اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موقعیت های مناسب، سیستم pipo

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    سلام

بحث ایچیکمو کو اصلا" با pipo تفاوت داره چون استراتژی خاص خودشو داره و از پیوتهای خودش پیروی میکنه اگه در اینجا قرار بگیره شاید یه دو گانگی بوجود بیاره .

البته به مراتب هم میشه سیگنالهای بیشتری ازش گرفت اگر داخلش شوید برای خودش دنیایی داره شیرین و جذاب
    سلام، بنده هم عرض کردم در این بخش نه در این تاپیک، چون میخواستم این دو بحث قاطی نشه و در خصوص هر دو مورد به تفکیک بحث بشه.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• پسر چه خبره اینجا .

دیروز من نبودم الان که اومدم میبینم 4 صفحه پست خورده . ای ول . آفرین بر این همه مشارکت و شور و هیجان .

در کنارتون انرژی میگیرم و به آینده امیدوارتر . قدر این جمع دوستانه را بدونید .
      مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• امیر جان شما تو پلتفرمت کامل بی خیال پیوتهای ماهانه و هفتگی شدی ؟؟

چطور پیش میره ؟ به مشکل بر نخورده سیستم ؟

نظر

• سلام مسعود عزیرم.
          فقط پیوت های روزانه در تایم 15مین استفاده میکنم (مثل سیستم آپادانای پیام جان).
          بسیار ساده، لذت بخش و رضایت بخش هستش.

ایشاالله روزی برسه که به کمک همین پیوت ها و ترکیبش با ابزاری دیگه(البته اون ابزار باید خیلی ساده باشه که به قول استاد آزادی هرکس بهش نگاه کرد بگه الان صعودی هستش یا نزولی یا رنج و اصلا کار به تحلیل نکشه(دارم روی همون rsi کار میکنم فعلا)) بتونیم روند یک تایم بالاتر رو بدست بیاریم تا استاپ ها باز هم کمتر بشه و واقعا چیزه توپی بشه
          من این رو میخوام مسعود، کمکم کن
          ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 07-19-2012, 11:44 AM

نظر

• AUD / USD 11:40 BUY

یه سود 11 پیپی برای شروع امروز
            ورود به معامله با منطق انسانی
            خروج
            از معامله با احساس ماشینی
            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
              AUD / USD 11:40 BUY

ماندگار جان فکر میکنی این پوزیشن ریسک به ریوارد معقولی داره ؟
              نباید بین جفت ارز ها اون جفتی پیدا کنی که بهتر باشه و ریسک کمتر و ریوارد بیشتر؟

نظر

• کاملا باشما در مورد ریسک به ریوارد موافقم ، و اقرار میکنم که این مورد را رعایت نکردم ، ولی از نظر بقیه موارد پلن موقعیت مناسبی بود . مخصوصا چون در جدول امروز استاد آزادی این ارز صعودی اعلام شده بود بیشتر برای خرید راقب شدم .

خروج
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

AUD / USD 11:40 BUY

به نظر من هم ریسکی که داری قبول می کنی به سودش نمی ارزه.
                  Death does not concern us, because as long as we exist, death is not here. And when it does come, we no longer exist.
                  Epicurus

نظر

• خیلی ممنونم بخاطر اینهمه لطف دوستان ، این محیط باعث میشه من وامثال من که بعضی وقتها وسوسه به سراقمون میاد ، چون میدونیم آبرومون جلوی بقیه میره وممکنه برا افرادی که بعدها این پستا را میخونن باعث گمراهی بشه خودمون را بسازیم و اسیر وسوسه ترید نا معقول نشیم .
                    خروج
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• [سلام -مد فروش-قدرت ضعیف یورو-نقش مقاومتی مووینگ 200-شکسته شدن کف مینوری=sell[/IMG]
                      ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• [سلام دیر دیدمش موقعیتو وگرنه بعد از شکست d-s1پوزیشنو باز میکردم -قدرت ارزها فوق العاده -مد فروش-مطابق با جدول استادIMG][/IMG]
                        ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• دوستان این موقعیت را با حمید گرفتم و از پا سیستم بلند شدم . نشد آپ کنم . اما اینقدر قشنگ بود که دوست داشتم شما هم ببینید .
                          مود بای بود . بعد از پول بک به میانگین با یه کندل خو بلند شد . همونجا بای کردم . ببینید چه زیبا خورده به تی پی و برگشته .

نظر

• [/IMG]

persian gulf traders

نظر

کاملا باشما در مورد ریسک به ریوارد موافقم ، و اقرار میکنم که این مورد را رعایت نکردم ، ولی از نظر بقیه موارد پلن موقعیت مناسبی بود . مخصوصا چون در جدول امروز استاد آزادی این ارز صعودی اعلام شده بود بیشتر برای خرید راقب شدم .

سلام
                              ببخشید این جدولی که در پستتون ذکر کردید رو از کجا می شه گرفت آدرس می دید
                              ارادتمند
                              " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• پست 1490 تی پی خورد

خروج
                                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                                X