اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• GBPUSD

[IMG][/IMG]

نظر

• GBPUSD====>> TARGET

[IMG][/IMG]

نظر

• NZDUSD تو M30 الگوی سر و شانه در مک دی. موقعیت فروش

ریسک زیاد به خاطر مووینگ 200 روزه

[IMG][/IMG]
        [IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط sma_forex نمایش پست ها
          از دوستان لطف کنند اندیکاتوریکه اسپرید جفت ارزهارو نشون میده بذارن لینکشو ممنون میشم.
          اندیکاتور اسپرد جفت ارزها
          دانلود
          موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

GBPUSD

[IMG][/IMG]
            از شکل کندل ها مشخصه که در بازاری طوفانی و پر تلاطم در حال ترید هستید...! مراقب باشید... وقتی جفت ارز یک مسیری رو رفته ,بار دوم باید شک کرد. این نموداری هم که شما گذاشتید قبلا دو بار این مسیر را رفته.

نظر

• ممنون مسعود جان بابت اندیکاتور و توجه و توصیه.... سپاس

نظر

• NZDUSD =====>> TARGET

[IMG][/IMG]

نظر

• GOLD
                  Sell

چندین بار طلا پس از کلانجار رفتن با MA200 ریخته. آیا امروز هم این اتفاق میفته...!

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud0455 نمایش پست ها
                    GOLD
                    Sell

چندین بار طلا پس از کلانجار رفتن با MA200 ریخته. آیا امروز هم این اتفاق میفته...!

کاهش ارزش دلار مانع از کاهش قیمت طلا شد.پوزیشن را با ضرر کم بستیم.

نظر

• درود

sma_forex عزیز ، راستش توی پایپو واگرایی و این تصاویری که شما از تحلیلتون می ذارید تعریف نشده .
                      جسارت نشه دوست عزیز ولی بنده عین گفته استاد رو بیان کردم خدمتتون
                      تایم فریم شیفت دادن و تحلیل رو اگر هم انجام می دهید بنظرم اگر در تاپیک نباشه بهتره .

و اینکه دوستی که در مورد قوانین یک ساعته و قوانین پایپو صحبت کردند ، قوانین بسیار متفاوت هست و استاد هم متذکر شدند .
                      اگر خیلی مایلید یک ساعته را هم تست کنید می توانید تاپیک های سیستم معاملی آقای جبل عاملی گرامی را مطالعه کنید .

سپاس
                      بدرود
                      ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

GBPUSD====>> TARGET

[IMG][/IMG]

درودی دوباره

همانطور که مسعود جان فرمودند ، باز برای ملکه شدن قوانین و لم های پایپو بنده یک جمله از استاد رو براتون می ذارم .

جمله اینه :
                        ( هر فاصله بین دو پیوت ، یک هدف دارد . اگر یک بار طی شده ، گرفتن دوباره آن بی معنیست ! )

* یک سالی هست که جملات استاد رو ، نمی دونم چیه که وقتی می خونم حفظ میشم ! گمام کنم چون یادداشت می کنم توی دفتر تریدم ، یادم میمونه !

بدرود
                        ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 04-23-2014, 10:08 PM
                        ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها

درودی دوباره

همانطور که مسعود جان فرمودند ، باز برای ملکه شدن قوانین و لم های پایپو بنده یک جمله از استاد رو براتون می ذارم .

جمله اینه :
                          ( هر فاصله بین دو پیوت ، یک هدف دارد . اگر یک بار طی شده ، گرفتن دوباره آن بی معنیست ! )

* یک سالی هست که جملات استاد رو ، نمی دونم چیه که وقتی می خونم حفظ میشم ! گمام کنم چون یادداشت می کنم توی دفتر تریدم ، یادم میمونه !

بدرود

ممنون دوست عزیز از توجهتون. ولی اگر دقت کنید در این مورد فاصله بین دو پیووت طی نشده بود هنوز. پیووت دیلی شکسته شد و قیمت برای پول بک برگشت ، که در آن سطح من وارد شدم و سپس مسیر خود تا پیووت بعدی را طی کرد.

نظر

• اطلاعیه: احتمالا هفته آینده به تایم فریم یک ساعته شیفت کنیم.فعلا در حال بررسی و مطالعه مطالب آقای آزادی هستیم...

پی نوشت: از اینکه این هفته کمتر در خدمت دوستان بودیم پوزش می طلبم.متاسفانه این هفته مجبور به شب زنده داری بودم.اگه خدا بخواد شاید از در چند ماه آینده زمینه برای مهاجرت از ایران فراهم شد ...
                            ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 04-24-2014, 08:24 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud0455 نمایش پست ها
                              اطلاعیه: احتمالا هفته آینده به تایم فریم یک ساعته شیفت کنیم.فعلا در حال بررسی و مطالعه مطالب آقای آزادی هستیم...

پی نوشت: از اینکه این هفته کمتر در خدمت دوستان بودیم پوزش می طلبم.متاسفانه این هفته مجبور به شب زنده داری بودم.اگه خدا بخواد شاید از در چند ماه آینده زمینه برای مهاجرت از ایران فراهم شد ...
                              با سلام
                              مسعود جان یعنی میخواین پایپو رو واسه تایم یک ساعته اجرا کنید یا تحلیل رو بر پایه یک ساعته بگذارین؟
                              " ذهن همه چیز است، به هر آنچه بیندیشی همان میشوی "
                              بودا

" WAIT PATIENTLY TRADE EFFICIENTLY "

نظر

• نوشته اصلی توسط shadravan نمایش پست ها
                                با سلام
                                مسعود جان یعنی میخواین پایپو رو واسه تایم یک ساعته اجرا کنید یا تحلیل رو بر پایه یک ساعته بگذارین؟
                                چیزی که بنده متوجه شدم برای شیفت به این تایم فریم پیووت های روزانه حذف میشه و فقط پیووت هفتگی و ماهانه داره، و به گفته آقای آزادی کلا تحلیل محوره.بقیه موارد سیستم تغییری نکرده.فعلا در حال مطالعه صفحات قبل این تاپیک هستیم صفحات ۱۹۰ به بعد

نظر

پردازش ...
                                X