اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دنیای تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
    کیمیای عزیز درود

اولا بابت دعوت بنده به دیدن تاپیک سپاسگزارم .

دوما :

حداقل زمانی که باید صرف کنید تا به این نتیجه برسید که شما توانایی سود بردن مداوم در بازارهای مالی را دارید یا خیر چهار سال است!

این که بنده یا دیگر دوستان توانایی سود بردن از بازار را دارند یا خیر تاثیری در آینده تریدری شما نخواهد داشت. بسیار انسانهای باهوش

و با سوادی بوده اند که شکست مطلق را در برابر این نوع بازار ها تجربه کرده اند و طبیعتا شما که تازه به این وادی وارد میشوید نامی از

این دسته معامله گران نمیشنوید . مسئله نه هوش و ذکاوت است و نه همت و پشتکار . اصل مهم شخصیت فرد هست .

هیچ کس نمیتونه ثابت کنه نمیشه از این بازار سود گرفت و سرابی بیش نیست . کلی تریدر نام آشنا در دنیا هستند که خلاف این رو ثابت کردند.

ولی آن روی سکه هزاران هزاران تریدر شکست خورده هست که لزوما انسانهای تنبل ، بی نظم ، بی سواد و ... نبودند.

ریسک بزرگیه بخوای همه چی رو ول کنی و بچسبی به فراگیری این کار . در کنار شغل دیگه یا برنامه های دیگه این کار رو خیلی اروم پیش ببر .

بعد از چندین سال دستت میاد که باید جدی تر بگیریش یا نه!

یه نکته هم بگم : شروع کار با بازار سهام(عموما بورس نیویورک) هست ، بعد از چند سال و تجربه کافی ورود به بازار کالاها و در آخر تریدرهای خیلی حرفه ای وارد بازار تبادلات ارزی میشوند.

این روند در اینجا (شاید ایران شاید کل جهان سوم ! نمیدانم) برعکس طی میشه! همچنان که فکر میکنیم تریدرهای حرفه ای تایمفریمهای بالا کار میکنند و شروع کار با تایمفریهای پایین است!!!

ارادتمند

پ.ن: جمله ای که در امضای بنده هست از گفته های یکی از مشهورترین تریدرهای دنیاست (هم در حوزه آموزش و هم حوزه معامله گری) . جدی بگیرش.

با تشکر فراوان از دوست عزیز آقا پیام

قبل از هر چیز از راهنماییهاتون تشکر میکنم

اگر امکان داره لینک کتاب داگلاس را برای مطالعه مرحمت کنید ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط کیمیا نمایش پست ها

گروه بورس – کتاب «تحلیل بنیادی، تکنیکال یا ذهنی» نوشته مارک داگلاس انتشار یافت. به گزارش خبرنگار ما کتاب یادشده که توسط مهندس ریحانه هاشم.پور ترجمه و به وسیله نشر چالش انتشار یافته، مشتمل بر یازده فصل است که می.تواند راهکارهای عملی برای فعالیت در بازار سرمایه و فارکس ارائه کند.
      این کتاب به آموزش مهارت.های روان.شناختی برای کسب سود مستمر در بازارهای یادشده می.پردازد که با استفاده از این مهارت.ها و تلفیق آن با توانایی تحلیل بازار می.توان به سود موردنظر در بازارهای سرمایه فارکس دست یافت.«تحلیل بنیادی، تکنیکال یا ذهنی» نگاه عمیقی دارد به مشکلاتی که فعالان در هنگام ورود به بازار پرچالش سهام با آنها روبه.رو می.شوند.نویسنده کتاب که سال.ها در بازارهای مختلف به معامله.گری پرداخته، تجربیات خود را به این کتاب منتقل ساخته و ساختار فکری یک معامله.گر را تشریح کرده است.فصل..های کتاب حاضر عبارتند از: به سوی موفقیت، وسوسه معامله.گری، قبول مسوولیت، استمرار، عوامل موثر در درک بازار، چشم.انداز بازار، اندیشیدن در حوزه احتمالات، تغییر عقاید، ماهیت عقاید، تاثیر عقیده روی معامله.گری و اندیشیدن مانند یک معامله.گر. نویسنده در مقدمه کتاب می.گوید: «اعتقاد داشته باشید که: لازم نیست برای به دست آوردن پول، بدانید که چه اتفاقی خواهد افتاد، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد، هر لحظه منحصر به فرد است و هر نتیجه.ای یک تجربه منحصر به فرد است.«تحلیل بنیادی، تکنیکال یا ذهنی» در 200صفحه، تیراژ 1500نسخه و با قیمت 4500تومان منتشر شده است. علاقه.مندان می.توانند برای تهیه این کتاب با نشر چالش از طریق تلفن 66414610تماس حاصل کنند.

نظر

جناب فروهر ممنون از راهنمایی شما .

کیمیای عزیز ، کتاب مارک داگلاس برای معامله گرانی با چند سال تجربه مفیده-فکر کنم در مقدمه کتاب اشاره میکنه.

بسیار کتاب تاثیر گذاریه ولی باید در زمان مناسبش مطالعه بشه.

جمله مورد نظرم در امضا که از دکتر الدر هست :

!Objects in the mirror are further than they appear

موفق باشید

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط mami_baghi نمایش پست ها
          اما یه چیز واسم عجیبه وقتی نظرات و تجربیات کسانی که در بازارهای های مالی سرمایه گذاری میکنند رو میخونم نامیدی شدیدی در نتایجشون میبینم وقتی دوستان در بازار بازار تبادلات ارزی همش از کال مارجین شدن و از دسترفتن پولشون مینالند از خودم میپرسم پس این همه تلاش واسه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          این سوال بسیار مهمی هست که خیلی من درگیر خودش کرد ! اگر امار 90 درصد بازنده بپذیریم این امار به فعالین فضاهای مجازی هم تعمیم داده میشود و و بر همین اساس 90 درصد یا بیشتر نوشتها صحبت از یاس ناامیدی و ناتوانی در رسیدن به سود هست ! کسی که سود میکنه در گوشه ای نشسته و نظاره گر ملت شکست خورده هست !

قبول شکست و ضرر کار هرکسی نیست برای همین همیشه در حال تلاش برای رسیدن به سرمایه از دست رفتشان هستند !
          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

با سلام خدمت کلیه دوستان

بنده حدودا چند ساله با این بازار آشنا شدم ولی مدت کوتاهی هست که وارد گود شده ام.

برایم این سوال پیش اومد که این بازار چقدر کشش داره و من چه آینده ای را بر اساس تجربه دیگران میتونم برای خودم متصور باشم.

سوالاتی در ذهن من وجود داره که در این تاپیک بصورت همگانی از تمامی دوستان می پرسم و خواهشمندم در پاسخگویی به آنها کمال صداقت را داشته باشید و راهنمای بنده شوید.

اولین سوال که به طریقی میشه گفت دغدغه غعلی بنده هست اینه که

دوستان ماهیانه چقدر درامد از این بازار دارند و این میزان درامد با چه میزان مارجین و چه حجم از لاتیج هست؟

از پاسخگویی دوستان ممنونم. چنانچه مقدور هست اساتسد نیز به این سوالات مبتدیانه بنده پاسخ بدهند.
            جواب سوالات شما را براساس تجربیات خودم میدهم

اول اینکه شما اولین قدم اشتباه برداشتید و ان فعالیت در فروم هست ! اینجا با انواع و اقسام اندیشه ها و افراد مواجه میشوید و باعث سردرگمی شما میشوند

ای کاش هیچ وقت فعالیتی در فروم ها نداشته بودم

بشما پیشنهاد میدم حتما دوره اقای نیما ا.ز.ا.دی برید و فضاهای مجازی برای همیشه ترک کنید این بشما میگم چون ابتدای راهید وگرنه بقیه اب از سرشون گذشته

در مورد کشش بازار در سودهی بی نهایت هست و در ضرردهی در حد سرمایتون میتونه بشما اسیب برسونه

موفقیت در این بازار اینده درخشانی برای شما به ارمغان می اورد

اما نه براساس تجربه دیگران ! دیگران از همه لحاظ باشما فرق میکنند

شا بهتره در ابتدا بفکر سود 5 درصد ماهیانه بصورت مداوم باشید و بعد از ان با توجه به استمرار سوددهی انرا افزایش دهید

بشما پیشنهاد میدم حتما نزد یک حرفه ای اموزش ببینید تا اینکه در فروم ها و فضاهای مجازی از این شاخه به ان شاخه بپرید

موفق باشید
            در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• سلام اقای مسلم آل شبر

این جملتون خیلی حکیمانه است (اول اینکه شما اولین قدم اشتباه برداشتید و ان فعالیت در فروم هست ! اینجا با انواع و اقسام اندیشه ها و افراد مواجه میشوید و باعث سردرگمی شما میشوند

ای کاش هیچ وقت فعالیتی در فروم ها نداشته بودم) دقیقا وقتی تو فرومها میگردم همین حس سردرگمی به من هم دست میده میمونم چی کار کنم ایا آقا ازادی جایی کلاس برگزار میکنند؟
              ویرایش توسط mami_baghi : https://www.traderha.com/member/15150-mami_baghi در ساعت 05-16-2014, 08:51 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mami_baghi نمایش پست ها
                سلام اقای مسلم آل شبر

این جملتون خیلی حکیمانه است (اول اینکه شما اولین قدم اشتباه برداشتید و ان فعالیت در فروم هست ! اینجا با انواع و اقسام اندیشه ها و افراد مواجه میشوید و باعث سردرگمی شما میشوند

ای کاش هیچ وقت فعالیتی در فروم ها نداشته بودم) دقیقا وقتی تو فرومها میگردم همین حس سردرگمی به من هم دست میده میمونم چی کار کنم ایا آقا ازادی جایی کلاس برگزار میکنند؟
                وقتی بدون دانش اولیه در فروم ها بچرخید احتمال به بیراهه رفتن بسیار است.

اما کسی که میدونه توی فروم ها دنبال چی میگرده بهترین فضا برای اپدیت نگه داشتن هست.
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• یک سوال ابتدایی و البته مهم برای من!

در توضیحاتی که در بروکر پرسپولیس خواندم اینگونه برداشت کردم که بروکر پرسپولیس فقط از معاملات کارمزد اخذ می کند و تحت عناوین دیگر، وجهی را دریافت نمی کند.

حالا فرض کنید من با 100 دلار و با لوریج 1:100 اکانت باز می کنم. پس کارگزار به من اجازه معامله تا سقف 10000 دلار را می دهد. سوال من این است که چرا کارگزار باید همچین کاری کند و به من 9900 دلار اعتبار بدهد؟ آیا در قبال این اعتبار از من سودی هم دریافت می کند؟

متشکرم

نظر

• فارکس فقط عمر و سرمایه آدمو میگیره

سلام
                    با توجه به تجربه پنج ساله ای که در فارکس دارم این حرفو به بچه های تازه وارد میزنم
                    فارکس فقط سرابه، سود کردن در فارکس بسیار بسیار بسیار مشکله و سود کردن دائمی تقریبا محاله
                    به نظرم عاقلانه نیست که اینهمه وقت و سرمایه و اعصاب برای فارکس هدر بره
                    بسیاری از افرادی که سابقه 10 ساله هم دارن هنوز نمیتونن بگن که به سود دهی ثابت رسیدیم
                    واقعا ناراحتم از اینکه پنج سال از بهترین دوران عمرم رو هدر دادم
                    احساس خیلی بدی دارم
                    از 30 سالگی تا 35 سالگی عمرم پای لپ تاپ گذشت
                    آرتروز مچ گرفتم
                    کلسترولم شده 250
                    تری گلیسریدم شده 458
                    اعصاب برام نمونده
                    حدود 7 میلیون تومن حسابهای مختلف باز کردم
                    مهمتر از همه اینکه از زندگی عقب موندم
                    واقعا برای خودم متاسفم

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
                    معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                    -----------------------------------------------------------------------------------------------
                    «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                    هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط روند یاب نمایش پست ها
                      سلام
                      با توجه به تجربه پنج ساله ای که در بازار تبادلات ارزی دارم این حرفو به بچه های تازه وارد میزنم
                      بازار تبادلات ارزی فقط سرابه، سود کردن در بازار تبادلات ارزی بسیار بسیار بسیار مشکله و سود کردن دائمی تقریبا محاله
                      به نظرم عاقلانه نیست که اینهمه وقت و سرمایه و اعصاب برای بازار تبادلات ارزی هدر بره
                      بسیاری از افرادی که سابقه 10 ساله هم دارن هنوز نمیتونن بگن که به سود دهی ثابت رسیدیم
                      احساس خیلی بدی دارم
                      آرتروز مچ گرفتم
                      کلسترولم شده 250
                      تری گلیسریدم شده 458
                      اعصاب برام نمونده
                      واقعا برای خودم متاسفم

سلام

خیلیها هم دارن تو این بازار در سراسر دنیا سود میکنند .اینکه طبق آما اکثریت نمی تونند تو این بازار موفق بشن ، دلایلش باید ریشه یابی بشه .از جمله این دلایل میشه به بحث مدیریت سرمایه و بحث روحی و روانی اشاره کرد .
                      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام
                        با توجه به تجربه پنج ساله ای که در بازار تبادلات ارزی دارم این حرفو به بچه های تازه وارد میزنم
                        بازار تبادلات ارزی فقط سرابه، سود کردن در بازار تبادلات ارزی بسیار بسیار بسیار مشکله و سود کردن دائمی تقریبا محاله
                        به نظرم عاقلانه نیست که اینهمه وقت و سرمایه و اعصاب برای بازار تبادلات ارزی هدر بره
                        احساس خیلی بدی دارم
                        آرتروز مچ گرفتم
                        کلسترولم شده 250
                        تری گلیسریدم شده 458
                        اعصاب برام نمونده
                        واقعا برای خودم متاسفم
                        سلام

هر کاری که بدون برنامه و کسب علم مربوطش باشه نتیجه اش غیر از این نخواهد شد.
                        این مدت که شما سپری کردید را نمیشه بهش گفت تجربه چون پیشرفتی باهاش نداشتید و فقط دور خود چرخیدید.
                        دیدن سراب بستگی به نوع دیدگاه داره، وقتی به بازار یا هر چیز دیگه ای به چشم یه قول چراغ برای کسب پول نگاه بشه طبیعتا چیزی غیر از سراب دیده نخواهد شد. باید انتظارات واقعی از هر چیز داشت، که این برمیگردد به میزان مهارت و علم و تجربه. سود دائمی کردن پیش نیاز هایی داره که به اندازه خود این بازار مهم هستند و فقط صرف زمان چاره نخواهد بود.
                        عاقلانه ترین کار این است که قبل از صرف وقت، سرمایه و اعصاب،به دنبال آموزش مفید بود، مسیری که در هر حرفه ای باید طی شود.

انشاالله در دیگر امور زندگی موفق باشید.
                        ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 05-24-2014, 03:16 PM
                        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام
                          احساس خیلی بدی دارم
                          آرتروز مچ گرفتم
                          کلسترولم شده 250
                          تری گلیسریدم شده 458
                          اعصاب برام نمونده
                          واقعا برای خودم متاسفم
                          سلام
                          همونطور که گفتید هستند کسانی که با سابقه بیشتر از شما به سود اوری نرسیده اند و این صحبتهای شما با چنین مدت فعالیتی جدا شجاعت میخواد که هرکسی نداره بزنه.
                          به عنوان یک تازه کار خیلی خیلی مشتاقم بدونم که 5 سال گذشته رو شما چگونه طی کردید؟
                          از کجا شروع کردید و چه مراحلی رو گذروندید تا به این نتیجه رسیدید؟
                          آیا تا به حال سمت راست صفحه اصلی فروم دقت کرده اید؟!
                          حساب سرانگشتی من میگه که میانگین روزی 10 نفر علاقه مند به این حرفه وارد این فروم میشوند و احتمالا هر کدوم (از جمله خودم)با هدف پیروزی و موفقیت وارد گود شده اند.
                          به هر حال تجربیات چند ساله شما برای این خیل از مشتاقان قطعا راهگشا خواهد بود.
                          ممنونم
                          ویرایش توسط FXF : https://www.traderha.com/member/12120-fxf در ساعت 05-24-2014, 04:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط FXF نمایش پست ها
                            سلام
                            همونطور که گفتید هستند کسانی که با سابقه بیشتر از شما به سود اوری نرسیده اند و این صحبتهای شما با چنین مدت فعالیتی جدا شجاعت میخواد که هرکسی نداره بزنه.
                            به عنوان یک تازه کار خیلی خیلی مشتاقم بدونم که 5 سال گذشته رو شما چگونه طی کردید؟
                            از کجا شروع کردید و چه مراحلی رو گذروندید تا به این نتیجه رسیدید؟
                            آیا تا به حال سمت راست صفحه اصلی فروم دقت کرده اید؟!
                            حساب سرانگشتی من میگه که میانگین روزی 10 نفر علاقه مند به این حرفه وارد این فروم میشوند و احتمالا هر کدوم (از جمله خودم)با هدف پیروزی و موفقیت وارد گود شده اند.
                            به هر حال تجربیات چند ساله شما برای این خیل از مشتاقان قطعا راهگشا خواهد بود.
                            ممنونم
                            مراحل
                            یکماه اول با متاتریدر بازی کردم

بعد کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی رو به توصیه یکی از دوستان خوندم

حدود یکسال فقط با موینگ اوریج ها و ترکیبش با خطوط روند کار کردم

بعد کم کم رفتم سراغ بقیه اندیکاتورها که حدودا 6 ماه تا یکسال بیشتر طول نکشید

تا اینجا حدود 2 سال

بعد از این مدت فقط روی رفتار بازار کار کردم

انواع روشها رو کار کردم

در جهت روند

در جهت شکست

کانال و شکست کانال

کلاسیک ( Lower Lows & Higher Highs )

دابل باتم، تاپ ( همچنین تریپل )

تک تایم فریم

دو تایم فریم

سه تایم فریم

واگرایی

ترکیب انواع این حالتها با همدیگه ( بعضی مواقع دو ابزار و بعضی وقتا بیشتر با هم ترکیب کردم)

مدیریت سرمایه همیشه از همون ابتدا هر پوریشن زیر 5 درصد بوده

فقط در چند حساب دموی اولیه (شاید ده تا دموی اولیه ) مدیریت سرمایه رو رعایت نکردم

بعد از سال دوم تقریبا همیشه در هر پوزیشن کمتر از 3 درصد ریسک کردم

در یکسال اخیر ریسکم همیه 2 یا 1 درصد بوده نه بیشتر

ریوارد به ریسکم از یک به یک بوده تا یک به ده ( طبق سیستم) و در این بین انواع نسبتهای دیگه رو هم تیت کردم ( 1 به 2، 1 به 3، 1 به 4) به طور ثابت

همچنین ریوار به ریسکی که بازار ارائه میده نه اینکه ثابت باشه

که در هر استراتژی از 1 به 2 بوده تا گاهی 1 به 7 و 8 طبق شرایط بازار

دیگه واقعا نمیدونم باید چی رو تست کنم

خیلی خسته شدم

پ.ن: الگوهای شمعی استیو نیسون هم سال سوم خوندم
                            ویرایش توسط روند یاب : https://www.traderha.com/member/6520-روند-یاب در ساعت 05-24-2014, 06:04 PM دلیل: افزدون پی نوشت

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                            «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                            هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

سلام
                              احساس خیلی بدی دارم
                              آرتروز مچ گرفتم
                              کلسترولم شده 250
                              تری گلیسریدم شده 458
                              اعصاب برام نمونده
                              واقعا برای خودم متاسفم

سلام
                              متاسفانه اینها حقایق تلخی هست که وجود داره و اکثر افرادی که تازه با این بازار اشنا شده اند نمیتونند و یا نمیخواهند این حقایق رو درک کنند ، ولی واقعیت این هست که حضور در این بازار خیلی سریع عمر رو از بین میبره و دقیقا یک دفعه چشم باز میکنی میبینی چند سال از عمر که مهمترین سرمایه هرانسانی هست رو از دست داده فرد ،و در اکثر موارد موفقیتی حاصل نشده. موفق نشدن در این بازار نه بخاطر سختی بازار بلکه بخاطر نداشتن یک مربی که خودش یک تریدر موفق باشد هست. اگر فردی بتونه یک مربی پیدا کنه که خودش داره از بازار پول درمیاره زیر دست اون تربیت پیدا کنه حتی در کمتر از یکسال میتونه به موفقیت دست پیدا کنه به شرط اینکه مربی تمام فوت و فن خودش رو به اون انتقال بده و همچنین اون فرد یک فرد منظم و با دسیپلینی باشه.

مهمترین دلیل موفق نشدن شما به نظر من این هست که خیلی از این شاخه به اون شاخه پریدید و در یک روش استمرار نداشتید . هر روشی که بخوای باهش عجین بشی و خودت چم و خمش رو در بیاری به نظر من حداقل 3 سال زمان نیاز داره .
                              ویرایش توسط farhad2010 : https://www.traderha.com/member/9220-farhad2010 در ساعت 05-24-2014, 06:33 PM

نظر

سلام
                                احساس خیلی بدی دارم
                                آرتروز مچ گرفتم
                                کلسترولم شده 250
                                تری گلیسریدم شده 458
                                اعصاب برام نمونده
                                واقعا برای خودم متاسفم
                                به گفته آقای آزادی اگه در معامله ای حتی یکی از سه رکن اساسی تحلیل یعنی قیمت ، الگو و زمان رعایت نشود آن معامله در مجموع با شکست مواجه خواهد شد...آیا شما این سه رکن را رعایت کردید؟
                                من هم مثل خیلی ها تازه وارد این بازار شدم و با عشق و علاقه هم وارد شدم...در مدت 7 ماهی که ورود کردم هر روز بیشتر از گذشته به این حرف آقای آزادی ایمان پیدا میکنم...تحلیل های ایشونو ببینید که چطور همه جانبه یک موقعیت را تحلیل کرده اند قیمت ، الگو ، زمان ، الیوت و ... و قیمت چطور به تارگت میخورد...

ما وقت و سرمایه و عمر خود یعنی بهترین و ارزشمند ترین داشته های خود را در این بازار گذاشتیم پس باید در این بازار در نوع خود بهترین باشیم و بهترین تحلیل را انجام دهیم...

نظر

پردازش ...
                                X