اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پیشنهادات کاربران برای انتخاب مصاحبه شوندگان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

1- جناب مصطفی روبین
    2- مهندس یزدی
    3- آقا مسلم
    4-دکتر موسوی "سوفیکو"
    5-آقای شاروم
    6- جنای صمدالدین
    7- جناب aligh
    8- جناب حامد بهبودی
    9-امی سعید یوسفی
    10-جناب امیر شریفی
    11- پیام عزیز
    12- بابک گل ( babaka )
    13- جناب نعمتی بزرگ
    14- آقای شادی
    15- ابراهیم عزیز ( h2opolo )
    16- محسن عزیز ( Mohsen-FX )
    17- علی موبیان

دوستان گل نام من نبرید در لیستتون چون خودم مصاحبه گر هستم نمیتونم از خودم مصاحبه بگیرم. و در پست های قبل بیان کردم یک تاپیک پرسش و پاسخ میزنم و دوستان سوالات خودشون مطرح میکنن و من جواب میدم و در آخر به صورت گلچینی جمع میکنیم میشه مصاحبه با خلیل دی

در مورد تریدر یا تحلیلگر بیان کنم بنده همه رو به چشم تریدر میبینم ! من با هرکس صحبت کنم درونش مثل آب خوردن تجزیه و تحلیل میکنم چند مرده حلاجه... نگران نباشید
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها
      با نام و یاد خدا

و با سلام محضر دوستان گلم

من از هفته اول ژانویه 2013 عضو این سایت شدم و با توجه به این مدت زمان طی شده و شناختی که در این فضای مجازی از افراد نام برده شده ذیل پیدا کردم اسامی چند نفر رو میبرم

اگر نام بعضی از دوستان رو از یاد بردم انشااله حمل بر بی احترامی نباشه .

1- جناب آقای دکتر بهزاد بهزادی عزیز ( استارت یاد گیری تکنیکال رو با جزوات ایشان شروع کردم ) . (ضمنا ایشون هم اسم برادر من هم هستند )!

2- جناب آقای مدیرعامل بروکر عزیز مدیریت محترم PCM ( به دلیل موفقیت ایشان در کارشان و توانایی ایشان در جذب دوستان محترمی که در این سایت عضو و یا اداره

کننده هستند ).

3- جناب آقای نیما ..... عزیز ( هوش و ذکاوت بالای ایشان مثال زدنیست و همینطور کتابهای کم حجم و پر محتوای ایشان واقعا آموزنده هست ) .

4- جناب آقای دکتر موسوی عزیز با آی پی سو فیکو .

5- جناب آقای شاروم عزیز .

6- جناب آقای خلیل رحمانی عزیز .

7- جناب آقای صمد الدین عزیز .

8- جناب آقای aligh عزیز .

9- جناب اقای یزدی عزیز 10 - جناب آقای حامد بهبودی عزیز 11- جناب آقای مصطفی عزیز . 12- جناب آقای سعید یوسفی عزیز . جناب آقای امیر TwiMm عزیز .

دوستان بزرگوارم منو ببخشید که عزیزان دیگری رو از قلم انداختم دنیای مجازیست و شناختمان از افراد محدو د .
      خوشحالم که جزوات تالیفی بنده به دردتون خورده. هر چند نمی دونم کدام یک بوده چون یکی دو تا نیستند.

در مورد اسامی که نام برده میشه همه عزیز هستند، اما به نظر من این افراد بیشتر فعالین انجمن هستند تا افراد موفق. تصور می کنم مصاحبه با تریدرهای موفق برای همه دوستان شنیدنی تر هست. فرضا بین کسی که جراح مغز و اعصاب هست و کسی که آرزو داره که جراح بشه خیلی تفاوت هست. مصاحبه با یک جراح ارزش داره نه کسی که آرزوی جراح شدن داره.

من فکر می کنم اول باید ببینیم منظور از واژه موفق از دید عموم چیه؟ آیا اینکه یکی فقط تحلیلگر باشه بهش می تونیم بگیم موفق؟ آیا اینکه یکی فقط آموزگار باشه بهش می تونیم بگیم موفق؟

شاید اینها هم موفقیت باشه اما تصور می کنم اینجا منظور موفقیت در کسب سود های دایمی از بازار هست. خیلی رک خدمت دوستان عرض می کنم که پیدا کردن چنین افرادی بسیار سخت هست. برای اثبات چنین مدعایی کافیه افرادی رو که موفق می دونیم ازشون یک هیستوری واقعی بخواهیم یا اینکه به رتبه های اونها در مسابقات ریل نگاه کنیم. اگر کسی تونست یک هیستوری چند ماهه موفق به شما نشون بده که مدیریت های ریسک و سرمایه در اون رعایت شده باشه میشه اون فرد رو با شرایطی کاندید مناسبی می تونیم بدونیم.

با اینکه همه عزیزانی که اسمشون برده شد بزرگوار هستند اما حقیقتا تصور نمی کنم به جز یکی دو نفرشون تریدر موفق باشند. به جرات می تون بگم تریدرهای واقعی اغلب یا در انجمن ها حضور ندارند و با حضوری بسیار کمرنگ دارند. صد البته استثنا هم داریم.

ارادتمند- بهزاد
      ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 05-08-2013, 06:33 PM

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
        خوشحالم که جزوات تالیفی بنده به دردتون خورده. هر چند نمی دونم کدام یک بوده چون یکی دو تا نیستند.

در مورد اسامی که نام برده میشه همه عزیز هستند، اما به نظر من این افراد بیشتر فعالین انجمن هستند تا افراد موفق. تصور می کنم مصاحبه با تریدرهای موفق برای همه دوستان شنیدنی تر هست. فرضا بین کسی که جراح مغز و اعصاب هست و کسی که آرزو داره که جراح بشه خیلی تفاوت هست. مصاحبه با یک جراح ارزش داره نه کسی که آرزوی جراح شدن داره.

من فکر می کنم اول باید ببینیم منظور از واژه موفق از دید عموم چیه؟ آیا اینکه یکی فقط تحلیلگر باشه بهش می تونیم بگیم موفق؟ آیا اینکه یکی فقط آموزگار باشه بهش می تونیم بگیم موفق؟

شاید اینها هم موفقیت باشه اما تصور می کنم اینجا منظور موفقیت در کسب سود های دایمی از بازار هست. خیلی رک خدمت دوستان عرض می کنم که پیدا کردن چنین افرادی بسیار سخت هست. برای اثبات چنین مدعایی کافیه افرادی رو که موفق می دونیم ازشون یک هیستوری واقعی بخواهیم یا اینکه به رتبه های اونها در مسابقات ریل نگاه کنیم. اگر کسی تونست یک هیستوری چند ماهه موفق به شما نشون بده که مدیریت های ریسک و سرمایه در اون رعایت شده باشه میشه اون فرد رو با شرایطی کاندید مناسبی می تونیم بدونیم.

با اینکه همه عزیزانی که اسمشون برده شد بزرگوار هستند اما حقیقتا تصور نمی کنم به جز یکی دو نفرشون تریدر موفق باشند. به جرات می تون بگم تریدرهای واقعی اغلب یا در انجمن ها حضور ندارند و با حضوری بسیار کمرنگ دارند. صد البته استثنا هم داریم.

ارادتمند- بهزاد

کاملا با جناب دکتر بهزادی موافقم ...حالا اگه چنین افرادی بودنند چگونه باید راضی شان کرد که حساب خودشون را به دید عمومی بگذارند ؟چرا؟...من که تردید دارم کسی این کار را بکنه .من که چنین حسابی ندارم .
        به امید ان روز . و به امید موفقیت برای همه .

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها

ارادتمند- بهزاد
          طبق گفته جناب بهزادی و آقای nimati بنده خودم استاد می شناسم که هر ماه حسابش نزدیک به 70% رشد داره اما مجموع پستهاش به 30 تا فک نکنم تو فروم برسه .

یه بار تو یکی از تاپیکا گفتم حرفاشو ریز ریز ظبط کرده بودم . و استراتژیش چارت خالیه نه پترن و مترن واین آت و آشغالا .

ولی احتمالا بعضی مصاحبه ها حسابی خنده دار باشن .......

نظر

آدم خودش خبر نداره ، اسمش رو میزارن تو یک لیستی و بعد یک عده میان در مورد افراد اون لیست اظهار نظر میکنند.

جناب بهزادی یک مطلبی رو میگن بقیه دوستان میبینند حالا راه بازه دو تا حرف چرت هم اونا بزنند.

تو سر پیازی یا ته پیاز که به پترن و الگو میگی آت و آشغال؟

به حال خودت گریه کن و به اون استاد غیبیت بگو یک کم بهت ادب یاد بده که هر چرتی رو نگی

امروز همه پیغمبر شدند در این فروم ! یکی میگه تکنیکال و فاندامنتال کشک هستند یکی هم میگه الگو و پترن آت وآشغال ... بشینیم به 4 تا هم وطنمون بخندیم.

خجالت بکش

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
            2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
            3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
            4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
            5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
            6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
            7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

پیام جان امیدوارم من حرف بدی نزده باشم .. من اون یک تیکه عماد عزیز رو دقت نکردم ..احتمالا ایشون هم منظوری نداشتن ..ما که با همین پترنها و بقیه مسایل تکنیکی زندگی و ترد میکنیم ..

نظر

پیام جان جای آلبرتینی خالیه اینجا !
                خوراکش اینجور پیغمبرا بود !!!
                تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
                که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                  آدم خودش خبر نداره ، اسمش رو میزارن تو یک لیستی و بعد یک عده میان در مورد افراد اون لیست اظهار نظر میکنند.

جناب بهزادی یک مطلبی رو میگن بقیه دوستان میبینند حالا راه بازه دو تا حرف چرت هم اونا بزنند.

تو سر پیازی یا ته پیاز که به پترن و الگو میگی آت و آشغال؟

به حال خودت گریه کن و به اون استاد غیبیت بگو یک کم بهت ادب یاد بده که هر چرتی رو نگی

امروز همه پیغمبر شدند در این فروم ! یکی میگه تکنیکال و فاندامنتال کشک هستند یکی هم میگه الگو و پترن آت وآشغال ... بشینیم به 4 تا هم وطنمون بخندیم.

خجالت بکش
                  ممنون از جناب پیام وطن پرست ......

این بارو مهمون ما باش بی خیال هیچی بهت نمی گم .......

اما تو دکانی که صاحبش نیستی دست نکن ( تو بحثی که راجع بهت نیست اظهار وجود نکن )

نظر

نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
                    ممنون از جناب پیام وطن پرست ......

این بارو مهمون ما باش بی خیال هیچی بهت نمی گم .......

اما تو دکانی که صاحبش نیستی دست نکن ( تو بحثی که راجع بهت نیست اظهار وجود نکن )

دو پهلو حرف نزن. اگر هیچی نمیگی اون جمله آخرت چیه؟

اسم شما در لیست بود؟ در مقامی هستی که بتونی در مورد بقیه قضاوت کنی؟

همین جوری جفت پا میای وسط یه بحثی که ربطی بهت نداره بعد به من میگی که اظهار وجود نکنم؟

جالبه واقعا ! زود میشینین در جایگاه مدعی!!

حضرت آقا

جنابعالی در امری که ربطی به شما نداشت دخالت کردی نه بنده.
                    ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 05-08-2013, 08:03 PM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

اینجور بحثا اصلا درست نیست بچه ها، حیفه فضایی که استادان نام آشنا بدون هیچ منتی دارن توش فعالیت میکنن به این بحثا کشیده بشه ...

بی خیال شین
                      پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

جواب این افراد همون رپ بتل های امینم عزیز است . Eminem says

برای همیشه بای با فروم .......

نظر

دوستان گل و بلبل فکرکنم مقصراصلی تمام این ماجراهامن باشم
                          من اولین پست خارج از موضوع چهارچوب این تاپیک رو زدم صرفا یک پیشنهاد بود برای خلیل عزیز و اصلا پیش بینی اتفاقات بعدی رو نمیکردم...
                          هم پیام عزیز از بزرگان ما هستن و هم عماد عزیز از شاسی بلند سواران فروم وهمینجا ازهر دوتاشون تقاضا دارم روی هم رو ماچ کنن و کینه ها رو دور بریزن که اولا اکثر این دلخوری ها بخاطر جنس مجازی بودن این فضاها هست و هم اینکه ارزش این دوستی ها خیلی بالاتر از این حرفاست...

بخاطر این اتیشی هم که من به پا کردم اجازه میدم ادمین محترم خانم بووووووووووق سه و نیم ساعت منو بن کنن
                          عماد جان ، اقا پیام دیگه ریش و قیچی دست خودتون البته فکر میکنم اقا پیام بزرگتر باشن ...

نظر

سلام به همه

به نظرم من همه دوستان خوبن

من یه متنی رو نوشته بودم که از گفتنش پشیمون شدمو به این شکل ویرایش کردم

مرسی از همه دوستام
                            ویرایش توسط M.SHI : https://www.traderha.com/member/7438-m-shi در ساعت 05-08-2013, 09:00 PM

نظر

حدف ! ( حوصله ندارم !!! )
                              ویرایش توسط lucifer_quest : https://www.traderha.com/member/3602-lucifer_quest در ساعت 05-08-2013, 09:01 PM

نظر

نوشته اصلی توسط M.SHI نمایش پست ها
                                سلام به همه دوستان

دوستان من نظری در انتخاب مصاحبه شوندگان ندارم

ولی دوست دارم کسی انتخاب بشه که واقعا بتونه به جامعه فارکس کمک کنه و از حقوقمون دفاع کنه

کسی که بتونه باعث بشه سیاستاشونو نصبت به این بازار تغییر بدن .

پیشنهاد میکنم به جای این کار بشینیم یه متن خوب برای شخص برگذیده تهیه کنیم که حرف همهرو بزنه

. چون چند وقت پیش یه مصاحبه راجب اینترنتا شد که ازمون خواستن هر چی میخوایم به وزیر ارتباطات بگیم

قصد جسارت ندارم ولی

همه یه مشت چرتو پرت میگفتن . هیچکس از خطوط و از هزینه ها نگفت همه میگفتن فیلتره هیچکس نگفت چرا تو ایران 3 تا دکل اینترنتی هست ولی
                                تو کویت 6 تا یا چرا میانگین سرعت ایران 256 هست ولی هند 1024 . و.......

هرچند بعضی از اونایی که گفتیم سانسور شد. مثل این که گفتیم چرا فیلترینگ بر اساس کلمس نه محتوا . مثل سرچ کردن سوره حشر

نظر دوستان چیه ؟

مصاحبه شونده ها چی میخوان بگن ؟

امید وارم ناخواسته باعث نارحتی کسی نشده باشم چون

اعتقاد دارم آدمای بزرگو دانایی اینجا هستن که من جای پسر یا نوشون هستم

ارادتمند همتون مهدی

مهدی جان ظاهرا شما کلا متوجه قضیه نشدین .

جناب خلیل رحمانی قبول زحمت کردند و شروع به مصاحبه با افراد موفق و به نوعی پیشکسوت این حرفه نمودند تا از تجربه هاشون استفاده بشه .
                                حالا ایشون از سایر عزیز خواستن که اسامی افراد پیشنهادی شونو ارائه بدن .

ارادتمند .

نظر

پردازش ...
                                X