اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بازار شلوغه یا خلوت؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    سلام

یک چیزی به ذهنم رسید

یک فایلی درست کنیم و میزان atr چند تا آپشن مهم مثل طلا، نفت، یورو دلار، گندم، ....را در روزهای مختلف ثبت کنیم و در روزهای حساس و غیر حساس نوسان روزانه را نیز ثبت کنیم. بعد یک براورد آماری بکنیم.

طرح بدید و ایده.

مدیر آمار هم میخوایم! کی حاضره مدیریت کنه؟

از نظر آماری کار کردن خیلی محاسن خوبی داره برای تلفیق!

باید دید میشه این بحث به قدرت ارزها هم سو کرد

اگه کسی از دوستان نبود من هستم

نظر

مخابرات لنگه خیر ای دی اس ال داره خیر سرش ... 1 ساعته میخوام پست بزنم...

نظر

نوشته اصلی توسط pcmtrader نمایش پست ها
        سلام

یک چیزی به ذهنم رسید

یک فایلی درست کنیم و میزان atr چند تا آپشن مهم مثل طلا، نفت، یورو دلار، گندم، ....را در روزهای مختلف ثبت کنیم و در روزهای حساس و غیر حساس نوسان روزانه را نیز ثبت کنیم. بعد یک براورد آماری بکنیم.

طرح بدید و ایده.

مدیر آمار هم میخوایم! کی حاضره مدیریت کنه؟
        درود مهندس
        آقا من سوادم کمه atr راحتی نمیدونم معنیش چیه!!
        میتونیم از گذشته هم امار بگیریم و ادامه بدیمش تا اینده!!
        من که وقتم پره و کمتر میتونم بیام .... اما سعی میکنم هر شب میام فروم.

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
          6 دسامبر 2012

تلاقی پدیده های گسترده نجومی در بازار امروز در کنار تنوع خبرها از حوزه های مختلف می تواند ریتم حرکتی بازار امروز را پر طراوت کند. .......

چه می کنه پدیده های امروز

ما که بیشتر روز رو نبودیم منتفع شدیم اساسی!
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

با سلام
            تصویری از بازار ذرت 6 دسامبر

زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

نمودار گندم در همان ساعت واکنش نشان داده البته کمی ضعیف تر

نظر

ولی eurusd حدود 3.5 تا 4 ساعت بعد واکنش نشان داده است

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader
                  6 دسامبر 2012

تلاقی پدیده های گسترده نجومی در بازار امروز در کنار تنوع خبرها از حوزه های مختلف می تواند ریتم حرکتی بازار امروز را پر طراوت کند. .......

تصور من از نوسانات احتمالی
                  ریزش شدید یورو در مقابل دلار آمریکا می باشد
                  ----------------------
                  عجب تاثیری داره این نجوم !!!

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                  در این سایت و در تلگرام
                  SmartSignalFX@

نظر

4 روز صعود در 5 ساعت از بین رفت. این موضوع نجوم کار جدی تری می طلبد.

نظر

نجوم دریایی از اطلاعات ناب داره که اگه وقت صرفش بشه پاداشش را خواهیم گرفت.

نظر

13 نوامبر خورشید گرفتگی داشتیم.
                        بنابراین مقدار درجه و برج سیارات را در این روز یادداشت کرده و اگر این سیارات طی پروسه حرکت برگشتی و یا مستقیم به این درجات ( درجات مربوط به خودشان ) رسیدن انتظار تغیر روند را خواهیم داشت.
                        بخصوص ژوپیتر !

این تکنیک یکی از تکنیکهای گن بزرگ بوده که سالها بصورت راز باقی مانده بود!
                        خیلی از رازها کشف شدن که واقعا جای مطالعه و پیاده سازی وتعمیم به صورت ریاضی و تحقیق برای یافتن پترنی خاص و .. داره. البته انجام همین جمله سالها طول میکشه.....

نظر

نکته مهم : دلیل استفاده از استرولوژی در ترید و بازار چیست :
                          مسلما استفاده از جادو و رمل و اسطرلاب نیست . در سال های گذشته تریدرهای موفق زیادی از آن استفاده کرده و تحقیقات و مطالعات زیادی در خصوص کشف ارتباط استرولوژی با انواع بازارها داشته اند که مسلما
                          موفق ترین آنها در این زمینه آقای گن می باشد و نکته مهم اینست که این افراد چرا از استرولوژی در ترید هایشان استفاده میکرده اند .
                          با مطالعه آثار این بزرگان چیزی که زیاد مشهود است استفاده از استرولوژی برای پیدا کردن زمان تعییر روندها و یا تایید یر ادامه روند موجود بازار است و بر خلاف تفکر بسیاری از افراد ستاره ها به خودی خود باعث تعییرات
                          در بازار نمی شوند بلکه با استفاده از روابط موجود بین آنها و تاثیرات ان برای تخمین زمانی و زمان تاثیر پدیده ها در بازار استفاده می شوند .
                          اگر زمان یک موقعیت نجومی را داشته باشیم باید در حول و حوش آن زمان با دقت در نمودارها منتظر علایم بازگشتی باشیم .

نظر

ترسیم مربعات گن در تاریخ 5 دسامبر برای EURUSD ( البته دستور العمل های گن بیشتر برای بازار کالا می باشد این موارد فقط حالت تحقیقی دارد البته طبق مطالعات انجام شده بر روی روش های
                            گن بیشتر بر روی فرانک سوییس بوده پس لطفا دوستان برای معاملات لایو فعلا از آن استفاده نکنند )
                            اگر روند دلار یورو را در این تاریخ بر روی مربع گن انتقال دهیم با زاویه 45 در جه که زودترین زمان را ما میدهد دو عدد صعودی و نزولی مشخص میکند که در صورت حرکت بطرف هر کدام در تاریخ
                            18 ژانویه 2013 به آن قیمت میرسد
                            صعودی 1.37
                            نزولی 1.25
                            (البته دقت اعداد روی مربع تا چهار رقم بعداز اعشار یعنی 5 رقمی نیست و 3 رقمی است و شاید یکی از مواردی که برای کار بر روی ارزها از این جدول نیاز است اینست که اعداد این جدول 5 رقمی شود )

نظر

از آقای گن پرسیده اند: در درون عامل زمانی چه حقیقتی قرار دارد ؟
                              او خندید و گفت :
                              مدت بیست سال مطالعه جامع کردم تا علت ایجاد اثرات ، مطابق با زمان را بیاموزم و این راز من است
                              و با ارزش تر از آن است که آنرا منتشر کنم در حالیکه عموم مردم برای شنیدن و یاد گرفتن این مطلب امادگی ندارند .
                              گن ادامه داد :
                              آب سطح تراز خودش را جستجو می کند شما می توانید آن را با پمپ به سطح بالاتری برسانید اما وقتی پمپاژ را قطع کنید بعد از ان بدون نیاز به نیرو به سطخ اصلی یا تراز خودش برمیگردد سهام می توانند به سطح
                              بالاتری از سطح طبیعی ارزش خود بروند جاییکه بره ها ترس خود را از دست میدهند و از امید زیادی لبریز می شوند و نتیجه این میشود که در سقف خرید میکنند و بعد از ان به سهام اجازه داده میشود که به سطحی سقوط کنند که امید ها به نا امیدی تبدیل شود و سرسخترین خریداران به فروشنده تبدیل شده و با ضرر بفروشند .
                              کشف من از عامل زمان من را قادر می کند که از قبل بوسیله قوانین طبیعی که بر بازار سهام و کالا جاکم است این سطوح نهایی را بشناسم .

نظر

البته اینکه قیمت سهام با زمان بالانس ( تراز ) هست یا نه را تو کتابهاش توضیح داده Square time and price که میشه فهمید بازار از زمان عقب هست یا جلو و بازار باید بیاد بالا و یا سقوط کنه!!!
                                لامصب فقط اشاره میکنه و لم کار نگفته .... واسه همینه که میگم یافتن پترن سالها طول میکشه و در آخر اگه موفق بشیم یا نه؟!!!
                                استرونومی...
                                استرولوژی ...
                                انواع جدولهای گن.... که تنوع زیادی زیادی دارن...
                                یافتن رابطه بین اونها ...
                                تبدیل نسبتها به قیمت...
                                حالا کار از این به بعد شروع میشه...
                                جستجو برای یافتن پترنی و یا فرمولی برای تشخیص نقاط و زمانی که قیمت باید به آنجا برسد و باید از آنجا ریورس کند ....

مطالعه در این زمینه شوخی نیست و با هوس یک یا چند ماهه نمیشه ادامه داد باید عزم را جزم کرده و عمر صرفش بشه! همانطور که گن اینکار را کرد..!

------------------------------------------
                                یکی از بهترین کتابها در مورد روش تحلیلی خود گن بزرگ که نویسنده تحقیقات را مستند انجام داده کتاب Daniel Ferrera – Mysteries of Gann Analysis Unveiled هست . این کتاب برای تریدرهایی هست که "واقعا" اهل مطالعه هستند و در حال تحقیق و مطالعه روی گن هستند ... وگرنه خربار خربار کتاب در مورد حدسیات روشهای گن و ... هست که میتونید آرشیو کامپیوترتان را کامل و کاملتر کنید..

قبل از مطالعه این کتاب تریدر باید استفاده از جدول اعداد 9 و نجوم را بلد باشد... اگه جدول هکزاگون هم بلد باشیم که دیگه بهتره! ( خودم هنوز هکزاگون را بلد نیستم ) ...

-----

مهندس جان ببخشید که تاپیک را از هدف اصلی خارج کردم ... و به جای کمک دارم چرت و پرت مینویسم...
                                ویرایش توسط Saeed_Yousefi : https://www.traderha.com/member/4332-saeed_yousefi در ساعت 12-08-2012, 01:39 PM

نظر

پردازش ...
                                X