اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

موفقیت ترید بر اساس دریافت پیپ است یا دلار؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• موفقیت ترید بر اساس دریافت پیپ است یا دلار؟

با سلام خدمت اساتید فن
    یه سوال چند وقتی هست که ذهن من را مشغول کرده و توی هیچ کتابی هم چیزی دربارش پیدا نکردم.
    پایه و اساس موفقیت یک ترید بر اساس دریافت پیپ است یا دلار؟
    من کسی را دیدم که پیپ دریافتی اش منفی بود در اخر هفته اما میزان دریافت دلار بالا بود چون با لات بالا معامله میکرد.ایا این فرد موفقیت آمیز ترید کرده است در طول هفته؟!و اینکه ایا در دراز مدت هم میتواند به این شکل در بازار دوام بیاورد؟

بنظرم موفقیت مربوط به میزان بازدهی است! یعنی ته هفته یا ته ماه باید حساب کنید چند درصد روی حسابتان آمده.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پیپ کم و دلار بالا گواه از معاملات اسکلپ است اما هر تریدری آشنایی به این فن را ندارد و خیلی زود کال خواهد شد . مهم اینه که شما بتونید در آخر هفته همیشه یک سود استیبل داشته باشی .
      به نظر من لات کم و پیپ کم استفاده بیشتر از موقعیت های لحظه ای بهترین است آخر فته هم پیپ بالا هم لات بالا و هم سود بالا خواهی داشت.
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

به نظر من در صورت اینکه اون تریدر مدیریت سرمایه رعایت کنه و با دیسیپلین وارد پوزیشن ها بشه مسلما دریافت پیپ و دلار در یک راستا قرار میگیره. احتمالا اون تریدری که شما مثال میزنی با لات های مختلف و بدون برنامه وارد میشده

نظر

نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
          به نظر من در صورت اینکه اون تریدر مدیریت سرمایه رعایت کنه و با دیسیپلین وارد پوزیشن ها بشه مسلما دریافت پیپ و دلار در یک راستا قرار میگیره. احتمالا اون تریدری که شما مثال میزنی با لات های مختلف و بدون برنامه وارد میشده

این حرف شما موفعی صادقه که میزان پیپ اس تیبل دریافتی در هفته مثلا در حدود 100-300 باشه در این صورت برای تریدهایی با لات بالا و پیپ کم اخر ماه یا هفته در یک راستا قرار میگیرن
          اما کسی که ادعا میکنه من مثلا در یک ماه 3000-4000 پیپ دریافتی دارم در یک راستا قرار نمیگیره

ببینید مثلا اگه یه معامله 10 پیپ با لات 1 را روی یورو/دلار ضرر کنه میشه 100$ضرر و 10 پیپ ضرر حالا اگه ترید بعدی 5 پیپ سود با 3 لات روی همون جفت ارز باشه و سود کنه میشه 300$سود و 5 پیپ دربافتی درکل میشه 200$سود و 5 پیپ منفی!
          رفتار این تریدر اصولی به نظر نمیرسه!!!!شاید من اشتباه میکنم!!

نظر

نوشته اصلی توسط davoud.s نمایش پست ها
            این حرف شما موفعی صادقه که میزان پیپ اس تیبل دریافتی در هفته مثلا در حدود 100-300 باشه در این صورت برای تریدهایی با لات بالا و پیپ کم اخر ماه یا هفته در یک راستا قرار میگیرن
            اما کسی که ادعا میکنه من مثلا در یک ماه 3000-4000 پیپ دریافتی دارم در یک راستا قرار نمیگیره

ببینید مثلا اگه یه معامله 10 پیپ با لات 1 را روی یورو/دلار ضرر کنه میشه 100$ضرر و 10 پیپ ضرر حالا اگه ترید بعدی 5 پیپ سود با 3 لات روی همون جفت ارز باشه و سود کنه میشه 300$سود و 5 پیپ دربافتی درکل میشه 200$سود و 5 پیپ منفی!
            رفتار این تریدر اصولی به نظر نمیرسه!!!!شاید من اشتباه میکنم!!
            بببنید در همین مثال که شما عنوان کردید مدیریت سرمایه رعایت نشد به چه صورت یک ترید با 1لات زده بشه وبعد 3لات. شما در صورت یک دیسیپلین به ترید بپردازید با لات مشخص وارد میشید مثالا به جای اون 3لات با همان 1لات که ترید قبل زده باشید میبینید که در یک راستا قرار میگیره و هم از نظر پیپ دریافتی و هم میزان دلار رشد داشتید

نظر

نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
              بببنید در همین مثال که شما عنوان کردید مدیریت سرمایه رعایت نشد به چه صورت یک ترید با 1لات زده بشه وبعد 3لات. شما در صورت یک دیسیپلین به ترید بپردازید با لات مشخص وارد میشید مثالا به جای اون 3لات با همان 1لات که ترید قبل زده باشید میبینید که در یک راستا قرار میگیره و هم از نظر پیپ دریافتی و هم میزان دلار رشد داشتید
              حرفتون متین و منطقیه
              فکر کنم بهتره ییکم مطالعه ام را در باره مدیریت سرمایه افزایش بدم!!!خیلی شوتم!چطور خودم به این موضوع فکر نکردم!!!1

نظر

به نظر من دلار
                روش ترید من هم اینطوره که با لات بالا 10 پیپ بگیرم از پوزیشن خارج میشم!!
                حد ضرر هم 7 پیپ هستش!!
                ویرایش توسط ali7879 : https://www.traderha.com/member/2969-ali7879 در ساعت 05-04-2012, 11:49 PM

نظر

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان
                  مطلبتون خوندم ديدم
                  اين بحث شما ميکنيد من تو پست به نام " تفهيم يک مفهوم "دارم کامل باز ميکنم
                  اين گفته هاي شما پيپ ، حجم ، استراتژي بايد جدا گانه بررسي شوند تا رفتار آنها تک تک مورد بررسي قرار گيرد.
                  بعد از آن بايد رفتار آنها با هم مورد بررسي قرار گيرند
                  اين مطالب به طور کامل در لينک زير از شده است .
                  http://pcmbrokers.org/forum/showthre...4270#post14270
                  با تشکرم
                  حمد نبي زماني
                  لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

سلام به همگی به نظر بنده موفقیت در مقدار پیپ هست چون بدست آوردن پیپ هنره ، دلار را که با ریسک یا بالانس بالا میشه بیشترش کرد
                    ورود به معامله با منطق انسانی
                    خروج
                    از معامله با احساس ماشینی
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام
                      من فکر میکنم جواب خیلی واضح باشه.گرفتن pip است که نشون میده ما چقدر نسبت به بازار اشراف و شناخت پیدا کردیم و میتونیم جهت و روند صحیح تری رو تحلیل و پیش بینی کنیم.وگرنه با افزایش ریسک میشه دلار خیلی بیشتری گرفت.ولی آیا این روند همیشه پایداره؟ نه ....
                      وقتی این توان در ما حاصل شد میتونیم با افزایش سر مایه یا میزان لات دلار بیشتری بگیریم.
                      هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

سلام به همه دوستان، خواستم مطلبی رو عرض کنم، من به مدت 6 ماه بر روی دمو با اکانت 10/000 دلار و با رعایت لات سایز و مدیریت ریسک و سرمایه و بدون اینکه استاپم بخوره هر ماه بین 22 تا 50 درصد سود ساختم که رزومه دموی من موجود هست..... خواستم به همه دوستان بگم تو این بازار به هرچی بخواهید میتونید برسید، سعی نکنید دنبال این باشید که که ببینید دید دیگران نسبت به این بازار چیه بلکه سعی کنید دید خودتون رو نسبت به این بازار به دست بیارید، مغلوب حرفهای تریدرهای شکست خورده نشید........ تو این بازار ببه دنبال یه سیستم ساده باشید که با رعایت لات سایز بتونید درصد مشخصی از سرمایتون رو بدست بیارید.....

قصد دارم در آینده نزدیک روشی رو برای درآمد 25 تا 50 درصد در ماه برای کسانی که علاقه مند هستن ارسال کنم ........

موفق باشید: bk.fxtrader@yahoo.com

نظر

اگر فقط و فقط بر اساس میزان پیپ و یا دلار دریافتی یک استراتزی بخواهیم سرمایه خود را بر اساس آن استراتژی ریسک کنیم را کاری اشتباه میدانم.
                          در هر روش در ابتدای امر باید امید ریاضی و SOL ان استراتژی مورد نظر قرار گرفته شود
                          پس از آن چند پارامتر Draw Down را مد نظر قرار خواهیم داد
                          پس از داشتن امید ریاضی مثبت و DD مناسب آن موقع میرویم سوددهی استراتژی را بررسی میکنیم.
                          تستهای مونت کارلو هم راه گشای خوبی برای بهترین و بدترین وضعیتمان بر اساس استراتژی خواهد بود.

نظر

پردازش ...
                          X