اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام خدمت همه ی اساتید عزیزمن نه میتونم عکس بزارم نه لینک.به همین خاطر دیروز تا الان از دستم راحتین هر کاریم کردم نشد خواهشمندم دوستان یه لطفی بفرماین صفحه ی 195 از همین تاپیک را بخوانند تا دو صفحه بعد از ان هم خالی از لطف نیست این خواهش رو خواهشمندم قبول بفرمایید من در تغییر تایم فریم اصلا منظورم این این نیست که تایم 15 حذف خود من دیروز در این تایم حدود 800 دلار در بای یورو سود گرفتم نه .من گفتم در تایم یک ساعته هیجانات بازار کم میشه و سود از بیست پیپ و این حدودا به صد تا دویست میرسه.و فقط مدت زمان بیشتری در پوزیشن باید ماند.به شخصه دوستان در این تایم موفق تر بوده ام و خدایم میداند فقط قصدو هدفم اشتراک موقعیت هاست لطفا صفحه ی 195 و 196 را بخوانید خالی از لطف نیست تا به هدف یکسانی برسیم و انشالا ادامه ی تکاملذ این پلن توسط شاگردان تشکری هر چند ناقابل از نیمای عزیز باشد پیروز باشید
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud0455 نمایش پست ها

چیزی که بنده متوجه شدم برای شیفت به این تایم فریم پیووت های روزانه حذف میشه و فقط پیووت هفتگی و ماهانه داره، و به گفته آقای آزادی کلا تحلیل محوره.بقیه موارد سیستم تغییری نکرده.فعلا در حال مطالعه صفحات قبل این تاپیک هستیم صفحات ۱۹۰ به بعد
      دقیقا صحبتی که من با آقای آزاد.ی داشتم همین بود که بهم گفت برای سیستم پایپو تحلیل رو توی تایم فریم 1 ساعته انجام بده ولی تاکیدی که داشت این بود که سیستم معاملاتی پایپو واسه ی تایم 15 دقیقه نوشته شده. اگه یه نگاه بندازی دیروز هم خودشون اومدن اینجا اینو نوشتن.
      " ذهن همه چیز است، به هر آنچه بیندیشی همان میشوی "
      بودا

" WAIT PATIENTLY TRADE EFFICIENTLY "

نظر

• USDCHF

[IMG][/IMG]

نظر

• EURJPY

[IMG][/IMG]

نظر

• دوستان کسی نیست کمکم کنه ؟؟؟؟؟؟من فقط میتونم متن بنویسم هیچ کدوم از گزینه های دیگم نیست دور این کادر درج متنثوابی بس چندان دارد پیروز باشید
            ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• Eurjpy=====>> stop

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
                دوستان کسی نیست کمکم کنه ؟؟؟؟؟؟من فقط میتونم متن بنویسم هیچ کدوم از گزینه های دیگم نیست دور این کادر درج متنثوابی بس چندان دارد پیروز باشید
                یک بار کل کیش مرورگرتون را دلت کنید .
                لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                  یک بار کل کیش مرورگرتون را دلت کنید .
                  ممنون بابت کمکتون عزیز

اما قطب نمای بازار ....................

به طرف حمایت یا مقاومت؟؟؟؟؟؟؟؟بنظر من با اولین شکست دلیرانه از هر سو از این بیتصمیمی راجع به یورو و پوند خلاص میشوم ..حداقل کوتاه مدت و انتحاری

[IMG][/IMG]

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط sma_forex نمایش پست ها
                    usdchf

[img][/img]
                    usdchf ====>> Close 0 pip

نظر

• کاش آقای حمید رضا هم که استخونی در این متد خرد کردند ، یه نظری میدادند من باب این تغییر تایم فریم و از تجارب خودشون بیان می کردند .
                      ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها
                        کاش آقای حمید رضا هم که استخونی در این متد خرد کردند ، یه نظری میدادند من باب این تغییر تایم فریم و از تجارب خودشون بیان می کردند .

باسلام
                        دوستان یه نظر میدم
                        اصلا رو تغییر تایم فریم کار نکنید
                        ببینید کدام تایم فریم با روحیات و وقت شما سازگارتره
                        نیازی نیست وقتی دارین توی تایم 15 دقیقه عالی کار میکنین و سود میگیرین اصلا شیفت بدین توی تایم یک

تایم یک رو با پیووت هاش تایمی تحلیل محور برای همون تایم 15 قرار بدین
                        موضوع خیلی راحت تر از این حرفاس که پیچیدش کنین

پیروز باشید

persian gulf traders

نظر

• درود
                          یه موردی که برای من هنوز مبهمه اینه که توی 15 دقیقه که کار میکنیم ، اخبار های مهم رو ندیده بگیریم و ترید رو بدون در نظر گیری اخبار بکنیم یا صبر کنیم اخبار منتشر بشه و بعد دنبال موقعیت بگردیم .
                          آخه استاد دارند می فرمایند که تایم 15 بیشتر هیجان محور است . پس با این اوصاف بنظرم باید اخبار را لازمه اصلی ترید ها بدونیم توی 15 دقیقه و یه جورایی بازار تبادلات ارزی فکتوری رو نگاه نکنیم !
                          در واقع می خوام یه نسخه ای بپیچیم و بدونیم توی روزایی که خبر زیاده ( مثل همین سه شنبه و چهارشنبه این هفته ) باید با پاپیو چیکار کرد ؟! معامله کرد ؟! یا خیر !

دوستان نظر شما چیه ؟
                          بدرود
                          ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 04-25-2014, 10:22 AM

نظر

• نکته : در پست بالا پست اتوماتیک ویرایش شده گویی !
                            در انتهای خط سوم منظورم اخبار ف - ا - ر - ک - س فکتوری بوده که نادیده بگیریم !
                            نه ازار تبادلات ارزی فکتوری

چه کنیم که سایت به برخی کلمات حساس است .

نظر

درود
                              یه موردی که برای من هنوز مبهمه اینه که توی 15 دقیقه که کار میکنیم ، اخبار های مهم رو ندیده بگیریم و ترید رو بدون در نظر گیری اخبار بکنیم یا صبر کنیم اخبار منتشر بشه و بعد دنبال موقعیت بگردیم .
                              آخه استاد دارند می فرمایند که تایم 15 بیشتر هیجان محور است . پس با این اوصاف بنظرم باید اخبار را لازمه اصلی ترید ها بدونیم توی 15 دقیقه و یه جورایی بازار تبادلات ارزی فکتوری رو نگاه نکنیم !
                              در واقع می خوام یه نسخه ای بپیچیم و بدونیم توی روزایی که خبر زیاده ( مثل همین سه شنبه و چهارشنبه این هفته ) باید با پاپیو چیکار کرد ؟! معامله کرد ؟! یا خیر !

دوستان نظر شما چیه ؟
                              بدرود
                              از اونجایی که تایم 15 دقیقه است میشه گفت کاملا به اخبار وابسته است. چون وقتی خبری نباشه تقریبا میشه گفت یعنی بازار رینج، ما هم که در بازار رینج نمیخواهیم معامله کنیم. پس باید روزایی که خبر هست رو بیشتر روش حساس باشیم، توی تایم یک ساعته تحلیل کنیم، اخبار رو هم پیگیری کنیم و بر اساس اون جفت ارزی که میخوایم روش کار کنیم رو انتخاب کنیم.
                              " ذهن همه چیز است، به هر آنچه بیندیشی همان میشوی "
                              بودا

" WAIT PATIENTLY TRADE EFFICIENTLY "

نظر

درود

دوستان نظر شما چیه ؟
                                بدرود
                                با سلام
                                من با این خبرها مشکل دارم چون تایم یکساعت که تحلیل میکنم و پایپو تایم 15 وارد میشم sl که میزارم یا رو یا زیر پیوت ویا فراکتال قبلی است اما با خبر سریعا sl زده میشه.
                                دوستان محبت کنند بفرمایند من کارم اشتباه است یا روشی برای این کار وجود داره.
                                با تشکر
                                برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

پردازش ...
                                X