اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چقدر طول کشید تا شما در بازار تبادلات ارزی به سوددهی برسید؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط extreme77 نمایش پست ها
    سوال دیگری که در این مورد به ذهن می رسد این هست که " چقدر طول کشید تا بفهمید که به سوددهی پایدار نرسیدید؟" یا به عبارتی چقدر طول کشید تا از توهم سوددهی پایدار بیایید بیرون؟
    حداکثر سرمایه ای که وارد بازار کردید چقدر بوده؟

تمایل دارم افرادی که چنین بحث های راه میندازند محک علمی بزنم ببینم آیا واقعا واجد شرایط افتتاح حساب معاملاتی بوده اند یا خیر.

اگر تمایل به گفتگو دارین ، فردا جمعه روز خوبی برای این مسیله هست.

نظر

نوشته اصلی توسط extreme77 نمایش پست ها
      سوال دیگری که در این مورد به ذهن می رسد این هست که " چقدر طول کشید تا بفهمید که به سوددهی پایدار نرسیدید؟" یا به عبارتی چقدر طول کشید تا از توهم سوددهی پایدار بیایید بیرون؟
      4سال !!

نظر

دروغ یک عمل زشت و ناپسندی هست ، دروغ به خود یک عمل بیرحمانه و وقیحانه هست.در عجب ام چرا شما که به سود پایدار نرسیدید و بر این باور هستید که این امر یک توهم هست باز در فروم های بازارهای مالی قدم گذاشتید و به خود دروغ میگوید. جسارت نشه اما باور به توهم سوددهی پایدار و بودن در یک فروم بازار مالی که همگی در جهت سوددهی گام برمیدارند منافات دارد.هسته نگرش و فلسفه شما نسبت به مارکت بدون شک نامناسب پایه ریزی شده و در حال حاضر بعد از چهار سال تبدیل به انبار اطلاعات هست که برای روزنامه نویسی بیشتر کاربرد داردافراد در این مجموعه سعی و تلاش دارند که به بازار دیدگاه مناسب داشته باشید و در این راستا تاپیک های متعددی ایجاد گردیده است که میتوانید از آنها به خوبی بهره برد و در راستای رسیدن به غایت نهایی که سود مستمر هست گام بردارید.در این زمینه تلاش خواهم نمود تا از پایه تفکرات روش های مطرح در دنیا به صورت نوشتارهای کوتاه به اشتراک بگذارم .

نظر

سلام

من از روزی که با pcm حساب باز کردم ، تازه دارم میفهمم بازار یعنی چی و سود کردن چجوری . قبلا با شرکتهای دیگه کار میکردم که متاسفانه یا ریکوت تحویلم میدادن یا سود میکردیم بازی در میاوردن .
          ولی خدا رو شکر پی سی ام از همه نظر عالی و تا حالا چند بار هم برداشت داشتم .

تازه میفهمم بیزنس واقعی یعنی چی .

نظر

سلام
            دوستان اگر در زمینه سیستم ولس ویلدر اطلاعات دارند مطلس اشتراک میذارن؟

نظر

نوشته اصلی توسط PCMAnalyst نمایش پست ها
              دروغ یک عمل زشت و ناپسندی هست ، دروغ به خود یک عمل بیرحمانه و وقیحانه هست.در عجب ام چرا شما که به سود پایدار نرسیدید و بر این باور هستید که این امر یک توهم هست باز در فروم های بازارهای مالی قدم گذاشتید و به خود دروغ میگوید. جسارت نشه اما باور به توهم سوددهی پایدار و بودن در یک فروم بازار مالی که همگی در جهت سوددهی گام برمیدارند منافات دارد.هسته نگرش و فلسفه شما نسبت به مارکت بدون شک نامناسب پایه ریزی شده و در حال حاضر بعد از چهار سال تبدیل به انبار اطلاعات هست که برای روزنامه نویسی بیشتر کاربرد داردافراد در این مجموعه سعی و تلاش دارند که به بازار دیدگاه مناسب داشته باشید و در این راستا تاپیک های متعددی ایجاد گردیده است که میتوانید از آنها به خوبی بهره برد و در راستای رسیدن به غایت نهایی که سود مستمر هست گام بردارید.در این زمینه تلاش خواهم نمود تا از پایه تفکرات روش های مطرح در دنیا به صورت نوشتارهای کوتاه به اشتراک بگذارم .
              سلام

سوال دو پهلو شده!! جواب بنده به بخش واضح پست بود .

" چقدر طول کشید تا بفهمید که به سوددهی پایدار نرسیدید؟" 4سال

اما در پاسخ شما

دروغ به خود بسیار عمل وقیحانه ایست 100% موافقم . معنی میکنم به عالم هپروت !! در واقع اکثرا در هپروت سیر میکنند!

واقعیت را نمیپذیرند - همانطور که بنده اعتراف کردم 4 سال نپذیرفتم.

نظرتون در مورد دروغ و کتمان حقیقت در برابر دیگران چیست؟

حرف و نظریه و ادعا و... فراوان در فراوان یافت میشود

واقعیت اما ... ؟!!

آیدی شما ایدی رسمی بروکر هست - مشخص نیست جهت گیری شما برای امید دادن به دیگران در راستای سیاستهای بروکر هست

یا نظر شخصی خودتان هست ! با فرض دوم

دوست عزیز حداقل با 30 آیدی مشهور از زمان قیمتها و سرمایه همنشین بودم .! نتیجه= فضای فرومها پر از ادعا و آوازه تو خالی است!

و نکته ظریف: همیشه با نظرهای دور از عالم هپروت مخالفت های اصولی میشه!

نمونه های بسیاری برای اثبات پتانسیل سودآوری بازارهای مالی وجود داره - تاکید میکنم پتانسیل .

بی پایه ترین نظریه ، نظریه عدم پتانسیل سود آوریست!

برای تبدیل پتانسیل سودآوری به فعل ، اولین قدم بیرون آمدن از فضای فانتزی و شفاف شدن جو عمومی است .

اگر تبادل اطلاعات و آموزشها ادعاها و ... چه چه ، بتوانند تصویری واقعی از شرایط بدهند ، نتیجه موثری خواهند داشت اگر نه

حکایت دیگریست که دوست ندارم لفظ مورد نظرم در فضای عمومی بیان کنم.

موفق باشید

نظر

سلام

دوست بزرگوارم سوالی که ایشان پاسخ داده اند دارای مفهومی روشن است و نمیدانم که چرا شما با آیدی رسمی بروکر اینچنین گستاخانه و بدون رعایت ادب و احترام مبادرت به درج این پست کرده اید !

حال اگر پست شما را قابل توجه بدانیم ، چگونه میشود در این چنین فضایی که ابتدائیترین اصول گفت و شنود که رعایت ادب و احترام است را رعایت نکرده اید ،از سایرین توقع رعایت این مهم را داشته باشیم ؟

امیدوارم انصاف و ادب ما همواره ارجح باشد بر سایر ادعاهای ما
                در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

بهرحال ادم در اين بازار سود ميكند و ضرر هم ميكند
                  ولي من در بازار فاركس سود استند شده نديدم
                  يكي از افراد حرفه اي فاركس كه ١٨٠٠ دنبال كننده سيگنال داشت
                  و تا بحال كارش خوب بود ديروز كال شد
                  در جفت ارز يورو به ين
                  من فكر ميكنم سود بايد استند شده باشه تا بهش اتكا كرد
                  خوشبختانه سايت متا كويست امار جالبي از تريدرها مختلف كه حساب ريل رو به نمايش گذاشتن داره
                  اين بنده خدا هم بعد از ٥٢ هفته كال شده

نظر

نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
                    سلام

دوست بزرگوارم سوالی که ایشان پاسخ داده اند دارای مفهومی روشن است و نمیدانم که چرا شما با آیدی رسمی بروکر اینچنین گستاخانه و بدون رعایت ادب و احترام مبادرت به درج این پست کرده اید !

حال اگر پست شما را قابل توجه بدانیم ، چگونه میشود در این چنین فضایی که ابتدائیترین اصول گفت و شنود که رعایت ادب و احترام است را رعایت نکرده اید ،از سایرین توقع رعایت این مهم را داشته باشیم ؟

امیدوارم انصاف و ادب ما همواره ارجح باشد بر سایر ادعاهای ما
                    موارد بی ادبی که در متن وجود دارد لیست کنید

نظر

نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
                      سلام

من از روزی که با pcm حساب باز کردم ، تازه دارم میفهمم بازار یعنی چی و سود کردن چجوری . قبلا با شرکتهای دیگه کار میکردم که متاسفانه یا ریکوت تحویلم میدادن یا سود میکردیم بازی در میاوردن .
                      ولی خدا رو شکر پی سی ام از همه نظر عالی و تا حالا چند بار هم برداشت داشتم .

تازه میفهمم بیزنس واقعی یعنی چی .
                      وظیفه شما شده تو هر تاپیکی از بروکر تعریف کنید و بقیه بروکرها رو بکوبید؟

بسه دیگه

چرا گرای اشتباهی میدید به ملت ؟ مشکل سودآوری با بروکر حل میشه ؟ همه بیایم پرسپولیس اوضاع گل و بلبل میشه؟

فن بروکر باشی یا یکی از مدیران بروکر فرقی نمیکنه - این مدل جوسازی مبتدیانه چندش آوره .

بروکر خوب باشه به اهدافش میرسه - با این شیوه که در فروم پیش گرفتید تلاشهای فنی بقیه بخشها رو زیر سوال میبرید !!

نظر

موارد بی ادبی که در متن وجود دارد لیست کنید
                        دوست گرامی ایشان در پاسخ سوالی فرمودند که بعد از 4 سال متوجه شده اند که هنوز به سود پایدار نرسیده اند ولیکن شما اینچنین برداشت کرده اید که مدعی اند که پس از 4 سال به سود پایدار رسیده اند و از اینرو براحتی در یک فروم عمومی ایشان را اینگونه بمباران کرده اید .

لطفاً به متن ایشان و پاسخ خودتان بدون تعصب مجدداً توجه فرمائید

[IMG][/IMG]
                        در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

نوشته اصلی توسط jokerbluerose نمایش پست ها
                          سلام
                          دوستان اگر در زمینه سیستم ولس ویلدر اطلاعات دارند مطلس اشتراک میذارن؟
                          سلام

در بخش زیر باید دنبالش باشید :

http://forum.broker-fa.org/f60/
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

درود و عرض ادب

به تماشا سوگند و به آغاز کلام

با کسب اجازه از شما دوستان عزیز برای یکبار هم که شذه این موضوع را رک و بی دغدغه و بدون غرض باز کنیم .
                            بنده معتقدم با این نگرش عمومی ،خیر سود مستمر ممکن نیست .
                            خرید و فروش در این بازار به یمن رشد فناوری، کاریست که از عهده هرکس (سن ،تحصیلات ،قوم و نژاد و...)برمی آید . دوستی اشاره کردند حتی از یک نوجوان .
                            واقعیت ها-------------------------------------+
                            اما سود :با مثال شروع میکنم .
                            من و شما (تریدر خرده پا )حساب 10k باز میکنیم .ماه اول 10 تا سود ، برداشت و خرج میکنیم .ماه دوم 10 تا ضرر و عمدتا شارژ حساب.ماه سوم با همین شیرینی فکر سود اولی ونتیجه هم که معلوم ست .
                            کمی مثال بالا را باز میکنم .
                            10 تا سود و برداشت از حساب = پول اولی که داشتیم .در حقیقت هنوز پولی از مارکت برداشت نکردیم و فقط ریسک صفر کردیم .تازه شروع شده .(اکثر بروکرها در این مرحله ،پلاگین ها ران میشه.شایدم خیلی زودتر!!!! )
                            اصل 90/90/90 :
                            90% تریدرهای خرده پا ، طی 90 روز ، 90% حساب را از دست میدهند .این واقعیت غیر قابل انکار ست .
                            معامله گری و کسب سود :
                            تا حالا با خودمان فکر کردیم :همه (تاکید میکنم)همه تریدرهای فلور حقوق میگیرند .چرا؟
                            معامله گری برای کسب درآمد نیست؟

با مشارکت دوستان ادامه دارد................

نظر

مدیر محترم سو برداشت های دیگه هم داشتند:

در حال حاضر بعد از چهار سال ...
                              پایه نگرش مرا تحلیل هم کردند

جناب مدیر :

اون تاپیکهایی که آدرس میدید برای اصلاح نگرش ، موارد نظری که هیچ - موارد عملی شامل تاپیکهای تحلیلی اختصاصی و سیستمها

هر زمان فضای ایزوله یه سری ایدی خاص برداشته شد و امکان بحث و چالش بدون سانسور و بی حمایت مدیران فروم از گروهی خاص پیش آمد

اینشاالله میتواند راهگشا باشد . در شرایط فعلی دکور خوبی هستند برای فروم .!

نظر

نوشته اصلی توسط behrad نمایش پست ها
                                درود و عرض ادب

به تماشا سوگند و به آغاز کلام

با کسب اجازه از شما دوستان عزیز برای یکبار هم که شذه این موضوع را رک و بی دغدغه و بدون غرض باز کنیم .
                                بنده معتقدم با این نگرش عمومی ،خیر سود مستمر ممکن نیست .
                                خرید و فروش در این بازار به یمن رشد فناوری، کاریست که از عهده هرکس (سن ،تحصیلات ،قوم و نژاد و...)برمی آید . دوستی اشاره کردند حتی از یک نوجوان .
                                واقعیت ها-------------------------------------+
                                اما سود :با مثال شروع میکنم .
                                من و شما (تریدر خرده پا )حساب 10k باز میکنیم .ماه اول 10 تا سود ، برداشت و خرج میکنیم .ماه دوم 10 تا ضرر و عمدتا شارژ حساب.ماه سوم با همین شیرینی فکر سود اولی ونتیجه هم که معلوم ست .
                                کمی مثال بالا را باز میکنم .
                                10 تا سود و برداشت از حساب = پول اولی که داشتیم .در حقیقت هنوز پولی از مارکت برداشت نکردیم و فقط ریسک صفر کردیم .تازه شروع شده .(اکثر بروکرها در این مرحله ،پلاگین ها ران میشه.شایدم خیلی زودتر!!!! )
                                اصل 90/90/90 :
                                90% تریدرهای خرده پا ، طی 90 روز ، 90% حساب را از دست میدهند .این واقعیت غیر قابل انکار ست .
                                معامله گری و کسب سود :
                                تا حالا با خودمان فکر کردیم :همه (تاکید میکنم)همه تریدرهای فلور حقوق میگیرند .چرا؟
                                معامله گری برای کسب درآمد نیست؟

با مشارکت دوستان ادامه دارد................
                                سلام

اصل مهم سود آوری در قمار ، بی ارزش بودن پول هست برای قمار باز .

وقتی استرس از دست دادن نباشه ذهن میتونه تصویری عاری از احساسات نسبت به بازار رسم کنه .

چالش تریدر خوب بودن یا تریدر سود آور بودن از همین جا شروع میشه !

اصل بی طرفی که مارک داگلاس اشاره داشته اجرایش به واسطه همین خصیصه ذاتی انسان(ترس از دست دادن) سخت ترین مرحله کار هست

نظر

پردازش ...
                                X