اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظر

• ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamidreza نمایش پست ها

کیا تی پی هاشون خورد؟
        چرا ازتون خبری نیست

نظر

• حمید جان درود
          اگه خاطرت باشه چند وقت پیش این تاپیک خیلی داغ بود و روزانه به دفعات موقعیت های پرسودی اکثرا ثبت میشد ، الان حدس میزنم دوستانی که اون موقع بودن ، بعد از تسلط الان رفتن دارن پیپ پارو میکنن ( خدارا شکر )
          و جا را برای دوستان جدید خالی کردن
          انشاالله که همین جور باشه
          ورود به معامله با منطق انسانی
          خروج
          از معامله با احساس ماشینی
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamidreza نمایش پست ها

کیا تی پی هاشون خورد؟
            چرا ازتون خبری نیست
            من دقیقاً از روی پست شما پوزیشن گرفتم و به tp هم خورد، منتهی الان فهمیدم که تازه به خانه برگشتم.

سپاس فراوان از شما،

باز هم از این پوزیشن های خوب و پیپ آور بگذارید.

نظر

• من خود به چشم خویشتن دیدم که پیام هم این پوزیشن رو گرفت!

راستی توی بخش ویژه ای که فعال هست برنامه ای می
              ذاریم یک بخشی از اون پست ها اینجا هم بخوره تا بقیه هم تا حدودی در جریان امور قرار بگیرند منتهی صرفاً بخشی از موقعیت های پایپویش.
              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• درود نیما جان

بچه های گروه گفتن بخر ، منم خریدم دیگه!!)

خیلی وقت بود بالای 100 پیپ معامله در سود نداشتم!!!

استرالیا با سیستم آپادانا سازگار نیست ، در بک تستهایی که با هم گرفتیم نتایجش همین را ثابت میکرد.

بیشتر cpipo و pipo به کارش میاد

به نظرتون چرا اینجوریه؟

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها

به نظرتون چرا اینجوریه؟

اگر منظورت فقط audusd هست شاید درست باشه وگرنه دیروز من یک استاپ خوشگل روی euraud بر اساس cpipo نوش جان کردم...
                  نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• محمد جان

نشانه کندلی به ..... شدن موقعیت ها خیلی کمک میکنه

اگر در روش استمرار داشته ای !! الان یک سل خوشگل از 1.2320 داشتی با هدف 1.2260

گرفتیش؟

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

محمد جان

گرفتیش؟
                      نه پیام جان

حقیقتش از جمعه تا الان 4 تا پوز استاپ خوردم و اساسی در شوک هستم...
                      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

محمد جان

گرفتیش؟
                        سلام به همگی
                        پیام جان این سل که میگی رو چه جفت ارزی هستش و این که طبق کدام روشه ، پایپو یا آپادانا؟ مرسی
                        .2 To place an order, press 1. To inquire about a previous order,press
                        !To request a refund , press 782656825562608724752156346913789

نظر

• امیر جان

یورو / استرالیا که محمد عزیز گفت دیروز اس ال خورده روش ،

مسئله این بود که اگر استمرار داشته باشه همون تراز پوزیشن "بای" تبدیل به تراز "سل" خوبی شده که

خیلی راحت میشده بگیریم.

ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 09-12-2012, 12:05 PM

نظر

• usdchf

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                              من خود به چشم خویشتن دیدم که پیام هم این پوزیشن رو گرفت!

راستی توی بخش ویژه ای که فعال هست برنامه ای می
                              ذاریم یک بخشی از اون پست ها اینجا هم بخوره تا بقیه هم تا حدودی در جریان امور قرار بگیرند منتهی صرفاً بخشی از موقعیت های پایپویش.
                              درود،

کدام بخش ویژه؟! ما را هم بی نصیب نگذارید.

با احترام

نظر

امیر جان

یورو / استرالیا که محمد عزیز گفت دیروز اس ال خورده روش ،

مسئله این بود که اگر استمرار داشته باشه همون تراز پوزیشن "بای" تبدیل به تراز "سل" خوبی شده که

خیلی راحت میشده بگیریم.

پیام جان مرسی از راهنمائیت .
                                فقط من یک چیز درست متوجه نمیشم ، چرا پیوت های من اصلا هیچ انطباقی با پیوت های شما نداره . پیوت های من یکیش تنظیم شده با سشن لندن ( با تنظیمات +1 و اختلاف ساعت کارگذار روس +3) و تنظیمات دیگرم با سشن نیویورک ( با تنظیمات -4 و اختلاف ساعت کارگذار روس +3)
                                عکس ضمیمه میکنم ، اگه اشتباه تنظیم کردم ، راهنماییم کنید ، ممنون میشم .
                                عکس در تایم فریم M15 - Eur/Aud
                                .2 To place an order, press 1. To inquire about a previous order,press
                                !To request a refund , press 782656825562608724752156346913789

نظر

پردازش ...
                                X