اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سود ماهیانه شما چقدر است؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام

دوستان یه شرایطی رو میخوام اعلام کنم میخوام بدونم کسی فکر میکنه بتونه از پسش بر یاد یا نه ؟

شرایط :

1- ورود به پوزیشنی با 5 پیپ حد سود و 180 پیپ حد ضرر
    2- انجام 250 عدد پوزیشن برنده پشت سر هم

یعنی شما باید 250 تا پوزیشن برنده متوالی با شرایط حد سود و حد ضرر فوق داشته باشی تا به هدف برسی

و البته استاپ 180 پیپی به معنی کال شدن حساب است.

در واقع اولین اشتباه ، آخرین اشتباه است . ( حتی اگر در ترید آخر باشی )

خب حالا هر کدوم از دوستان که فکر میکنه این کار شدنی هست و یا شدنی نیست فقط با بله و خیر جواب بده

لطفا شرکت کنید

من دارم رو این روش کار میکنم با بررسی همزمان رو چارت های m1 تا h1

ممنون از اینکه نظرتون رو اعلام میفرمایید
    هدفم از پرسیدن نظر شما فقط دونستن این نکته هست که چه تعدادی از ما در ذهنمون به انجام شدن کارهای بزرگ در بازه زمانی کوتاه امیدوار هستیم
    چرا که بزرگترین مانع از رسیدن به موفقیت ، سدی بنام موانع ذهنی است .

وگرنه بنده به شخصه کار و تحقیق خودم رو دارم انجام میدم

موفق باشید
    در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

توی این دنیا هیچ چیز نشدنی وجود نداره. انشالله موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط sahraie نمایش پست ها
        سلام

دوستان یه شرایطی رو میخوام اعلام کنم میخوام بدونم کسی فکر میکنه بتونه از پسش بر یاد یا نه ؟

شرایط :

یعنی شما باید 250 تا پوزیشن برنده متوالی با شرایط حد سود و حد ضرر فوق داشته باشی تا به هدف برسی

خب حالا هر کدوم از دوستان که فکر میکنه این کار شدنی هست و یا شدنی نیست فقط با بله و خیر جواب بده

لطفا شرکت کنید

هدفم از پرسیدن نظر شما فقط دونستن این نکته هست که چه تعدادی از ما در ذهنمون به انجام شدن کارهای بزرگ در بازه زمانی کوتاه امیدوار هستیم

موفق باشید
        درود
        مبحث و سئوال جالبیست
        منتها این کار از دست هر کسی بر نمیاد! چون 99% انسانها با علم وتجربه عمل می کنند. و دنباله روی دیگران هستند .مثلا در یک آبادی برای عبور از عرض رودخانه از قدیم مردم راهی پیدا کرده اند و با احتیاط از آن عبور می کنند. و اکثریت فکر می کنن بهترین وایمن ترین راه هست! و چه بسا کسانی هم خواستند راه جدیدی پیدا کنند ولی غرق شدند .ولی هیچ دلیل نمی شود که راه ایمن تر و مطمئن تر دیگری نباشد و ممکن است شخصی با بررسی ها و اقدامات مختص خودش راهی بهتر ،سریعتر ،مطمئن تر وایمن تر هم ازین رودخانه پیدا کند . حتی با فرض پیدا شدن راه مذکور بازهم اکثریت از مسیر قبلی عبور می کنند!!
        در خصوص سئوال فوق هم از نظر قوانین ریسک به ریوارد و هم ازین نظر که هیچ قطعیتی در بازار وجود ندارد به نظر کار درستی نمی باشد...فرمودید 250معامله برنده من حتی به 25 معامله هم نمی تونم فکر کنم و همهمونطور که قبلا عرض کردم این شاید بخاطر فهم پایین و محدودیت های ذهنی بنده باشد.
        با آرزوی موفقیت سعادتمندو کامیاب باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط mishow نمایش پست ها
          درود
          مبحث و سئوال جالبیست
          منتها این کار از دست هر کسی بر نمیاد! چون 99% انسانها با علم وتجربه عمل می کنند. و دنباله روی دیگران هستند .مثلا در یک آبادی برای عبور از عرض رودخانه از قدیم مردم راهی پیدا کرده اند و با احتیاط از آن عبور می کنند. و اکثریت فکر می کنن بهترین وایمن ترین راه هست! و چه بسا کسانی هم خواستند راه جدیدی پیدا کنند ولی غرق شدند .ولی هیچ دلیل نمی شود که راه ایمن تر و مطمئن تر دیگری نباشد و ممکن است شخصی با بررسی ها و اقدامات مختص خودش راهی بهتر ،سریعتر ،مطمئن تر وایمن تر هم ازین رودخانه پیدا کند . حتی با فرض پیدا شدن راه مذکور بازهم اکثریت از مسیر قبلی عبور می کنند!!
          در خصوص سئوال فوق هم از نظر قوانین ریسک به ریوارد و هم ازین نظر که هیچ قطعیتی در بازار وجود ندارد به نظر کار درستی نمی باشد...فرمودید 250معامله برنده من حتی به 25 معامله هم نمی تونم فکر کنم و همهمونطور که قبلا عرض کردم این شاید بخاطر فهم پایین و محدودیت های ذهنی بنده باشد.
          با آرزوی موفقیت سعادتمندو کامیاب باشید.

سلام

ممنون که نظرتون رو بیان کردید

همونطور که جناب pcmfund اشاره کردن کار نشدنی وجود نداره

این نگرش ما نسبت به توانایی هامون هست که انجام شدن یا نشدنش کارها رو برامون تعریف میکنه

و این نگرش برگرفته از تجربیات ما(موفقیت آمیز یا تلخ) از گذشته هست

در واقع هر محدودیتی که ما برای خودمون در رابطه با انجام کارها میبینیم نشات گرفته از تصویر ذهنی ما نسبت به توانایی هامون هست

بخاطر همین مسئله گاهی اوقات ما میبینیم افرادی کارهایی بزرگ در زمینه های مختلف انجام میدن اما ، ما بجای اینکه بپرسیم چگونه اینکار رو انجام دادن بدنبال انکار توانایی اون افراد هستیم چرا که ذهن ما اساسا در مقابل موفقیتهای بزرگ در زمانهای کوتاه جبهه میگیره . در صورتیکه قطعا پتانسیل انجام اون کار رو ما هم داریم

ذهن ما بسیار قدرتمند تر از اراده ما هست.

من الان دارم روی یه مبحثی مطالعه میکنم بنام سایکو سایبرنتیک که روی ضمیر ناخوداگاه انسان کار میکنه ، که درواقع ما به هر جا که میرسیم یا نمیرسیم به نحوه مدیریت این ضمیر ناخوداگاه (90% ذهن انسان) برمیگرده

بهرحال سرتون رو درد نیارم

انشااله موفق باشید

من که بسیار امیدوارم

نظر

سلام
            دوستان گل صحبت رو گفتند . در این بازار هیچ چیز قطعیت ندارد . کار با امار و احتمالات فقط احتمال برد شما را بیشتر می کند . در مورد اینکه 250 معامله با حد سود 5 پیپ و حد ضرر 180 پیپ، باید بگم احتمال این کار صفر نیست اما خیلی کمه . تجربه خود من حداقل این رو یادم میاره که 5 ، 6 تا معامله داشتم به طوری که حتی به اندازه اسپرد هم در سود نرفته . یعنی همچین در نوک قله ، پوز خرید زدم که اگه 100 سال تمرین کنی نمیتونی اینجوری پوز بگیری که حتی نتونه اسپرد خودش رو پر کنه چه برسه به اینکه 5 پیپ بره تو سود .

پس کار نشد نداره اما احتمالش خیلی کمه . و با توجه به اینکه در این مسیر شما حتی یک بار هم نباید ببازی ، باید بگم بیشتر داری قمار می کنی تا مدیریت سرمایه. (از نظر من این ره به ترکستان است)

نظر

سلام
              دوست عزیز ،4 سالگیه زندگیه تریدریم داره پر میشه . تو این مدت روشی شبیه روش شمارو امتهان کردم، البته تی پی 7 پیپ و اس ال 100 پیپ یود . در خیلی از موارد حتی اسپردم هم پر نشد . البته ممکنه نقطه ورود شما به گونه ای باشه که قیمت اون نقطرو دوباره ببینه .اگه من نتونستم دلیل نمیشه که شما هم نتونید .امیدوارم موفق باشید .

نظر

ممنون از دوستان عزیز

خیلی خوشحالم که تو بحث شرکت میکنید

نظر

نوشته اصلی توسط sahraie نمایش پست ها
                  سلام

شرایط :

5 خب حالا هر کدوم از دوستان که فکر میکنه این کار شدنی هست و یا شدنی نیست فقط با بله و خیر جواب بده

لطفا شرکت کنید

موفق باشید

100٪ به زمان ورود شما بستگی داره (البته اگر بدون تحلیل و رندوم میخواهید وارد شوید !)

شما باید ابتدا یک بک تست در زمانهای مختلف مثلا نقطه ورود ساعت 1 فقط روی یک ارز در 250 روز گذشته !!! بک تست بگیر ببین تو کدوم ارز بهترین نتیجه رو میگری ...

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط Hossein_1352 نمایش پست ها
                      ببخشید. من تازه واردم. سرمایه اولتون چه قدر بوده؟ این تصویر شما رو، من برای حساب خودم چه جور و از کجا باید تهیه کنم؟
                      ویرایش توسط meysam92 : https://www.traderha.com/member/11087-meysam92 در ساعت 05-25-2015, 02:51 PM

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                          سلام
                          دوستان گل صحبت رو گفتند . در این بازار هیچ چیز قطعیت ندارد . کار با امار و احتمالات فقط احتمال برد شما را بیشتر می کند . در مورد اینکه 250 معامله با حد سود 5 پیپ و حد ضرر 180 پیپ، باید بگم احتمال این کار صفر نیست اما خیلی کمه . تجربه خود من حداقل این رو یادم میاره که 5 ، 6 تا معامله داشتم به طوری که حتی به اندازه اسپرد هم در سود نرفته . یعنی همچین در نوک قله ، پوز خرید زدم که اگه 100 سال تمرین کنی نمیتونی اینجوری پوز بگیری که حتی نتونه اسپرد خودش رو پر کنه چه برسه به اینکه 5 پیپ بره تو سود . پس کار نشد نداره اما احتمالش خیلی کمه . و با توجه به اینکه در این مسیر شما حتی یک بار هم نباید ببازی ، باید بگم بیشتر داری قمار می کنی تا مدیریت سرمایه. (از نظر من این ره به ترکستان است)

سلام

در پاسخ دوستی که این تاپیک را ایجاد کرده باید بعرضشون برسونم که ترید و محاسبه تی پی و استاپ که اله بختکی نمیشه باید رو اصولی این اعداد و ارقام را باید محاسبه کرده باشید ، تی پی 5 نشون میده که شما در تایم یک دقیقه میخواهی ترید کنید البته در ارزهای ماژور و استاپ 180 نشون میده در تایم 4 ساعت هستید

این محاسبه را از این رو میکنم که از متن پست مشخصه اندیکاتور و یا استراتژی خاصی در بین نیست و شما داری کندلی ترید میکنید ، ترید کندلی اتفاقا یکی از روش های ساده ترید و مطمن ان هست ،

دز این روش هر جه تایم بالاتر باشه خطا کمتره تایم روزانه خیلی مناسبه ،

شما میتونی در تایم 5 هم با باز شدن کندل جدید و ملاحظه های و لو کندل جدید نسبت به قبلی وارد بشی ، که 5 پیپ برای این تایم مناسبه ، وقتی تایمت مشخص شد استاپ بجای 180 میاد زیر لو و یا بالای های کندل قبلی یعنی خدودا میشه 10 پیپ

کلا یه مورد خدمتت بگم که با ملاحظه اسپرد و خطای احتمالی در تشخیص نوع پوزیشن از نظر اماری و خون دل خوردن برای تی پی های کوچک ،، هر چه سعی کنیم این موارد را کم کنیم حالمون هم بهتر خواهد شد یعنی بجای 1440 بار ورود در هر دقیقه و در کل یکروز شما یک ورود در تایم روزانه داشته باشی ، احتمال خطا در 1440 بار کجا و در یک بار کجا ؟؟ 1440 بار اسپرد دادن کجا و یک بار اسپرد دادن کجا ؟؟

کمی تمرین کنید راهشو یاد میگیرید

موفق باشید
                          ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 05-25-2015, 05:35 PM
                          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                            اگر کسی یک حساب ریل 1000 دلاری رو در مدت یکسال 1200 دلار کرد من خودم براش کار در بانک خارجی سراغ دارم
                            توجه کنید حساب حتما در ماه حداقل دو ترید داشته باشه و ضرر در حساب کمتر از 100 دلار باشه پسورد ویزیتور برام بفرستین
                            بانکی که در اروپا کانادا 3 درصد سود میده همون 20 یا 30 درصد سود رو میکنه سالانه. این حرف شما منطقی است
                            این بازار بسیار فراتر از اون چیزی هست که خیلیا فکر میکنن. برین مطالعه کنین

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                              سلام .

سود متوسط . خیلی بخواهیم منطقی بهش نگاه کنیم باید بگیم سود 3- 4 % در ماه . بگفته یکی از اساتید اگر کسی بتونه این سود در مدت 3 تا 5 سال در کارنامه خودش ثبت کنه میتونه در موسسات و بانکهای بزرگ دنیا به عنوان تریدر استخدام بشه .

آیا کسی این کارنامه رو ( در ریل ) داره ؟
                              گذری بر 4 سال پیش
                              سوال بی پاسخ

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                                خوشحالم که می بینم اکثر دوستان ذهنیت درستی از سودهای واقعی و غیرواقعی دارند.

این سود ها در حساب های دمو به هیچ وجه قابل بدست اومدن در حساب ریل نیست و در حساب ریل قضیه تا حدی جدی میشه که اگر شما بتونید اصل حسابتون رو بعد از مدتها نگه دارید به نوعی برنده هستید. هر چی سعی کنید میزان توقع خودتون رو از بازار کاهش بدهید بهتر می تونید در دنیای ریل سود کنید. در حساب هایی با رقم بالا شما اگر سالی 10 تا 20 درصد هم سود کنید یک برنده قاطع هستید ( البته به شرطی که حساب به ارز غیر ریال باشه)

ببینید دوستان موضوعی در ایران هست که باعث شده میزان کال مارجین شده ها بالاتر بره. در کشورهای دیگر سود و بهره های سالیانه بسیار پاییتنر از ایران هست. در اونجا شما اگر سرمایتون در یک سال 10 درصد هم سود کنه ثروتمندتر شده اید. اما در ایران تورم و سود و بهره خیلی بالاتره و برای همین شما اگر 30 درصد در یکسال سود کنید نه تنها ثروتمند تر نشده اید احتمالا قدرت خریدتون پایین تر هم اومده.

این موضوع باعث میشه زمانی که وارد این بازار میشم میگیم 20 درصد سالیانه کمه و بازارهای دیگری هستند که در سال بیشتر می دهند. این عده درست می گویند اما مشروط به اینکه پول شما به ریال باشه. اگر پول شما به دلار یا ارز کشورهای دیگر باشه موضوع تفاوت می کنه.

فرض کنید که شما در سال گذشته یک حساب 10 هزار دلاری رو باز کرده اید با دلار 1100 تومان که میشه 11 میلیون تومان
                                اگر در یکسال گذشته 20 درصد سود کرده باشید حساب شده 12 هزار دلار که با قیمت دلار 1900 تومان شده 23 میلیون تومان

پس شما بالای 105 درصد سود کرده اید به لحاظ ریالی و 20 درصد به لحاظ ارزی

البته نباید خودمون رو گول بزنیم چون این ارزش ریال بوده که افت کرده و سود واقعی محسوب نمیشه اما شما جلوی ضرری که می تونسته با کاهش ارزش پول براتون اتفاق بیفته گرفته اید که نوعی سود کردن هست.

اینها رو همه گفتم که بگم شما اگر ماهی 1.5 تا 2 درصد هم سود کنید اما این سود متوسط رو بتونید در دراز مدت به دست بیارید یک ثروتمند قاطع خواهید شد. حالا که میبینیم با 2 درصد سود در ماه می تونم برنده باشم چرا برنامه ریزی هایم رو کنترل شده نکنم؟ چرا ریسک هایم رو منطقی تعیین نکنم؟ چرا بر اساس پلان ترید نکنم؟ و ...

گرفتن سود از این بازار ساده تر از اونیه که تصور می کنید اما متاسفانه حرص و طمع و عدم محدودیت در بازار ( که بزرگترین ضربه اش از لوریج هست) باعث میشه 95 درصد همین ماهی 1.5 درصد هم در دراز مدت به دست نمیارند.

اگر روزی در این بازار کاره ای بشم اولین کاری که می کنم برداشتن لوریج هست چون عامل بدبختی تریدرهاست. یاد بگیرید با پول واقعی خودتون ترید کنید نه با کردیتی که بروکر به شما می دهد. تمام بروکرهای دنیا فقط به فکر جیب خودشون و کمیسیونی هستند که از معاملات شما نصیبشون میشه (اسپرد) و هر چه به شما لوریج بالاتری دهند شما با لات بالاتری می تونید وارد بشید و کمیسیونشون زیاد میشه. بروکرها درواقع همون دلال ارز میدان فردوسی هستند که خب اونم یک شغله مثل بقیه شغل ها. پس واقع بین باشید و به فکر کسب سود دایمی از بازار با پول واقعیتون ولو کمتر از آنچه همه می گویند باشید.

ارادتمند- بهزاد

چقدر زیبا بود به خصوص پاراگراف دوم و سوم
                                و فرص کنید افراد جوگیر نمیشدند و به همان سود دلاری 20 درصد سالانه اکتفا میکردند و دست به پولشان نمیزدند همین الان برای خود خونه و زندگی نداشتند؟!

نظر

پردازش ...
                                X