اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

باینری اوپشن بهتر از ترید معمولیه؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط maze نمایش پست ها
    توضيحات علمي شما رو متوجه شدم.و خوب بود از نظر من....اما هنوز اعتقاد دارم در مباحث علمي هر چقدر پاي دين وسط نيايد به نفع خود دين هست.و اين مقوله حرام و حلال براي هر دين و مذهبي يكجور نيست.كه در پاسخ يك سوال ابتدا مورد ديني اون رو پررنگ كنيم.شما ميبايست در پيام خصوصي به شخص سوال كننده بپرسيد اگر مسلمان هستيد شرايط باينري براي شما مناسب نيست و مصداق فعل حرام ميباشد....بعد اگر طرف خودش رضايت داد در جواب سوالش بصورت عمومي در مورد موارد ديني اون بحث شود.فراموش نكنيد اينجا يك انجمن عمومي هست و در جاهاي عمومي مسائل شرعي هر دين و مذهبي صرفا يك مسئله شخصي تلقي ميشود.چون شما كه نميدانيد تمام مخاطبان شما آيا از يك دين هستند.و آيا مسائل شرعي را تا چه حد قبول دارند.؟

در جاهاي ديگر(كشورهاي ديگر ) شرط بندي نوعي علم تلقي ميشود و طرف شانس برد و باختش رو با مسائل علمي مثل آمار و احتمال محك ميزند.و چيزي به نام حرام و حلال را نميشناسد.اما قبول ريسك رو با مسئوليت خودش براي انجام كار خود كفايت ميداند. و مسئوليت كارش را مي پذيرد.
    بنده بر اساس دین رسمی کشور صحبت نمودم و کلاً جدای از دین ، شرط بندی و قمار امری اعتیاد آور هست که انجمن های زیادی برای ترک این افراد موجود هست و همانند یک فرد اعتیاد به مخدر برای آنها کمپ و ... ایجاد نمودند و فرقی نمیکند و در همه کشورهای دنیا سایت رسمی برای این منظور دارا هستند . که با یه سرچ در گوگل متوجه خواهید شد. (توی پاراگراف جهت اطلاع عرض کنم بنده هم مسلمان از نوع اکثریت نیستم ، ما موقع اذان مغازه ها را رها میکنیم و به مسجد میرویم ، اما فکر کنید در تهرآن چنین امری صورت گیرد !!!! )

به هر حال هر کس نظری داراست ، هرکس هم اختیار خود ! شما اگر صلاح میبینید انجام دهید و شخص ما هم چیزی که اطلاع داشتیم بیان کردیم.

نظر

دوستان دو تا موضوع هست که باید برای ما روشن بشه موضوع اول این هست که بازار تبادلات ارزی با قمار بسیار تفاوت داره.قمار یه نوع شرط بندی بین دو یا چند نفره که احتمال برنده شدن هر کدوم 50 درصد هست یعنی شانس برنده شدن همه یکسان می باشد.در قمار ما چیزی به عنوان تحلیل قمار علم قمار و ...نداریم و فقط و فقط با شرط بندی و شانس سروکار داریم.حالا اگر کسی با دید قمارگونه به این بازار نگاه کنه یا بخواد با شانس بازار رو پیش بینی کنه قطعا نتیجه ای جز شکست عایدش نخواهد شد چون در فارکس شانس طرفین برای برنده شدن 50 50 نیست و بروکر اسپرد و ..باعث میشه کفه ترازو به سمت بروکر سنگینی کنه.به همین دلیل شرط بندی روی بازاری که شانس برنده شدن شما کمتر از پنجاه درصده جز شکست نتیجه ای در پی نخواهد شد.پس کسی که فکر میکنه فارکس قمار همین الان باید اونو ببوسه و کنار بزاره.بازار فارکس بازار احتمالاته.در فارکس ما نه شرط بندی میکنیم نه پیش گویی میکنیم بلکه بر اساس اصول تکنیکالی که قبلا توسط تریدرهای مطرح بکار برده شده بازار را پیش بینی میکنیم به این امید که طبق اصولی که فرا گرفته ایم احتمال می دهیم اقتصاد یک کشور در حال تقویت یا تضعیفه.اولین شرط برای پیروزی در این بازار کنترل نفسه چیزی که در قمار اصلا مطرح نیست و فرد از سر عادت و اعتیاد به این کار همه هستیشو شرط بندی میکنه.در حالیکه در فارکس ما مبحثی داریم به عنوان مدیریت سرمایه که اینهم یکی از شروط موفقیته.پس مقایسه فارکس با قمارمقایسه ای نابجاست چرا که اگه اینطور باشه بورس ایران هم زیر سوال خواهد رفت چون در بازار اتی سکه طلای ایران طلا با لوریج 1:10 در حال معامله شدن هست.در مورد شرعی بودن و قانونی بودن این بازار هم باید عرض کنم که تا قبل از از ینکه توجهات به سمت بورس ایران نبود فارکس هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی مشکلی نداشت اما از وقتی که قرار شد توجهات به سمت بورس ایران جلب بشه و بورس ایران رونق پیدا کنه بدلیل سو استفاده عده ای خاص که قطعا در برای هر کار جدیدی که وارد کشور میشه چنین مشکلاتی وجود داره و از اونجایی که در کشور ما همیشه پاک کردن صورت مساله بهترین راه ممکنه فارکس در ایران غیرقانونی شد.تا الانی که من این پست رو میزنم هیچ مرجع تقلیدی فارکس را حرام اعلام نکرده فقط مشکل بهره شبانه ست که میتونید اونو از حسابتون حذف کنید.در مورد صوری بودن معاملات هم شما خیلی راحت میتونید با بروکرهای معتبری کار کنید که معاملات شما را مستقیم به بازار وصل میکنند.من حقایق این بازار رو براتون گفتم حالا اگه واقعا کار کردن در این بازار هدفتونه این حواشی رو بریزید دور و به دنبال راه موفقیت در هدفی که انتخاب کردید باشید.
      گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

از دوستان کسی نیست باینری آپشن کار کنه؟
        من خودم دارم کار می کنم ولی تا حالا 10 دلار ضرر کردم.

نظر

البته من زیاد تجربه ندارم در این زمینه.
          ولی فکر کنم بشه سود کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط boorsi نمایش پست ها
            از دوستان کسی نیست باینری آپشن کار کنه؟
            من خودم دارم کار می کنم ولی تا حالا 10 دلار ضرر کردم.
            برای افراد کم حوصله خوبه.البته بروکر معتبر که تحت MT4 کار کنه.کم هستند و اگر هم هستند زیاد معتبر و پاسخگو نیستند.

از نظر من اگر تحت متاتریدر و پلاگین پرسرعتی راه اندازی بشه.خوبه.....مابقی پلتفرم ها مناسب نیست.چون کاشت اوردر پندینگ ندارند.فقط پلاگین های متاتریدر اونهم بعضی هاشون مناسبه.

باینری آپشن تحت هوش مصنوعی:نتایج فقط 60 دلار سود.نه سود گرفتیم و نه ضرر دادیم.(حدودا یکماه روی 23 جفت ارز تحت متاتریدر با پلاگین نسبتا خوب)تمام تریدها رو از قبل کاشتیم.

نتایج هم بر طبق هوش مصنوعی و با زمان 30 دقیقه ثابت در استیتمنت زیر پیوست کردم.
            فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط nial نمایش پست ها
              برای افراد کم حوصله خوبه.البته بروکر معتبر که تحت MT4 کار کنه.کم هستند و اگر هم هستند زیاد معتبر و پاسخگو نیستند.

از نظر من اگر تحت متاتریدر و پلاگین پرسرعتی راه اندازی بشه.خوبه.....مابقی پلتفرم ها مناسب نیست.چون کاشت اوردر پندینگ ندارند.فقط پلاگین های متاتریدر اونهم بعضی هاشون مناسبه.

باینری آپشن تحت هوش مصنوعی:نتایج فقط 60 دلار سود.نه سود گرفتیم و نه ضرر دادیم.(حدودا یکماه روی 23 جفت ارز تحت متاتریدر با پلاگین نسبتا خوب)تمام تریدها رو از قبل کاشتیم.

نتایج هم بر طبق هوش مصنوعی و با زمان 30 دقیقه ثابت در استیتمنت زیر پیوست کردم.
              هوش مصنوعی چیه؟
              همون رباته؟
              یعنی خودتون ترید ها رو قرار ندادید؟
              شما که 60 دلار سود کردید چرا می فرمایید نه سود کردیم نه ضرر دادیم؟
              کاشت اوردر پندینگ چیه؟
              یعنی کلا باینری آپشن خوب نیست؟
              بی خیالش بشم؟
              من با iqoptionدارم کار می کنم.
              با تشکر.
              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 03-01-2016, 09:38 AM دلیل: قرار دادن لینک متفرقه

نظر

و یه سوال دیگه اینکه میشه ترید رو حالا چه بایتری چه معمولی رو به عنوان شغلی اصلی بدون اینکه منبع درآمد دیگه ای داشته باشیم در نظر گرفت؟
                من لیسانس حسابداری دارم ولی نمی دونم برم دنبال کار حسابداری یا بشینم توی خونه ترید کنم و یا هر دو رو با هم انجام بدم؟
                سردرگمم.
                کمکم کنید بتونم یه تصمیم درست بگیرم.
                ویرایش توسط boorsi : https://www.traderha.com/member/10139-boorsi در ساعت 03-01-2016, 12:39 AM

نظر

نوشته اصلی توسط boorsi نمایش پست ها
                  و یه سوال دیگه اینکه میشه ترید رو حالا چه بایتری چه معمولی رو به عنوان شغلی اصلی بدون اینکه منبع درآمد دیگه ای داشته باشیم در نظر گرفت؟
                  من لیسانس حسابداری دارم ولی نمی دونم برم دنبال کار حسابداری یا بشینم توی خونه ترید کنم و یا هر دو رو با هم انجام بدم؟
                  سردرگمم.
                  کمکم کنید بتونم یه تصمیم درست بگیرم.

بورسی عزیز : فکر میکنم جواب این سوالات شما بارها در همین فروم بحث شده

اول اینکه اگر به سود برسی ( که انشالله میرسی ) در همین یکی دوسال میسر نیست . سوددهی مداوم زمان طولانیتری میخواهد .

همانطوریکه دوستان با تجربه در لابلای حرفهاشون هم میگن تریدر شدن مرحله سختی هست که هر تحلیلگر موفقی قادر به رسیدن به اون مرحله نیست .

علاوه بر همه این حرفها شما یه نگاه به این سایتهای عمومی سیگنال دهی بنداز ببین اون افرادی که دارن سیگنال میفروشن یا حساب پم مدیریت میکنن چند درصد موفق به سوددهی مداوم هستند و از بین اون مداوم ها هم چه تعداد تریدر واقعی هستند و چه تعداد خود بروکرها هستندکه دارن استیتمنت جعلی تو سایت میذارن و در مرحله بعد ببین سوددهی مداوم ماهانه چند درصد هست ؟

بروکر متقلب کم نداریم .
                  ===============

عزیز از من میشنوی برو دنبال کار حسابداری . اگر خواستی یه سرگرمی سوداور داشته باشی ، بعد چندسال پشتکار و جدیت بیا یه حساب ریل کوچک باز کن .

باز حالا میل خودته بعدا نگی که هیچکی حقیقت رو نگفت
                  ویرایش توسط erfan-2010 : https://www.traderha.com/member/10288-erfan-2010 در ساعت 03-01-2016, 09:12 AM

نظر

باینری یه جور قماره
                    آخر و عاقبت قمار هم بدبختی

نظر

سلام دوستان .. من در بازار تبادلات ارزی چند وقتی کار کردم . بعد یک مقدار تغییر مسیر دادم و به باینری آپشن اومدم . از تغییر مسیر خودم راضی هستم . هم در بازار تبادلات ارزی هم در باینری درصد ی از ریسک لازمه . ولی با توجه به سادگی کار در باینری آپشن ، من ادامه کار رو در باینری آپشن ترجیح دادم . ترید شما و سود یا حتی زیان شما در باینری آپشن خیلی شسته رفته و ساده و مشخص هست و نیاز به محاسبات پیچیده و اضافی که در بازار تبادلات ارزی با هاش روبرو هستیم نداره .. تجربه در آنالیز حرکت نمودار مهمترین شرطه ! ضمن اینکه انتخاب بروکر و پلاتفرم هم خیلی مهمه .. سعی کنید از بروکر هایی که باهاشون کار کردن دوستان دیگه استفاده کنید . بروکری که من باهاش تا به امروز کار کردم و میکنم ، این آدرسشه Bullabear.com . اگه سوالی داشتید من در خدمتم / این آدرس ایمیل منه : ..............
                      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-31-2017, 10:16 AM دلیل: قرار دادن ایمیل شخصی

نظر

یک چیزی که باید اضافه کنم اینکه دوستان در بالا نوشتن که در باینری میشه با 100 دلار شروع کرد . در صورتی که اینطور نیست ... من نمیدونم با کدوم بروکر کار کردن ولی بروکری که من با هاش کارمیکنم با 250 دلار شروع میشه ..زیر 250 دلار دریافت نمیکنند

نظر

تو سایت www.Olymptrade.com میتونید با 10 دلار حساب باز کنید و با 1 دلار معامله کنید. دموی خوبی هم داره.
                          ویرایش توسط amir_rajabii : https://www.traderha.com/member/28494-amir_rajabii در ساعت 09-07-2018, 06:16 PM

نظر

سلام دوستان کسی اطلاعی از سایت iq option داره پلتفرمش مثل قدیما نمیشه زمان تعیین کرد تا بعدش اتوماتیک مقدار ضرر یا سود مشخص شه ؟ آیا تغییر پیدا کرده ؟

نظر

کسی اطلاعی نداره ؟؟؟؟

نظر

به نظر عزیزانی که تو این رسته فعالیت می کنند بهترین بروکر باینری اپشن کدام بروکر است؟؟؟؟

نظر

پردازش ...
                                X