اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اصول فکری معاملگری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام
    من یه پست میزنم برای تایید و تاکید بیشتر روی صحبت های جناب Karen92

به هیچ وجه این کار را نکن دوست عزیز . فعلا با همان حقوق کارمندی خودت زندگیت رو بساز و سعی کن توقعت و انتظارت از این بازار زیاد بالا نبری که اگر به آن نرسی احساس شکست کنی و اطرافیانت هم ضربه بخورند .
    سعی کن آرام و بدون هیجانات کاذب و بدون عجله با رعایت اصولی که هر روز توسط باسابقه های این بازار تکرار میشه کارت رو پیش ببری.
    برات آرزوی سلامتی و خوشبختی میکنم دوست عزیز

نظر

معامله کردن یک پروسه بزرگ هست. قسمت روانشناسی شاخه خرد ، هر آنچه کار کنید باز نمیتوان رعایت کامل کرد و بدون شک در برخی زمان ها دچار لغزش خواهید شد و همواره این مسایل با شما خواهد بود تا انتها و بعد از این پروسه بزرگ...

متاهلین یا کسانی که میخواهند متاهل بشوند و در این بازار کار کنند بدون استثنا متذکر میشم که اگر اصول رعایت نکنید بدون شک به مشکل و بعضا جدایی ختم خواهید شد.

اصول دوستان بیان کردند. اینجا سرمایه ای باید وارد بشه که یک درصد هم با از دست دادنش در بازار ، توی زندگیتون اثر گذار نباشه . تحلیل زمانی میبایست فرا گرفت که تمام زمان پشت سیستم قرار نگیرید و به زندگی رسیدگی کنید. کلا شماها باید محتاط تر از ما مجردها باشید. شخصا" اگر سر ماه درآمدی از بازار کسب نکنم مهم نیست و مسئولیتی بر گردنم قرار نگرفته و برام مهم نیست اما شما متاهل ها میبایست خرج زندگی را در بیارید که این خود عنصر عجله را به همراه خواهد داشت و یک درصد شک نکنید سرمایه خودتون به خاطر همین عنصر از دست خواهید داد . پول ، صبوری شماست که به وجود میاره . به خودتون ظلم نکنید . اول خوب خوب اصول و مفاهیم فرا بگیرید. که بعد در ضررها دست و پنجه نرم نکنید و زمان مهم شما تلف شود. آروم و پیوسته پیش برید.
      ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 01-22-2015, 12:42 PM

نظر

نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
        اول از همه توصیه می کنم در این موقعیت از زمان که تصمیم به ازدواج داری وارد بازار نشی چون با این چیزی که شما گفتی، یعنی درآمد کارمندی من کفاف زندگی رو نمیده و باید یه شغل دیگه داشته باشم اونم تریدری ، شغلی بسیار سخت و پر استرس و پر ریسک! استرسی که می تونه روح و روانت رو نابود کنه و به هدفت برای ازدواج لطمه جدی وارد کنه! حتی بعد از ازدواج اگر باز هم این راه رو ادامه بدی به خاطر استرس ها و فشارهای روحی و روانی که بهت وارد میشه زندگی رو به کامت تلخ می کنه! پیشنهاد می کنم فعلا از این تصمیم منصرف بشی و یک راه دیگه رو پیدا کنی. اما اگر می خوای وارد این شغل سخت و پر استرس بشی باید خیلی خیلی محتاط عمل کنی و برای شروع هم حداقل پیش شرط هایی لازمه که اگر اینجا بگم باز هم فکر نکنم شرایطش رو داشته باشی :

1- پول مازاد داشته باشی. این پول باید به حدی قابل توجه باشه . نباید پول قرض و وام و قسط خونه و ماشین و پول جشن عروسی که کنار گذاشتی و کرایه خونه ماه بعدت ، نون شبت و حقوق ماهیانه کارمندیت و .... باشه.
        2- حداقل آشنایی لازم با بازار های مالی رو داشته باشی که این هم حداقل چند ماهی وقت میبره.
        3- حداقل 6 ماه تا یک سال روی یک حساب دمو کار کنی و اگر نتیجه بخش بود تازه تصمیم بگیری یک حساب واقعی بسازی
        4- کنترل احساسات داشته باشی .کار کردن در این بازار با روح و روانت شدیدا بازی می کنه .زمانی که سود کنی حالت خوبه و زمانی که متضرر بشی حالت گرفته (مثل یه آدم معتاد میشی! :ی )و این می تونه شدیدا روی زندگیت مخصوصا الان که تازه می خوای ازدواج کنی تاثیر منفی بذاره!

اونقدر مورد منفی از تریدری هست که اگر بگم و جسارتا گوش شنوا باشه باید همینجا پا به فرار بذاری.

lممنون از تمام دوستان خوبم خیلی خوشحالم که بین این همه ادم خوب هستم و خدا را شاکرم . این که این بازار پر از تلاطمه درست میفرمایید اما من خیلی وقته تو این بازار دارم تحقیق میکنم اگر به تاریخ عضویت من هم یه نگاهی بندازید میبینید قبل از آن هم در فروم سرمایه بودم در این بازار هم ضرر کردم
        از این بازار خارج شدم و بعد هم مدتی در بازار ازد بود که تجربه کنم وخودم ر بهتر بشناسم تا حال هم به هدفم که شناخت خودم بوده رسیدم اما ازدواج برای ین بوده که عشق و عاشقی رو یادم نره سن مون داشت می رفت بالا
        تازه هم اگه یکی کنارتون باشه وزندگی کنه حتما شناخت بهتری از خودتون پیدا میکنید

الان هم باز هنوز اماده ورود نیستم و نیاز به اموزش بیشتر و کمک دوستان همجون شما و اقایان ازادی و خلیل وفرد و تمامی دوستان دارم

باز هم متشکرم

ممنون که بین شما دوستان خوب هستم واینها سرمایه من هستند
        دوستان خوب

نظر

درسته دوست گلم

بنده هم تمام حرفم اینه اول خوب فرابگیرید . عجله نکنید . بازار از اول عمر بشریت بوده و تا ابد ادامه خواهد داشت و هر روز هم موقعیت های معاملاتی فراهم میکنه . پس عجله برای ترید کردن نداشته باشید این حرف به دوست انگلیسی ام زدم . یکبار اکانتش که از ده هزار پوند به چهار هزار پوند افت کرده بود برگرداندم . قول داد عمل کنه به حرفم. عمل نکرد و الان حسابش شده هزار پوند. الان رابطه امون مثل قبل نیست چون بهم بی احترامی کرد . و خودشم میدونه پس ازم کمک نمیگیره و میاد اینستاگرام ام... تحلیل ام میگیره دقیقا دو همون معامله میکنه " حسابش هنوز زیر دیدم هست" گفتم بهش حسابت شارژ کردی و دوباره به ترید مشغول شدی ، کلا قید منو بزن چون کسی واست دل میسوزنونه باید حرمتش بزاری. واسه بنده منفعتی که نداره . دارم راه و رسم کار نشان میدم. کارای بشر دوستانه انجام میدم. پس شما هم عجله نکنید . به حرفم گوش بدید و فردا زمانتان صرف جمع کردن ضررها نکنید. روتین ماهی پنج درصد سود کنید بهتر از اینه دنبال استراتژی های فوق تصور باشید که ماهی یا هفته ای بالای پنجاه درصد سود بده. این راه ها شک نکن رفتم. جوانم و میخواستم یک شبه پولدار بشم. پس تجربه منو بهره ببرید.

بزرگوارید

نظر

هفت نکته روانشناسی "ایمیل واسم شد"

متمرکز شوید: بر روی معامله فعلی خود و نه معاملات گذشته تمرکز كنید

احساسات را کنار بگذارید: به جای اینکه بر احساسات متمرکز باشید، تمرکز خود را بر عوامل تاثیرگذاری چون نقاط توقف زیان، هدف قیمتی، محدودههای حمایتی و مقاومتی و نظایر آن هدایت کنید

برای خود قانون تعریف کنید و آنرا هرگز زیر پا نگذارید: برای معاملات خود برنامه ریزی كنید و به صورت جدی از برنامه خود تبعیت نمایید

نفس عمیق بکشید: سعی کنید نفسهای عمیق بکشید و آن را عاملی برای آرامش بخشیدن به خود قرار دهید

هدف داشته باشید: اهداف قیمتی خود و چگونگی روند قیمت آینده سهم را برای خود تجسم كنید

واقع بین باشید: بپذیرید که تمام معاملات نمی توانند سودآور باشند و زیان بخش لاینفک و در واقع هزینه معاملات است

از تجربه خود استفاده کنید: توانایی بیشتر و بهتر در مقابله با شرایط، همراه با استرس از تجربه ناشی میشود. بگذارید استرس عملکرد شما را بهبود بخشد؛ در واقع از آن به عنوان عاملی مفید بهره ببرید. هنگامی که علائم استرس ظاهر میشوند، در واقع باید بدانید که بدن از شما درخواست میکند که به سرعت به محدوده راحتی خود بازگردید و آن را نادیده نگیرید

نظر

ممنون از اقا خلیل دوست خوبم بابت نکات خوبتون

البته اگه ما رو دوست خودتون بدونید

نظر

نوشته اصلی توسط g.kaymasi نمایش پست ها
                ممنون از اقا خلیل دوست خوبم بابت نکات خوبتون

البته اگه ما رو دوست خودتون بدونید
                شما بزرگوار هستید.بایست تاپیک گفتگوهای این بخش را ایجاد نمایم تا مطالب علمی از انسجام خارج نشوند و یکجا مرتب پشت یکدیگر قرار بگیرند تا بتوانیم ادامه دهیم. معمولاً تاپیکی اختلال ایجاد شود رمق ادامه ان تاپیک را از دست می دهم و این به خاطر حساسیت ام در نظم هست .

شما عزیز دل هستید

نظر

من با شما موافق هستم خلیل جان اگه پاره ای از مسولیت که در حد توان بنده هست برای انجام کار خوشحال میشم انجام بدم

نظر

پردازش ...
                  X