اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پیشنهادات کاربران برای انتخاب مصاحبه شوندگان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با آقای خلیل رحمانی مصاحبه کنید

نظر

با نام و یاد خدا

و با سلام محضر دوستان گلم

من از هفته اول ژانویه 2013 عضو این سایت شدم و با توجه به این مدت زمان طی شده و شناختی که در این فضای مجازی از افراد نام برده شده ذیل پیدا کردم اسامی چند نفر رو میبرم

اگر نام بعضی از دوستان رو از یاد بردم انشااله حمل بر بی احترامی نباشه .

1- جناب آقای دکتر بهزاد بهزادی عزیز ( استارت یاد گیری تکنیکال رو با جزوات ایشان شروع کردم ) . (ضمنا ایشون هم اسم برادر من هم هستند )!

2- جناب آقای مدیرعامل بروکر عزیز مدیریت محترم PCM ( به دلیل موفقیت ایشان در کارشان و توانایی ایشان در جذب دوستان محترمی که در این سایت عضو و یا اداره

کننده هستند ).

3- جناب آقای نیما ..... عزیز ( هوش و ذکاوت بالای ایشان مثال زدنیست و همینطور کتابهای کم حجم و پر محتوای ایشان واقعا آموزنده هست ) .

4- جناب آقای دکتر موسوی عزیز با آی پی سو فیکو .

5- جناب آقای شاروم عزیز .

6- جناب آقای خلیل رحمانی عزیز .

7- جناب آقای صمد الدین عزیز .

8- جناب آقای aligh عزیز .

9- جناب اقای یزدی عزیز 10 - جناب آقای حامد بهبودی عزیز 11- جناب آقای مصطفی عزیز . 12- جناب آقای سعید یوسفی عزیز . جناب آقای امیر TwiMm عزیز .

دوستان بزرگوارم منو ببخشید که عزیزان دیگری رو از قلم انداختم دنیای مجازیست و شناختمان از افراد محدو د .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

1- جناب مصطفی روبین
        2- مهندس یزدی
        3- آقا مسلم
        4-دکتر موسوی "سوفیکو"
        5-آقای شاروم
        6- جنای صمدالدین
        7- جناب aligh
        8- جناب حامد بهبودی
        9-امی سعید یوسفی
        10-جناب امیر شریفی

پ.ن: قید من واسه مصاحبه بزنید و اسم من در لیستتون حذف کنید چرا که خودم مصاحبه گر هستم بیام از خودم مصاحبه بگیرم؟ نمیشه خوب ! اما یه کاری میکنم اونم پرسش و پاسخ که بشه همون مصاحبه آنلاین که دوستان خودشان سوال کنند.

دوستان عزیز اگر نام دیکری مد نظر شما هست بنده بی صبرانه منتظرم... میخوایم لیست ببندیم و بریم سر طراحی سوالات و کارای هماهنگی و انشالله مصاحبه...
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
          1- جناب مصطفی روبین
          2- مهندس یزدی
          3- آقا مسلم
          4-دکتر موسوی "سوفیکو"
          5-آقای شاروم
          6- جنای صمدالدین
          7- جناب aligh
          8- جناب حامد بهبودی
          9-امی سعید یوسفی
          10-جناب امیر شریفی

پ.ن: قید من واسه مصاحبه بزنید و اسم من در لیستتون حذف کنید چرا که خودم مصاحبه گر هستم بیام از خودم مصاحبه بگیرم؟ نمیشه خوب ! اما یه کاری میکنم اونم پرسش و پاسخ که بشه همون مصاحبه آنلاین که دوستان خودشان سوال کنند.

دوستان عزیز اگر نام دیکری مد نظر شما هست بنده بی صبرانه منتظرم... میخوایم لیست ببندیم و بریم سر طراحی سوالات و کارای هماهنگی و انشالله مصاحبه...
          خلیل جان تریدر قهار و چیره دستی چون پیام رو فراموش کردی

نظر

1_جناب آقای مصطفی
            2_جناب آقای یزدی
            3_جناب آقای پیام
            4_جناب آقای شاروم
            5_جناب آقای امیر شریفی
            6_جناب آقای aligh
            7_جناب آقای موسوی
            8_جناب آقای مسلم
            9_
            و البته حاجی با مرام و با صفا،حاج خلیل نازنین
            ویرایش توسط hich1389 : https://www.traderha.com/member/6942-hich1389 در ساعت 05-08-2013, 03:12 AM
            «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

شماره یازده شد آقا پیام عزیز

دوستان توجه کنید اسامی نام ببرید که در این فروم هستند و فعالیت میکنند نه صرفا یوزر دارند !

مرسی از همه دوستان عزیز باز تا امشب منتظر میمانم و آخر شب لیست را قفل و شروع به کار میکنیم.

ارادت

نظر

1- جناب مصطفی روبین
                2- مهندس یزدی
                3- آقا مسلم
                4-دکتر موسوی "سوفیکو"
                5-آقای شاروم
                6- جنای صمدالدین
                7- جناب aligh
                8- جناب حامد بهبودی
                9-امی سعید یوسفی
                10-جناب امیر شریفی
                11- پیام عزیز

دوستان افراد دیگری که در فروم هستند و زحمت میکشند و دوست دارید از انها مصاحبه به عمل بیاد لطف کنید هرچه سریعتر نام ببرید ! لیست قفل شد من تا مصاحبه این افراد انجام ندم دیگه اضافه نمیکنم.

نام بردند بخدا وقت چندانی نمیبره من تعجبم از افراد که مشارکت نمیکنند ... نه بحث تخصصی هست نه کسی میخواد یقه کسی رو بگیره !

کسانی که نظر دادند لطف کردند

ارادت

نظر

یوزر پیشنهادی خودم که به لیست اضافه میکنم جناب babaka هست !

به دلیل تحلیل های اصولی و زیبای آن من این مصاحبه رو با این فرد انجام خواهم داد و از دیدگاه بنده یک فرد موفق در امر معامله هستند !

1- جناب مصطفی روبین
                  2- مهندس یزدی
                  3- آقا مسلم
                  4-دکتر موسوی "سوفیکو"
                  5-آقای شاروم
                  6- جنای صمدالدین
                  7- جناب aligh
                  8- جناب حامد بهبودی
                  9-امی سعید یوسفی
                  10-جناب امیر شریفی
                  11- پیام عزیز
                  12- بابک گل

نظر

میشه به خودمون هم رای بدیم:دی خلیل جان ببین کیارو داشت یادم میرفت، کلا طلا بازها: nimati shadifx h2opolo

شاید فرجی بشه ما هم بریم سمت اونس پرسود و پرخطر.

یکی هم مدنظرمه باید اول از خودش اجازه بگیرم بعد اسمش رو بگم. کمتر کسی می دونه که داره چه سودهایی میکنه توی این بازار.

ارادتمند------------امیر

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 05-08-2013, 12:45 PM
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

با تشکر از آقای رحمانی در صورت امکان نام کاربری Mohsen-FX رو هم به لیست اضافه کنید به شخصه نظیر تریدهایی که ایشان در تایم یک دقیقه انجام میدن رو در هیچ فرومی ندیدم و فکر میکنم مصاحبه با ایشان خالی از لطف نخواهد بود
                      ما را به نیمه ی پر لیوان چه کار...؟

نظر

سلام خلیل جان

شما که داری زحمت میکشی ، به نظر من برای اینکه کارت ارزشمند تر بشه ، حوزه تحلیلگری و تریدری رو مجزا کن، و اگه از نزدیک با دوستان اشنا هستی اولویت رو بزار روی بچه های تریدر، که البته اگه بخوای این کار روبکنی قطعا کفه تریدرها خیلی سبکتر از کفه تحلیلگرها میشه ....
                        منظورم از تریدر کسی هست که داره پول درمیاره از بازار مثل اون فردی که چند وقت پیش مصاحبه اش عمومی شد و در عرض دو سال رقم قابل توجهی از بورس نیویورک یا شیکاگو(خاطرم نیست) کسب سود کرده بود. چون استفاده از تجربیات یک تریدر پولساز ارزشمند وخوندن مصاحیه اش جذاب هست و گرنه به نظر من بیشتر از نیمی از یوزرهای اینجا تحلیلگر هستند ، حالا یکی کمی کمتر کمی بیشتر ...

موفق وتندرست باشی.

نظر

نوشته اصلی توسط حاج محمد خان جان نمایش پست ها
                          سلام خلیل جان

شما که داری زحمت میکشی ، به نظر من برای اینکه کارت ارزشمند تر بشه ، حوزه تحلیلگری و تریدری رو مجزا کن، و اگه از نزدیک با دوستان اشنا هستی اولویت رو بزار روی بچه های تریدر، که البته اگه بخوای این کار روبکنی قطعا کفه تریدرها خیلی سبکتر از کفه تحلیلگرها میشه ....
                          منظورم از تریدر کسی هست که داره پول درمیاره از بازار مثل اون فردی که چند وقت پیش مصاحبه اش عمومی شد و در عرض دو سال رقم قابل توجهی از بورس نیویورک یا شیکاگو(خاطرم نیست) کسب سود کرده بود. چون استفاده از تجربیات یک تریدر پولساز ارزشمند وخوندن مصاحیه اش جذاب هست و گرنه به نظر من بیشتر از نیمی از یوزرهای اینجا تحلیلگر هستند ، حالا یکی کمی کمتر کمی بیشتر ...

موفق وتندرست باشی.
                          آی گل گفتی ......... آی گل گفتی .............

منم می خواستم همین عرض رو خدمت آقا خلیل جون داشته باشم اما روم نشد خلاصه .......

چون یه اسم هایی دیده می شه سابقه فعالیتشون می رسه به چند ماه پیش فقط و خیلی تعجب داره ......

بابا خود آقا خلیل برا مصاحبه معرکه ست ........

نظر

نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
                            آی گل گفتی ......... آی گل گفتی .............

منم می خواستم همین عرض رو خدمت آقا خلیل جون داشته باشم اما روم نشد خلاصه .......

چون یه اسم هایی دیده می شه سابقه فعالیتشون می رسه به چند ماه پیش فقط و خیلی تعجب داره ......

بابا خود آقا خلیل برا مصاحبه معرکه ست ........
                            عماد جان این همون شعر گل گفتی آی گل گفتی مثل یک سنبل گفتی بود؟:دی

راستش من صحبتم کلی بود و خیلی روی اسامی توجهی نکردم و شناخت آنچنانی هم از دوستان ندارم ولی چیزی که هست تریدری به سابقه کم و زیاد ارتباطی نداره ، به خوب حرف زدن و پستهای زیبا زدن و تحلیلهای رنگی و قشنگ گذاشتن ووو هم ارتباطی نداره ، به نظر من فرق یک تریدر و تحلیلگر رو اگه بخوایم در یک جمله بگیم اینطور میشه که تریدر نماد یک ماشین پولسازی هست و تحلیلگر نماد یک تئوریسین (این تناقضی نداره که یک تریدر ممکنه یک تحلیلگر خوبی هم باشه) و البته فکر میکنم اکثر افراد در ناخوداگاهشون دنبال مورد اول باشن ولی به اشتباه شیفته و جذب یک تحلیلگر خوب بشن ...

موفق باشی.

نظر

خلیل جان نام جناب آقای علی مبیّن یادم رفت....بی زحمت اضافه کن.قربون دستت
                              «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

نوشته اصلی توسط حاج محمد خان جان نمایش پست ها
                                عماد جان این همون شعر گل گفتی آی گل گفتی مثل یک سنبل گفتی بود؟:دی

راستش من صحبتم کلی بود و خیلی روی اسامی توجهی نکردم و شناخت آنچنانی هم از دوستان ندارم ولی چیزی که هست تریدری به سابقه کم و زیاد ارتباطی نداره ، به خوب حرف زدن و پستهای زیبا زدن و تحلیلهای رنگی و قشنگ گذاشتن ووو هم ارتباطی نداره ، به نظر من فرق یک تریدر و تحلیلگر رو اگه بخوایم در یک جمله بگیم اینطور میشه که تریدر نماد یک ماشین پولسازی هست و تحلیلگر نماد یک تئوریسین (این تناقضی نداره که یک تریدر ممکنه یک تحلیلگر خوبی هم باشه) و البته فکر میکنم اکثر افراد در ناخوداگاهشون دنبال مورد اول باشن ولی به اشتباه شیفته و جذب یک تحلیلگر خوب بشن ...

موفق باشی.
                                کاملا با شما موافقم اگه این قدرت بیان مال من بود که چی می شد . واقعا حرف دلم رو که از گفتنش عاجز بودم گفتی ........

من یه استاد دارم که تو این فروم آی دی داره و تا حالا فک کنم 30 تا پست بیشتر نزده اما به پول در آوردنش واقعا می نازم که کارش درسته و دیدم کارش رو ........

هر بار پیشش می رم یه واکمن می برم برا ظبط حرفاش که معرکه است .....

و همیشه می گه رو چارت خلوت کار کن کیف کن ........

نظر

پردازش ...
                                X