اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تجربیات 8 سال تحلیل و ترید و ایده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    میدونی مشکل همه دوستان من جمله شما چی است بدون تریگر گرفتن وارد خرید و فروش می شوید

نوشته اصلی توسط Emad Sh
    EURUSD
    موقعیت خرید
    نقطه ورود با شما

این خطی که قرمز کردم معنی خاصی برای شما نداره؟ من خرید و فروش کردم؟ شما خرید و فروش کردید؟ منظورم از نقطه ورود به نظرتون "تریگر" نیست؟؟؟
    والله بالله ما ادعایی برای کسی نکردیم...
    ویرایش توسط Emad Sh : https://www.traderha.com/member/6443-emad-sh در ساعت 03-28-2019, 10:51 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Emad Sh نمایش پست ها
      نوشته اصلی توسط Emad Sh
      EURUSD
      موقعیت خرید
      نقطه ورود با شما

این خطی که قرمز کردم معنی خاصی برای شما نداره؟ من خرید و فروش کردم؟ شما خرید و فروش کردید؟ منظورم از نقطه ورود به نظرتون "تریگر" نیست؟؟؟
      اولا دید شما در چارت این است قیمت در این محدوده ها باز میگردد همین دید اشتباه اول شما است خود شما در متن هم بیان فرمودید موقیعت خرید پس ....دوم تا در چارتی تریگری خرید رویت نفرمودید پس چارت ان را برای چی قرار می دهید
      پس اول یک موقیعت خرید و فروش را درچارت ببینید که موقیعت تریگری ان فراهم است بعد چارت ان را قرار دهید

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
        اولا دید شما در چارت این است قیمت در این محدوده ها باز میگردد همین دید اشتباه اول شما است خود شما در متن هم بیان فرمودید موقیعت خرید پس ....دوم تا در چارتی تریگری خرید رویت نفرمودید پس چارت ان را برای چی قرار می دهید
        پس اول یک موقیعت خرید و فروش را درچارت ببینید که موقیعت تریگری ان فراهم است بعد چارت ان را قرار دهید
        دوست عزیز من ترید کردم روی این موقعیت.... ولی دوستان با سیگنال استباه میگیرند و توقع براشون ایجاد میشه. من هدفم از تاپیک اینه که مطلبی بتونم به علاقمندان یاد بدم. همین. برای همین از چند پست قبل تصمیم گرفتم نقطه ورود ندم و اینو بزارم به عهده خودتون. شما ناراحت شدید؟ میتونید این تاپیک رو ترک کنید. چون سیگنال نمیدم و نمی فروشم و .......

نظر

دوست عزیز من ترید کردم روی این موقعیت.... ولی دوستان با سیگنال استباه میگیرند و توقع براشون ایجاد میشه. من هدفم از تاپیک اینه که مطلبی بتونم به علاقمندان یاد بدم. همین. برای همین از چند پست قبل تصمیم گرفتم نقطه ورود ندم و اینو بزارم به عهده خودتون. شما ناراحت شدید؟ میتونید این تاپیک رو ترک کنید. چون سیگنال نمیدم و نمی فروشم و .......
          اگر شما روی این موقیعت ترید کردید من دیگه صحبتی ندارم .شما به کارت با قدرت ادامه بده بحث کردن با ....اتلاف وقت است موفق باشی

نظر

• عزیز دل Gold جان، شما بیا راهی که بهش رسیدی رو بگو برادر عزیزم، بقیه هم استفاده بکنن ...

پ.ن1:
            عماد جان من خودم استفاده میکنم از تحلیل های شما، ادامه بده برادر...
            انشاالله Gold هم به شما اضافه میشه...

پ.ن2:
            به نظر من 40پیپ دیگه هم میاد پایین تا هدف مشخص شده و بعد مسیر صعودی شما رو میره عماد جان...
            شاید هم از همین نقطه برگشت...
            منتظر ثبت کندل بالای محدوده ی مشخص شده میمونیم...

ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 03-29-2019, 12:26 AM

نظر

• با سلام
              جناب عماد
              تشکر از جنابعالی بابت تحلیل هاتون ، ان شاالله از تجربیات جنابعالی بتونیم استفاده کنیم .

با تشکر
              ویرایش توسط Bsatar97 : https://www.traderha.com/member/30638-bsatar97 در ساعت 04-01-2019, 12:03 AM

نظر

• AUDUSD
                مناطق مناسب برای فروش با هدف اولیه مشخص می باشد. نقاط ورود با استراتژی و تریگر شما

نظر

• AUDUSD
                  مناطق مناسب برای فروش با هدف اولیه مشخص می باشد. نقاط ورود با استراتژی و تریگر شما

نقطه ورود و استاپ رو جوری انتخاب کنید که حداقل 5 برابر حد ضررتون، کسب سود داشته باشید. در غیر اینصورت در این بازار موفق نخواهید بود.

نظر

AUDUSD

نقطه ورود و استاپ رو جوری انتخاب کنید که حداقل 5 برابر حد ضررتون، کسب سود داشته باشید. در غیر اینصورت در این بازار موفق نخواهید بود.
                    عماد جان پلنت داره بر خلاف روند و جایی که خط روند شکسته و در حال پول بک هست سیگنال سل میده
                    یکم بررسیش کنی بد نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
                      عماد جان پلنت داره بر خلاف روند و جایی که خط روند شکسته و در حال پول بک هست سیگنال سل میده
                      یکم بررسیش کنی بد نیست

مهرداد جان
                      ممنون از اینکه نکات مهم رو گوشزد می کنید. در روش معاملاتی من صرفا به حرکتهای قیمت و سطوح تعادلی و سفارشاتی که در بازار قابل شناسایی باشند دقت میشه. حق با شماست ترند لاین شکسته ولی در ساختار حرکتی قیمت نشانه هایی قوی مبنی بر نزول قیمت می بینم. سو سطحی که مشخص کرده بودم هر چه صبر کردم الگویی مبنی بر نزول ایجاد نشد. ولی در سطوح بالاتر که قیمت در حال ورود به آن است همچنان بررسی برای ساختار نزولی می شه کرد. قعلا توی این 2 سال اخیر اینطور بوده. تا بیبینیم در بلند مدت چی پیش میاد.
                      خیلی ممنون از اینکه توجه می کنید به کار من.

نظر

• eurjpy m1

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                          eurjpy m1

کاملا موافقم

نظر

• USDJpy

موقعیت خرید دراین جفت ارز به وجود آمده در مناطق مشخص شده دنبال خرید هستم. نقاط ورود با شما

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                              eurjpy m1

با وضعیت نزولی در تایمهای پایینی
                              خطرناکه

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• بازار را سخت نبیید
                                پوند داد میزنه من را بخر برای حداقل هدف 70 پیپ

نظر

پردازش ...
                                X