اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"نظرات شخصی است!"

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• یانوی شرقی عرض ادب مجدد

شما با مثال فنی جلو آمدید و پاره ای توضیحات و دیدگاه شخصیتون ، اصلاً فکر نکنید که توهینی شده یا کسی جبهه گیری کرده اصلاً

شما از الگوهای کندلی بحث به میان آوردید مثالی هم زدید و از آلترناتیوهای مختلف الیوت... ، در مقابل بنده هم یک چارت گذاشتم و در ابتدا از شما سوال کردم چندتا آلترناتیو مشاهده میکنید و بعد بیان کردم در این ریزش بالای چهار کندل برگشتی در تایم یکساعته مشهود هست که فیل شده ...

باعث خوشحالی بنده هست که یک نفر در یک جمله مشکلی ببینه بیان کنه ، همانطور که شخصاً دوست دارم همه سود کنند ، افرادی که حتی یک کلمه به قلم زدم و بهره بردند برگردنشان هست که اشتباهی میکنم گوشزد کنند تا ضرر نکنم !

از پیام عزیز هم تشکر میکنم که در حال توسعه سیستم تریدریشون هست و بی منت عکس ها و پوزیشن هاش ریپورت میکنه !

پیام جان اگر تایم چهارساعته بهره میبری در نواحی که پیوت سالانه هست همپوشانی با پیوت ماهانه و بعضا هفتگی داشته باشه برای ترید در این تایم بسیار مناسب حال هست ( تجربه ام )
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• درود

پوند - فرانک

قیمت به نقطه ورود برای فروش نزدیک میشود .بعد از شکسته شدن خط مشخص شده در زیر آن کندل اردر فروش را قرار میدهیم.

پ.ن : مرسی خلیل جان از راهنمایی شما . چشم برادر.
      هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• ضمن سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
        EUR/AUD حمله مجدد به این مقاومت ( عدد رند 1.5000 )
        بروز واگرایی و البته به گفته جناب جان مورفی عزیز تغیر ساختار حجم در برابر افزایش قیمت هم مشکوک است.که احتمال تشکیل سقف دوقلو را زیاد میکند .

پیام جان دست بوسم.چند روزیست مطالب ارزشمند شما را نخواندم و تاپیک جدید شما را هم دیدم بسیار مسرور شدم.
        گرفتاری روحی ولکن من نیست .از دوستان التماس دعا دارم.
        عمر گل کوتاه است آن را دوست بدارید.
        شادی سرتا سر وجودتان
        ارادتمند دوستان حمید
        تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• البته یادم هست که در مورد حجم موجود در بازار نظرتان چیست ولی ....
          این تحلیل بازار ول کن ما نیست خدا بخیر کند.

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها

دلار کانادا هم به سطح مقاومت سالانه رسیده و احتمال بازگشتش بیشتر تقویت شده.ولی شیب حرکتی خیلی زیاد است و ورود به معامله در جهت مخالف این حرکت دقت و حوصله بیشتری را طلب مبکند.

به نظر میرسد صبری که از آن صحبت کردیم نتیجه داده . اگر سطح مشخص شده بشکند طبق روال گفته شده وارد معامله فروش میشویم.

راستی آقا پیام کجاست ؟ این هفته غیبت داشته.

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• کمک کمک کمک

اگر متا تریدر شما فقط LINE CHART بود برای ترید چه میکردید ؟

Repeat

نظر

• سل میکردم "خیلی خلاصه"

حیف که کامدیتی باز نیستم ...

شوخی کردم ، لاین چارت متشکل از قیمت کلوز هست به گفته الدر قیمتی که حرفه ای های بازار تعیین میکنن !

مزایا و معایب خاص خودشو داره و بسته به سیستم و استراتژیت باید ببینی چه کاری میتونستی بکنی 1

عزیزی
                ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 08-28-2013, 01:19 AM
                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• پیام عزیز خیلی ممنون.

جالبه پوند فرانک بر طبق سیستمی که مطرح کردم همان منطقه سل داده!

با توجه به متن امضای شما به نظرت در مورد دلار کد عجله نکردی؟

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                  2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                  3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                  4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                  5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                  6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                  7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                    کمک کمک کمک

اگر متا تریدر شما فقط LINE CHART بود برای ترید چه میکردید ؟

دود بر حمید دوست داشتنی

حمید جان بنظر من تو لاین چارت بهترین موقعیت ها در تراکم قیمتی پیش میاد(شکست از بالا یا پایین) + شکست روندهای کوچک و بزرگ پیش میاد.

فقط بقول پیام باید به این نمودار وفادار باشی.
                    ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 08-28-2013, 07:04 AM
                    Think / Act / Enjoy

نظر

• پیام یک سوال سیاسی

اگر بگیم قیمت بازار اسپات (مخصوصا close) برای معامله گران بازار فیوچرز و ......تعیین کننده هستش، چقدر درست گفتیم؟

سپاس بیکران
                      Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                        پیام عزیز خیلی ممنون.

جالبه پوند فرانک بر طبق سیستمی که مطرح کردم همان منطقه سل داده!

با توجه به متن امضای شما به نظرت در مورد دلار کد عجله نکردی؟
                        درود بر همه دوستان گرامی

پیام عزیز من دلار کد را در کندلی که مشخص کردم یعنی بعد از پولبک وارد شدم و یکی از دلایل عمده من برای ورود استاپ قابل اتکایی بود که وجود دارد .حدود 80 تا استاپ ارزش داره که وارد بشم. اگه منظورت از امضای من اینه که عجله کردم باید بگم که همانطوری که خودمم گفتم کلی صبر به خرج دادم !!! و اگر بنا به عجله بود بعد از اولین کندل برگشتی که زده بود وارد میشدم. استاپ و حد سود هم مشخصه.هنوز برای ورود دیر نشده و بهتر هم شده !!!

نتیجه پوند فرانک تا به این لحظه

شادمان باشید

.

نظر

• این هم نتیجه ورود نوع اول روش cage trading method پست 48 ..ورود نوع اول خیلی کم ریسک و معقوله. من که حال کردم.

آقا پیام تاپیک خوبی بود و تازه داشتیم ارتباط برقرار میکردیم..دلیل خاصی داره که بسته شده؟
                          ببخشید

.

نظر

• مبارکا باشه پیام جان

شاگردان کلاس یه کمی بازیگوش بودن ، مربی استعفا داد!!

اصل ماجرا همین بود که ذهنیت در جهت روند بودن تقویت بشه.در تاپیک هم گفتم شما قضیه رو سریع گرفتی اونم بر میگرده به تجربه های بدی که داشتی!(مانند خودم)

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                            2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                            3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                            4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                            5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                            6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                            7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• با درود

یکی از اقایون یا خانم ها یه کمک کنه و بگه معنی این همه التی که بالای چارت نوشته چی میتونه باشه و یه توضیحی بدید متشکر خواهم بود.

تحلیل در یکی از سایت های الیوتی ارائه شده بود.

AUDUSD-GRID.jpg
                              امضاء

نظر

• اگه مسائل سیاسی این چند روزه مزاحمت ایجاد نکنه و اجازه بده که پیوت کار خودشو انجام بده این چارت میتونه که سود خوبی را ایجاد کنه.

AUD - JPY

قیمت به پیوت سالانه رسیده و برای بار دوم است که تست میکند. در تایم پایین به دنبال نقطه ورود میگردیم. در تایم هفتگی هم تبدیل سطح داریم. پ . ن : پیام جان میبینم که مدتیه اینجا تحلیل نمیگذاری.ما رو از تحلیل های قشنگت بی بهره نکن. اگر پست های ما با سیاست تاپیک همخوانی نداره بگو که من در تاپیک خودم پست بگذارم. مرسی
                                ویرایش توسط payam154 : https://www.traderha.com/member/3016-payam154 در ساعت 08-28-2013, 04:03 PM

.

نظر

پردازش ...
                                X