اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نوشتن اکسپرت و اندیکاتور به صورت حرفه ای

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط الماسی نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من اطلاعات کمی در این زمینه دارم و فقط یک راهنمایی : خودم بعد از دانلود یک اکسپرت از سایت MQL5.com یا MQL4.com تمام توضیحاتی که کاربران دیگر درباره آن اکسپرت نوشته اند را میخوانم(در بخش discussion ).
    در این بخش گاهی تنظیماتی(Setting) برای یک جفت ارز خاص (مثلا AUDUSD) پیشنهاد شده و یا تجربه استفاده از این اکسپرت را بصورت REAL بیان میکنند.
    کاملا متین
    ولی حرفم رو مثل اینکه اشتباه بیان کردم
    حرف من اینه که آیا کسی تا حالا با اکسپرتی قوی تو بلند مدت کار کرده ؟
    در صورت مثبت بودن جواب، میتونه result اون اکسپرت رو نشونمون بده؟

ثانیا جچور میشه به یه اکسرپت اعتماد کرد؟ مسلما من برای این اکسپرت بعد از کلی Backtest باید حداقل 6 ماه یه vps بگیرم و بزارم ForwardTest بزنه ... بعد تازه اقدام کنم
    ولی در کل، "اکسپرت باز" حرفه ای داریم تو انجمن؟؟!!!

نظر

نوشته اصلی توسط W666 نمایش پست ها
      کاملا متین
      ولی حرفم رو مثل اینکه اشتباه بیان کردم
      حرف من اینه که آیا کسی تا حالا با اکسپرتی قوی تو بلند مدت کار کرده ؟
      در صورت مثبت بودن جواب، میتونه result اون اکسپرت رو نشونمون بده؟

ثانیا جچور میشه به یه اکسرپت اعتماد کرد؟ مسلما من برای این اکسپرت بعد از کلی Backtest باید حداقل 6 ماه یه vps بگیرم و بزارم ForwardTest بزنه ... بعد تازه اقدام کنم
      ولی در کل، "اکسپرت باز" حرفه ای داریم تو انجمن؟؟!!!
      سلام
      معمولا اکسپرت بازهای موفق اونایی هستن که رویکار اکسپرت شون نظارت دارن و خطوط قرمزی رو برای اون در نظر می گیرن
      و این هم زمانی ممکنه که به منطق عملکرد اکسپرت به صورت کامل اشراف داشته باشی
      اینجوری بهتر می تونی زمانی که مشکلی سر راهش قرار میگیره تشخیصش بدی و اقدامات لازم رو به صورت دستی انجام بدی

در مورد سوال دومت هم بله قبل از به کار گیری حتما باید فوروارد تست بشه
      چه فکر کنی می.توانی یا نمی.توانی... در هر صورت حق با توست
      if you think you can or you think you can not, probably you're right

نظر

سلام .
        میخواستم بدونم دستور IndicatorCounted عملکردش چیه؟ از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟
        با تشکر

نظر

سلام من یه اکسپرت دارم که میخوام یه تغییراتی توش انجام بدم، شما میتونید برام انجام بدید؟ لطفاً جوابتون رو ایمیل بزنید موفق نشدم پیام خصوصی ارسال کنم
          fx.asadi@gmail.com خیلی ممنون

نظر

با سلام

اکسپرت نویسی پذیرفته میشود.
            تبدیل استراتژی شما به اکسپرت.
            پیغام خصوصی بدید در خدمتم.

با آرزوی روزی سبز در نتیجه معاملات شما

نظر

منم یه اکسپرت نوشتم تو بک تست همینطور و حتی بهتر ... اما . ولی !!

نوشته اصلی توسط W666 نمایش پست ها
              سلام
              از دوستانی که اکسپرت مینویسند یه سوال؟
              یه اکسپرت تا چقدر میتونه مانور بده؟
              عکسی چیزی از BackTest اکسپرتتون دارین بزارین؟
              آخه من یه اکسپرت دارم که سرمایه 1000 دلاری رو تو 2 سال Backtest تبدیل کرده به 2 میلیون دلار
              گرچه که دارم باهاش سروکله میزنم
              چون اولا فقط رو یه currency جواب میده ، ثانیا دارم رو تنظیماتش کار میکنم
              اگر با کسی هم شریک شم که بتونم درستش کنم بدم نمیاد (ولی مطمئنا اونور سال)
              سلام منم یه اکسپرت نوشتم تو بک تست همینطور حتی بیشتر سود ده نشون میده !! اما تو ریل با توجه به اسپرد و یا اینکه گاهی با توجه به اخبار یا اول باز شدن و بسته شدن بازار که اسپرد واید میشه متوجه میشی که در حساب ریل دیگه سود ده نیست.

با ااین حال من اکسپرت مینویسم اگر استراتزی دارید میتونم براتون اکسپرتش کنم.
              پیغام بدید در خدمت دوستان هستم.
              ادرس صفحه من تو سایت: http://traderha.com/members/omid_firoznia-3224.html

نظر

با سلام

می تونید ایمیل یا شماره تماس بفرستید.
                یه اکسپرت میخواستم برام بنویسید.

نظر

با سلام
                  بنده سفارش یک اکسپرتی رو داشتم

لطف می کنید شماره تماسی در اختیار بنده قرار بدید ممنون میشم

امکان ارسال پیام خصوصی وجود نداشت

نظر

انجام تمامی پروژه های ام کیو ال به صورت حرفه ای
                    تلگرام :https://t.me/FxTotal

بانک اکسپرت و اندیکاتور

نظر

ویرایش توسط milad617 : https://www.traderha.com/member/11239-milad617 در ساعت 08-09-2017, 11:42 PM

نظر

رزومه کاری :
                        کار در بازار را در سال 2010 شروع کردم و بعد از سه سال شروع به برنامه نویسی متاتریدر کردم و با تلاش شبانه روزی شروع به نوشتن اکسپرت و اندیکاتورهای فراوانی کردم و سعی در حرفه ای شدن در این رشته را داشتم که در این راستا به موفقیت رسیدم
                        از جمله کارهایی که انجام میشه:

1) نوشتن هر گونه اکسپرت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به صورت حرفه ای
                        2) نوشتن انواع اندیکاتور ها به صورت حرفه ای
                        3) پیاده سازی انواع روش های هوش مصنوعی توسط برنامه هایی همچون متلب و اتصال آن به متا تریدر
                        4) شبیه سازی انواع چارت ها برای سبد های ارزی

تمامی موارد بالا با سریعترین زمان ممکن انجام میشه

بانک اکسپرت و اندیکاتور

نظر

درود به دوستان !
                          درخواستی دارم دوستان لطف بفرمایند که آیا شدنی هست یا خیر ؟ (شدنی که هست ولی ... )
                          من میخوام اکویتی حساب رو دقیقا مثل چارت تیک لحظه به لحظه ی ارز هنگامی که تمام معامله ها بازند داشته باشم . یعنی یک برنامه ای در اکسل بریزیم و وصلش کنیم به متا تریدر تا چارت لحظه به لحظه و پیک ها و دره های اکویتی رو کامل ثبت کنه ( وسط روند ها زیاد برام مهم نیست مهم همون زمان هاییه که اکویتی به حداقل یا حداکثر خودش میرسه )

نمونه :

حسابی داریم با بلنس 1200 دلار که 2 معامله ی باز داریم یکی 50 دلار در سود و دیگری 79 دلار در سود که در مجموع اکویتی پیک میشه 1329 دلار .
                          ولی ما بنا به سیستممون ترید رو تا زمانی میبندیم که استاپ تریل شده رو بزنه
                          بازار میاد و استاپ مارو میزنه و در نتیجه حساب با بلنس نهایی 1305 دلار قطعی میشه . حالا ما هیچ ابزاری نداریم که بتونه چنین قله ای رو به ما نمایش بده واسه همین میخوام این کار رو انجام بدم .
                          یک نمونه ی خیلی کوچک از این سیستم رو در mql5 میبینیم ولی اون بسیار بسیار امکانات محدودی داره نه تاریخ رو نشون میده نه زمان و نه هیچ چیز دیگر و نه حتی ترید هائی که قبل از وصل شدن حساب به ام کیو ال انجام میگیره
                          Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                          There is also a time to buy and a time to sell
                          !

Rocco fund
                          13:21 26.12.2016

نظر

سلام.... امکان تبدیل اندیکاتور mql4 به mql5 براتون هست/
                            یه اندیکاتور متاتریدر 4 هستش که میخوام روی مفید تریدر استفاده کنم....ممنون

نظر

سلام دوستان
                              منم یک اندیکاتور متاتریدر 4 هست میخواستم تبدیل به متاتریدر 5 شه.کسی میتونه کمکم کنه؟

نظر

موفقیت در بازارهای مالــی دارای سه ضلع مهم میباشد که همه بزرگان این بازار آن را توصیه میکنند

انضباط در معامله گری , پایبندی به استراتژی معاملاتی , روان شناسی (عدم دخالت احساسات و هیجانات)

اکسپرت ها به دلیل تخطی نکردن از استراتژی , انضباط در معاملگری و احساسی نشدن حائز اهمیت بوده و بهترین گزینه جهت ترید کردن محسوب می شوند مخصوصا اگر بر اساس استراتژی قوی و مطمئنی کد نویسی شده باشند.

بانک اکسپرت و اندیکاتور

نظر

پردازش ...
                                X