اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• من کاملاً با آقای جبل عاملی همراه هستم و قطعاً تا بتوانم همکاری خواهم کرد. این سیستم را بسیار می پسندم (به همراه cipipo) و به نظرم جای بسیار بیشتری برای پیشرفت دارد.

درباره اینکه کی قیمت (وقتی همه شرایط ok هست) به سطوح میانی واکنش نشان می دهد و نمی تواند به تارگت های معمول سیستم ما بخورد، من تحقیق کردم دیدم با تشخیص واگرایی میتوان این پوزیشن ها را ..... کرد و و حتی به سیستم cipipo سوئیچ کرد.

مثال - جفت ارز AUD/USD تایم 15 دقیقه:

در اینجا همه چیز برای ایجاد یک پوزیشن خرید فراهم بوده است و قاعدتاً قیمت بایستی تا مقاومت R1 پیش می رفته است. اما نتوانسته و نهایتاً با برخورد به سطح میانی پیوت ریزش کرده است.

این را می شد با واگرایی با اندیکاتور bb% تشخیص داد:

نمونه دیگر- جفت ارز EUR/AUD:

تشخیص با واگرایی:

پیشنهاد:

وقتی که واگرایی نداریم، به صورت معمول عمل کرده و تارگت را پیوت بعدی بگذاریم (کلاسیک)

وقتی که واگرایی داریم، به سیستم cipipo سوئیچ کرده و حد ضرر را سطح میانی پیوت بگذاریم.

دوستان نظر بدهند

نظر

• مثال - جفت ارز AUD/JPY:

واگرایی:

نظر

• نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
        سلام آقا جبل عاملی

آقا نیما پیوت روزانه رو از pipo حذف کردند انوقت سیستم pipo رو پیوت هفتگی و ماهانه خواهد شد ، آیا شما چه راهکاری برای آن درنظر گرفتید؟

با تشکر
        سلام
        ماهم به اشل هفتگي ( تايم h1 ، باسطوح هفتگي ) شيفت ميكنيم ، ولي قبل از اون بايد گروه ساختار بندي بشه
        تا بهترين نتيجه را با تغييرات ايجاد شده بدست بياريم ،
        چون شيفت كردن بدون ثبت نتايج موقعيت ها ، نميتونه تاثيرات و نتايج تغيرات ايجاد شده را نشون بده و در مسير ارتقا قرار بگيريم
        .
        در زمان مناسب در همين تاپيك تغيير تايم را عنوان ميكنيم تا همگي مطلع باشن .
        ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط جبل عاملي نمایش پست ها
          سلام
          ماهم به اشل هفتگي ( تايم h1 ، باسطوح هفتگي ) شيفت ميكنيم ، ولي قبل از اون بايد گروه ساختار بندي بشه
          تا بهترين نتيجه را با تغييرات ايجاد شده بدست بياريم ،
          چون شيفت كردن بدون ثبت نتايج موقعيت ها ، نميتونه تاثيرات و نتايج تغيرات ايجاد شده را نشون بده و در مسير ارتقا قرار بگيريم
          .
          در زمان مناسب در همين تاپيك تغيير تايم را عنوان ميكنيم تا همگي مطلع باشن .
          آقای عاملی ما تغییراتی در سیستم pipo نمیدیم و در همان سبک خودش هست و از نظر ساختاری تغییراتی داده نمیشه و تایم همان تایم و پیوت ها همان پیوت های قبل
          اگر هم ساختار جدیدی بخواهیم بدهیم در قالب سیستم دیگری عنوان میکنیم
          ممنون

نظر

• حميد جان بنده ميدونم كه اين سيستم توسط استاد آزادي ساخته و معرفي شده و هم ارادت بسياري به استاد دارم و هم به اصول اين سيستم پايبند و وفادارم ، اين در تمامي پستهاي بنده در اين تاپيك و در تاپيك بهينه كردن سيستم پايپو و انگيزم از راه اندازي تاپيك " تمرين ارزيابي موقعيت هاي سيستم پايو قبل از معامله " قابل مشاهده هست .
            بنده هيچ تصميمي را
            بدون اطلاع و خبر استاد آزادي كه صاحب سبك اين سيستم هستند نگرفتم و هرگز اجازه چنين جسارتي را به خودم نميدم .
            حميد جان شما اگه دقت كنيد خود
            استاد زير دو پست اخير بنده را تشكر زدند ، اگر مخالفتي بود حتما تا الان خودشون با بنده مخالفت ميكردند .
            بنده فقط قصد خدمت به اين سيستم و فراهم كردن بستر مناسب تر براي استفاده از اين تاپيك براي كاربراي عزيز دارم .
            همون طور كه بعد از 2 سال معرفي اين سيستم ، بين تمامي كساني كه از اين سيستم سود بردند فقط بنده فايل كم حجم با توضيحات تصويري كامل را جهت ارائه به هموطناني كه مشكل اينترنت براي دانلود فيلمها داشند تهيه و در اختيار كاربران قرار دادم ( فايل آموزشي موجود در امضا پستها ) ، بصورتي كه با مطالعه اين فايل تنها با پيگيري اين تاپيك شخص كاملا ميتونه به سيستم مسلط بشه . در مورد ساخت اين فايل از ابتدا هم استاد آزادي و هم خانم پورنعيمي در جريان بودن . اينو گفتم تا ارادت بنده به استاد و اين سيستم بيشتر براتون ملموس باشه .

الان هم كه قصد اين برنامه جديد را دارم فقط براي اداي دين به اين سيستم سود ده و خدمت به هموطنان هست و
            استاد از قبل كاملا در جريان بودند .
            در ضمن شايد شما مطلع نباشيد ولي خود استاد به شيفت به اشل هفتگي در تاپيك صندلي داغ ( اگه اشتباه نكم ) اشاره كرده بودن ، همون طور كه بقي دوستان در اين مورد كنجكاو شدند ( پست شماره 1935 همين تاپيك ) .

پ.ن : اينكه اين كار در قالب سيستم ديگري عنوان شود تصميم گيرندش خود استاد هستند .

ارادتمند

خروج
            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• راستي ، دوستاني كه قصد فعاليت در گروه را دارن براي هماهنگي امور ، لطفا به آي دي ياهو مسنجر بنده پيام بدن ، چون از اين طريق سريعتر ميشه در تماس بود .

ID YAHOO : jabalameli70

با تشكر
              خروج
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام
                من از آقای آزادی درخواست میکنم اینجا یه توضیحی بدن که تغییر تایم فریم قضیش چیه و چه کمکی میتونه بکنه. مسلما به این راحتی نمیشه سبکمون رو عوض کنیم تازه به پیپو در این قالب عادت کرده بودیم. استاد لطفا همراهی بفرمایید و توضیح بفرمایید ما دقیقا باید چه کار کنیم. ما گوش به فرمانیم.
                Death does not concern us, because as long as we exist, death is not here. And when it does come, we no longer exist.
                Epicurus

نظر

• سبک و سیاق مشابه همان قبلی است با این تفاتوت که تایم فریم شد 1 ساعته و پیوت های روزانه حذف شد.

این روشی که در این تاپیک هست کارا هست و میشه ازش سود خوبی گرفت اما من به دلیل اینکه مدتی هست نمیتونم پای چارت زیاد باشم شیفت کردم میان مدتی و پوزیشن های با سود 100 تا 200 پیپ.
                  .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                  https://telegram.me/Cyclicalwaves
                  https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                    سبک و سیاق مشابه همان قبلی است با این تفاتوت که تایم فریم شد 1 ساعته و پیوت های روزانه حذف شد.

این روشی که در این تاپیک هست کارا هست و میشه ازش سود خوبی گرفت اما من به دلیل اینکه مدتی هست نمیتونم پای چارت زیاد باشم شیفت کردم میان مدتی و پوزیشن های با سود 100 تا 200 پیپ.
                    یا حق
                    استاد ببخشید آیا پیوتهای هفتگی جایگزین شده؟
                    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                      یا حق
                      استاد ببخشید آیا پیوتهای هفتگی جایگزین شده؟
                      پیوت های هفتگی و ماهانه که از قبل هم بوده.
                      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                      https://telegram.me/Cyclicalwaves
                      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                        سبک و سیاق مشابه همان قبلی است با این تفاتوت که تایم فریم شد 1 ساعته و پیوت های روزانه حذف شد.

آقا نیما سلام
                        حالا با تعقیر تایم فروم تکلیف maها چی میشه ؟ مقدار عددی مووینگ ها در تایم 15 با یک ساعت باید تعقیر کند یا نه؟
                        من روش پایپو رو به خاطر تایم15 استفاده نمیکنم ولی حالا با تایم یک ساعته به روحیه من سازگار شد
                        با تشکرشما از تعقیر تایم فرم
                        WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                        account demo

نظر

• ورود به معامله با منطق انسانی
                          خروج
                          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط جبل عاملي نمایش پست ها

نتیجه:

معامله به حد سود خود رسید.

نظر

• با سلام و عرض ادب خدمت همه ی اساتید گرانقدر این پست رو میزنم و مجموعا یه سری سوال میپرسم هم برای یه دل شدن خودم میپرسم و هم برای مطالعه ی سایر دوستان که دیگه انشالا بعد از این پست هیج ابهامی نباشه تو مسئله ی تغییر تایم فریم از 15 به 1 ساعته
                              الف-نگاه و دیئگاهمون به مووینگ های 12 و 32 همون نگاه باشه؟(یعنی 12 بالای 32 مد خرید و بر عکس؟
                              ب-نگاه و دیدگاه به مووینگ 200 همون نگاه و دیدگاه باشه؟
                              ج- اجتماع پیووتی (مثلا هفتگی و ماهانه کنار هم دارای قوت و اهمیت بیشتری است؟و اگر پیووتی به هفتگی و ماهیانه به تنهایی و جدا باشه و بشکنه چقدر بها به اون شکست بدیم؟؟
                              د-تایم تحلیل ما همین 1 ساعته باشه؟و ترید هم همین یک ساعت یا ماننده قبل تحلیل در یک تایم بالاتر باشه؟
                              ح-به قدرت ارزها چقدر بها بدیم؟
                              از تمام عزیزان به ویژه احمدرضای عزیز و استاد آزادی کمال تشکر را دارم
                              ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• سلام

الف - بله وظیفه مووینگ های 12 و 32 در تایم h1 دقیقا با m15 برابر است . یعنی مشخص کردن مد بازار ( سل یا بای )
                                ب - بله . ولی نکته ای که میشه بعنوان نکته تکمیلی ازش استفاده کرد ، اینه که موقعیت قرار گیری مووینگ 200 نسبت به قیمت و شیب اون میتونه بسیاری از معاملات ضعیف را ..... کنه . یعنی اگر در موقعیت خرید مووینگ 200 زیر قیمت و دارای شیب مثبت باشد ، این معامله معتبر تر خواهد بود . برای سل هم مخالف بای .
                                ج - منظورتون را کامل متوجه نشدم ولی شکست تراکم پیووت ها یا برگشت از اونها ، سود خوبی را در برداره .
                                د - اصلا در پلن پایپو فقط یک تایم تعریف شده و ما هرگز از تایم بالاتر استفاده نمیکردیم .
                                ج - زمانی که مطابق پلن معاملاتی پایپو و در کنار اون دید بازاری موقعیتی را برای معامله مناسب دیدیم ، آنگاه اندیکاتور قدرت ارزها اهمیت پیدا میکنه و باید مورد توجه قرار بگیره . ولی به تنهایی به هیچ وجه معتبر نیست . اول اثبات شدن مناسب بودن موقعیت معاملاتی ، بعد گرفتن تائید از اندیکاتور قدرت ارزها . ( البته این اندیکاتور بخاطر نتایج کوتاه مدت ، در تایم یک ساعته اعتبار کمتری نسبت به تایم 15 دقیقه داره )

ارادتمند
                                خروج
                                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                                X