اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چگونه می توان یک تیم 100 نفره ساخت؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام اقا نیما ایده فوق العاده جالبی داریدولی کلا ما ایرانیها شایدبه دلیل غرورکاذب چندان علاقه ای به کارجمعی نداریم واین توی ذهنمون نهادینه شده ولی بالاخره باید ازیه جائی شروع کردبه نظرم ایده 20مدیر خوبه به شرطی که اون مدیرها خودشون با هم هماهنگ باشن وروی کاراونها هم نظارتی باشه نه این که هر کس سازخودشوکوک کنه درواقع سیستم همه چی روبگه وشخص فقط اجرا کننده باشه وخوداین مدیرها براساس یک تعریف مشخص انتخاب بشن واولویتهائی برای انتخاب مدیران باشه که بشه اونها روازبقیه تمیز دادببخشیدشایدبی ربط باشه ولی انجمنهای 12گانه هستندکه فقط براساس کارجمعی به هم کمک میکنندوخیلی هم موفق هستنداساس کاراونها پیروی ازیکسری اصول است که همه به اونها پایبندهستندماهم میتونیم برای خودمون اصولی روتعریف کنیم
    ویرایش توسط aryaqwa : https://www.traderha.com/member/2886-aryaqwa در ساعت 11-14-2011, 11:09 PM
    حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط NimaAzadi نمایش پست ها
      با تشکیل 20 تیم 5 نفره موافقید ؟؟ بنظرتون میشه 20 تا مدیر تربیت کرد که هر مدیر یک تیم 5 نفره رو زیر نظر داشته باشه و گزارش کار بده ؟؟
      با عرض سلام وتقدیر وتشکر از جناب ازادی عزیز . به نظر بنده اگر تعداد افراد گروه به 10 نفر ارتقا پیدا کنه بهتره چون در اون صورت میشه در بین 100 نفر 10 فرد خبره و دلسوز و اگاه به کار پیدا کرد تا حد اقل در بین افراد هر گروه دو سه نفر وارد به کار و با تجربه وجود داشته باشه تا گروهها ضعیف نشوند .و بعدا که مدتی این گروها زیر نظر بودند و تجربه کسب کردند میشه به گروههای کوچکتری هم تقسیم کرد .....و در بین این افراد 10 نفری که سر گروه هستند دو نفر به عنوان افراد برجسته تر بر کارهای سر گروها که به دو گروه 5 دسته ای تقسیم میشوند نظارت داشته باشند . موفق باشید.
      ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

نحوه گروه بندی

با سلام به آقای آزادی و سایر دوستان
        فکر کنم که تعداد گروه ها را نحوه گروه بندی مشخص کند . به این صورت که آیا گروه بندی براساس سرفصل های کاری مورد نیاز و حجم کاری هر کدام و نفرات مورد نیاز آن کار بخصوص
        باشد .
        یا اینکه بر اساس تعداد مشخص مثلا 20 گروه 5 تایی و یا ..... شاید به این شکل گروه بندی مشکلاتی مثل ایجاد یک سری کارهای غیر ضروری برای بعضی گروها و یا حجم زیادی کار برای
        گروهی که تعداد نفراتش با کارشان متناسب نباشد .
        به هر حال فکر میکنم که نوع فعالیت هر گروه تعداد نفرات و ویژگی های نفرات آن گروه و میزان توانایی مسول آن گروه و ......... سایر موارد را مشخص کند .
        زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

من یک پیشنهاد داشتم در مورد آینده که گروه ها تشکیل شدن
          بنده خودم به 20 گروه 5 تایی بیشتر علاقه مندم حالا عرض میکنم چرا
          بعضی از دوستان در مورد گروهای با تعداد10 نفر صحبت کردن .که شاید از نظر آقایون صاحب نظر اینطوری بهتر باشه ولی بیاید کمی روی این موضوع فکر کنیم ...مثلا اگر گروه 10 نفره باشه 10 نفر با تفکرات متفاوت 10 نفر با تحلیل های متفاوت 10 نفر میخوان در مورد تحلیلشان با بقیه دوستان صحبت کنن بنظرتون چند ساعت طول میکشه تا بحث در یک گروه 10 نفره به پایان برسه. پس کی دیگه وقت این رو داریم بریم ترید کنیم...؟؟
          و شاهد مشکلات دیگری هم در یک گروه 10 نفره خواه ناخواه به وجود بیاد....

البته این پیشنهاد بنده بیشتر برای موقع ای است که دوستان این گروه ها رو ترک نکنن و به چشم یک جزو از خانواده نگاه کنن .
          در قسمتی از سایت تاپیک هایی با شماره های 1 تا 20 قرار داده شود طبق گروه بندی و دوستان تحلیلهای روز بعد بازار رو در اون قسمت قرار دهند (تنها یک تحلیل در هر روز منظورم تحلیلی که تمام گروه بر آن تکید نظر دارند)و در آخر هفته به گروهایی که تحلیلشون نزدیک تر و یا خود تحلیل روند بازار در روز بعد رو درست گفته اند امتیازاتی داده شود تا گروها در خود علاوه بر کسب صود یک حس رقابت هم در خودشان بوجود بیاد که باعث پیشرفت اون گروه و آن اشخاص شود.

باز هم نظر آقای آزادی و دوستان پر پتانسیل تره.

نظر

اگر منظور تیم کار در بازار بورس باشد، با توجه به اینکه ارتباطات کمی سخت است فکر میکنم طرحهای بلند مدت رو باید در نظر گرفت. مثلا سهامی که قراره طی یک دوهفته به یک هدف قیمتی برسد رو میشه به دوستان چند روزه خبر داد که تحلیلشون رو اعلام کنند برای برای تایم فریم کم نه!!!!!!!! سریع کار از کار میگذره

نظر

گروه تحليلي صد

در اين تايپيك دوستاني كه علاقه مند به پيوستن به گروه تحيلي صد نفره كه اقاي ازادي پيشنهادش رو دادن بپيوندن درخواست ميكنم كه با پست مشخصات خود به اين ايده جالب و عالي اقاي ازادي اي مثبت بدهند :
              نام و نام خانوادگي
              محل زندگي
              مدت اشنايي با فاركس
              اسم پيشنهادي براي گروه صد

نظر

درود
                من به شخصه از این حرکت گروهی استقبال میکنم وتمام وقت در خدمتم
                مهدی فردوسیان
                سن 28
                فوق لیسانس فیزیک
                اباده -فارس
                مدت اشنایی 6 سال
                اسم خاصی برای گروه در نظرم نیست

نظر

موافق ايده هستم

علي اكبر علي دوست
                  مهندس الكترونيك
                  35 سال
                  نماينده fxcmd.com بودم
                  مدت آشنايي 7 سال
                  مشهد
                  اسم خاصی برای گروه مد نظرم نیست
                  ویرایش توسط alidoust1976 : https://www.traderha.com/member/3474-alidoust1976 در ساعت 12-16-2011, 10:32 AM

نظر

مسلم شبري
                    28
                    ليساس اقتصاد
                    اهواز
                    مدت اشنايي دو سال
                    گروه تحليلي صد
                    پيشنهدات:
                    مديريت اين گروه بدست افراد توانمند و مشخصي در زمينه فاركس باشد مثل اقاي محمدي و ازادي و بهزادي
                    تشكيل اين گروه بايد مقدمه تشكيل يك شركت يا بنگاه اقتصادي در زمينه بازارهاي مالي داخلي و بين المللي باشد
                    براورد سرمايه اي كه اين صد نفر قادر به جمع اوري و مديريت ان باشند
                    امكان تعريف شغل براي اين صد نفر در شركت باشد
                    عدم وابستگي به يك بروكر يا شركت خاص
                    دادن خدمات مشاوره به افراد و شركتها

نظر

فرهنگ ایرانی

نوشته اصلی توسط AFSHINROSTAMI نمایش پست ها
                      با تقدیر از نیمای عزیز
                      در فرهنگ ما ایرانیها از بچگی یه بازی یاد گرفتیم که مثلا 4 نفر سر پا بودن و 3 تا صندلی داشتیم و موزیکی پخش میشد به هنگام قطع صدای موزیک هر کس باید رو یک صندلی جا میگرفت و فردی که سرپا مونده بودبازنده بازی اعلام میشد
                      در فرهنگ ژ
                      اپنیها همین بازی دقیقا به همین صورت هست با یک تفاوت هر تیمی اگر نفرش سر پا بمونه به عنوان بازنده اعلام میشه... مابا این فرهنگ بزرگ شدیم و تا حال نتوانستیم حرکت تیمی موفق از خودمان بجای بگذاریم ...........
                      سلام و عرض وقت بخیر
                      بنده هم نظر افشین را تایید میکنم
                      هنوز که هنوز است بعد 8 سال کار در کارخانجات ایرانی کار تیمی موفقی ندیده ام چون هنوز یاد نگرفته ایم که برآیند را ببینیم نه اینکه نتیجه را!!!
                      اگر این دید ما تغییر کند و بهینه شود تمام مشکلات ما در مورد کار تیمی حل می شود.
                      بنده که امیدوارم و دیدم مثبت است اگرچه هنوز مورچه ای بیش نیستم در این فروم!!!
                      عاشق کار تیمی هم هستم و تجربه 80% کار تیمی هم دارم البته معتقدم احترام به رهبری تیم لازم و کافی در جهت پیشبرد اهداف تیم کاری است.
                      برقرار و پایدار باشید
                      Think / Act / Enjoy

نظر

20 تیم 5 نفره

نوشته اصلی توسط NimaAzadi نمایش پست ها
                        با تشکیل 20 تیم 5 نفره موافقید ؟؟ بنظرتون میشه 20 تا مدیر تربیت کرد که هر مدیر یک تیم 5 نفره رو زیر نظر داشته باشه و گزارش کار بده ؟؟
                        بنده هم موافقم فقط می ماند انتخاب و تربیت 20 مدیر با نیگاه تیم گرایانه نه تکرو و خودگرا!
                        البته عذرمیخوام اینقدر رک میگم و امیدوارم باعث دلخوری دوستان خوبم نشده باشم
                        Think / Act / Enjoy

نظر

تیم کاری cpu اینتل

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                          با سلام خدمت معلم ارجمند جناب نیما
                          و سلام خدمت همه دوستهای خوب کلاس آنلاین

گفتنیها را همه دوستان بیان داشتند هر کی نسبت به درک خودش از مسئله , متاسفانه ما در ایران فقط تکروی را آموختیم و همیشه از کارهای گروهی فراری بودیم در حالی که شما میبینید تمام کارهای بزرگ دنیا از همبستگی و اتحاد و تعداد نفرات بالا بوجود آمده که سر لوجه آنها انقلابها و بعد شرکتهای بزرک دنیا که تماما" بصورت جمعی اداره می شود حتی اگر سرمایه گذارش 1 نفر باشد, و موفقیت آن شرکت از فعالیت گروه بدست آمده
                          بهر حال خواستم بگم که از گروههای با تعداد بالا نهراسید با مدیریت خوب و مدبرانه می توان تمام اعضا گروه را به درجه و مراتب بالا رساند , توانمندیهایشان را ارتقاء داد. همینطور که شما ثابت کردین که حتی آدمهای مبتدی را هم میشود پرورش داد . مطمئنم که شما با طرح این سوال حتما" در پس آن یک ایده و استراتژی ر پیش خود تعریف کردهاید و از کسی که با پلن کارمیکنه این سوال نپخته مطرح نشده است
                          من با گروه 100 نفره و یا بیش از آنهم موافقم به قول مثل قدیمی میگه (دست در دست هم نهیم به مهر تا میهن خویش کنیم آباد) آقا نیما منهم به سهم خود اگر تفهیم هدف و استراتژی بشه , بقدر بضاعتم برای تیم اعلام آمادگی میکنم
                          چه باشم و چه نباشم برایتان خدا قوت و آرزوی موفقیت دارم
                          میدونستین تیمی که روی CPU های اینتل کار میکنن چند نفره؟
                          1000 نفر......!!!!
                          یعنی کار به 1000 قسمت تقسیم میشه و مدیریت ترکیبی و complex روش انجام میشه که در نهایت میرسه به برآیند و نتیجه نهایی!
                          برقرار و پایدار باشید
                          Think / Act / Enjoy

نظر

من که به صورت حرفه ای کار می کنم برای همکاری اعلام آمادگی می کنم.
                            ویرایش توسط devoshca : https://www.traderha.com/member/4179-devoshca در ساعت 01-31-2012, 01:26 AM
                            تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                            در این سایت و در تلگرام
                            SmartSignalFX@

نظر

به نظرم روش کار گروهی درایران متفاوت از جاهای دیگست شاید عجیب و خنده دار باشه در این مورد باید گفت عدم دیدگاه تخصصی و همه همه کار انجام میدن در هر موردی اظهار نظر میکنن و به همین خاطر در کار هم دخالت می کنن و گاها حسادت میورزند پس اولین قدم به کار گماردن و اموزش تخصصی است

نظر

فکر کنید ما صد نفر داریم که بصورت رندم در اخیار ما هستن .جالا گروهی میحوایم تشکیل بدیم . این کار ساده ای نیست چون سطح اجتماعی سواد روحیه حتی وضعیت جسمانی و دیگر خصوصیات هر کدام از دیگری متفاوت واین یک چالشه که خودش یک حسن هم هست . اما این حسن و عیب در تصمیم گیری یک مدیر سازمان نماد پیدا میکنه
                                پس مدیریت رکن دوم قرار میگیره
                                حال مدیر توانمندی در اختیار داریم با صد نفر
                                در این مرحله بحث دیدگاه تخصصی پیش میاد .این مدیر باید دید در چه ساختاری مدیریت میکنه ایا در صنعت اقتصاد رفاهی اجتماعی و یا غیره وبسته به نوع سازمان گروه منابع انسانی رو تخصیص بدهد
                                مثلا در یک کار صنعتی باید بالاتر از نود در صد منابع به تولید اختصاص پیدا کنه که این منابع انسانی هم میشه

نظر

پردازش ...
                                X