اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Divergence

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    سلام دوست من؛

پست هایتان را خواندم و خوشحالم دوست با تجربه ای مانند شما در این جمع حضور دارد.

برای هر چهار سوال شما جواب قاطع و محکم وجود دارد.

اصل برای یک تریدری که با واگرایی ها ترید می کند نوشتن یک اسلوب مشخص هست که صرفاً با همان اسلوب ورود و خروج کند. چنانچه این چارچوب مشخص شود براحتی می تواند در بازار کسب سود کند.
    اگر این اسولوب شناور شود و هر بار متکی بر یک عامل برای ورود یا حتی خروج احتمالاً آن روش کارایی لازم را نخواهد داشت.

سپاس
    شما استاد ما هستید من شخصا چیز های زیادی از شما یاد گرفته ام.

بله دقیقا ما در هر سیستمی باید به دنبال قوانین مشخص و اجرایی باشیم. موردی که شما در سطر قرمز شده به ان اشاره کردید.
    اما من متوجه تناقض این سطر با سطر سبز رنگ از فرمایش شما نشدم.

لطفا اگر اسلوب مشخصی برای دایور دارید مطرح بفرمایید.

این یک واقعیت است که حتی اگر سیستم 10 درصد برنده هم در اختیار کسی قرار بگیرد اما دلایل تی پی استاپ و پلن سرمایه بر اساس اسناد و مدارک مستند بر تست و ازمایش های گوناگون اماری در اختیار استفاده کننده نباشد عملا هیچ پیشرفتی نخواهد داشت.

--------------------------------------------------------

من تا به حال یک سیستم نه در این فروم و نه هر فروم دیگری از ایرانی تا خارجی گرفته ندیده ام که غیر از چند اندیکاتور یا هر ابزار دیگری که کنار هم چیده شده و سیستمی تشکیل شده، چیزی به نام تست و نتیجه عملکرد ان سیستم در سالهای گذشته ارائه بشود.
    البته واضح هست که هر کسی هم که چنین زحمتی برای سیستمی بکشد به اسانی ان را ارائه نخواهد کرد و شاید اصلا هیچ وقت ارائه نکند مانند خود بنده.

اما حداقل من ندیدم حتی چنین ادعایی هم شده باشد . و این ناراحت کننده هست و نشون میده که انگار اصلا کسی متوجه این موضوع نیست.

حدف من در اینده نزدیک این است که دوستان و فعالین را به سمتی رهنمون کنم که متوجه بشوند که با هیچ سیستمی موفق نخواهند شد مگر اینکه دل و روده ان سیستم رو بیرون بریزن و ماهها روی اون کار کنن و از هر لحاط مورد انالیز و کنکاش قرار بدهند تا همه ابعاد و زوایای اون روشن بشه.

تنها در این صورت میتونن به جمع افراد موفق وارد بشوند ولاغیر.

نظر

• سلام دوست من؛

اصول مشخص و ثابت تعریف شده بر اساس سیستم واگرایی می تواند ضامن سود آوری شود.

اون جمله قرمز منظور این بود که اگر سیستم ثابت نباشد و هر بار با یک تکنیکی ورود و خروج کند یقیناً عملکرد چندان چنگی به دل نخواهد زد.

ایشالله به زودی یک سیستم قوی در خصوص واگرایی ها در فروم ارائه خواهم کرد.....

روز خوش
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط ali kiani نمایش پست ها
        با سلام خدمت دوستان !

به نظر تصاویر به قدر کافی گویا است

نمودار چهار ساعته !

نمودار یک ساعته !

سلام جناب کیانی

واگرایی در تایم h4 که انجام شده و برگشته به سمت بالا .....الان واگرایی در تایم h1 هستش ک نزولیه و باید سل زد؟ درست میگم ؟
        شرمنده پرسیدم چون هنوز دارم آموزش میبینم

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
          سلام دوست من؛

اصول مشخص و ثابت تعریف شده بر اساس سیستم واگرایی می تواند ضامن سود آوری شود.

اون جمله قرمز منظور این بود که اگر سیستم ثابت نباشد و هر بار با یک تکنیکی ورود و خروج کند یقیناً عملکرد چندان چنگی به دل نخواهد زد.

ایشالله به زودی یک سیستم قوی در خصوص واگرایی ها در فروم ارائه خواهم کرد.....

روز خوش
          منتظریم استاد عزیز. تو این 5 سال هر چی درمورد واگرایی بوده از مطالب آموزشی شما فرا گرفتم. عاشق واگرایی ها هستم. منتظر سیستم جدید شما بر اساس واگرایی ها هستیم
          Truth Alone Triumphs
          حقيقت به تنهايي پيروز است

نظر

• سلام به دوستان عزیز
            امیدوارم همگی خوب و سلامت باشید
            الان نزدیک به 2 سال هست که با سیستمی مبتنی بر واگرایی کار میکنم که توانسته است در تمام بازارها و تمام ارزها و تمام تایم فریمها جوابگو باشد انشاالله در فرصتی مناسب با جرییات کامل ان را بازگو خواهم کرد این روش یک تریگر کامل هست که به تنهایی و بدون هرگونه تحلیلی سودده هست

نظر

• Gbp/chf

با سلام خدمت دوستان

در تایم H4 قیمت در نسبت اصلاحی 50% فیبو واقع است و همچنین شاهد بروز نشانه های واگرائی مخفی مثبت در چارت هستیم (با کج شدن میله های macd واگرائی تائید میشود ) همچنین در بعد زمان نیز شتاب موج اصلاحی کمتر از موج اصلی قبل از خود است (فروشندگان در زمان بیشتری تنها توانسته اند 50% از حرکت اصلی قبل از خود را اصلاح نمایند )

در تایم H1 نیز شاهد بروز واگرائی مثبت در انتهای حرکت اصلاحی هستیم !

پیشنهاد : این جفت ارز تا تائید واگرائی مخفی مثبت و بروز شرایط مناسب جهت ورود به پوزیشن long تحت نظر قرار گیرد !

نظر

• با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز
                بعد از حدود 4 ماه لازم دونستم یه آمار مختصری عرض کنم.البته با اجازه نیما جان و دیگر دوستان
                از یک ماه قبل از سال 2012 تا کنون از 70 موقعیت اعلام شده آمار زیر خارج شد.
                20 موقعیت عمل نکرده
                18 عدد بدون پیگیری تا کنون
                32 موقعیت به سود نشسته
                اگر در ترکیب این واگرایی با سیستم خاصی از اون بهره می بردیم حدود 10,659 پیپ دریافتی بوده
                تازه تا اینجا سه چهار مدل و موقعیت دایورجنس ها دیده شد ( با ترکیب پیووتها , کانالهای خبرتی , مووینگهای سنتی )
                از 6 موقعیت اول که با اندیکاتور اتوماتیک FX Divergence دیده شد و کنار گذاشته شد.دیگر موارد با استفاده از اندیکاتور CCI با پریو 14 دیده میشد.
                همچنان منتظر نیمای عزیز برای استفاده بهینه از واگرایی ها در یک سیستم منسجم ( با اینکه در کتاب محترم ایشون از استفاده اونها نام برده شده ولی ....) هستیم.
                از همه دوستان تشکر که اجازه عنوان کردن این مطالب رو پیدا کردم.
                ارادتمند همگی دوستان حمید
                ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 05-02-2013, 09:18 AM
                تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• وقوع +rd در aud/jpy تایم m30
                  فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
                  ----------------------------------------
                  forexdive@yahoo.com

نظر

• Gbp/usd

با سلام خدمت دوستان !

در تايم روزانه شاهد تكميل واگرائي مخفي منفي هستيم ! در تايم هاي پائين تر در صورت بروز تريگر مناسب ميتوان وارد پوزيشن گرديد !

نظر

• درود علی جان،

بانک ها هم اکثراً وارد فروش پوند شده اند. ببینیم واگرایی تاییدی بر پوزیشن های بانک هاست یا نه.

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                        درود علی جان،

بانک ها هم اکثراً وارد فروش پوند شده اند. ببینیم واگرایی تاییدی بر پوزیشن های بانک هاست یا نه.

موفق باشید

goldanalyst عزيز با در نظر گرفتن تايم هاي ديگه احتمال ريزش زياده !

نظر

• سلام

RD منفی در پوند تایم 4 ساعته

نظر

• سلام و عرض ادب

واگرایی مثبت در کوتاه مدت مکدی و ساختار 3 و 5 در مکدی میان مدت

نظر

• Usd/cad

با سلام خدمت دوستان !

بروز واگرائی مثبت در چارت H4 در نزدیکی محدوده همپوشانی 78.6% موج اصلاحی و 100% پروجکشن الگوی AB=CD از چارت روزانه !

نظر

• سلام
                                +RD در GBP/USD
                                تایم 1 ساعته
                                که شکل بسار ایدهآلی داره
                                همه چیز برای وارد شدن آماده ست.فقط باید صبر کرد تا خط روند شکسته شود

نظر

پردازش ...
                                X