اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط NimaAzadi نمایش پست ها
    مجتبی جان وقتی یک جفت ارزی مسیر یک پیوت را یک بار طی می کند و پس از برخورد به پیوت بر می گردد پوزیشن اش چندان دیگه جالب نیست حداقل من ترجیح میدم این پوزیشن ها رو یک مقدار بیشتر دقت کنم توش.
    سلام آقا نیما
    بعضی مواقع هست که پیوت 101.08 در پست 223 در متا تریدری دیگر پایین تر از کف قبلی است که برای این مورد هم دیشب در متاتریدر دیگر دیدم که پایین تر است در این مورد چه کار کنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mojtabafx نمایش پست ها
      سلام آقا نیما
      بعضی مواقع هست که پیوت 101.08 در پست 223 در متا تریدری دیگر پایین تر از کف قبلی است که برای این مورد هم دیشب در متاتریدر دیگر دیدم که پایین تر است در این مورد چه کار کنیم؟
      متا تریدری که می بینی واکنش هاش به پیوت ها بهتر است رو بهش تکیه کن و بقیه متاها رو کنار بزار.

....................
      چناب ابراهیمی ، بله . شما عدد روی ترمینال متاتریدر رو نگاه کن.
      « پلن+دیسیپلین » رمز موفقیت در بازارها

نظر

• ساختار بازار بسیار شکننده است ، نمی دونم به دلیل بحران اروپاست یا آخر سال در هر صورت فعلا بودن در این بازار کمی پر ریسک است.
        سعی کردم موقعیتی قرار دهم ولی ترجیح دادم بازار کمی آرام گیرد.
        ویرایش توسط NimaAzadi : https://www.traderha.com/member/2801-nimaazadi در ساعت 12-15-2011, 01:55 PM
        « پلن+دیسیپلین » رمز موفقیت در بازارها

نظر

• با سلام خدمت تمامی دوستان
          دو تا عکس براتون گذاشتم از دو تا پلتفرم مختلف در یک زمان
          تفاوت اندیکاتور قدرت ارزها رو بهش توجه کنید . گاهی اوقات این اندیکاتور ارور میده. ولی با حذف و نصب مجدد درست میشه.
          بیشتر جهت اطلاع و جلوگیری از ضرر های احتمالی
          موفق باشید

http://

ویرایش توسط arman68 : https://www.traderha.com/ در ساعت 12-15-2011, 07:12 PM

نظر

• چنانچه پیوت رو رد کنه و بسته بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
              چنانچه پیوت رو رد کنه و بسته بشه

کاملا فیل شد ، پوکید
              معلومه که همه دنبال سور و سات شب عید هستن

نظر

کاملا فیل شد ، پوکید
                معلومه که همه دنبال سور و سات شب عید هستن
                منم دنبال این موقعیت بودم. ولی پوکیدشو خوب اومدی :d
                ویرایش توسط mojtabafx : https://www.traderha.com/member/3617-mojtabafx در ساعت 12-16-2011, 06:22 PM

نظر

• به وضوح توی تصویر میشه دید که پیوت به سمت بالا شکسته شد.اما به سمت بالا حرکت نکرد.اگه کسی نظرش غیر از من هست لطفا توضیح بده تا منم یاد بگیرم

نظر

• نوشته اصلی توسط nosrat نمایش پست ها
                    به وضوح توی تصویر میشه دید که پیوت به سمت بالا شکسته شد.اما به سمت بالا حرکت نکرد.اگه کسی نظرش غیر از من هست لطفا توضیح بده تا منم یاد بگیرم
                    سلام
                    منظورت پست 231 هست؟

نظر

سلام
                      منظورت پست 231 هست؟
                      سلام.منظورم یکی از پستهای جناب اقای ازادی بود که در صفحه 10 یا 11 نوشته بودند که من اونجا نظر دادم اما اینجا ثبت شده
                      اونجا پیوت به سمت بالا شکسته شد اما قیمت بالا نرفت و اقای ازادی در پی نوشت اون پست نوشتن که چون پیوت به سمت بالا شکسته نشده به سمت پایین اومده که من نظری غیر از ایشون دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط NimaAzadi نمایش پست ها
                        EURGBP

پیوت به سمت بالا نشکست و کرش !! یادت باشه وقتی خریدارها همراهی نکنند فروشندگان به معنای واقعی همراهی می کنند !!

سلام. به نظر من که پیوت به سمت بالا شکسته شده .اقای ازادی پیوت چجوری شکسته بشه که بگیم پیوت شکسته شده.اگه یه توضیحی بدیم ممنون میشم

نظر

سلام. به نظر من که پیوت به سمت بالا شکسته شده .اقای ازادی پیوت چجوری شکسته بشه که بگیم پیوت شکسته شده.اگه یه توضیحی بدیم ممنون میشم
                          سلام
                          با اجازه استاد عزیز
                          در این شکل میبینیم که قیمت قبل از ریزش ، روند صعودی داره . خودشو به پیوت قرمز رنگ رسونده ، ولی بعد از چند بار دست و پنجه نرم کردن با اون ، زورش نرسیده که اونو کامل بشکنه ( حدود 6 کندل) خوب این نشون میده که درواقع خریداری وارد بازار نشده ، بلکه خریداران قبلی در مواجه با پیوت دارن معاملات خودشونو میبندن چون به حد سود پیش بینی شده خودشون رسیدن یا به عبارتی ما در بازار لانگ نداریم ، بنابراین در این نقطه فروشندگان اصلی وارد بازار میشن و یه حجم قابل توجه معامله فروش یا همون شورت وارد بازار شده که باعث ریزش شدید قیمت و شکسته شدن دو پیوت هفتگی و روزانه به رنگ آبی شده و با قدرت و کندل های بلند اونا رو شکسنه

لطفا اگه جایی رو اشتباه کردم استاد تذکر بدن
                          ممنون
                          موفق باشی

نظر

سلام
                            با اجازه استاد عزیز
                            در این شکل میبینیم که قیمت قبل از ریزش ، روند صعودی داره . خودشو به پیوت قرمز رنگ رسونده ، ولی بعد از چند بار دست و پنجه نرم کردن با اون ، زورش نرسیده که اونو کامل بشکنه ( حدود 6 کندل) خوب این نشون میده که درواقع خریداری وارد بازار نشده ، بلکه خریداران قبلی در مواجه با پیوت دارن معاملات خودشونو میبندن چون به حد سود پیش بینی شده خودشون رسیدن یا به عبارتی ما در بازار لانگ نداریم ، بنابراین در این نقطه فروشندگان اصلی وارد بازار میشن و یه حجم قابل توجه معامله فروش یا همون شورت وارد بازار شده که باعث ریزش شدید قیمت و شکسته شدن دو پیوت هفتگی و روزانه به رنگ آبی شده و با قدرت و کندل های بلند اونا رو شکسنه

لطفا اگه جایی رو اشتباه کردم استاد تذکر بدن
                            ممنون
                            موفق باشی
                            کندل سبز رنگ که با قدرت پیوت و شکونده ولی قیمت دوبار به پایین پیوت برگشته .حرف من اینه که ما اینجا باید وارد معامله خرید میشدیم و با ضرر این پوزیشن و میبستیم.چون همه چیز خبر از یه خرید خوب میده اما قیمت به پایین برگشته.مگه جاهای دیگه که ما وارد پوزیشن شدیم چجوری پیوت و شکونده بودند ؟

نظر

کندل سبز رنگ که با قدرت پیوت و شکونده ولی قیمت دوبار به پایین پیوت برگشته .حرف من اینه که ما اینجا باید وارد معامله خرید میشدیم و با ضرر این پوزیشن و میبستیم.چون همه چیز خبر از یه خرید خوب میده اما قیمت به پایین برگشته.مگه جاهای دیگه که ما وارد پوزیشن شدیم چجوری پیوت و شکونده بودند ؟
                              البته این نظر بنده است تا چه حد درست باشه نمیدونم ولی من به رفتار قیمت در قبل از اون کندل سبز بیشتر اهمیت میدم ، اگه خریدارای قوی تو بازار بودن اون کندل باید بلندتر میبود در صورتیکه حتی بالای اون کندل هم فیتیله نداره ، بعدشم اون کندلهای قبلی خودشون یه الارم محسوب میشن برای من + وقتی قیمت از مووینگ زرد رنگ زیاد فاصله میگیره ، این خودش یه جورایی ادمو قلقلک میده ، چون قیمت دوست داره دوباره به سمت اون برگرده .بنابر این این که میگی نشونه ها خبر از یه خرید خوب میده ، ولی وقتی این اتفاق نمیوفته چند تا دلیل میتونه داشته باشه یکی اینکه یه خبری تو بازار پخش شده که باعث این موضوع شده که استاد همیشه گفته چون تو تایم 15 معامله میکنیم باید یه نیم نگاهی هم به اخبار داشته باشیم . دوم اینکه میتونه نشون دهنده این باشه که باید نوع نگاهمون رو به بازار عوض کنیم چون اگه درست بود ، به احتمال قریب به یقین قیمت یاید در جهت پیش بینی ما حرکت میکرد چرا که از دید من با توجه به کندل های قبلی و رفتار قیمت ، اون کندل سبز قدرتی نداره درست مثل یه واگرایی که اتفاق میوفته قیمت خودشو پر قدرت نشون میده ولی اندیکاتور چیز دیگه ای میگه سوم اینکه قرار نیست همه تحلیل ها درست در بیاد چون قطعیتی در بازار وجود نداره.
                              موفق باشی

نظر

• با سلام
                                براي اطمينان از شكست يك سطح ، آن سطح بايستي با يك كندل قدرتمند شكسته شده و با كندل بعدي تثبيت شود . در شكل مورد بحث حتي اگر به رفتار بازار قبل از كندل سبز رنگ توجه نكنيم ، پس از شكست پيوت ، كندل بعدي در زير پيوت بسته شده و عملا شكست پيوت تاييد نمي شود

نظر

پردازش ...
                                X