.
                      " ذهن همه چیز است، به هر آنچه بیندیشی همان میشوی "
                      بودا

" WAIT PATIENTLY TRADE EFFICIENTLY "

نظر

• سلام
                        عزیز بازار رو هرچقدر سخت بهش نگاه کنی سخت پول میده بهت

خیلی راحت روند غالب بازار رو از تایم بالا (هفتگی به پائین )در میارم طبق کتاب دوئل باروند....عموما ارزهائی رو انتخابمیکنم برای پوزیشن که از تایم بالا تا پائین تناقض روندی نداشته باشه ......

بعد توی تایم یکساعته بر اساس شکست پیوت موافق با روند پوزیشن میگیرم
                        (اگرم تحلیل های قیمتی زمانی و الگوئی هم موافق با شه با سمتوسوی پوزیشن که با خیالی راحتر منتظر نتیجه میشم

اگر روند در تمام تایمها هم همسو بود تایم 15 دقیقه هم پوزیشن رو باز میکنم .تریگر جایگاه ویژه ای داره ...حجم زیادی از پوزیشنها بعلت اینکه شاخص دلار تائید نمیکند ..... میشود (البته در دلار محورها)
                        اما اصل مطلب اینجاست عزیز..............

(set and forget) همه چیز فراموش میشود.....

پوزیشن را اباز که کردم عموما یکی دوبار در طول مدت 48ساعت(تایم h1) و در طول روز (تایم 15) نگاه میکنم بهش و اگر تا مدت مشخص به هدف نرسید دستی بسته میشه
                        (این مدت مشخص بر اساس تحلیل زمانی سنجیده میشود یا عموما قائده ای که در پلن مدون کردم)

و به راحتی هرچه تمام تر ضرر رو میپذیرم حواسم به جدائی دنیای تحلیل و ترید هم هست

نیما آزادی:در تریدر ارامش حرف اول رو میزند
                        ویرایش توسط sajjadfox : https://www.traderha.com/member/5621-sajjadfox در ساعت 05-31-2014, 06:09 PM

persian gulf traders

نظر

سلام

خیلی راحت روند غالب بازار رو از تایم بالا (هفتگی به پائین )در میارم طبق کتاب دوئل باروند....عموما ارزهائی رو انتخابمیکنم برای پوزیشن که از تایم بالا تا پائین تناقض روندی نداشته باشه ......

(اگرم تحلیل های قیمتی زمانی و الگوئی هم موافق با شه با سمتوسوی پوزیشن که با خیالی راحتر منتظر نتیجه میشم

اگر روند در تمام تایمها هم همسو بود تایم 15 دقیقه هم پوزیشن رو باز میکنم .تریگر جایگاه ویژه ای داره ...حجم زیادی از پوزیشنها بعلت اینکه شاخص دلار تائید نمیکند ..... میشود (البته در دلار محورها)

پوزیشن را اباز که کردم عموما یکی دوبار در طول مدت 48ساعت(تایم h1) و در طول روز (تایم 15) نگاه میکنم بهش و اگر تا مدت مشخص به هدف نرسید دستی بسته میشه
                          (این مدت مشخص بر اساس تحلیل زمانی سنجیده میشود یا عموما قائده ای که در پلن مدون کردم)

سجاد جان ممنونم از این توضیحات کاملت، همه ی اینهایی که توضیح دادی خودش یه کتاب واسه یاد گرفتنه. امیدوارم بتونم واقعا اینهایی که گفتی رو پیاده کنم.
                          " ذهن همه چیز است، به هر آنچه بیندیشی همان میشوی "
                          بودا

" WAIT PATIENTLY TRADE EFFICIENTLY "

نظر

سلام

ممنون آقا سجاد
                            نگاهه ساده به بازار خیلی خوب هست اینجا جواب هم گرفته
                            چند سوال ،
                            منظرتون ازینکه شاخص دلار تایید نمیکنه چی هست ؟
                            تریگر همون روشی هست که خوده آقا نیما هم گفتن یا شما جوره دیگه میگیرید ؟
                            در معاملات هم 5 لاتی بوده هم 1 لاتی هم 2 لاتی ، دلیلش چی بوده ؟
                            شما به همچین سیستمی قانع هستید و قصد دارید همین رو تقویت کنید یا ... ؟ ( به عنوانه کسی که که توسنته خوب اجرا کنه پایپو رو )
                            مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• نوشته اصلی توسط AmiR.K نمایش پست ها
                              ممنون آقا سجاد
                              نگاهه ساده به بازار خیلی خوب هست اینجا جواب هم گرفته
                              چند سوال ،
                              منظرتون ازینکه شاخص دلار تایید نمیکنه چی هست ؟
                              تریگر همون روشی هست که خوده آقا نیما هم گفتن یا شما جوره دیگه میگیرید ؟
                              در معاملات هم 5 لاتی بوده هم 1 لاتی هم 2 لاتی ، دلیلش چی بوده ؟
                              شما به همچین سیستمی قانع هستید و قصد دارید همین رو تقویت کنید یا ... ؟ ( به عنوانه کسی که که توسنته خوب اجرا کنه پایپو رو )

سلام امیر عزیز
                              وقت بخیر بعضی وقت ها هست شکستی در ارزی دلار محور مثلا یورو دلار اتفاق می افتد مثلا رزیستنس اول هفتگی میشکنه
                              در همون لحظه ای که کندل میخواهد تائید کند در شاخص دلار (دکس) قیمت در کشمکش با ساپورت اول هفتگی شاخص هست ....
                              خوب اگر این شکست رو به پائئین اتفاق نیفتاد در شاخص احتمال غریب به یقین ان شکست هم سر انجامی نخواهد داشت
                              از این هفته سعی میکنم بزار م تصاویرشو

بله عزیز دقیقا همون هست
                              تیر نهائی وررو به بازار
                              امکان یک خط روند باشه یا یک حمایت مقاومت سنتی یا یک پیووت

درصد مدیریت سرمایه امیر عزیز بستگی به روحیات هر کس داره

امیر جان به پیووت ها اعتماد کردم و هر پوزیشن رو ده تا 15 درصد ریسک میکردم
                              اما حسابی دیگه تو دست دارم خیلی بزرگتر از این حساب که سه تا چهاردرصد روی هر پوز ریسک میکنم و کلا با اون بیشتر حال میکنم چون اون یه کم استرس هم دیگه ته دلم نیست

صد در صد اعتقاد دارم پیووت ها سطوحی هستند که بازار همیشه به انها احترام خواهد گذاشت

نکته:این هیستوری نشان دهنده ی حدود دوماه فعالیته
                              به هیستوری موفق زیر سیصد تا پوزیشن بها نده عزیز

یه طورائی میخواستم روحیه بدم عزیز

پیروز باشید

persian gulf traders

نظر

• این پست رو تو یه تاپیک ها دیدم گفتم به جاست اینجا هم بیاد......................

سودها باعث ایجاد یک حس قدرتمندی و یک حس برتری در معامله گر می شود. سپس برای رسیدن مجدد به آن احساس برتری بی پروا اقدام دوباره به معامله بدون رعایت
                                اصول و قوانین معاملاتی می کند و هر آن چه به دست آورده است را مجددا به بازار باز می گرداند.......

بهترین کار به نظر من بعد از دوران سود دهی یه برداشت از حساب هست و کم کردن حجم معامله در یه مدت معین ..........دوم هم حد تنیه منسجمی تعیین شود
                                یعنی مثلا هر دو پوزیشن ضرر :حد تنبیه باشه دو روز دوری از معاله و مثل مرد عمل کردن ................

persian gulf traders

نظر

پردازش ...
                                X