اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تجربیات 8 سال تحلیل و ترید و ایده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• عماد جان ممنون میشم اگر منبع خاصی قابل توصیه باشه معرفی بفرمایید چه اینجا یا خصوصی

با تشکر

نظر

• با سلام
      نظرتون به آموزه های جناب کاظمی به روش پرایس اکشن با منطق کومویی چیه ؟
      ممنون میشم استاد قابل قبول در این زمینه رو معرفی بفرمایید؟

نظر

• با سلام
        نظرتون به آموزه های جناب کاظمی به روش پرایس اکشن با منطق کومویی چیه ؟
        ممنون میشم استاد قابل قبول در این زمینه رو معرفی بفرمایید؟

نظر

• ببینید دوستان عزیز، پرایس اکشن یک روش محدود و واحد نیست طوری که من روش خاصی رو معرفی کنم. بهتره راجع بهش جستجو کنید و مطالعه کنید، خواهید دید که منطق و ارتباط اون رو خواهید یافت. اما !!!! مهمترین اصلی که تاکید می کنم و باز هم تاکید می کنم و بازهم تاکید می کنم روش اینه که: همه اندیکاتور ها رو فراموش کنید. همه و همه رو. این ابزارها هیچ چیزی نیستند جز نمایش دهنده گذشته قیمت و چیزی از آینده به شما نخواهند گفت. پس چظور توفع دارید که سود آور باشند؟؟؟!!!
          می خوام ذهنوتون رو آماده کنم تا راجع به مفهوم پرایس اکشن احساس غریبگی نداشته باشید. عملا همه ما تریدرها با پرایش اکشن آشنایی داریم ولی به صورت جسته گریخته! مثلا تمام الگوهای کلاسیک مثل سر و شانه و دو دره و دو قله و مثلث ها جز الگوهای پرایش اکشن حساب میشن. الگوهای هارمونیک ارتباط مستقیمی با پ. ا. نداره. ولی هر شکل سر شانه و .... صحیح نیست. باید حرکات قیمت رو خوند. یعنی اینکه الگوی سر و شانه چی داره میگه به ما؟؟؟ یا الگوی مثلث چی میگه؟؟
          امیدوارم بیشتر و بیشتر به قیمت و چارت عاری از هر نوع اندیکاتور نگاه کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Emad Sh نمایش پست ها
            مهمترین رمز و راز این بازار فقط و فقط و فقط پرایس اکشن است و بس. ای هم گواه این
            http://pcmupload.traderha.com/uploads/1550825486031.gif

http://pcmupload.traderha.com/uploads/1550825611291.pdf

تمام وقتتان را صرف خواندن قیمت کنید. خودش از تمام مسیرهای پیش رو اطلاع میدهد.

تبریک...
            امیدوارم موفقیتتان ادامه داشته باشد...

شادی سراسر وجودتان...

نظر

• چند تا ارز رو حرکاتشونو با توجه به پرایس اکشن پیش بینی می کنم ببینم چی میشه. برای اینکه ذهن دوستان رو درگیر کنیم:
              NZDCAD ریزش از همین منطقه رو براش در نظر میگیریم. استاپ و سود روی تصویر
              Gold صعود به 1350 تا 1356 و ریزش خیلی سنگین.... تا 1097
              به هیچ وجه روی این بررسی ها ترید نکنید. اگر می کنید هیچ مسولیتی در قبال شکست اونها متوجه بنده نمی باشد.
              http://pcmupload.traderha.com/uploads/1551178854794.png
              http://pcmupload.traderha.com/uploads/1551178854925.png

نظر

• Gbpaud
                ریزش خیلی سنگینی آغاز شده... شاید چند هفته طول بکشه تارگت اولیه 1.7760
                الگوی سر و شانه شکل گرفته

ویرایش توسط Emad Sh : https://www.traderha.com/member/6443-emad-sh در ساعت 02-26-2019, 04:01 PM

نظر

Gbpaud
                  ریزش خیلی سنگینی آغاز شده... شاید چند هفته طول بکشه تارگت اولیه 1.7760
                  الگوی سر و شانه شکل گرفته

درود
                  فکر کنم این تحلیل استاپ خورده
                  این شب عیدی مراقب حساب قشنگت باش!!
                  موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط WINNER نمایش پست ها
                    درود
                    فکر کنم این تحلیل استاپ خورده
                    این شب عیدی مراقب حساب قشنگت باش!!
                    موفق باشی
                    باید بروند اقتصاد بخوانند و خیلی عمیق فکر کنند ببینند واقعا پوند به اوزی مفهومش چی هست. اگر قرار بر سر و گردن بود الان همه شاه بودن برای خودشون!

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                      باید بروند اقتصاد بخوانند و خیلی عمیق فکر کنند ببینند واقعا پوند به اوزی مفهومش چی هست. اگر قرار بر سر و گردن بود الان همه شاه بودن برای خودشون!
                      دردود
                      بنده قصد تخریب ندارم رفیق
                      عماد عزیز خودشون استادن و همه چیز را به خوبی درک میکنند
                      دلیل هم نداره واقعا کسی براساس الگویی که تو پست میذاره ترید کنه
                      ممکنه روش ترید خودشون را داشته باشند
                      من چون فرمودند به روش جناب گیتی پی بردم نظرم به پستهاشون جلب شد و البته خودشون هم گفتن منظور از پست هاشون ایجاد سوال هست نه ترید
                      البته شباهتی بین روش تحلیل ایشون و جناب گیتی ندیدم
                      موفق باشید

نظر

• استاپ خورد. ولی همچنان پا برجاست تحلیل . این بار استاپ تنگ تر و بالای سر.
                        ویرایش توسط Emad Sh : https://www.traderha.com/member/6443-emad-sh در ساعت 02-27-2019, 09:17 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
                          به اندازه خودم مطالعه داشتم دوست عزیز! حالا شما این سر و گردن!!!!! رو داشته باشید شاید ما شاه شدیم

نظر

دردود
                            من چون فرمودند به روش جناب گیتی پی بردم نظرم به پستهاشون جلب شد و البته خودشون هم گفتن منظور از پست هاشون ایجاد سوال هست نه ترید
                            موفق باشید
                            البته بنده قصد توهین نداشتم خودشون میدونن

نظر

به اندازه خودم مطالعه داشتم دوست عزیز! حالا شما این سر و گردن!!!!! رو داشته باشید شاید ما شاه شدیم
                              ما بخیل نیستیم شاه بشین فقط شاهی نشین که بد و بیراه بگن بهش!
                              ویرایش توسط shangil : https://www.traderha.com/member/26823-shangil در ساعت 02-27-2019, 09:17 PM

نظر

دردود
                                موفق باشید
                                دوست عزیز وارد جزییات تحلیل نشدم و صرفا جهت حرکت رو پیش بینی کردم. اگر عمری بود و کسی علاقه مند حتما در محیطی خصوصی تر از اینجا با هم به بحث و تبادل نظر می شینیم.

نظر

پردازش ...
                                X