اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چگونه می توان یک تیم 100 نفره ساخت؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

به نظر من کمبود مدیر لایق یکی از بحث های اصلیه و هیچ گروهی بدون یک مدیر توانمند راه به جایی نداره . ما بسیاری از منابع و فرصت ها از دست میدهیم

نظر

احساس مسئولیت افراد گروه

نظر

با تشکر از اقای نیما من هم به نوبه خود با شما همراه هستم

نظر

تا جایی که من اطلاع دارم این تیم در خفا در حال شکل گیری هست و یک سری پروژه های مشترک در حال ساخت هست.........
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پس منهل ؟

ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 07-17-2012, 11:06 PM
            ورود به معامله با منطق انسانی
            خروج
            از معامله با احساس ماشینی
            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

زیرزمینی فعالیت میکنید ؟ :دی

چیزی منحل نشده ،برنامه ها آهسته در حال پیشروی است!

نظر

آقا مارم را بدید. ما کلا زیرزمین کار میکنیم. اونجا نباشیم کارامون پیش نمیره. بگید منم بیام.
                Death does not concern us, because as long as we exist, death is not here. And when it does come, we no longer exist.
                Epicurus

نظر

ادرس زیر زمین را به ما هم محبت کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Farshad75 نمایش پست ها
                    آقا مارم را بدید. ما کلا زیرزمین کار میکنیم. اونجا نباشیم کارامون پیش نمیره. بگید منم بیام.
                    دوستاني كه به فعاليت گروهي علاقه مند هستند ، روي pipo فعاليت كنن كم كم راه هاي زير زمين خودشون پيدا ميشن
                    ورود به معامله با منطق انسانی
                    خروج
                    از معامله با احساس ماشینی
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

هنوزم وقت هست برای ملحق شدن به تیم ؟!!!
                      پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

یکی محبت میکنه تو دو خط بگه این تیم چیکار میخاد بکنه؟

نظر

با سلام و درود به همه بزرگوارا

مدت مدیدی مشغله فکریم همین ایده بود که یک تیم کاری تشکیل بدم و رسمی مجوزشو بگیرم و.......

امروز اولین روز عضویتم بود و این تاپیک رو دیدم و کلی حال کردم گفتم خداروشکر از تجربه یه عده استفاده میشه

بعد دیدم بنیانگزارش اقای ازادیه گفتم دیگه خدای ایده و .......هستن و کارو تموم کردن تاحالا

تا تهش خوندم و دیدم هر کار کنیم ایرونی هستیم ایرونی

از اون همه ایده و نظر و شوق و زوق علی مونده و حوضش و یه عده رو زمین هیرونن و عده ای زیر زمین ویرون

همه هرجا هستن شاد باشن و ایران و ایرانی سرشون سلامت

جسارتی به عزیزی کردم منو ببخشه

بادرود مهدی
                          مشكل من با كافرانی نیست كه همه را به كیش خود می پندارد

... بلكه با مومنانی است كه همه را به كیش خود وامیدارند !!!

نظر

مهدی جان

از بین افراد فعال عده ای در برهه های مختلف به طرق مختلف گلچین می شوند و مورد تست قرار میگیرند برای طرحی که در آینده دنیا را خواهد ترکاند!
                            اما تا عده ای چیزی را با چشم خود نبییند باور نمی کنند بعد از مدتی در مرحله تست جا می زنند.

ما کار خود را می کنیم و این تیم با دقتر در حال ساخت هست.....

یا حق

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                              مهدی جان

از بین افراد فعال عده ای در برهه های مختلف به طرق مختلف گلچین می شوند و مورد تست قرار میگیرند برای طرحی که در آینده دنیا را خواهد ترکاند!
                              اما تا عده ای چیزی را با چشم خود نبییند باور نمی کنند بعد از مدتی در مرحله تست جا می زنند.

ما کار خود را می کنیم و این تیم با دقتر در حال ساخت هست.....

یا حق

ممنونم مهندس جان که جوابمو دادین

فقط چیزی که برام منطقی به نظر نیومد

اینه که وقتی پروزه ای در ذهن هست و کسی میاد اونو عمومی معرفی میکنه و حظار با تمام دانش خودشون در بحث شرکت میکنن و هرچی دارن به اشتراک میزارن

یعنی این پروزه قابلیت اینو داره که در همون جمع ادامه پیدا کنه و از نظرات و افرادی که شرکت کردن هم استفاده بشه

اگر نه که جسارتا یک توهین هست برای سواستفاده از حضور و دانش هرچند کوچک و کم دیگران

اگر نظری پرسیده میشه انتظار هم میره که ادامه اون به گوش همین افرادی که پیگیر بودن برسه

پ.ن

البته

واقف هستم که در مورد بحث هایی اقتصادی و سرمایه گزاری ها خیلی از چهارچوب ها تجاری هستن و نمیشه به همه قواعد اجتماعی پایبند بود و این کاملا مشخص هست

پ.پ.ن

هرچند عالم به این موضوع هستم که در هر حال از اکثر همین افراد که حاضر بودند استفاده شده و فقط دلیل بیان این مطالب شیوه نامعقول استفاده و به راه انداختن روش گرداوری افراد بود

جمع بندی

اگر از طرف طراحان و مدیران در انتها یه بیانیه صادر میشد که گروه در حال ساخت هست و از بین افراد فروم با توجه به رزومه دوستان کسانی دعوت خواهند شد

بسیار زیبا و حرفه ای میبود و جای هیچ حرف و حدیثی نبود

حرفه ای باشیم و حرفه ای رفتار کنیم

بازم از خوشرویی دوستان متشکرم

درود به همه

مهدی

مشكل من با كافرانی نیست كه همه را به كیش خود می پندارد

... بلكه با مومنانی است كه همه را به كیش خود وامیدارند !!!

نظر

دوست من

اگر برنامه اینطوری می بود که برای یک گروه خاص این مبحث مطرح می شد می گفتند چرا در حق دیگران اجحاف کردی؟
                                حال عمومی اش کردیم بحث دیگری پیش امد!

هدف سوء استفاده از کسی نبوده فضایی به طرق مختلف مهیا شده تا خود را نشان دهند. من مجبور نیستم برای همکاری با هر کس. اما دوست دارم با دوستانی که کوشا هستند و نخبه وارد همکاری بشم اینکه زمینه همکاری چه باشد بماند چون برنامه های شخصی محسوب می شود.

در مجموع این فضا بستر فوق العاده پر قدرتی برای همکاری دارد و کمک زیادی می کند تا یک گروه پر قدرت و نیرومند تشکیل شود.

سودای رقابت با بانک ها و نهادهای مالی بزرگ داریم خواسته به ظاهر بزرگی است اما شدنی است!

نظر

پردازش ...
                                X