اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نوشتن اکسپرت و اندیکاتور به صورت حرفه ای

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام دوستان
    ببخشد یه سوال داشتم خیلی ممنون میشم پاسخ بدید
    من اندیکاتور pipswinner رو در متاتریدر 4 نصب کردم اما متاسفانه اندیکاتور اجرا نمیشه به نظرتون مشکل از کجاست؟

نظر

خدارو شکر بجایی رسیدم که خودم بنویسم
      نوشته اصلی توسط WOLF.051 نمایش پست ها
      درود به دوستان !
      درخواستی دارم دوستان لطف بفرمایند که آیا شدنی هست یا خیر ؟ (شدنی که هست ولی ... )
      من میخوام اکویتی حساب رو دقیقا مثل چارت تیک لحظه به لحظه ی ارز هنگامی که تمام معامله ها بازند داشته باشم . یعنی یک برنامه ای در اکسل بریزیم و وصلش کنیم به متا تریدر تا چارت لحظه به لحظه و پیک ها و دره های اکویتی رو کامل ثبت کنه ( وسط روند ها زیاد برام مهم نیست مهم همون زمان هاییه که اکویتی به حداقل یا حداکثر خودش میرسه )

نمونه :

حسابی داریم با بلنس 1200 دلار که 2 معامله ی باز داریم یکی 50 دلار در سود و دیگری 79 دلار در سود که در مجموع اکویتی پیک میشه 1329 دلار .
      ولی ما بنا به سیستممون ترید رو تا زمانی میبندیم که استاپ تریل شده رو بزنه
      بازار میاد و استاپ مارو میزنه و در نتیجه حساب با بلنس نهایی 1305 دلار قطعی میشه . حالا ما هیچ ابزاری نداریم که بتونه چنین قله ای رو به ما نمایش بده واسه همین میخوام این کار رو انجام بدم .
      یک نمونه ی خیلی کوچک از این سیستم رو در mql5 میبینیم ولی اون بسیار بسیار امکانات محدودی داره نه تاریخ رو نشون میده نه زمان و نه هیچ چیز دیگر و نه حتی ترید هائی که قبل از وصل شدن حساب به ام کیو ال انجام میگیره
      Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
      There is also a time to buy and a time to sell
      !

Rocco fund
      13:21 26.12.2016

نظر

سلام. میخواستم بدونم امکان داره ک اندیکاتوری رو بنویسید تا در جاهایی که قیمت با زمان مربع میشود رو نشون بده؟ممنون میشم.

نظر

انجام رایگان پروژه های کدنویسی اکسپرت به صورت رایگان
          تلگرام :https://t.me/FxTotal

بانک اکسپرت و اندیکاتور

نظر

---
            ویرایش توسط Amir_A : https://www.traderha.com/member/5191-amir_a در ساعت 01-18-2018, 10:52 PM

نظر

دوست عزیز دنبال یه اکسپرت ساده هستم که با رسیدن به سود 12 تمام معاملات باز به صورت خودکار بسته بشن
              البته نمونه اکسپرتهایی هست که وقتی اجرا میکنی اولش حد سود رو ازت میخواد و بعد همون کارو انجام میده اما من یه اکسپرت میخوام که مثل اکسپرت close all position که هر وقت اجرا میشه تمام معاملات باز رو بدون هیچ سوال یا تنظیمی میبنده با این تفاوت که این اکسپرت همین کار بستن رو همیشه تو همون حد 12 بدون تنظیم دستی انجام بده
              امیدوارم تونسته باشم منظورم رو رسونده باشم

نظر

سلام میتونم بنویسم براتون لطفا تلگرام پیام بدید @mqlprogramer

نظر

سلام لطف کنین جومانجی عزیز آیدی تلپگرامی چیزی به من بدید کاره مهمی باهاتون دارم ممنون میشم

نظر

لطف میکنین آیدی تلگرامی چیزی دارین بدین آیدی بنده این هست که میزنم به من پیام بدین ممنون میشم @Boursie_owner

نظر

عزیز من یک استراتژی با کنار هم گزاشتن چند اندیکاتور در متا تریدر 4 ساختم که میخوام کاری کنم که فقط روی یک سیستم کار کنه مثلا وقتی میدمش به دوستم اون نتونه بده به کسه دیگه کار نکنه روی سیستم کسی این کار رو میتونی برام انجام بدی هزینش رو هم میپردازم و اگر امکانش نیست در مفید تریدر هم میتونم استرانژی بسازم شما برام کاری کنی که فقط ر یک مفید تریدر یا یک کد مفید تریدر کار کنه اگر میتونین به آی دی تلگرام بنده پپیام بدین@Boursie_owner

نظر

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان، من یه اکسپرتی نوشتم (درواقع جمع آوری شده چون خیلی تازه کارم) که با اندیکاتور arrow سیگنال میگیره و وارد پوزیشن میشه، حالا 2 تا مسئله دارم که اگر ممکنه یه راهنمایی بفرمایین
                        1. میخوام وقتی پوزیشن باز میشه حد ضرر رو بگزاره کف یا سق مینور قبلیش(مثلا بیشترین یا کمترین مقدار -بسته به نوع پوزیشن-تو 3-4 کندل قبل)
                        2.وقتی حالا وارد معامله شده پوزیشت تریل بشه تو کف یا سقف قبلیش (swing hi/low)EA-Test.mq4
                        ویرایش توسط mohammad-as : https://www.traderha.com/member/7888-mohammad-as در ساعت 02-04-2019, 11:44 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad-as نمایش پست ها
                          سلام و وقت بخیر خدمت دوستان، من یه اکسپرتی نوشتم (درواقع جمع آوری شده چون خیلی تازه کارم) که با اندیکاتور arrow سیگنال میگیره و وارد پوزیشن میشه، حالا 2 تا مسئله دارم که اگر ممکنه یه راهنمایی بفرمایین
                          1. میخوام وقتی پوزیشن باز میشه حد ضرر رو بگزاره کف یا سق مینور قبلیش(مثلا بیشترین یا کمترین مقدار -بسته به نوع پوزیشن-تو 3-4 کندل قبل)
                          2.وقتی حالا وارد معامله شده پوزیشت تریل بشه تو کف یا سقف قبلیش (swing hi/low)[ATTACH]5869[/ATTACH]
                          سلام
                          باید یک بردار (Vector) تعریف کنی در برنامه که اطلاعات چند کندل قبل در آن ذخیره شود.
                          سپس با مرتب (Sort) کردن مقدار (و یا بردار کندل ) حداکثر یا حداقل را میتوانی مشخص کنی.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

ممنون از پاسخ سریعتون فقط امکانش هست یه مقدارش رو بنویسین که بقیش رو پیدا کنم چون من خیلی بلد نیستم - لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad-as نمایش پست ها
                              ممنون از پاسخ سریعتون فقط امکانش هست یه مقدارش رو بنویسین که بقیش رو پیدا کنم چون من خیلی بلد نیستم - لطفا
                              مورد بهتر و ساده تر استفاده از تابع iHighest , iLowest است.
                              iHighest
                              Returns the shift of the maximum value over a specific number of bars depending on type.
                              int iHighest(
                              string symbol, // symbol
                              int timeframe, // timeframe
                              int type, // timeseries
                              int count, // cont
                              int start // start
                              );
                              Parameters
                              symbol
                              [in] Symbol the data of which should be used for search. NULL means the current symbol.
                              timeframe
                              [in] Timeframe. It can be any of ENUM_TIMEFRAMES enumeration values. 0 means the current chart timeframe.
                              type
                              [in] Series array identifier. It can be any of the Series array identifier enumeration values.
                              count=WHOLE_ARRAY
                              [in] Number of bars (in direction from the start bar to the back one) on which the search is carried out.
                              start=0
                              [in] Shift showing the bar, relative to the current bar, that the data should be taken from.
                              Returned value
                              The shift of the maximum value over a specific number of bars or -1 if error. To check errors, one has to call the GetLastError() function.
                              Example:
                              double val;
                              //--- calculating the highest value on the 20 consecutive bars in the range
                              //--- from the 4th to the 23rd index inclusive on the current chart
                              int val_index=iHighest(NULL,0,MODE_HIGH,20,4);
                              if(val_index!=-1) val=High[val_index];
                              else PrintFormat("Error in call iHighest. Error code=%d",GetLastError());

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

سلام.
                                من یک استراتژی موفق دارم که حدود دو سال رو تست کردم و میخوام اونو اکسپرت کنم. تعداد پستهای کم من نمیذاره پیام خصوصی بدم. لطفا یکی از اساتید بمن کمک کنه. ممنونم.

ایمیل من : ali13542@yahoo.com

نظر

پردازش ...
                                X