اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• EURJPY
    سرعت رشدش از سرعت گذاشتن من بیشتر بود

نظر

• نوشته اصلی توسط golestanonline نمایش پست ها
      سلام
      لطفا لینک دانلود رو چک کنید

خدمت شما:

لینک دانلود
      موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

• موقعیت قریب الوقعی است

نوشته اصلی توسط masoud0455 نمایش پست ها
        NZDUSD
        SELL
        اگه کندل پشت MA200 زرد رنگ تثبیت شد موقعیت Sell داریم. کافیه شاخص دلار قدرت بگیره تا موقعیت Sell فراهم بشه.

نظر

• تمپلیت رو هم لطف کنید

نظر

• با سلام

ممنون از اطلاعات و تمپلیت مربوطه من نتونستم (currency meter) این فایل در متا نصب کنم , لطفا راهنمایی بفرمایید .

بااز هم تشکر
            زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
            تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
            این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
            هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

• درود
              مسعود جان ، برای بالا نگه داشتن تاپیك در سایت ، كمك به زحمات تك نفره شما ، درس پس دادن در محضر استاد آزادی عزیز و زنده كردن اطلاعات خودم در زمینه پیوتی از هفته جاری كنارت هست.

فقط ای كاش مسایل جانبی و ایده هایی كه میدیم رو شركت كنید. چون حیفه وقتی كنار همیم ، از ایده های هم بی بهره باشیم.
              در آخر امیدوارم استاد هم گوشه چشمی ب ایده ها و سوالات جدیدی ك مطرح میشه داشته باشند.

سپاس
              بدرود
              ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط tavakoligh نمایش پست ها
                با سلام

ممنون از اطلاعات و تمپلیت مربوطه من نتونستم (currency meter) این فایل در متا نصب کنم , لطفا راهنمایی بفرمایید .

بااز هم تشکر
                روی متاتریدر بروکرهای مختلف تست کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها

درود
                  بنظرتون برای تشخیص بازار رنج و ..... کردن ترید هایی که احتمالا با رنج شدن بازار همراه خواهد شد ، می تونیم اینطور قانونی رو بذاریم برای خودمون که اگه :
                  اندیکاتور قدرت ارزها ، هیچ ارزه قدرتمند و ضعیفی نداشت ، احتمالا بازار رنجه !
                  یعنی هیچ
                  سبز و قرمزی توی اندیکاتور قدرت ارزها دیده نشه

چی فکر می کنید...!؟

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                  درود
                  مسعود جان ، برای بالا نگه داشتن تاپیك در سایت ، كمك به زحمات تك نفره شما ، درس پس دادن در محضر استاد آزادی عزیز و زنده كردن اطلاعات خودم در زمینه پیوتی از هفته جاری كنارت هست.

فقط ای كاش مسایل جانبی و ایده هایی كه میدیم رو شركت كنید. چون حیفه وقتی كنار همیم ، از ایده های هم بی بهره باشیم.
                  در آخر امیدوارم استاد هم گوشه چشمی ب ایده ها و سوالات جدیدی ك مطرح میشه داشته باشند.

سپاس
                  بدرود

اینجا بشکنم یار گله دارد, اونجا بشکنم یار گله دارد...

جواب سوال شما دوست عزیز:
                  بله تا حدودی می تونه درست باشه. ولی قدرت تک تک ارزها قابل تغییره. تنها یک خبر لازم داره تا قدرت ها جابه جا بشه. این را بارها شاهد بودیم.
                  من برای تشخیص بازار رنج از ابزارهای زیر کمک می گیریم:
                  1-همین اندیکاتور Currency Meter
                  2-شیب MA200
                  3-رفتار و شیب MA32 با MA12
                  4-و از همه مهمتر سایت Forexfactory . وقتی روزی باشه که اخبار خاصی تو بازار نباشه طبیعی است که من تریدر انتظار بازار رونداری ندارم. مگه اینکه حوادث غیر مترقبه ای اتفاق بیفته.مثل: اعلان جنگ

به قول برادر مارک داگلاس: "معامله گری بازی احتمالات است."
                  ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 04-10-2014, 10:22 PM

نظر

• نکته:
                    دستورات Pending از نوع STOP:
                    وقتی من موقعیتی از نوع Stop Orders می گذارم به اندازه Spread از پیووت دورتر قرار میدم.

نکته:
                    جایگاه مناسب TP:
                    TP من هم در هر نوع Order ی به اندازه Spread پایین تر از پیووت بعدی است (در دستورات BUY) و در دستورات Sell بالاتر از پیووت بعدی.

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud0455 نمایش پست ها
                      USDCHF
                      SELL STOP
                      این هم نتیجه این USDCHF که جا مونده بود.
                      البته چیزی عاید ما نشد, چوت برگشت بالای پیووت. TP را به نقطه ورود منتقل کردم ولی برنگشت. نهایتش با یک ضرر خارج شدیم. در آخر به پیووت بعدی هم رسید که من تو بازار نبودم. خیلی فرسایشی بود...!

Spread اون 3 پیپ بود ولی من 2 پیپ پایین تر دستور Stop گذاشته بودم.در جواب نکته قبلی
                      ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 04-10-2014, 10:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud0455 نمایش پست ها
                        روی متاتریدر بروکرهای مختلف تست کنید.
                        سلام
                        تشکر از پیگیری شما , مشکل جل شد
                        زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                        تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                        این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                        هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

• eurusd

نظر

• GOLD
                            BUY

نظر

• EURGBP
                              Buy Stop

نظر

• اندیکاتور Currency meter زیرش قدرت ارزهارو نشون نمیده. ممنون میشم راهنمایی بکیند. ضمن تشکر فراوان از مسعود عزیز بابت اندیکاتور و تمپلت و همچنین پست های زیباش. ممنون

نظر

پردازش ...
                                X