اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• شب خوش امروز که من همین یک پزیشن رو بیشتر نگرفتم اونمن چون یادوم رفت بزارمش الان میزارم عکسو تا از فردا ایشالا بقیه هم بیان و این تاپیک پایین نمونه

نظر

• سعی می کنم از امروز در تاپیک های دو قلو حضوری ملموس داشته باشم!« به دلایل متعدد!»
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• اگه با دید باز به شاخص نگاه کنیم در pipo میتونه خیلی از ورود ها یا حرکات را ..... کنه به شخصه بهش خیلی بها میدم

نظر

• سلام.

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
            سلام.
            نتیجه:

نظر

• ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

• نتیجه پست قبل

ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

• با تبریک به بچه ها خصوصاً امیر و شهاب که امروز پیپ های خیلی خوبی رو با بهره گیری از این سیستم درو کردند. من هم یک پوزیشن فروش روی یورو/دلار باز کردم که خوشبختانه به سود خورد و راضی هستم.

به نظرم این سیستم خیلی خوب داره جواب میده. منتهی یکسری نکات برای بهینه سازی میشه مطرح کرد که باید حتماً تست بشوند. خود من چند ایده مدنظرم هست اما منتظرم ببینم که مسعود در تاپیک مربوطه پروژه ش به کجا ختم میشه تا بعد نوبت به بقیه برسه.

شاد باشید

نظر

• امروز یورو ین مدل اندر مدل سیگنال داد از Pipo گرفته تا Cpipo.
                    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                    https://telegram.me/Cyclicalwaves
                    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• درود شهاب عزیز
                      در مورد یورو ین، بعد از شکست ma یه کندل بزرگ ساخت و کل مسیرشا اومد پایین.در این مواقع کی میشه وارد شد و پوزیشن گرفت؟؟
                      چون وقتی کندل بسته بشه که دیگه خیلی دیره واسه ورود!

نظر

• نوشته اصلی توسط شاهین نمایش پست ها
                        درود شهاب عزیز
                        در مورد یورو ین، بعد از شکست ma یه کندل بزرگ ساخت و کل مسیرشا اومد پایین.در این مواقع کی میشه وارد شد و پوزیشن گرفت؟؟
                        درود به همگی
                        با اجازه آقا شهاب ، شهاب جان ببخشید پیش از شما جواب میدم .
                        یکی از زمانهای ورود به معامله زمانی هست که شهاب عزیز وارد شدن ، هرچند اون موقع هنوز مووینگ شکسته نشده بود و میتونست اذیت کنه ، که کرده
                        زمان بعدی ، زمانی هست که با بادی کندل نزولی ، میشه رو پول بک حساب کرد و وارد شد
                        زمان و محلت آخر هم زمانی هست که در همون کندل بلند نزولی که شما فرمودید پس از شکست کف آخری وارد شد و 25 پیپ گرفت تو چند دقیقه .
                        ورود به معامله با منطق انسانی
                        خروج
                        از معامله با احساس ماشینی
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط شاهین نمایش پست ها
                          درود شهاب عزیز
                          شاهین جان ماندگار عزیز مطلب رو کامل توضیح داد. فقط این رو اضافه کنم که من با توجه به ریتم تند ریزش وقتی کندل زیر پیوت بسته شد وارد شدم. اما طبق سیستم pipo ورودم عجولانه بود. چون قیمت به میانگین 200 برخورد کرده بود و علاوه بر اون هنوز کراس مووینگها بطورکامل انجام نشده بود. طبق سیستم بهتره روی جفت ارزهایی پوزیشن بگیریم که مووینگ 200 سر راه قیمت نیست و یا اینکه صبر کنیم مووینگ 200 شکسته بشه و اگه ریسک به ریوارد هنوز مناسب بود پوزیشن بگیریم. با این حساب من هم بهتر بود چند پیپ زیر کندل دم بلندی که به مووینگ 200 خورده وارد می شدم.

ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

• ممنون از شهاب و ماندگار عزیز

نظر

• با یکی از دوستان داشتم صحبت میکردم میگفت بازار می ایستد دیگه نزدیک های ساعت 7 بعدظهر بود. در جواب گفتم شاخص دلار یک خلا داره تا پرش نکنه دست بردار نیست

چقدر با برنامه و حساب شده!!!!

ویرایش توسط Hamidreza : https://www.traderha.com/member/3867-hamidreza در ساعت 08-17-2012, 12:49 AM

نظر

• در پلاتفرم pcm کجا می شود شاخص دلار را یافت؟

نظر

پردازش ...
                                X