اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تبدیل فایلهای ex4 به کد سورس eq4

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تبدیل اندیکاتور سیکل به فایل mq4

سلام اگه امکان داره این فایل رو هم نگاه کنید ببینید میشه تبدیل به mq کرد یا خیر
    فایل های پیوست شده

نظر

• کسی میدونه چجوری فایلهای رو تبدیل میکنن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط baran2007 نمایش پست ها
        کسی میدونه چجوری فایلهای رو تبدیل میکنن؟
        دوستانی که بلدند خواهشا بگند من الان یا اندیکاتور رایگان دارم فقط می خواهم چند تا ادیت داخل انجام بدم نه قصد کپی کردن کد را هم ندارم یعنی اصلا برنامه نویسی بلد نیستم ممنون میشم راهنمایی کنید .

نظر

• سلام
          اگ ممکنه این اکسپرت رو دیکد کنید ممنون میشم PZ Parabolic SAR EA.ex4

نظر

• سلام
            اگه امکان داره و زحمتی نیست لطفاً این اندیکاتور رو تبدیل به mq4 کنید

ممنون از شما
            ویرایش توسط master_amin : https://www.traderha.com/member/6881-master_amin در ساعت 06-01-2020, 07:15 PM

نظر

• عرض سلام
              من یه اندیکاتور دارم میخاستم ببینم امکانش هست قفلش شکسته بشه و کار کنه ؟ استاد اگه زحمتشو بکشین ممنون میشم
              فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط fazel3 نمایش پست ها
                سلام خدمت آقا مصطفی عزیز و سایر دوستان

راستش من ازین انجمن خیلی چیزا یادگرفتم و برای اینکه بتونم دین خودم رو تا اونجا که از دستم بر میاد به دوستان عزیز انجمن ادا کنم این تاپیک رو راه انداختم

در این تاپیک از دوستان می خوام که که اگر اندیکاتور یا اکسپرتی دارند که ex4. هست و می خوان که به eq4. تبدیل بشه بذارن تا براشون انجام بدم.

در ضمن در کدهای تولید شده eq4. متغیرها به صورت هوشمند اسم گذاری میشن. مثلا متغیرهای گلوبال با پیشوند g و متغیرهای لوکال l و آرگومانها با a نامگذاری مشن و اسمگذاری اونها اصلا مثله سورس کد اصلیش نمیشه.

البته ممکنه که بعضی از فایلها بخصوص اکسپرتها کد محافظتی داشته باشند که با این وجود بازهم میشه اونها رو تبدیل کرد ولی بعضی از اونها بسیار حرفه ای کد گذاری شدند که امکان تبدیل کدشون وجود نداره که البته تعدادشون خیلی خیلی کمه اما اگر اندیکاتور یا اکسپرتتون مال قبل از سال 2013 باشه بالای 90% امکان تبدیل شدنش به سورس کد وجود خواهد داشت حتی با کد محافظتی!!. البته این به این معنا نیست که اکسپرتها و اندیکاتورهای 2013 و 2014 که کد محافظتی دارند رو نشه دیکد کرد.

البته بعضی از اونها هم از فایل dll یا کتابخانه mqh استفاده میکنن که اونها یکم پیچیده ترند ولی میشه فایلهای dll , mqh اونها رو هم تولید کرد.

در کل قول 100% نمیدم ولی قول 90% رو میدم که فایلهاتون دیکد بشن

منتظر فایلهاتون هستم دوستان

در ضمن آقا مصطفی عزیز یک راهنمایی میخواستم در رابطه با نحوه ی آپلود کردن فایلها تو سایت لطفا توی پیام خصوصی اگر امکانش هست توضیح بدید

یا حق
                سلام داش وقت بخیر ex5 هم دیکامپایل میکنی

نظر

• سلام میخاستم بدونم کسی میتونه ex4 رو به mq4 تبدیل کنه؟

نظر

• سلام روزتون بخیر
                    ببخشید میخواستم فایل mq4 اندیکاتور پیوست رو داشته باشم. ممنون میشم اگه بتونید تبدیلش کنید
                    فایل های پیوست شده

نظر

• با سلام
                      لطفا اگه امکانش هست این اندیکاتور رو به mq4 تبدیل کنید ممنون
                      فایل های پیوست شده

نظر

• سلام
                        آیا ممکنه یک اکسپرت MQ4 رو به dll تبدیل کرد ؟ من به نرم افزار فارکس تستر میخواک اکسپرت بدم ولی اون با پسوند dll قبول میکنه فقط

نظر

• سلام
                          اینجا کسی هست کمک کنه که یک فایل ex4 رو دیکامپایل کنه؟ ممنون

نظر

• با سلام من نیاز دارم به سورس این فایل دسترسی پیدا کنم کسی کمکم می کنه
                            فایل های پیوست شده

نظر

• سلام یه فایل ex4 دارم میخواستم تبدیل بشه به mq4

فایل های پیوست شده

نظر

• سلام
                                وقت بخیر
                                اکسپرت داشتم میخواستم زحمت بکشین و تبدیل کنین برام.
                                اگر بخواد خودشو آپدیت کنه یا بروز کنه چطور پیتونم جلوشو بگیرم ،؟
                                تا برام فقط تِرید کنه.
                                ​​​​​​​
                                فایل های پیوست شده

نظر

پردازش ...
                                X