اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با اینکه بالای پیوت داره نوسان میکنه، ولی نمیدونم یر به یر کنم یا نه چون audusd داره میاد پایین...!!؟!؟!؟

Think / Act / Enjoy

نظر

• دوستان گلم
      روز اول هفته بدلیل حجم کم نقدینگی میتونه روز مناسبی باشه؟
      یا اصلا بهتره اینو بپرسم، دوشنبه به نظر دوستان حرفه ای روز مناسبیه برای ترید؟!؟
      برقرار و پایدار باشید
      Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
        دوستان گلم
        روز اول هفته بدلیل حجم کم نقدینگی میتونه روز مناسبی باشه؟
        یا اصلا بهتره اینو بپرسم، دوشنبه به نظر دوستان حرفه ای روز مناسبیه برای ترید؟!؟
        برقرار و پایدار باشید
        روزهای دوشنبه در بعضی مواقع خوب بوده اما در کل روز مناسبی نیست
        بیشتر در نوسان گیری مناسب است

نظر

• بارسلونای عزیز ما هم مثل شما همه ی موقعیت هامون امروز جز استاپ و یر به یر تجربه ی دیگه ای نداشتن. من فقط یه پوند دلار تی پی داشتم بقیه معامله هام همونطور که عرض کردم بدون سود بسته شدن. فکر میکنم بقیه ی دوستان هم همینطور بودن. الانم فقط دارم رصد میکنم این دلار میخواد چی کار کنه.
          امروز با اینکه تراکم پیوتی زیاد هست و مثلا باید موقعیت زیاد پیش بیاد ولی دائم بازار بر میگرده. اگر دوستان نظری دارن لطفا بیان کنند از بلاتکلیفی در بیایم.
          موفق باشید...
          Death does not concern us, because as long as we exist, death is not here. And when it does come, we no longer exist.
          Epicurus

نظر

• درودBarcelona عزیز

به نظر من دلیلش فاصله گرفتن قیمت از مووینگ 200 بوده ، خودم شخصا زمانی که قیمت اینقدر از مووینگ 200 فاصله میگره و چنین روندی هم پشتش هست وارد معامله نمیشم ( زمانی که مثل الان معامله هم جهت با این روند هست ) وصبر میکنم تا یکم قیمت به مووینگ 200 نزدیکتر و شیب روند کمتر بشه .
            ارادتمند

ورود به معامله با منطق انسانی
            خروج
            از معامله با احساس ماشینی
            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط Farshad75 نمایش پست ها
              بارسلونای عزیز ما هم مثل شما همه ی موقعیت هامون امروز جز استاپ و یر به یر تجربه ی دیگه ای نداشتن. من فقط یه پوند دلار تی پی داشتم بقیه معامله هام همونطور که عرض کردم بدون سود بسته شدن. فکر میکنم بقیه ی دوستان هم همینطور بودن. الانم فقط دارم رصد میکنم این دلار میخواد چی کار کنه.
              امروز با اینکه تراکم پیوتی زیاد هست و مثلا باید موقعیت زیاد پیش بیاد ولی دائم بازار بر میگرده. اگر دوستان نظری دارن لطفا بیان کنند از بلاتکلیفی در بیایم.
              موفق باشید...

سلام فرشاد عزیز

ما دوشنبه هایی هم داشتیم که خوب سود کردیم و من امروز تنها دلیل این که روز سود دهی با pipo نبوده را فقط فاصله زیاد مووینگ 200 از قیمت میدونم . که این حالت امروز توی بیشتر جفت ارزها حاکم بود .
              ورود به معامله با منطق انسانی
              خروج
              از معامله با احساس ماشینی
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• درود بر همگی دوستان
                میتونید منو طه صدا کنید
                نکته بسیار خوبی رو ذکر کردید.
                فاصله خیلی زیاد از مووینگ 200 جاذبه داره...!!!
                Think / Act / Enjoy

نظر

• دلار فرانک

Think / Act / Enjoy

نظر

• نظر

• نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
                      Pipo System
                      ماندگار عزیز، بسیار بابت زحمت پاورپوینت سیستم پایپو ازت ممنونم

سلامت و شاد باشی دوست عزیز
                      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                        دلار فرانک

طاها جان چرا sl گذاشتی اون بالا؟

نظر

• والا حمید جان اول میخواستم بزارم 0.9930 (رو کله کندل بولیش بین دو تا پیوت - نقطه مینور) که با خودم گفتم بزارم 5 پیپ بالاتر - رو این حساب که درست رو خود های اون کندل آبی رنگ نزارم...همین.
                          اگه اشتباهه بگو حمید جان!
                          ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 07-23-2012, 04:20 PM
                          Think / Act / Enjoy

نظر

• معاملات eurusdوeur jpy هر دو به حدضرر رسید متاسفانه و دلار نیوزلند در برابر دلار امریکا هنوز بازه پوزیشنش
                            فکر میکنم به خاطر فاصله گرفتن از مووینگ 200 باشه و یه دلیل دیگه اینکه بازارا به اندازه ی کافی تو تایم ترید ما حرکت کرد و نیاز به ذخیره انرژی و اصلاح داشت
                            خلاصه که حالمونو گرفت
                            ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• طاها جان سلام usdchf امروز تو جدولی که استاد ارائه دادند buyبود یعنی یه طورائی روند غالبش روند صعودیه این مقدار ریزش که در نظر گرفتی بنظرت با توجه به جو امروز بازار و کورلیشن ها غیر معقول نیست؟
                              ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• من امروز تنها یک پوزیشن پوند فرانک گرفتم که با 18 پیپ بستم، بازار به معنای واقعی خراب بود! در بازار خراب مطالعه بهترین کار هست! ببینیم امشب نتیجه جدول به کجا میرسه!
                                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پردازش ...
                                X