اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

علت شکست ترید من

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت استاد ارجمند جناب آقای فرد

امر شما را اجابت کرده و مطالب پست های 27 لغایت 37 را بصورت تیتر وار در زیر بیان میدارم

10 رتبه برتر شکست در فارکس
    اگر قصد داريد تا عناصر انساني تريد را مورد توجه قرار دھيد، روشھاي فکر کردن و راھھاي عمل کردن، در
    مسير درستي قدم گذاشته ايد و اين مسير را سريعتر و با دردسر ھاي کمتر طي خواھيد کرد.
    قصد داريد که از فاجعه ھا جلوگيري کنيد؟ نصيحت من را بپذيريد و ھرگز دست به اشتباھات زير نزنيد....
    اشتباه شماره 10 : دمو بمدت طولاني
    اشتباه شماره 9: نداشتن برنامه تريد
    اشتباه شماره 8: تريد با حجمي بزرگ براي حسابتان
    اشتباه شماره 7: تغيير در سايز تريدھايتان
    اشتباه شماره 6: اور تريدينگ
    اشتباه شماره 5: استفاده از يک تايم فريم
    اشتباه شماره 4: عدم اجراي صحيح وظايفتان
    اشتباه شماره 3: تريد خبرھا
    اشتباه شماره 2: عدم يادداشت برداري از تريد ھا
    اشتباه شماره 1: تريد در فارکس بدون استاپ لاست

اين اشتباهات را انجام دھيد و از بازار خارج شويد.
    بسم الله

با تشکر و سپاس از زحمات شما دوست عزیز و گرامی

پیروز .برقرار باشید

فرد

نظر

نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
      جناب shyazadi با سلام
      لطفا اگر در مورد عدم یادداشت برداری توسط تریدر ها توضیح عملی داشته باشید ممنون می شوم در اینجا مطرح کنید و یا سایر دوستان هم اگر تجربه مفیدی در این زمینه داشته باشند
      برای بنده مطالعه آن بسیار مفید خواهد بود شاید به درد سایر دوستان هم بخورد (بعضی از دوستان منجمله بنده شاید یادداشت زیاد برداریم ولی هر چه بیشتر یادداشت برمیداریم کمتر از
      ان استفاده می کنیم )
      با سلام خدمت aligh
      در این جا فقط تیتر وار بیان شده و شرح مفصل آن در همین تاپیک پستهای 27 الی 37 توضیح داده شده است

موفق و پروز باشید
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

جناب shyazadi با سلام مجدد
        پست های قبلی را بطور کامل مطالعه کرده ام ولی منظور من این بود که اگر شما یا دوستان دیگر خودشان تجربه عملی در این خصوص دارند که از طریق استفاده از یادداشت برداری روزانه
        تریدهایشان احتمالا مشکلی را در تریدهایشان پیدا کرده اند که توانسته اند آنرا حل کنند و یا مورد مثبتی را به تریدهایشان اضافه کنند را با کمی جزئیات توضیح بدهند که ببینیم بعد از یادداشت
        برداری روزانه از تریدها یمان چطور بتوانیم بصورت عملی از آن استفاده کنیم .
        با تشکر .
        زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

علت شکست

علت شکست 1-ترس 2-طمع 3-لات بالا با دو هزار دلار نمی شود بیش از 3/ لات معامله کرد

نظر

نوشته اصلی توسط bears hunter نمایش پست ها
            می خواستم یک نکته را اضافه کنم که قدر داشته های خود را بدانیم و حداکثر بهره را ببریم ,استاد آزادی واقعا بینظیر میباشدو به جرات میتوانم بگویم استادی با این سطح دانش و توانایی تحلیل وعزت نفس بی همتاست. و ضمنا بایستی از مدیریت خوب مدیرعامل بروکر و صداقت کاری ایشان تشکر نمایم , صداقت کاری ایشان ستودنی است . انشاالله در کنار ایشان جزو تریدرهای حرفه ای خواهیم شد.
            مخلص بچه های خوب ایران
            اهواز-شیرالی
            من هم به نوبه خودم تشكر مي كنم

نظر

درود بر شما - لطفا تاپیکی برای شناختن بزرگان فارکس و گفتگو با آنان ایجاد فرمائید . همینطور اساتید ارجمند پرسپولیس .

با سپاس
              ایزدمهر

نظر

آیا اینی ک میگم درسته :
                در حساب 300 دلاری
                با لورج 25 نهایت پوزیشن باز با ریسک 5 درصد میتونه 3 تا باشه که 2 تاش 0.03 و یکیش 0.02
                با لورج 100 همینارو 4 برابر میتونم به صورت همزمان بگیرم !؟؟
                مثلا اگه من لورجم و 100 کنم بعد بخوام 5 تا پوزیشن باز با حجم 0.03 بگیرم بهتره یا اینکه لورج من همون 25 باشه اما نهایت استفادم دو تا پوزیشن 0.03 داشته باشم ؟؟
                ببخشید اما چون بی تجربه ام شاید سوالاتم خیلی ابتدایی باشه !

نظر

دوست خوبم ، آقای یزدی مرسی بابت این همه نکته با ارزش . واقعا ارزشمند بود///همون طور که بزرگی فرموده پلن + دیسپلین راز موفقیت در بازارهاست

نظر

سلام به دوستان...عامل شکست من بیشتر تغییردادن مرتب استراتزی بوده و با سود اندک میامدم از معامله بیرون احترام برای tpقایل نبودم

نظر

دوستان پیشنهاد میکنم حتما این مستند را نگاه کنید

[caption id="" align="aligncenter" width="374"] مستند نبرد ذهن شبکه bbc[/caption]مجموعه مستندهای BBC Horizon که بیش از 40 سال است توسط گروهای مستند سازی شبکه BBC تولید و پخش میشود. در این قسمت اقتصاد رفتاری و فهمیدن کارکرد ذهن در هنگام سود و زیان پرداخته میشود . این مستند دوبله فارسی دارد .دیدن این مستند را به همه معامله گران و تریدرها پیشنهاد میکنم.

http://eco-lib.com/2017/01/%D9%85%D8...%A9%D9%87-bbc/

نظر

پردازش ...
                      X