اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
    آره سفید یخچالیه )
    پس یا من کوررنگی دارم یا تو.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• اولین پوزیشن صبح جمعه . سل EUR/AUD

مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• پشت زمینه سفید چشم رو زود خسته نمیکنه رفقا ؟!؟....چون مستقیم میکوفه تو چشم.....سفید از نضر بازطابش نور مهیت قوی عمل میکنه.....به نظر من ترکیبی از سفید و رنگ گرم برای چشم هم کنار اومدن باهاش راحت تره....

مخلص همه بروبکس باحال و لوتی......
        Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
          میبینم که تمپلیت و رنگ بک گراندت را مثل من کردی و دیگه .......
          بچه ها باور کنید پشت زمینه سفید از همه بهتره .

دوست دارم حمید .
          آخرش به تمپلیت دلخواهم رسیدم که احساس آرامش کنم. سفید یک دست چشم اذیت میکنه یخچالی ملایم
          میدونی که من چقدر دوست دارم و موضوعات تفاهم...

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
            درود ماندگار جان حتما همینطوره

بجه ها مواظب معاملات باشید احتیاط به پیوت سوم روزانه رسید. دلیلشو بعدا توضیح خواهم داد

همانطورکه گفتم بازار میل رسیدن به پیوت سوم روزانه داشت که رسید و بعد از آن وارد اصلاح شد
            جالب که حتی کندل که پیوت سوم نشانه رفت سریعا زیر پیوت بسته شد این بحث گفتم که مد نظر داشته تا ادامه بحث داشته باشید در مورد بهینه کردن حد سود در تاپیک خودش دنبال کنیم
            ویرایش توسط Hamidreza : https://www.traderha.com/member/3867-hamidreza در ساعت 07-27-2012, 11:48 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
              جالب که حتی کندل که پیوت سوم نشانه رفت سریعا زیر پیوت بسته شد این بحث گفتم که مد نظر داشته تا ادامه بحث داشته باشید در مورد بهینه کردن حد سود در تاپیک خودش دنبال کنیم

سلام حمیدرضا عزیز

ببخشید من اینو متوجه نشدم که الان تاپیک بهینه کردن حد سود باز شده یا در آینده میشه ؟

خیلی براش مشتاقم
              ورود به معامله با منطق انسانی
              خروج
              از معامله با احساس ماشینی
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
                سلام حمیدرضا عزیز

ببخشید من اینو متوجه نشدم که الان تاپیک بهینه کردن حد سود باز شده یا در آینده میشه ؟

خیلی براش مشتاقم
                سلام
                موضوعات حد سود و ضرر و مووینگ ها و... در همان تاپیک بهینه کردن pipo دنبال خواهیم کرد

نظر

• Think / Act / Enjoy

نظر

• سلام
                    ببخشید شما توی چارت ساپورت ماهانه 3 رو ندارید که روی0.78195 هستش؟
                    ویرایش توسط tabesh60 : https://www.traderha.com/member/5947-tabesh60 در ساعت 07-27-2012, 01:05 PM
                    تا پر و بال تو و راه تماشا بسته است
                    هر کجا هست، زمین تا به ثریا قفس است

نظر

• درود بر تابش باصفا
                      آره دارم منتها تو عکس چارت رو رو محور قیمت squeeze (جمع تر) نکردم واسه همین پایین تصویر و خارج از دیده.
                      Think / Act / Enjoy

نظر

• موقعیت eurgbp پست 1673 به سود نشست...
                        Think / Act / Enjoy

نظر

• سل روی euraud که مسعود جان داد بود دستی رو سود بستم(1.7703)
                          Think / Act / Enjoy

نظر

• http://

دوستان میتونم زیر پیوت روزانه بای استاپ بذارم؟؟
                            ویرایش توسط asbehzad : https://www.traderha.com/member/2898-asbehzad در ساعت 07-27-2012, 02:18 PM دلیل: ُسل استاپ منظورم بود
                            مرنج ومرنجان

نظر

• با پس زمینه سفید یخچالی موافقم.اما کسی ازدوستان میداند چه جوری میتونیم قدرت ارزها را وقتی رنگشان سفیده ببینیم؟
                              مرنج ومرنجان

نظر

• asbehzad جان سلام .
                                من برای خودم پس زمینه سفید گذاشتم و اندیکاتور قدرت ارز اصلا روی چارتهام نیست . اما یه پنجره جدا با پس زمینه تیره دارم که اندیکاتور قدرت ارز روی اونه و هر موقع بخوام میرم
                                روی اون پنجره تا ببینمش .

در مورد بای استاپی که قرار دادید . بای استاپ که نمیشه بذارید .احتمالا منظورتون بای لیمیت هست . به هر حال در سیستم پیپو مادامی که مود سل هست مجاز به خرید نیستید .
                                خواهش میکنم همگی به قوانین سیستم پایبند بمونیم .
                                مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

پردازش ...
                                X