اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش جامع وب مانی ( WebMoney )

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط mohsentavakoli نمایش پست ها
    هنگام انتقال وجه بعد از وارد کردن کد با ارور زیر مواجه میشم (تاییدیه از طریق enum )

مشکل از کجاست
    اینم لیست ارور ها از کنترل پنل سایت enum

سلام

به خاطر کوچک بودن سایز تصاویر جنابعالی موفق به رویت دقیق آنها نشدم، ولی اروری که شما فرمودید مربوط می شود به سطح امنیتی وب مانی شما که می بایست با پشتیبانی شرکت وب مانی تماس حاصل فرمایید.
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
      سلام

به خاطر کوچک بودن سایز تصاویر جنابعالی موفق به رویت دقیق آنها نشدم، ولی اروری که شما فرمودید مربوط می شود به سطح امنیتی وب مانی شما که می بایست با پشتیبانی شرکت وب مانی تماس حاصل فرمایید.

[URL="http://8pic.ir/images/jtja6nvfygyt3iop8kmg.png"]

[URL="http://8pic.ir/images/7tpxyxlwvjnz43fczt6h.png"]
      موفقيت روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد

نظر

سلام جناب توکلی

این مشکل به احتمال خیلی زیاد از سطح امنیتی وب مانی شما هست. باید برای رفع آن با پشتیبانی وب مانی مکاتبه فرمایید.

نظر

سلام دوستان
          نرم افزار اندروین وب مانی رو کی داره؟
          من خیلی دوست دارم زمانی که به کامپیوتر دسترسی ندارم بتونم از طریق تلفن همراه از وبمانی اندروید استفاده کنم وکارهام رو انجام بدم اما تابه حال نتونستم این نرم افزار رو دانلود کنم.
          با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط fx_tejarat نمایش پست ها
            سلام دوستان
            نرم افزار اندروین وب مانی رو کی داره؟
            من خیلی دوست دارم زمانی که به کامپیوتر دسترسی ندارم بتونم از طریق تلفن همراه از وبمانی اندروید استفاده کنم وکارهام رو انجام بدم اما تابه حال نتونستم این نرم افزار رو دانلود کنم.
            با تشکر
            سلام

با توجه به حساسیت امور مالی و مخصوصا تدابیر امنیتی بسیار بالای شرکت وب مانی برای حفظ امنیت مشتریان خود، توصیه می شود به هیچ وجه چنانچه نرم افزار اندرویدی این شرکت در فضای اینترنت خارج از سایت خود وب مانی می باشد استفاده ننمایید و فقط از طریق خود سایت این شرکت اقدام به دانلود و نصب نمایید. البته مطمئن هم نیستم که این شرکت اپلیکیشن اندرویدی برای مشتریان خود در دسترس قرار داده باشد.

نظر

وارد حساب خود در enum شوید ونحوه دریافت کد رو فقط بر روی دریافت اس ام اس قرار دهید

نظر

سلام وباتشکر از شما بابت زحمتی که میکشید. درحال حاضر من یک حساب وب مانی کلاسیک دارم که مدتیست از ان استفاده میکردم اما جدیدا درقسمت مای وب مانی درمحیط نرم افزار با ارور مواجه میشوم( Error. The page cannot be displayed ) وهمین باعث شده که نتوانم حسابم را شارژ کنم چون دقیقا در انتهای کار همین ارور داده میشود.سوال من این است که چگونه میتوانم این مشکل را حل کنم؟ ودیگر آنکه آیا وب مانی به من اجازه افتتاح یک حساب بایک اسم دیگر در همین کامپیوتر را خواهد داد؟با سپاس

نظر

سلامی دوباره .من توانستم اکانت جدید درست کنم اما گویا داستان فرق کرده!این حساب کیپر استاندارد نام گرفته قبلا اکانت اسمش مینی بعد قابل تبدیل به کلاسیک میشد که با نرم افزار باید با آن کار میکردیم.آیا این حساب به نرم افزار متصل نمیشود؟آیا مثل قدیما باید تبدیل به کلاسیک کنیم یا اینکه با همین حساب میشه شارژ وبرداشت انجام داد؟ محدودیتی ندارد؟ ممنون

نظر

دوستانی که با وبمانی کار میکنند مخصوصا در ایران حتما بعد از اتمام مراحل ثبت نام و افتتاح حساب قبل از هرگونه واریز و برداشت دریافت کد از طریق اس ام اس را غیر فعال نمایند تا در زمان اختلال در شبکه مخابراتی برای انجام برداشت یا واریز دچار مشکل نشوند مراحل غیر فعال کردن دریافت اس ام اس بصورت زیر میباشد:
                    1)برنامه webmoney keeper را اجرا کرده زمانی که برنامه کانکت شد (سر مورچه بر روی تسک بار به رنگ زرد پررتگ درآید) از طریق مرورگر به آدرس:
                    security.wmtransfer.com بروید لاگین کنید بعد از وارد شدن به حساب کاربری خود به قسمت confirmation رفته و sms confirmation را remove کنید بعد از تایید کدهای ارسالی چراغ سبز sms confirmation خاموش میشود از حساب کاربری خود خارج شوید تنظیمات بصورت خودکار برروی webmoney keeper winpro نیز اعمال میشود

نظر

سلام
                      روزتون بخیر
                      یک هشدار توی وبمانی کیپر برای من اومده که مضمونش اینه یک نفر به حساب من دسترسی پیدا کرده و wmid اون شخص هم توی پیغام اومده راهی هست من بفهمم اون شخص کی هست؟ چطور میشه با پشتیبانی وبمانی در تماس بود ؟

نظر

سلام

من پاسپورت فرمال دارم میخوام تبدیلش بکنم به پرسنال
                        کسی از دوستان این کار رو انجام داده ؟
                        یا میدونه چطور میشه این کار رو انجام داد ؟

در ضمن یکی از گزینه های انتقال پول از وبمانی " انتقال به حساب بانکی " هست
                        کسی میدونه که آیا شرکت وبمانی با بانک های ایران کار میکنه یا نه ؟

ممنون از راهنمایی شما
                        در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

درصورتی که پولی به حساب شخصی واریز کنیم ولی کد امنیتی (protection) را فراموش کنیم چه اتفاقی می افتد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amirtrader نمایش پست ها
                            درصورتی که پولی به حساب شخصی واریز کنیم ولی کد امنیتی (protection) را فراموش کنیم چه اتفاقی می افتد ؟
                            بعد از اتمام فرصت وارد کردن کد، پول به مبدا بر میگردد!!

نظر

نوشته اصلی توسط sahraie نمایش پست ها
                              سلام

من پاسپورت فرمال دارم میخوام تبدیلش بکنم به پرسنال
                              کسی از دوستان این کار رو انجام داده ؟
                              یا میدونه چطور میشه این کار رو انجام داد ؟

در ضمن یکی از گزینه های انتقال پول از وبمانی " انتقال به حساب بانکی " هست
                              کسی میدونه که آیا شرکت وبمانی با بانک های ایران کار میکنه یا نه ؟

ممنون از راهنمایی شما

سلام دوست عزیز
                              خیر
                              با توجه به شرایط تحریم که هنوزپابرجاست این شرکت مجبور به عدم همکاری با بانکهای ایرانی است.
                              باران که می بارد همه پرنده ها بدنبال سرپناهند اما عقاب برای خیس نشدن بالاتر از ابرها پرواز می کند

داینامیک تریدینگ : فرقی نمی کند از چه سیستمی استفاده می کنید... فقط به سیگنالهای در جهت روند توجه کرده و ترید کنید

نظر

نوشته اصلی توسط HAMOON نمایش پست ها
                                سلام دوست عزیز
                                خیر
                                با توجه به شرایط تحریم که هنوزپابرجاست این شرکت مجبور به عدم همکاری با بانکهای ایرانی است.
                                دفتر وبمانی در روسیه هست . کشوری که خود از سوی غربی ها احریم میشود ، روابط صمیمانه با ایرانیان دارند بایست مراودات مالی هم انجام دهند که واسطه ها حذف گردند و دلار ارزان تر دست مردم بیاد .انشالله در آینده درست خواهد شد.البته اگر به خاطر بستن سویفیت ... اینا باشه قابل قبوله منتهی فردای روزگار پول های مردم برباد ندهند. زیاد به این شرکت ها اعتماد نکنید . میگه هرجا که اطپینان کامل داشته باشید یههو همونجا اعتمادت جواب میدهند و خرد میشید پس مراقب باشید
                                ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 12-29-2015, 11:30 AM

نظر

پردازش ...
                                X