اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تبدیل فایلهای ex4 به کد سورس eq4

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
    بسیار عالی مهدی جان شما برای تشخیص ترند در تایم های مختلف چه نوع اندیکاتوری رو پیشنهاد میکنین؟ هرچند من بهترین ابزار رو چشم میدونم.

اقا محسن عزیز

بنظر بنده هنوز اندیکاتوری کارا تر و مطمن تر از موینگ ساخته نشده ،، بنده دو موینگ 150 و حدود محدوده 10 را استفاده میکنم ،،

اینکه نوشتم حدود و محدوده ،، برای اینکه به قبل چارت نگاه میکنم میبینم با چه تنظیمی این موج فعلی هم صدا تر و همراه تر هست ،،

ولی اگر سوال میفرمودی کدوم اندیکاتور را برای هدف استفاده میکنم ،، اگر تریدم اینترادی باشه ، از پیوت روزانه ، اگر سوینگ باشه از حمایت و مقاومت هفتگی

برای برخی موارد اسثنائی مثل طلا هم طبق تجربه گام هائی سر خود ساخته ام که البته ثابت نیست و همه روزه طبق نقاط برگشت برای همون روز محاسبه و طراحی باید بشه

قربانت
    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

اقا محسن سلام

کمی بیشتر در مورد بهترین اندیکاتور ترند تامل کردم ،، میبینم نمره اول را باید به بولینگر داد چون محسنات بیشتری داره ضمن اینکه خط میانی اش کار همون موینگ 150 را میکنه،، مخصوصا تغیر قطری که در دور کمرش ایجاد میشه ،، خیلی کمک میکنه

فدات

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
        اقا محسن سلام

کمی بیشتر در مورد بهترین اندیکاتور ترند تامل کردم ،، میبینم نمره اول را باید به بولینگر داد چون محسنات بیشتری داره ضمن اینکه خط میانی اش کار همون موینگ 150 را میکنه،، مخصوصا تغیر قطری که در دور کمرش ایجاد میشه ،، خیلی کمک میکنه

فدات

مهدی جان اگه میشه موضوع رو با یک مثال تصویری بازش کنین تا بهتر درک بشه.
        دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
          مهدی جان اگه میشه موضوع رو با یک مثال تصویری بازش کنین تا بهتر درک بشه.
          اقا محسن سلام

اقا عذر میخوام الان که اینجا سر زدم ببینم کسی اندیکاتور یا اسکریپت مورد درخواست در پست 70 را تونسته بنویسه که چشمم به پست اخر شما و درخواستتان افتاد

خیلی عذر میخوام گذاشته بودم اخر شب انروز چوابتون را بدهم ولی یادم رفته

و اما محسن جون ،، جان برادر کار دستمون نده دیگه ،، مطمنم هم موینگ ها را و هم بولینجر ها را بهتر از من میشناسی

باز هم اگه دستور بدی ، بنده اطاعت میکنم

موسوی
          ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-06-2015, 10:51 AM

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
            سلام

دوستان یک اسکریپتی میخوام که راحتتر بشه تی پی و اساپ را تعین کرد بنظرم خودم یه مورد داشتم که کافی بود ان قیمت که بعنوان تی پی تشخیص داده ایم یک لاین اونجا مینداخیم ،، ( بصورت محو یادم میاد شاید اشتباه میکنم ) ،،

برای مواقعی خوبه که فرضا 100 پوزیشن گرفته باشیم البته در دمو و بعد بخواهیم تند تند تی پی و استاپ براشون بگذاریم،،،
            اگر کسی چیزی میدونه اطلاع بدید ممنون میشم

ضمنا یه مورد باب توجه مدیریت محترم ،،عزیزان پوینت های تریلینگ استاپ در متاتریدر شما یک صفر باید بیشتر داشته باشه ،،مثلا الان از 15 شروع شده تا 50 ،، که 50 که بیشترین عدد شماست ، باتوجه به اینکه قیمتهای متا 5 اعشاری هست ،، میشه جدودا معادل 5 پیپ ،، بنابرین مجبوری بروید از custom مقدار دلخواه را تایپ کنید که کار مشگل میشه ،، کافیه یک صفر جلوی پوینتها بگذارید

موسوی
            سلام
            این اکسپرت رو خودم استفاده میکنم هر چی پوزیشن باز بدون اس ال وتی پی داشته باشید اتومات قرار میده. فایل رو در شاخه اکسپرت اضافه فرمایید.
            فایل های پیوست شده

نظر

سلام این اکسپرت رو می تونید مجانیش کنید؟ :d
              فایل های پیوست شده

نظر

سلام وقت به خیر
                آقای فاضل هنوزز این امکان برای شما مقدور هست که دیکد کنید یا خیر؟

نظر

دیکود ex4

سلام اگر هنوز مقدوره این فایل رو هم برای من دیکود کنید .
                  فایل های پیوست شده

نظر

سلام
                    این اندیکاتور HGI_v17.00 رو دیروز دانلود کردم و امروز کار نمیکنه کلی گشتم و هرچی پیداکردم همین مشکل رو داشت اینجا آپلودش کردم اگر ممکنه کمک کنید این مشگلم حل بشه و اگر راهی داره بفرمایید

بایل با پسوند mq4 نتونستم پیداکنم این رو هم زحمتشو بکشید

سپاسگزارم

نظر

ex4 to mq4 ...

سلام ممنون میشم این اکسپرت رو برام کدش رو باز کنید ...

البته بگم فکر کنم فایل dll هم داشته باشه
                      در باز کزدن کد هاش تاثیری داره ؟
                      فایل های پیوست شده
                      ویرایش توسط kishen : https://www.traderha.com/member/18924-kishen در ساعت 07-08-2015, 07:33 AM

نظر

ex4 to mq4 ...

سلام ...

این اکسپرت پولی هستش و قفل داره اگه میتونید ممنون میشم بازش کنید ..
                        فایل های پیوست شده

نظر

درخواست دیکد فایل

سلام
                          ممکنه خواهش کنم این فایل را برایم دیکد نمایید
                          فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط landsat11 نمایش پست ها
                            سلام این اکسپرت رو می تونید مجانیش کنید؟ :d
                            سلام دوست عزیز

این اکسپرت از امنیت بالایی برای کد کردن استفاده کرده و متاسفانه امکانه دیکامپایلش برام وجود نداره

نظر

نوشته اصلی توسط hesam_sabet نمایش پست ها
                              سلام وقت به خیر
                              آقای فاضل هنوزز این امکان برای شما مقدور هست که دیکد کنید یا خیر؟

سلام دوست عزیز و عذر خواهی از شما بابت دیر پاسخ دادن

مدتی نبودم و امکان اومدن به فروم برام فراهم نبود در خدمت هستم

با سپاس
                              ویرایش توسط fazel3 : https://www.traderha.com/member/10724-fazel3 در ساعت 07-27-2015, 12:14 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ashraf2000 نمایش پست ها
                                سلام اگر هنوز مقدوره این فایل رو هم برای من دیکود کنید .
                                سلام دوست عزیز

این فایل از امنیت بالایی برای کد کردن استفاده کرده و متاسفانه امکانه دیکامپایلش برام وجود نداره

نظر

پردازش ...
                                X