اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چقدر طول کشید تا شما در بازار تبادلات ارزی به سوددهی برسید؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

اقا تو اين سايت mql5
    كه اكانت همه افراد موفق فاركس هست جاي ايراني ها خاليست
    حساب بروكر پي سي ام هم كه ميشه بهش متصل كرد منتظر چي هستين
    حسابتون رو بزارين تماشا كنيم بگيم ايراني هم داره تو اين بازار سود ميكنه

نظر

سلام دوستان
      اول پاسخم را به سوال تاپیک بدم : هنوز بعد از 4سال به سود مستمر نرسیدم و فقط ضررم کند شده ( از اون رنج 90 روز که دوستمون گفتن خیلی بیشتر میشه) و دارم به نتایجی میرسم که خیلی امیدوارکننده است اما باید دید نتیجه چی میشه .
      اما دوستانی که میگن تو این بازار سود مستمر نیست اشتباه میکنند. من کسانی میشناسم که سود مستمر دارن میگیرند. شاید در سال یکی دو ماهش مجموع پیپ شون منفی بشه و به مقدار کم منفی اما بقیه ماهها سود نسبتا خوب .
      من خودم تا حالا دلیل ضررم این بوده که بیشتر وقتها ریسکی وارد میشم و گاهی از ترس با سود کم خارج شدم که این خود باعث کم شدن ریوارد به ریسک میشه.من در استیتمنت خودم دیدم که نزدیک به 45 درصد پوزیشنها برنده بودند اما ضررم بیشتر از سودم بود چون همین ریسک به ریوارد را رعایت نکرده بودم . بنظر من این بازار خیلی ساده تر از اینه که نیاز به تحلیل آنچنانی داشته باشه و فقط با ساپورت و رزیستنس ها و خطوط روند و با رعایت شرط مدیریت سرمایه خصوصا رعایت ریسک به ریوارد میشه به سود مستمر رسید.
      همه تریدرهای حرفه ای میدونند که بیشتر پوزیشنها به sl ختم میشن پس با ورود در قیمت کم ریسک که باعث کوچکتر شده SL میشه و رعایت ریسک به ریوارد میشه سود گرفت . من تازگی که تریدهای بدون استاپ یا با ریسک به ریوارد غیر منطقی را کنارگذاشتم دارم بهتر ترید میکنم .
      حسابهای pamm هم که در نزد بروکرها هست گواه این هست که از این بازار میشه سود گرفت . آمار این حسابها موجوده.

برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم.
      ویرایش توسط Hosein Mahjour : https://www.traderha.com/member/2928-hosein-mahjour در ساعت 09-21-2014, 11:29 PM

نظر

سلام
        چرخیدم ولی نبود
        توضیح مختصر و کاربردی میخواستم

نظر

لورج بالا برای تایم های پایین تر کاربرد داره با حد ضرر کم نه اینکه بری تایم بالا و با لورج زیاد بای و سل بدی و وقتی حد ضرر دید کلی از پولت رفته باشه و کال بشی! باید تعادل داشته باشه
          سادگی رمز موفقیت است ...

نظر

نوشته اصلی توسط amin3nima نمایش پست ها
            لورج بالا برای تایم های پایین تر کاربرد داره با حد ضرر کم نه اینکه بری تایم بالا و با لورج زیاد بای و سل بدی و وقتی حد ضرر دید کلی از پولت رفته باشه و کال بشی! باید تعادل داشته باشه
            با این دوست عزیز موافقم لورچ بالا برای سیستمی در تایم پایین مثل 15 یا 30 دقیقه با sl و tp کم اما درصد موفقیت بالا.

تایم بالا برای تحلیل خوبه اما برای معامله فقط روح ادمو فرسایش میده!!
            تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
            http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
              با این دوست عزیز موافقم لورچ بالا برای سیستمی در تایم پایین مثل 15 یا 30 دقیقه با sl و tp کم اما درصد موفقیت بالا.

تایم بالا برای تحلیل خوبه اما برای معامله فقط روح ادمو فرسایش میده!!
              وقتی لورج بیشتر بشه میشه تعداد پوزیشنهای بیشتری باز کرد یا با لاتیج بیشتری وارد پوزیشن شد . اما این چه اشکالی داره ؟ اشکال از خود تریدره که نمیتونه خودشو کنترل کنه و اور ترید میکنه یا مدیریت سرمایه را رعایت نمیکنه.

نظر

پردازش ...
              X