اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش های مدیریت سرمایه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام
    نظر بنده اینکه در این گون پلن ها
    هر بخش به چند قسمت جدا تعیین گردد مثال اینکه در هر مرحله به لات مشخص شده آن مرحله در چند قسمت برسیم
    فرضن در مرحله 4 باید 0.08 حجم لات باشد ، این مرحله را 4 پوز با 0.02 تقسیم کنیم که هم فشار روانی کمتر شده هم در صورت استاپ خوردن نریم سرخط

ارادتمند

نظر

آرش جان ایشالله برنامه اینطوریه که در انتهای این تاپیک دوستان فایلی خواهند داشت که نقشه راه باشه درسته؟ البته وقتی همه در انتها تفکراتشان منجر به بهبود طرح شد.
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
        آرش جان ایشالله برنامه اینطوریه که در انتهای این تاپیک دوستان فایلی خواهند داشت که نقشه راه باشه درسته؟ البته وقتی همه در انتها تفکراتشان منجر به بهبود طرح شد.
        نیما جان فعلا منتطرم که دوستان نطرشون رو در مورد پلان بگن تا کم کم وارد بحث های ریزتر بشیم.

نظر

با سلام :

یک موضوع فرعی هم عرض کنم .شما به بروکری نیاز دارید که اولا با 10 دلار حساب باز کند .ضمنا مسائل انچنانی بروکرها را نداشته باشد .وبتوان اگر مبلغ بالا رفت دریافت کرد .
          بالاخره تمام دعاها برای آمین است .
          متشکرم
          زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
            در عکسی که قرار دادم جزییات پلان نوشته شده.
            ما فقط با ده دلار سرمایه شروع می کنیم.
            به هیچ وجه توصیه نمیکنم که سرمایه اولیه رو بالا ببرین.
            فقط ده دلار.
            در هر مرحله حجم معامله طوری هست که با 100 پیپ مثبت حساب دو برابر میشه و اگه پوزیشن 90 پیپ منفی وارد ضرر بشه حساب کال میشه.
            پس با یک سیستم صفر و یک رو به رو هستیم.
            یا هیچی یا همه چی.
            خوب به پلان دقت کنید و نطرات خودتون رو بگید تا مفصلتر وارد جزییات و باید ها و نباید ها بشیم.

سلام و درود

به نظر من کارا بودن این پلان لازمه اش داشتن لوریج 500 می باشد . که در صورت لزوم بتواند حساب را ساپورت نماید . و اما در مورد پوزیشن
            با توجه به اینکه در مدیریت سرمایه ابتدا حفظ سرمایه اولیه می باشد و در قانون مدیریت سرمایه میزان لاتیج براساس میزان استاپ لاس
            تعیین میگردد پس اگر قرار باشد که با 0.01 لات معامله نماییم باید ابتدا از پوزیشن های r/r حداقل 1 به 3 استفاده بشه و وارد پوزیشن هایی
            شد با 20 پیپ و یا حتی کمتر استاپ لاس که در صورت زیان فقط 2 دلار از حساب مستهلک شود و میزان تی پی 60 پیپ که در صورت سود 6 دلار به حساب
            افزوده شود که در صورت 3 استاپ با یک تی پی جایگزین شود و پس از رسیدن به مرحله اول به ترتیب در مراحل بعدی بتوان بر میزان استاپ لاس
            افزود تا امکان گرفتن موقعیت های بیشتری را بتوان استفاده نمود و در هر مرحله که حساب رشد پیدا نمود از مرحله 4 به بعد بتوان از ریسک به ریوارد 1 به 1 استفاده
            کرد . و یکی از مزیت های این پلان این است که تریدر را مجاب به رعایت قانون مدیریت کرده و استفاده از پوزیشن هایی که بر اساس استراتزی تعریف شده باشد
            و از گرفتن پوزیشن های بدون استراتژی تریدر را منع میکند چون در غیر اینصورت خیلی سریع حساب کال مارجین خواهد شد . و یکی از معایب این پلان این است
            که تریدر بعد از رسیدن به مرحله 5 و 6 از کنترل نفس خویش غافل شده و بر توانایی خود غره شده و دست به پوزیشن های خارج از استراتزی زده که باز همانا
            مساوی با کال شدن حساب در مرحله 5 به بالا خواهد بود.
            نتیجه گیری : حساب با لوریج 500 - داشتن استراتژی معاملاتی - ابتدا استفاده ریسک به ریوارد 1 به 3 - اراده و کنترل نفس در تک تک لول ها

موفق باشید
            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

دوستان سلام
              آیا کسی فایل اکسل محاسبه سود هفته ای وماهانه در فارکس داره یه نه؟
              مرسی

نظر

اکسل مدیریت سرمایه پلکانی

فایل پی دی اف توضیحات یوسف عزیز هست در مورد این فایل.

اعداد را با توجه به سیستم شخصی و وضعیت کاری خود وارد کنید.

پ.ن: نمیدونم این فایل را قبلا آپلود کردم یا خیر؟؟!! برای دوستانی که در پیام خصوصی بدنبال پلان مرحله ای خوب بودند ، آپلود کردم.

پلان مدیریت سرمایه

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                  آرش آقا
                  خیلی وقته میخواستم این فایل اتوماتیک اکسل مدیریت سایز لات رو جایی مطرح کنم خوب شد که شما این مطلب رو شروع کردید.
                  راستی اگر استارت اموزش رو شروع کردیداز مارجین اولیه را 2000$(طبق مارجین اولیه بروکرpcm) باشه و حداقل لات اولیه 0.1(بروکرpcm) انجام گیرید بهتره. طبق این تصویر زیر.

http://

واقعا" چه حالی میده کسی به مرحله 10 برسه48لات
                  سلام
                  دوستان کسی نحوه نوشتن این نوع پلنهایه مدیریت سرمایه رو میدونه؟ این نوع پلن مدیریت سرمایه به چه صورت با چه نوع فرمولی در برنامه اکسل نوشته میشه و آموزش بده در مورد نوشتن پلن مدیریت سرمایه در اکسل؟

نظر

میثم جان درود بر شما

من پیشنهاد میکنم برای اینکه بتونید قدرت ذهنتون رو هم بالاتر ببرید فایل پست قبل رو که پیام باصفا باشتراک گذاشتن رو دانلود کنید چون دقیقا همینی هست که بدنبالش هستید.
                    و با دقت در فرمول های نوشته شده در خانه های اکسل به نوع پلن و اینکه چطور پلکانی طراحی شده پی خواهید برد.

برقرار و پایدار باشید
                    Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                      اکسل مدیریت سرمایه پلکانی

فایل پی دی اف توضیحات یوسف عزیز هست در مورد این فایل.

اعداد را با توجه به سیستم شخصی و وضعیت کاری خود وارد کنید.

پ.ن: نمیدونم این فایل را قبلا آپلود کردم یا خیر؟؟!! برای دوستانی که در پیام خصوصی بدنبال پلان مرحله ای خوب بودند ، آپلود کردم.

پلان مدیریت سرمایه
                      سلام به دوستان و تشکر از پیام عزیز
                      پیام جان نرم افزار و یا اکسپرت که بتونیم Statement حساب رو در
                      فایل اکسل وارد کنیم سراغ دارید.
                      متاسفانه هیچ کدوم از متاتریدر های من Statement حساب رو دخیره نمیکنه
                      ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط SM_HOSSEINI نمایش پست ها
                        سلام به دوستان و تشکر از پیام عزیز
                        پیام جان نرم افزار و یا اکسپرت که بتونیم Statement حساب رو در
                        فایل اکسل وارد کنیم سراغ دارید.
                        متاسفانه هیچ کدوم از متاتریدر های من Statement حساب رو دخیره نمیکنه
                        ممنون
                        با درود

ابزاری ضروری برای هر تریدر!!

با ثبت نام در این سایت ،پرفورمنسی کامل از معاملات خود خواهید داشت. خروجی اکسل هم میتوانید بگیرید.

http://www.mt4i.com/index.aspx

MT4i - MT4i Live

ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 12-02-2012, 02:38 PM

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

هر چی میریم جلوتر بیشتر به این نتیجه می رسم که وزن مدیریت سرمایه چقدر زیاد هست!

اگر چند ماه قبل دیدم اینطوری بود که 70% تحلیل و ترید و 30% مدیریت سرمایه الان ذهنم 50-50 هست!

نظر

نیما جان

با 90% به 10% چطوری؟

نظر

جالب اینه که بزرگترین تریدرهای دنیا که تو بولتن داریم مصاحبه با اونها رو منتشر میکنیم وزن معاملات و موفقیتشون رو بر مدیریت سرمایه گذاشتن.
                              Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                                نیما جان

با 90% به 10% چطوری؟
                                سلام پیام جان
                                ممکنه چند وقت دیگه به این نتیجه هم برسیم!

خدا را چه دیدی!

نظر

پردازش ...
                                X