اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بازار سیستم های معاملاتی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

http://www.mql5.com/en/signals/22769...istory&page=12
    این یکی دیگه
    قدمت 42 هفته ای داره

نظر

سلام

ببخشید درست متوجه شدم ! یعنی میشه اکانت pcmtrader مون رو به این اکانتها وصل کرد... و بعد کاری بهش نداشته باشیم و خودش ترید کنه ؟
      اونوقت تنظیمات لات رو میتونیم خودمون تنظیم کنیم ؟
      چطور میشه؟
      ویرایش توسط HAMOON : https://www.traderha.com/member/6035-hamoon در ساعت 10-05-2014, 08:42 PM
      باران که می بارد همه پرنده ها بدنبال سرپناهند اما عقاب برای خیس نشدن بالاتر از ابرها پرواز می کند

داینامیک تریدینگ : فرقی نمی کند از چه سیستمی استفاده می کنید... فقط به سیگنالهای در جهت روند توجه کرده و ترید کنید

نظر

نوشته اصلی توسط HAMOON نمایش پست ها
        سلام

ببخشید درست متوجه شدم ! یعنی میشه اکانت pcmtrader مون رو به این اکانتها وصل کرد... و بعد کاری بهش نداشته باشیم و خودش ترید کنه ؟
        اونوقت تنظیمات لات رو میتونیم خودمون تنظیم کنیم ؟
        چطور میشه؟
        بله دقيقا
        فرضا اگر اون با يك لات وارد شد شما ميگين واسه من يكدهم لات پوز بگير
        اتفاقا براي كسانيكه ادعا دادن سيگنال
        يا اكسپردهاي فوق العاده
        يا سيستم تريدري قوي دارند
        بسيار خوبه
        چون متوجه ميشيد كه ادعا ها واقعيت دارند يا خير

نظر

ببخشید میشه لطف کنید واموزش این روش یعنی کسی دیگر ترید کنه درحساب میکرو وماهم سایز را تنظیم کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
            ببخشید میشه لطف کنید واموزش این روش یعنی کسی دیگر ترید کنه درحساب میکرو وماهم سایز را تنظیم کنیم
            خيلي ساده است نياز به توضيح نداره وارد سايت بشين
            يك اكانت درست كنيد و تريدر مورد نظر رو انتخاب كنيد
            بعد بريد به قسمت سيگنال متاتريرتون و حساب رو متصل كنيد
            -------------- اما يك خاطره از حسابهاي پم
            گاهي اوقات پيش مياد بروكر يك حساب متفاوت براي يك تريدر درست ميكنه و اون هم با اون حساب
            مشتري جلب ميكنه و مشتري ها هم در حال سود كردن هستند
            ولي ناگهان همه رو كال ميكنه و بروكر اينجا منتفع ميشه
            بنابراين حساب رو نميشه به امان خدا رها كرد
            يكي از تريدرهايي كه ٢٠ هفته تريد هاي موفقي داشت كلي ادم رو كال كرد
            پس از تريدرهايي كه در هنگام ضرر مرتب پوزيشن اضافه ميكنند
            يا بقول معروف معدل كم ميكنند شديدا دوري كنيد
            كه اين اتفاق براتون نيفته

نظر

خلاصه بگم دور سیگنال دهی و سیگنال گیری را خط بکشید . این سیگنال ده ها باید استیمنت خود را به بانک های بزرگ نشان دهند . و با حساب های چند میلیون دلاری بازار گردانی کنند .

این وبسایت ها که سیگنال ده ها را دور خود جمع می کنند توسط بروکرهای خاص و اهداف خاص هدایت می شوند.

نکنه پول های بی زبان خود را به دست باد دهید

موفق باشید
              امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                http://www.mql5.com/en/signals/22769...istory&page=12
                این یکی دیگه
                قدمت 42 هفته ای داره
                پوزیشن های بدون استاپ با دراداون 58% . کار کردن با اینها دل شیر می خواد.
                البته گاهی فاصله شجاعت و حماقت تاره مویی بیش نیست.

نظر

بازار سیستم های معاملاتی

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                  پوزیشن های بدون استاپ با دراداون 58% . کار کردن با اینها دل شیر می خواد.
                  البته گاهی فاصله شجاعت و حماقت تاره مویی بیش نیست.
                  دوره استاپ هاي ثابت به سر اومده
                  استاپ ها ديناميك هستند و توسط اكسپرت كنترل ميشن
                  واسه همين استاپ رو توي پوزيشنهاي اكثر تريدرها نميبينيد
                  البته به شما تضمين ميكنم تا بحال تريدر ايراني نديدم كه يكصدم اين تريدرها حتي تو حساب دمو سايت
                  mql5
                  گين بگيره
                  خوشحال ميشيم اساتيد حسابشون رو به اين سايت معرفي كنند
                  ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 10-05-2014, 10:31 PM

نظر

دوره استاپ هاي ثابت به سر اومده
                    استاپ ها ديناميك هستند و توسط اكسپرت كنترل ميشن
                    واسه همين استاپ رو توي پوزيشنهاي اكثر تريدرها نميبينيد
                    جمله اول رو قبول ندارم. واسه هیچ چیز نمیشه یه حکم کلی داد.

با جمله دوم موافقم که این برمیگرده به استراتژی فرد.

و اما در این مورد خاص: این آقا توی حدود 230 پوزیشن ، هیچ استاپی نخورده.
                    یعنی اینقدر پوزیشن رو باز نگه داشته ، تا بالاخره بره تو مثبت. به خاطر همین دراداونش 58% شده.

من یکی که اگه اینجوری ترید کنم، شیش تا سکته کامل و ناقص با هم میزنم.

نظر

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                      جمله اول رو قبول ندارم. واسه هیچ چیز نمیشه یه حکم کلی داد.

با جمله دوم موافقم که این برمیگرده به استراتژی فرد.

و اما در این مورد خاص: این آقا توی حدود 230 پوزیشن ، هیچ استاپی نخورده.
                      یعنی اینقدر پوزیشن رو باز نگه داشته ، تا بالاخره بره تو مثبت. به خاطر همین دراداونش 58% شده.

من یکی که اگه اینجوری ترید کنم، شیش تا سکته کامل و ناقص با هم میزنم.
                      البته
                      به نظر من خيلي جالبه كه يكنفر ميتونه پوزيشن رو حفظ كنه و با سود ببنده
                      چون اگر قرار باشه هر فرد ديگري اينكار رو انجام بده
                      معمولا يا معدل كم ميكنه يعني در جهت ضرر پوز اضافه ميكنه $$$$
                      يا پوز تو ضرر سنگيني ميره $$$
                      كه هيچكدام از حالتهاي بالا براي تريدر رخ نداده !!!!!!!!
                      حالا ترفند چيست !؟!؟!؟
                      بروكرش هم بروكر بدي نيست كه بگم حسابسازي شده
                      حالا از اين هفته ميرم تو كارش ببينم جريان چيه

نظر

نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها
                        خلاصه بگم دور سیگنال دهی و سیگنال گیری را خط بکشید . این سیگنال ده ها باید استیمنت خود را به بانک های بزرگ نشان دهند . و با حساب های چند میلیون دلاری بازار گردانی کنند .

این وبسایت ها که سیگنال ده ها را دور خود جمع می کنند توسط بروکرهای خاص و اهداف خاص هدایت می شوند.

نکنه پول های بی زبان خود را به دست باد دهید

موفق باشید
                        نه لزوما
                        الان شما يا من يا هر كدوم از دوستان فروم
                        سيستم موفقي رو ابداع كنيم براي نشان دادن ميزان كارايي
                        و داور بي طرف ميريم سراغ سايت متاكويست
                        چون اگه اين سايتو كه سازنده نرم افزار متاتريدر است بي طرف ندونيم كه كل فاركس زير سوال است
                        حالا اينكه سيگنالشو بفروشيم يا مجاني شير كنيم تصميم خودمون است
                        ولي شرط لازم توجه كردين لازم براي نشان دادن كارايي سيستم
                        اتصال حساب به اين سايت است

نظر

نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها

9 پیپ برای طلا و 16 پیپ برای پوند به دلار و 19 پیپ برای نیوزلند به دلار درسته ؟

الان که بازار باز میباشد اسپرد آیتم هایی که دیروز در هنگام بسته بودن بازار به انها توجه داشتید به مقدار های زیر تغییر یافته اند.

4.9 پیپ برای طلا و 2.8 پیپ برای پند به دلار و 5.9 پیپ برای نیوزلند دلار. این در حالیست که در حساب های مینی و الیت در هر کدام به اندازه 25% اسپردها از همین هم کمتر هستند.

لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

اگر يكراه باشه كه بتوني در فاركس موفق بشي فقط و فقط پوزيشنهاي در حد چند دقيقه اي است
                            وسلام
                            جوری صحبت می کنید که گویی کل حسابهای هج فاندها و صندوق های سرمایه گذاری و تریدرهای جهان را گشته و جسته و بررسی کرده اید!

سور عمومی به این کلفتی زدن کار ناشیان است...

نظر

نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
                              جوری صحبت می کنید که گویی کل حسابهای هج فاندها و صندوق های سرمایه گذاری و تریدرهای جهان را گشته و جسته و بررسی کرده اید!

سور عمومی به این کلفتی زدن کار ناشیان است...
                              بسم الله
                              شما که موفق ایرانی سراغ داری لطف کن حسابشو به سایت متاکوست لینک کن
                              سالی 30 درصد هم بازده هی داشته باشه
                              من بعنوان استاد مسلم فارکس قبولش میکنم و از شما هم معذرت خاهی
                              اینقدر تجربه دارم که بدونم این حساب رو نمیتونی جور کنی

نظر

بسم الله
                                شما که موفق ایرانی سراغ داری لطف کن حسابشو به سایت متاکوست لینک کن
                                سالی 30 درصد هم بازده هی داشته باشه
                                من بعنوان استاد مسلم بازار تبادلات ارزی قبولش میکنم و از شما هم معذرت خاهی
                                اینقدر تجربه دارم که بدونم این حساب رو نمیتونی جور کنی
                                سلام

جناب Meta لطفا از حاشیه دوری فرمایید.

با تشکر و احترام

نظر

پردازش ...
                                X