اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش های مدیریت سرمایه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام دوستان
    بنده دارم یه پلان مدیریت سرمایه مینویسم تا چند ساعت دیگه از فر گاز در میاد انشالله دوستان یه مرحمتی کنند نظرات شون رو در خصوص این پلن بدن تا با کمک هم بتونیم بهینه کنیم
    ویرایش توسط forex2020 : https://www.traderha.com/member/6555-forex2020 در ساعت 12-07-2012, 08:15 PM

نظر

درود

دوستان اگه موافقید چند صباحی در باب مدیریت سرمایه و مسائل روانی بحث وتبادل نظر کنیم یا تاپیک خاصی رو اگه صلاح دیدید ایجاد و یا همین جا دنبال کنیم.که واقعا همون طوری که اشاره کردید بیش از 70 درصد شروط موفقیت در اینجاست.مابقی میشه تحلیل و ترید.

اگه رو این مبحث زوم تمرکز لازمه انجام بشه هم ملکه ذهن هممون میشه و با کوچکترین ضرری یادمون نمیره و هم با آرامش بیشتری به موفقیت نزدیک میشیم.

من آمادگی خودمو در خصوص مباحث مدیریت سرمایه و جنبه روانی کار اعلام میکنم. بحث جدی تر از این حرفاست که فکر میکنیم.

لطفانظرتون رو اعلام بفرمایید.

با تشکر
      ویرایش توسط payam154 : https://www.traderha.com/member/3016-payam154 در ساعت 12-07-2012, 08:27 PM
      هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

سلام
        دوستان لطفا به این پلن 10 مرحله ای یه نگاه بندازن و نظرات ارزشمندشون اعلام کنن تا بتونیم به یه پلن مدیریت سرمایه مناسب و ایده ال دست پیدا کنیم
        http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5497246271.rar
        لطفا نظرات رو دریغ نفرمایید
        هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

نظر

نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
          درود

دوستان اگه موافقید چند صباحی در باب مدیریت سرمایه و مسائل روانی بحث وتبادل نظر کنیم یا تاپیک خاصی رو اگه صلاح دیدید ایجاد و یا همین جا دنبال کنیم.که واقعا همون طوری که اشاره کردید بیش از 70 درصد شروط موفقیت در اینجاست.مابقی میشه تحلیل و ترید.

اگه رو این مبحث زوم تمرکز لازمه انجام بشه هم ملکه ذهن هممون میشه و با کوچکترین ضرری یادمون نمیره و هم با آرامش بیشتری به موفقیت نزدیک میشیم.

من آمادگی خودمو در خصوص مباحث مدیریت سرمایه و جنبه روانی کار اعلام میکنم. بحث جدی تر از این حرفاست که فکر میکنیم.

لطفانظرتون رو اعلام بفرمایید.

با تشکر
          کتاب های بنت ای مکدوول سرچی بزنید اگر پی دی اف هاش در دسترس باشه عالیه واسه شروع کار !

فدات

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
            کتاب های بنت ای مکدوول سرچی بزنید اگر پی دی اف هاش در دسترس باشه عالیه واسه شروع کار !

فدات
            بله! این کتاب رو دوستان حتما مطالعه کنن.. از پیش نیازهای بحث مدیریت سرمایه هستش و کمک بزرگی میکنه ......

کتاب مدیریت سرمایه دربازارهای مالی

با سپاس
            در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

نوشته اصلی توسط bhz67 نمایش پست ها
              بله! این کتاب رو دوستان حتما مطالعه کنن.. از پیش نیازهای بحث مدیریت سرمایه هستش و کمک بزرگی میکنه ......

کتاب مدیریت سرمایه دربازارهای مالی

با سپاس
              پرفکت !!!

از همین استارت بزنید خودشه و خوبه ترجمه اش موجود و به صورت کنب در بازار موجوده و خدا رو شکر هزینه ای هم نداره (پول یه پیتزا)

بهزاد جان ایول ! منو از کار و زندگی انداختی که در این سایت بچرخم و کتاب های موجود به درد بخورم تهیه کنم :دی

فدات
              ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 12-08-2012, 08:31 PM

نظر

من که زدم تو گوشش اینترنتی، چند روز دیگه زینگول در خونه رو میزنن
                خلیل جان دست میریزاد
                آقا بهزاد با صفا سپاس بیکران

پاتوق من که
                آدینه بوک هستش، مث چی کتاب هاش تنوع داره.
                Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                  پرفکت !!!

از همین استارت بزنید خودشه و خوبه ترجمه اش موجود و به صورت کنب در بازار موجوده و خدا رو شکر هزینه ای هم نداره (پول یه پیتزا)

بهزاد جان ایول ! منو از کار و زندگی انداختی که در این سایت بچرخم و کتاب های موجود به درد بخورم تهیه کنم :دی

فدات
                  درود

آخر هفته میرم م انقلاب.چند تا کتاب دیگه هم لازمه که بگیرم. ببین آدمو به چه کارایی وا میدارین !!!!!
                  مرسی
                  هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
                    من فعلا جواب پست های دوستان رو نمیدم تا همه نظرات گفته بشه.
                    بعدش بحث رو بازترش کنیم.
                    هیف شد این بحث نیمه کاره موند!
                    بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

دوستان بزرگوار این بحث خیلی جالب و آموزنده بود...
                      ادامه نمیدن اساتید؟ واقعا حیفه

نظر

پس چی شد چرا توضیحات نهایی در مورد پلن مدیریت داده شده نمیدید

نظر

نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
                          در عکسی که قرار دادم جزییات پلان نوشته شده.
                          ما فقط با ده دلار سرمایه شروع می کنیم.
                          به هیچ وجه توصیه نمیکنم که سرمایه اولیه رو بالا ببرین.
                          فقط ده دلار.
                          در هر مرحله حجم معامله طوری هست که با 100 پیپ مثبت حساب دو برابر میشه و اگه پوزیشن 90 پیپ منفی وارد ضرر بشه حساب کال میشه.
                          پس با یک سیستم صفر و یک رو به رو هستیم.
                          یا هیچی یا همه چی.
                          خوب به پلان دقت کنید و نطرات خودتون رو بگید تا مفصلتر وارد جزییات و باید ها و نباید ها بشیم.

خیلی دوست دارم این پلان رو ادامه بدم

راستش و بگم تنهایی نمیتونم بهش پایبند باشم، با این ترید رو این پلان میتونم، به حساب اصلی مسلط تر رفتار کنم

امیر خان نظرت اگه مثبته بیا شروع کنیم

اگه ارش عزیز هم باشن که فوق العاده میشه

یا حق
                          چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                            اکسل مدیریت سرمایه پلکانی

فایل پی دی اف توضیحات یوسف عزیز هست در مورد این فایل.

اعداد را با توجه به سیستم شخصی و وضعیت کاری خود وارد کنید.

پ.ن: نمیدونم این فایل را قبلا آپلود کردم یا خیر؟؟!! برای دوستانی که در پیام خصوصی بدنبال پلان مرحله ای خوب بودند ، آپلود کردم.

پلان مدیریت سرمایه
                            سلام،
                            فکر کنم همین تاپیک بود که یک نفر بالا آورده بود.الان که آمدم ازش تشکر کنم دیدم آخرین پست مال خیلی وقت قبل است.
                            به هر حال، این مدیریت سرمایه بهمراه فایل pdf توضیحاتش خیلی بدردم خورد. دوستانی که روش تریدقوی و استراتژی خودشان را دارند ولی در مدیریت سرمایه ضعیف دارند، بررسی این واقعا" سودمند است.
                            با تشکر از تمام کسانی که این تاپیک را ایجاد و اطلاعاتشان را به اشتراک گذاشتند.

نظر

به نظر شما این اصلا منطقیه؟که همچین ریسکی رو متحمل سرمایه کنید؟به نظر من کال میشید

نظر

سلام پیام جان...میشه لطف کنید در مورد پلن G و f عمودی توضیح بدید و چرا جلو اعداد اون منفی هست وقتی که میزان پیپ دریافت شده هستG

نظر

پردازش ...
                                X