اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• [buy@gbpchfIMG][/IMG]قدرت کم فرانک-جدول استاد- مد خرید-شکسته شدن d-r1
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
      [buy@gbpchfIMG][/IMG]قدرت کم فرانک-جدول استاد- مد خرید-شکسته شدن d-r1
      سجاد جان در پلن که تعریف کردیم 11 جفت ارز خوب داریم سراغ این جفت ارز ها رفتن با اسپیرد بالا و.. به صلاح نیست

نظر

• حمید خیلی خوب با شاخص بقیه را ..... میکنه . افرین
        مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• [sell@eurgbp مرسی حمید رضای عزیز چون استاد به جدول اضافه کردن توی نمودارم اوردم توی حساب ریل باهاشون کار نمیکنم IMG][/IMG]قدرت کم یورو-شکست بیرحمانه ی d-s1-همجهت با جدول استاد-مد فروش
          ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• طلا امروز 2 بار میشد با این سیستم وارد فروش که 1 بارش رو من گرفتم:

طلا و نقره را آقای آزادی در جدول خواهندگنجاند؟

نظر

• به دنبال پوزیشن گرفتن به صلاح نیست

نظر

• امروز اجباری رفتم پیکنیک ، شانس منم عجب بازاری بوده امروز ، ولی بقول استاد بازار دریایی از موقعیت هاست . هر چی میگم تعطیلی ما شنبه یک شنبه هست فقط میخندن . چون سریع تی پی خورد ، ورود و نتیجه را باهم قرار میدم .
                ورود به معامله با منطق انسانی
                خروج
                از معامله با احساس ماشینی
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                  این پوزیشن استاپ خورد، مدتی است دارم روی مورد کار می کنم چرا فرصت های به این خوبی استاپ میخوره!! واقعاً این جدول چراغ راه هست! مدتهاست دیگه خلاف جدول پوزیشن نمی گیرم و فرصت های رنج رو اصلاً در طول روز نگاه نمی کنم!! ببین جدول رو
                  سلام و ارادت ، یکی از دلایلش هم میتونه این باشه که قیمت قبلا تو اون محدوده بوده و برای اولین بار نبوده که وارد اون محدوده میشده . این برای من تجربه شده .
                  ورود به معامله با منطق انسانی
                  خروج
                  از معامله با احساس ماشینی
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• امروز یورو/دلار دستکم 3 موقعیت فروش را فراهم کرد که با توجه به جدول آقای آزادی هم همه چیز ok بود:

فلشها نقاط ورود را نشان می دهند.

دوستان اگه اشتباهی میبنید تذکر بدهید.

نظر

• عصر ادینه ی همگی بخیر عزیزان
                      پست 1531 و1534 رو بخاطر اتمام زمان ترید و نراشتن قدرت حرکت به سمت اهداف مورد نظرم قرار دادم تو دسته ی 30 درصد یر به یر
                      سل usdjpyهم سه پیپ توی سود بستم بخاطر اتمام ساعت ترید

خسته نباشید میگم خدمت تمام اساتید عزیز مخصوصا جناب استاد آزادی عزیز عصر جمعه ی همگی بخیر و هفته ی پرباری واسه دوستان آرزو دارم

persian gulf traders

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
                        همانطور که صبح در پست گذاشتم نقطه بحرانی شاخص دلار معین کردم شاخص در نوسان است دوستان ترید ها بر اساس شکست شاخص تنظیم کنند

دوستان میشه توضیح بدید چگونه میتونیم ترید هامونو با شاخص دلار ..... کنیم؟ شاخص های دیگر هم به کارمون میاد؟
                        Death does not concern us, because as long as we exist, death is not here. And when it does come, we no longer exist.
                        Epicurus

نظر

• نوشته اصلی توسط Farshad75 نمایش پست ها
                          دوستان میشه توضیح بدید چگونه میتونیم ترید هامونو با شاخص دلار ..... کنیم؟ شاخص های دیگر هم به کارمون میاد؟
                          شاخص دیگری که نیاز نیست. اصلی ترین شاخص دلار
                          برای حفظ یکپارچگی تاپیک شما در تاپیک بهینه کردن pipo جواب سوال ها به مرور زمان پاسخ داده میشه و بررسی میکنیم

نظر

• [سلام خدمت همه ی دوستان عزیز هفته ی پربارو پربرکتی برای تمام عزیزان ارزومندم-اول صبح دوشنبه شاید بازار هنوز پیکره ی اصلیه خودشو نداره و کمی هم تحت تاثیر هیجان باشه اما این پوزیشن سیگنالای خوبی داشت با احتیاط سل کردم -قدرت زیاد دلار -مد فروش و شکستن ناحیه ی پیووتی ماهانه و ساپورت اول روزانهIMG][/IMG]

persian gulf traders

نظر

• اگر من جای شما بودم یک بای میگرفتم تا سطح 1.5603
                              برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• مرسی دوست عزیز شاید امروز توی تحلیلا عموما باورها این باشه که بازار ها میخواد اصلاح خودش رو شروع کنه و تو ارزای هم جهت مثل eurusdهم تراکم پیووتی قوی سر راه است و اینطور نگرش بای توی ذهنمون تداعی بشه اما اینجا فضا فضای تریده و من طبق استراتژی و پلن تریدم عمل میکنم
                                مد فروش+قدرت زیاد دلار+شکست m-pivotوd-s1-pivot که یه ناحیه پرقدرت پیووتیه و بعد اینکه خبر خاصی هم توی بازار نیست و بازار تحت تاثیر اخبار بنیادیه دوروز اخر هفته ی پیشه

persian gulf traders

نظر

پردازش ...
                                X